Manitou Železné hory České spořitelny
DATUM : | 19.8.2017 | MÍSTO : | Chrudim |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filtr aktivní
| výběr aktivní
Načítání ...
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas |
---|
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
diplom | 6992 | BAŽANTOVÁ Anežka | 2010 | Cyklo benda | 1:50:34.8 | ||
diplom | 3472 | BAŽANTOVÁ Markéta | 1982 | --- | 1:50:36.1 | ||
3465 | BENDOVÁ Stanislava | 1986 | --- | DNS | |||
diplom | 6936 | BEZSTAROSTI Nicol | 2006 | BAKAKO Nová Paka | 1:18:30.4 | ||
diplom | 3483 | BOHATÁ KristÝna | 1996 | --- | 1:47:15.6 | ||
diplom | 3482 | BOHATÁ Romana | 1974 | --- | 1:47:09.7 | ||
diplom | 3507 | ČECHOVÁ Karolína | 2004 | --- | 1:27:44.9 | ||
diplom | 3506 | ČECHOVÁ Leona | 1974 | --- | 1:37:06.6 | ||
3392 | ČERNÁ Iva | 1983 | --- | DNS | |||
diplom | 6080 | ČÍRTKOVÁ Nela | 2008 | --- | 1:42:12.9 | ||
3446 | DAĎOVÁ Veronika | 1979 | --- | DNS | |||
diplom | 3499 | DOUBRAVOVÁ Marta | 1999 | --- | 1:20:13.4 | ||
diplom | 3485 | DROBÍLKOVÁ Veronika | 1977 | 777221472 | 1:15:46.1 | ||
diplom | 3510 | ECCLES Amelia | 2008 | --- | 2:19:36.9 | ||
diplom | 3427 | GLOSOVÁ Jitka | 1965 | --- | 2:01:40.1 | ||
3428 | GLOSOVÁ Stanislava | 1993 | --- | DNS | |||
diplom | 3389 | HÁJKOVÁ Lucie | 1988 | --- | 2:08:20.9 | ||
diplom | 3449 | HLADKÁ Karolína | 2004 | --- | 1:37:09.6 | ||
diplom | 3448 | HLADKÁ Radka | 1976 | --- | 2:16:00.4 | ||
diplom | 3450 | HLADKÝ Kryštof | 2008 | --- | 2:15:42.9 | ||
diplom | 3452 | HLUCHÁ Gabriela | 1968 | --- | 1:44:58.6 | ||
diplom | 3443 | HOLETOVÁ Marcela | 1966 | --- | 1:40:03.1 | ||
diplom | 3453 | HOLUBOVÁ Monika | 1972 | --- | 1:31:21.9 | ||
diplom | 3434 | HORÁKOVÁ Alice | 1986 | Sportík Čáslav | 1:19:00.9 | ||
diplom | 3489 | HOSKOVCOVÁ Tereza | 2002 | --- | 1:29:32.6 | ||
diplom | 3405 | HROMÁDKOVÁ Monika | 2004 | --- | 1:45:05.3 | ||
diplom | 3476 | HURTOVÁ Lucie | 1987 | --- | 1:23:58.9 | ||
diplom | 3440 | CHALUPOVÁ Michaela | 1990 | --- | 1:55:55.6 | ||
diplom | 3397 | CHRUDIMSKÁ Pavla | 1982 | Česká spořitelna,a.s | 1:31:21.9 | ||
diplom | 6139 | CHRUDIMSKÁ Victoria | 2005 | --- | 1:31:30.4 | ||
diplom | 6940 | JELÍNKOVÁ Nicol | 2008 | Express CZ SCOTT TEAM Kolín | 1:29:32.9 | ||
diplom | 3399 | KOLÁŘOVÁ Pavlína | 1975 | Sport-umění-peří | 1:53:15.4 | ||
diplom | 6052 | KRATOCHVÍLOVÁ Tereza | 2009 | --- | 1:56:16.6 | ||
diplom | 3422 | KUDLÁČKOVÁ Pavla | 1980 | --- | 1:17:19.1 | ||
diplom | 3457 | KYLAROVÁ Aneta | 2003 | AGROFERT cyklo tým | 1:32:08.1 | ||
3403 | LANGEROVÁ Barbora | 1991 | --- | DNS | |||
diplom | 3478 | LORENCOVÁ Gabriela | 1979 | --- | 1:33:45.1 | ||
diplom | 3401 | MARTINŮ Zdeňka | 1957 | --- | 2:27:00.7 | ||
diplom | 3502 | MATOUŠKOVÁ Veronika | 1977 | --- | 1:21:35.4 | ||
3477 | MORAVCOVÁ Jindřiška | 1971 | --- | DNS | |||
diplom | 3501 | MULLEROVÁ Ilona | 1969 | --- | 1:42:13.4 | ||
diplom | 3454 | NECHVÍLOVÁ Silvie | 2003 | --- | 1:13:31.1 | ||
3391 | NOVÁK Martina | 1971 | --- | DNS | |||
diplom | 6919 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 1:52:17.6 | ||
diplom | 6953 | PAŘEZ Tomáš | 2004 | Expres CZ- Scott Team Kolín | 1:02:47.8 | ||
diplom | 3406 | PAŘEZOVÁ Lucie | 1998 | --- | 1:29:33.4 | ||
diplom | 3414 | PATOČKOVÁ Anna | 1981 | --- | 2:29:24.3 | ||
diplom | 3442 | PETERKOVÁ Kateřina | 1971 | --- | 1:26:01.9 | ||
6932 | PETRÁČEK Milan | 2009 | P.J.P.T. junior team | DNS | |||
6898 | PETRÁČKOVÁ Anna | 2008 | P.J.P.T. junior team | DNS | |||
3433 | PETRÁČKOVÁ Jana | 1973 | P.J.P.T. junior team | DNS | |||
diplom | 3411 | PILAŘOVÁ Eliška | 1996 | --- | 1:48:48.3 | ||
diplom | 6983 | PINKAS Jakub | 2004 | --- | 1:32:10.4 | ||
diplom | 3393 | PINKASOVÁ Renata | 1973 | --- | 1:35:23.4 | ||
diplom | 3481 | POJDOVÁ Adéla | 2003 | Gepard Pardubice | 1:33:22.1 | ||
diplom | 3491 | POLÁKOVÁ Oldřiška | 1972 | --- | 1:33:12.9 | ||
diplom | 6137 | POLÁKOVÁ Petra | 2006 | --- | 1:30:30.4 | ||
diplom | 3430 | PROCHÁZKOVÁ Ivana | 1957 | SK POLAR | 1:28:49.1 | ||
diplom | 3490 | RADILOVÁ Veronika | 1992 | --- | 1:29:32.4 | ||
diplom | 3456 | RUBEŠOVÁ Anna | 2003 | SHARK Bikers Junior Team | 1:25:22.6 | ||
diplom | 3420 | ŘEHÁČKOVÁ Monika | 1965 | Lithium Baggira | 1:41:16.4 | ||
diplom | 3479 | SEDIVCOVA Hana | 1973 | --- | 1:25:28.8 | ||
diplom | 3484 | SENEŠI Monika | 1974 | Podlesáci | 1:52:36.6 | ||
diplom | 6977 | SCHIESSER Alex | 2010 | Subaru Opava | 1:48:52.5 | ||
diplom | 6973 | SCHIESSER Linda | 2006 | Subaru Opava | 1:36:25.6 | ||
diplom | 3426 | SCHIESSER Zuzana | 1975 | Subaru Opava | 1:48:53.4 | ||
3416 | SCHULLEROVÁ Pavlína | 1981 | Zachy Bike team | DNS | |||
diplom | 3425 | SLAVÍKOVÁ Soňa | 1979 | --- | 1:48:18.9 | ||
diplom | 3475 | SOJKOVÁ Marie | 1969 | CYKLODOLEŽAL | 1:28:49.1 | ||
diplom | 6907 | STAŇKOVÁ Aneta | 2004 | BAKAKO Nová Paka | 1:11:27.5 | ||
diplom | 3488 | STARÁ Ester | 1968 | --- | 1:42:13.4 | ||
diplom | 3509 | SUSSENBEKOVÁ Gabriela | 2006 | --- | 1:50:35.8 | ||
diplom | 6071 | ŠERÁKOVÁ Anežka | 2009 | --- | 1:46:50.3 | ||
diplom | 3471 | ŠERÁKOVÁ Eva | 1970 | --- | 1:47:31.3 | ||
3413 | ŠRÁMOVÁ Jana | 1968 | --- | DNS | |||
diplom | 3386 | ŠTEFKOVÁ Jitka | 1973 | --- | 1:18:19.1 | ||
diplom | 3455 | TRUHLÁŘOVÁ Eliška | 1985 | AGROFERT cyklo tým | 1:55:35.5 | ||
diplom | 6956 | TRUHLÁŘOVÁ Natálie | 2009 | AGROFERT cyklo tým | 1:55:33.9 | ||
3423 | VALENTA Hanuš | 2007 | --- | DNS | |||
diplom | 6974 | VALENTA Věnek | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 1:23:59.9 | ||
diplom | 3388 | VALENTOVÁ Adéla | 1978 | --- | 1:23:59.9 | ||
diplom | 3461 | VÍŠKOVÁ Alena | 1982 | --- | 1:19:41.9 | ||
diplom | 6081 | WYDROVÁ Sofia | 2006 | --- | 1:33:40.4 |