Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7178 | ŠINDELÁŘ Jan | 2003 | Craft Author Bike Team | 1. / Žáci 14-15 let | 0:40:48.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7156 | NOVOTNÝ Ondřej | 2005 | Dukla Praha | 1. / Žáci 12-13 let | 0:40:49.8 | 0:00:01.0 | ||
3 | diplom | 7151 | RUBÁŠ Matouš | 2004 | --- | 2. / Žáci 12-13 let | 0:40:50.5 | 0:00:01.7 | ||
4 | diplom | 7160 | TOMÁŠEK Matěj | 2003 | --- | 2. / Žáci 14-15 let | 0:45:05.5 | 0:04:16.7 | ||
5 | diplom | 7179 | ŠINDELÁŘOVÁ Hana | 2004 | Craft Author Bike Team | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:45:08.8 | 0:04:20.0 | ||
6 | diplom | 7135 | RUBEŠ Daniel | 2005 | SHARK Bikers Junior Team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:45:08.9 | 0:04:20.1 | ||
7 | diplom | 7184 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:45:09.8 | 0:04:21.0 | ||
8 | diplom | 7153 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 3. / Žáci 14-15 let | 0:45:12.5 | 0:04:23.7 | ||
9 | diplom | 7165 | KROE Vladimír | 2005 | AC SPARTA cycling | 4. / Žáci 12-13 let | 0:45:45.8 | 0:04:57.0 | ||
10 | diplom | 7166 | ŠAFRÁNEK Ondřej | 2006 | AC Sparta Praha | 1. / Žáci 10-11 let | 0:46:44.9 | 0:05:56.1 | ||
11 | diplom | 7134 | BLAŽEK Aleš | 2007 | Nasavrky Bikers | 2. / Žáci 10-11 let | 0:47:54.2 | 0:07:05.4 | ||
12 | diplom | 7164 | KUBĚNA Daniel | 2007 | AC Sparta Praha | 3. / Žáci 10-11 let | 0:47:55.5 | 0:07:06.7 | ||
13 | diplom | 7188 | DOLEŽALOVÁ Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:49:22.6 | 0:08:33.8 | ||
14 | diplom | 7162 | POLÁČEK Adam | 2003 | AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE | 4. / Žáci 14-15 let | 0:49:24.7 | 0:08:35.9 | ||
15 | diplom | 7185 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 5. / Žáci 12-13 let | 0:49:29.5 | 0:08:40.7 | ||
16 | diplom | 7152 | BARTH Matěj | 2004 | MS Bike Academy Racing | 6. / Žáci 12-13 let | 0:49:30.5 | 0:08:41.7 | ||
17 | diplom | 7175 | HRADISKÝ Tomáš | 2002 | --- | 5. / Žáci 14-15 let | 0:50:32.3 | 0:09:43.5 | ||
18 | diplom | 7154 | VONDRÁČEK Vojta | 2002 | Cyklocentrum | 6. / Žáci 14-15 let | 0:53:05.4 | 0:12:16.6 | ||
19 | diplom | 7186 | ŠVEHLA Petr | 2006 | 2V BIKERS BLOVICE | 4. / Žáci 10-11 let | 0:53:10.9 | 0:12:22.1 | ||
20 | diplom | 7148 | MITRYCHOVÁ Michaela | 2004 | KOLA-BBM.CZ | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:53:14.3 | 0:12:25.5 | ||
21 | diplom | 7190 | GROH Daniel | 2005 | Author Team Stupno | 7. / Žáci 12-13 let | 0:53:14.4 | 0:12:25.6 | ||
22 | diplom | 7182 | KOZÁK Pavel | 2005 | 2V BIKERS BLOVICE | 8. / Žáci 12-13 let | 0:53:22.5 | 0:12:33.7 | ||
23 | diplom | 7139 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | SYMBIO+ BMC | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:53:39.5 | 0:12:50.7 | ||
24 | diplom | 7131 | ŠULCOVÁ Jana | 2006 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:53:39.7 | 0:12:50.9 | ||
25 | diplom | 7170 | NOVÁ Nikola | 2005 | copr přeštice | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:57:35.2 | 0:16:46.4 | ||
26 | diplom | 7147 | KROUPOVÁ Zuzana | 2006 | AC SPARTA PRAHA | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:57:35.7 | 0:16:46.9 | ||
27 | diplom | 7176 | HRADISKÝ Zdeněk | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 10-11 let | 0:57:37.9 | 0:16:49.1 | ||
28 | diplom | 7150 | TRANGOŠ Ondřej | 2004 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 0:57:42.1 | 0:16:53.3 | ||
29 | diplom | 7171 | JANÍK David | 2006 | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | 6. / Žáci 10-11 let | 0:57:54.9 | 0:17:06.1 | ||
