Oderská mlýnice České spořitelny
DATUM : | 23.9.2017 | MÍSTO : | Kločočůvek u Oder |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6980 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žáci 8-9 let | 0:12:28.8 | 0:00:00.0 | 04:03.7 [1] | 1 | 04:17.0 [2] | 1 | 04:08.0 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6988 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | Cykloteam KOLARNA | 2. / Žáci 8-9 let | 0:12:32.7 | 0:00:03.8 | 04:04.5 [2] | 2 | 04:16.7 [1] | 2 | 04:11.4 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6120 | VEDRAL Max | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 3. / Žáci 8-9 let | 0:12:51.5 | 0:00:22.7 | 04:08.7 [4] | 4 | 04:21.5 [3] | 3 | 04:21.2 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 6078 | SVĚRKOT Daniel | 2008 | SK JIŘÍ TEAM | 4. / Žáci 8-9 let | 0:12:54.3 | 0:00:25.5 | 04:05.5 [3] | 3 | 04:25.2 [4] | 4 | 04:23.5 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 6022 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 5. / Žáci 8-9 let | 0:13:42.3 | 0:01:13.5 | 04:21.7 [5] | 5 | 04:44.6 [6] | 5 | 04:35.8 [6] | 5 | ||
6 | diplom | 6013 | MALÍŘ Hóna | 2008 | GHOST Junior team | 6. / Žáci 8-9 let | 0:13:46.3 | 0:01:17.5 | 04:24.5 [6] | 6 | 04:46.2 [7] | 6 | 04:35.5 [5] | 6 | ||
7 | diplom | 6051 | DEDEK Matěj | 2009 | AD TEAM | 7. / Žáci 8-9 let | 0:14:12.8 | 0:01:44.0 | 04:41.2 [9] | 9 | 04:44.1 [5] | 7 | 04:47.3 [7] | 7 | ||
8 | diplom | 6151 | SLANINA Václav | 2008 | MOUNTAINTIME.cz | 8. / Žáci 8-9 let | 0:14:38.6 | 0:02:09.8 | 04:56.2 [13] | 13 | 04:49.0 [8] | 8 | 04:53.3 [8] | 8 | ||
9 | diplom | 6049 | HOHN Martin | 2009 | SKI Klub Kopřivnice | 9. / Žáci 8-9 let | 0:14:51.5 | 0:02:22.7 | 04:40.2 [8] | 8 | 05:10.1 [13] | 10 | 05:01.1 [11] | 9 | ||
10 | diplom | 6172 | PEŠL Jan | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 10. / Žáci 8-9 let | 0:14:58.3 | 0:02:29.5 | 04:38.7 [7] | 7 | 05:08.7 [12] | 9 | 05:10.7 [13] | 10 | ||
11 | diplom | 6071 | JIROUT Filip | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 11. / Žáci 8-9 let | 0:14:59.3 | 0:02:30.5 | 04:55.3 [12] | 12 | 05:02.9 [9] | 12 | 05:01.0 [10] | 11 | ||
12 | diplom | 6128 | ŽILAVÝ David | 2008 | Kohouti SK Pržno | 12. / Žáci 8-9 let | 0:14:59.8 | 0:02:31.0 | 04:53.7 [11] | 11 | 05:03.0 [10] | 11 | 05:03.0 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 6102 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | HUPNAKOLO.CZ | 13. / Žáci 8-9 let | 0:15:05.3 | 0:02:36.5 | 05:03.2 [15] | 15 | 05:05.5 [11] | 14 | 04:56.5 [9] | 13 | ||
14 | diplom | 6009 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BMX Pardubice | 14. / Žáci 8-9 let | 0:15:19.5 | 0:02:50.7 | 04:52.5 [10] | 10 | 05:10.2 [14] | 13 | 05:16.7 [15] | 14 | ||
15 | diplom | 6053 | KOHOUTEK Tomáš | 2008 | AGROTEC | 15. / Žáci 8-9 let | 0:15:28.5 | 0:02:59.7 | 05:01.2 [14] | 14 | 05:16.2 [16] | 15 | 05:11.0 [14] | 15 | ||
