Oderská mlýnice České spořitelny
DATUM : | 23.9.2017 | MÍSTO : | Kločočůvek u Oder |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filtr aktivní
| výběr aktivní
Načítání ...
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas |
---|
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6062 | AGEL Tobiáš Václav | 2011 | AGROFERT cyklo tým | DNS | |||
diplom | 3314 | BAREŠ + KAVAN Martin + Václav | 1980 | --- | 1:25:33.9 | ||
3288 | BINAROVÁ Kateřina | 1996 | --- | DNS | |||
diplom | 3289 | BITTNER Milan | 1970 | SKI Klub Kopřivnice | 1:29:09.7 | ||
diplom | 3287 | BITTNEROVÁ Markéta | 1997 | SKI Klub Kopřivnice | 1:33:34.9 | ||
diplom | 3320 | BLAHUTOVÁ Barbora | 1989 | --- | 1:56:10.3 | ||
6996 | BLAŽEK Aleš | 2007 | Nasavrky Bikers | DNS | |||
diplom | 3308 | BLAŽEK Ivan | 1952 | Nasavrky Bikers | 1:05:32.1 | ||
diplom | 3309 | BLAŽEK Robert | 2002 | Nasavrky Bikers | 0:50:59.8 | ||
diplom | 3305 | BUČKOVÁ Zuzana | 1989 | --- | 1:56:08.5 | ||
3306 | BURGET Vladimira | 1986 | --- | DNS | |||
3274 | DOKLÁDALOVÁ Hana | 1969 | --- | DNS | |||
3285 | GÖRÖGOVÁ Barbora | 1991 | --- | DNS | |||
6098 | HARLENDER Lukáš | 2007 | Kolárna | DNS | |||
3286 | HARLENDEROVÁ Jitka | 1974 | Kolárna | DNS | |||
3303 | HEJROVÁ Michaela | 1979 | --- | DNF | |||
6022 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | DNS | |||
diplom | 3270 | HENDRICHOVÁ Pavla | 2002 | Expres CZ- Scott Team Kolín | 0:46:39.6 | ||
diplom | 6049 | HOHN Martin | 2009 | SKI Klub Kopřivnice | 1:29:10.2 | ||
diplom | 3276 | HŘEBÍČKOVÁ Barbora | 2003 | Little Nails | 1:17:57.6 | ||
3280 | HULOVÁ Iva | 1985 | --- | DNS | |||
diplom | 6061 | JAHODOVÁ Tereza | 2010 | --- | 1:56:08.4 | ||
3277 | JANČOVÁ Romana | 1971 | --- | DNS | |||
diplom | 3311 | JUNČOVÁ Jana | 1979 | --- | 2:04:00.8 | ||
diplom | 3312 | JURČA Jakub | 1978 | --- | 2:03:59.5 | ||
3292 | KAVALÍR Martin | 1974 | --- | DNS | |||
6015 | KAVALÍR Martin | 2008 | --- | DNS | |||
3297 | KNECHT Richard | 1987 | MAPEI Cyklo Kaňkovský | DNS | |||
3273 | KOHOUTEK Tomáš | 1973 | AGROTEC | DNS | |||
6053 | KOHOUTEK Tomáš | 2008 | AGROTEC | DNS | |||
6044 | KOHOUTKOVÁ Amelie | 2006 | AGROTEC | DNS | |||
6056 | KOHOUTKOVÁ Terezie | 2011 | --- | DNS | |||
3272 | KOŠŤÁL Milan | 1955 | --- | DNS | |||
diplom | 3315 | KOTĚŠOVSKÝ + PATEREK Matěj + Vít | 1980 | --- | 0:50:07.5 | ||
3281 | KRYŠTOF František | 1980 | --- | DNS | |||
3302 | KUDLÁČKOVÁ Pavla | 1980 | --- | DNS | |||
3304 | LAMICHOVÁ Alexandra | 1966 | --- | DNF | |||
6125 | LAMICHOVÁ Kristýna | 2011 | SupGirls | DNF | |||
diplom | 3313 | LESOVÁ + NEVRLÝ Eva + Radim | 1980 | --- | 0:48:02.5 | ||
diplom | 3310 | MARŠÁLEK Richard | 1990 | --- | 2:05:20.0 | ||
6183 | MARŠÁLOVÁ Mia | 2011 | --- | DNF | |||
diplom | 3318 | MAZEL Jiri | 1979 | --- | 1:18:00.1 | ||
diplom | 3296 | MRÁZEK Jaroslav | 1962 | --- | 1:14:52.1 | ||
3298 | MUSTAFOV Gendžaj | 1979 | --- | DNS | |||
diplom | 6117 | MUSTAFOV Salih | 2008 | --- | 2:04:09.3 | ||
6118 | MUSTAFOV Sebastian | 2012 | --- | DNS | |||
diplom | 3301 | MUSTAFOVA Andrea | 1975 | --- | 2:04:17.8 | ||
diplom | 3319 | NAHORNICH Tomáš | 1974 | --- | 1:08:25.1 | ||
diplom | 6193 | NAHORNICHOVÁ Iva | 2005 | --- | 1:08:24.1 | ||
6021 | PANUŠ Jakub | 2009 | SYMBIO+ BMC | DNS | |||
6012 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | SYMBIO+ BMC | DNS | |||
3271 | PANUŠOVÁ Petra | 1975 | SYMBIO+ BMC | DNS | |||
3283 | PATOČKOVÁ Anna | 1981 | --- | DNS | |||
diplom | 3279 | PEŠ Ladislav | 2006 | --- | 0:49:51.5 | ||
diplom | 3278 | PEŠOVÁ Petra | 1978 | --- | 0:55:33.9 | ||
diplom | 3295 | PLATENKOVÁ Hana | 1964 | --- | 1:14:52.9 | ||
diplom | 3294 | PROCHÁZKOVÁ Ivana | 1957 | SK POLAR | 1:03:41.6 | ||
3307 | SEMERÁD Jan | 1966 | B-Team Řevnice | DNS | |||
6064 | SEMERÁD Marek | 2012 | SRAM MITAS TREK Team | DNS | |||
6028 | SCHIESSER Alex | 2010 | Subaru Opava | DNS | |||
6025 | SCHIESSER Linda | 2006 | Subaru Opava | DNS | |||
3300 | SCHIESSER Zuzana | 1975 | Subaru Opava | DNS | |||
3284 | SCHULLEROVÁ Pavlína | 1981 | Zachy Bike team | DNS | |||
3275 | SOJKOVA Marie | 1969 | CYKLODOLEŽAL | DNS | |||
diplom | 3317 | ŠTURZA + KOCUR Filip + Prokop | 1980 | --- | 0:50:49.8 | ||
diplom | 3316 | ŠTURZOVÁ + BOČEK Tereza + Vítězslav | 1980 | --- | 0:57:36.6 | ||
6988 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | Cykloteam KOLARNA | DNS | |||
6107 | TESAŘÍK Martin | 2006 | --- | DNS | |||
3290 | TESAŘÍKOVÁ Erika | 1978 | --- | DNS | |||
3293 | TRÁVNÍČEK Jan | 1945 | SK POLAR | DNS | |||
diplom | 3291 | VAŠKŮ Alena | 1997 | --- | 1:10:26.6 | ||
6120 | VEDRAL Max | 2008 | bikeranch | DNS | |||
diplom | 3282 | ZACHARIÁŠ Miroslav | 1957 | Impromat Zachy bike team | 1:04:33.1 | ||
3299 | ZELENKOVÁ Miluše | 1972 | spinlomnice.estranky.cz | DNS |