30 | diplom | 7183 | ROJÍK Tomáš | 2003 | --- | 7. / Žáci 14-15 let | 0:58:08.7 | 0:17:19.9 | ||
31 | diplom | 7141 | RAJS Josef | 2007 | Ck loko Rakovnik | 7. / Žáci 10-11 let | 0:58:08.8 | 0:17:20.0 | ||
32 | diplom | 7172 | DINGOVÁ Anna | 2006 | BSK Juniors | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:58:31.1 | 0:17:42.3 | ||
33 | diplom | 7174 | MELICHAR Josef | 2006 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:58:43.4 | 0:17:54.6 | ||
34 | diplom | 7177 | KORBEL Daniel | 2006 | Six Monkeys | 9. / Žáci 10-11 let | 1:00:11.6 | 0:19:22.8 | ||
35 | diplom | 7189 | RAITMAYER Vítek | 2004 | MS Bike Academy Racing | 10. / Žáci 12-13 let | 1:01:19.2 | 0:20:30.4 | ||
36 | diplom | 7133 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:01:42.6 | 0:20:53.8 | ||
37 | diplom | 7181 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | vebrovyboudy.com | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:01:58.1 | 0:21:09.3 | ||
38 | diplom | 7167 | KUBÍN Martin | 2005 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 1:02:02.9 | 0:21:14.1 | ||
39 | diplom | 7163 | RUTAROVÁ Karolína | 2007 | TJ COPR Přeštice | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:04:01.6 | 0:23:12.8 | ||
40 | diplom | 7137 | BENEDIKT Jakub | 2005 | copr přeštice | 12. / Žáci 12-13 let | 1:05:11.1 | 0:24:22.3 | ||
41 | diplom | 7187 | HOLÍK Jakub | 2007 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 1:05:43.3 | 0:24:54.5 | ||
42 | diplom | 7132 | KUDLÁČKOVÁ Anna | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:06:06.8 | 0:25:18.0 | ||
43 | diplom | 7168 | JUROVÁ Hana | 2006 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 8. / Žákyně 10-11 let | 1:06:31.8 | 0:25:43.0 | ||
44 | diplom | 7169 | JURA Antonín | 2006 | Express CZ SCOTT TEAM Kolín | 11. / Žáci 10-11 let | 1:06:34.3 | 0:25:45.5 | ||
45 | diplom | 7138 | JANITOR Matyáš | 2006 | MRK TEAM | 12. / Žáci 10-11 let | 1:07:14.3 | 0:26:25.5 | ||
46 | diplom | 7173 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 1:07:22.6 | 0:26:33.8 | ||
47 | diplom | 7180 | NEVESELÝ Štěpán | 2007 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 1:07:39.1 | 0:26:50.3 | ||
48 | diplom | 7140 | SENEŠI Filip | 2006 | ACT leraK Blansko | 15. / Žáci 10-11 let | 1:09:57.4 | 0:29:08.6 | ||
49 | diplom | 7158 | SMOLÍK Jan | 2003 | --- | 8. / Žáci 14-15 let | 1:13:55.2 | 0:33:06.4 | ||
50 | diplom | 7143 | KANDOVÁ Tereza | 2006 | --- | 9. / Žákyně 10-11 let | 1:27:26.9 | 0:46:38.1 | ||
51 | diplom | 7159 | SMOLÍK Jakub | 2007 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 1:50:14.9 | 1:09:26.1 | ||
--- | 7130 | SMEJKAL Adam | 2007 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7136 | LUBAS Jan | 2007 | AC Jablonec nad Nisou | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7142 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | Symbio+BMC | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7144 | HŘEBEJK Dominik | 2007 | CZ Expres Scott Team Kolín | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7145 | POKORNÁ Tereza | 2007 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7146 | HELT Václav | 2005 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7149 | KŘIKAVOVÁ Šárka | 2003 | Bike Club Město Touškov | . / Žákyně 14-15 let | DNS | --- | |||
--- | 7155 | LIŠKA Jakub | 2006 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7157 | ŠIMON Radek | 2007 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7161 | RUBEŠOVÁ Anna | 2003 | SHARK Bikers Junior Team | . / Žákyně 14-15 let | DNS | --- |