16 | diplom | 6075 | CHUDÝ Vojta | 2008 | --- | 16. / Žáci 8-9 let | 0:16:00.5 | 0:03:31.7 | 05:05.5 [16] | 16 | 05:15.9 [15] | 16 | 05:39.0 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 6187 | MACHAČ Tomáš | 2009 | SKLÁRNA VITRUM JANOV | 17. / Žáci 8-9 let | 0:16:25.6 | 0:03:56.8 | 05:19.3 [17] | 17 | 05:24.4 [17] | 17 | 05:41.8 [17] | 17 | ||
18 | diplom | 6015 | KAVALÍR Martin | 2008 | --- | 18. / Žáci 8-9 let | 0:16:35.3 | 0:04:06.5 | 05:21.3 [18] | 18 | 05:28.1 [18] | 18 | 05:45.8 [18] | 18 | ||
19 | diplom | 6130 | MROVEC Václav | 2008 | --- | 19. / Žáci 8-9 let | 0:16:51.6 | 0:04:22.8 | 05:29.5 [21] | 21 | 05:33.9 [19] | 19 | 05:48.1 [20] | 19 | ||
20 | diplom | 6040 | KOŠÁR Karel | 2008 | cyklo team KOLARNA | 20. / Žáci 8-9 let | 0:17:01.5 | 0:04:32.7 | 05:27.7 [19] | 19 | 05:45.0 [20] | 20 | 05:48.7 [21] | 20 | ||
21 | diplom | 6114 | FABIAN František | 2009 | --- | 21. / Žáci 8-9 let | 0:17:03.3 | 0:04:34.5 | 05:29.7 [22] | 22 | 05:45.7 [21] | 22 | 05:47.8 [19] | 21 | ||
22 | diplom | 6159 | RAŠKA Filip | 2008 | --- | 22. / Žáci 8-9 let | 0:17:14.5 | 0:04:45.7 | 05:28.2 [20] | 20 | 05:46.2 [22] | 21 | 06:00.0 [22] | 22 | ||
23 | diplom | 6041 | PEJCHA Viktor | 2009 | Cyklo Pejcha RT | 23. / Žáci 8-9 let | 0:18:38.3 | 0:06:09.5 | 05:50.5 [24] | 24 | 06:10.7 [23] | 23 | 06:37.0 [23] | 23 | ||
24 | diplom | 6079 | VOMOČIL Jakub | 2008 | --- | 24. / Žáci 8-9 let | 0:12:41.8 | - 1 Lap(s) | 05:48.2 [23] | 23 | 06:53.5 [24] | 24 | --- | --- | ||
25 | diplom | 6117 | MUSTAFOV Salih | 2008 | --- | 25. / Žáci 8-9 let | 0:13:44.3 | - 1 Lap(s) | 06:11.3 [25] | 25 | 07:32.9 [25] | 25 | --- | --- | ||
26 | diplom | 6085 | HREHOR Jan | 2009 | --- | 26. / Žáci 8-9 let | 0:16:40.3 | - 1 Lap(s) | 07:37.5 [26] | 26 | 09:02.7 [26] | 26 | --- | --- | ||
--- | 6021 | PANUŠ Jakub | 2009 | SYMBIO+ BMC | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6047 | DUBEC Martin | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI Kids | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6054 | GÖRÖG Štěpán | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6068 | BLAŽEK Albert | 2008 | Team Forman Kids Nový Jičín | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6081 | RŮŽIČKA Antonín | 2008 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6086 | GENDA Štěpán | 2008 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6091 | BOBČÍK Dominik | 2008 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6109 | FRYŠ Michael | 2009 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6111 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | HUPNAKOLO.CZ | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6180 | MROČEK Max | 2008 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6973 | FRENCL Patrik | 2008 | GIANT Pítrs bikes | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |