Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :30.9 - 1.10.2017 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6205 detail závodníka SVOBODA David 2008 ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:15.3 0:00:00.0 03:01.9 [1] 1 03:03.7 [1] 1 03:09.7 [1] 1
2 6220 detail závodníka TESAŘÍK Jakub 2008 Cykloteam KOLARNA 0:09:54.8 0:00:39.5 03:12.6 [2] 2 03:15.1 [2] 2 03:27.0 [4] 2
3 6195 detail závodníka FRENCL Patrik 2008 GIANT Pítrs bikes 0:09:58.6 0:00:43.2 03:13.6 [3] 3 03:25.0 [4] 4 03:20.0 [2] 3
4 6286 detail závodníka JANOVSKÝ Tomáš 2008 --- 0:10:13.5 0:00:58.1 03:20.6 [4] 4 03:15.8 [3] 3 03:37.0 [8] 4
5 6271 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 0:10:45.1 0:01:29.7 03:32.8 [5] 5 03:38.0 [7] 5 03:34.2 [6] 5
5 6334 detail závodníka DUBEC Martin 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 0:10:45.1 0:01:29.7 03:45.3 [9] 9 03:35.2 [5] 7 03:24.5 [3] 5
7 6229 detail závodníka KOVÁŘ Melichar 2009 BIKE FREAKS HOLICE 0:11:00.6 0:01:45.2 03:34.3 [7] 7 03:38.5 [9] 6 03:47.7 [12] 7
8 6498 detail závodníka KUCHAŘ Josef 2008 ACT leraK 0:11:01.1 0:01:45.7 03:52.8 [15] 15 03:36.0 [6] 11 03:32.2 [5] 8
9 6289 detail závodníka KUNC Tomáš 2009 GHOST Junior team 0:11:02.1 0:01:46.7 03:46.1 [10] 10 03:41.3 [11] 10 03:34.6 [7] 9
10 6322 detail závodníka HOHN Martin 2009 SKI Klub Kopřivnice 0:11:08.6 0:01:53.2 03:49.5 [13] 13 03:40.5 [10] 12 03:38.5 [9] 10
11 6250 detail závodníka MALÍŘ Hóna 2008 GHOST Junior team 0:11:08.8 0:01:53.4 03:45.1 [8] 8 03:38.1 [8] 8 03:45.5 [11] 11
12 6321 detail závodníka KOTAČKA Robin 2008 --- 0:11:26.3 0:02:11.0 03:48.6 [11] 11 03:53.5 [15] 13 03:44.2 [10] 12
13 6269 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver 2009 STILL 0:11:27.3 0:02:12.0 03:33.1 [6] 6 03:52.2 [13] 9 04:02.0 [18] 13
14 6248 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš 2009 BMX Pardubice 0:11:35.6 0:02:20.2 03:50.6 [14] 14 03:53.0 [14] 15 03:52.0 [14] 14
15 6408 detail závodníka PAVELEK Alex 2008 Batt club 0:11:45.6 0:02:30.2 03:49.1 [12] 12 03:54.0 [16] 14 04:02.5 [19] 15
16 6306 detail závodníka PEŠL Jan 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 0:11:58.1 0:02:42.7 03:57.6 [16] 16 04:04.2 [20] 16 03:56.2 [16] 16
17 6501 detail závodníka KUCHAŘ Jáchym 2009 ACT leraK 0:11:59.3 0:02:44.0 04:11.1 [18] 18 03:51.7 [12] 17 03:56.5 [17] 17
18 6499 detail závodníka FRÝDEK Lukáš 2008 ACT leraK 0:12:06.3 0:02:51.0 04:20.3 [23] 23 03:56.0 [18] 19 03:49.9 [13] 18
19 6265 detail závodníka PETRÁČEK Milan 2009 P.J.P.T. junior team 0:12:08.1 0:02:52.7 04:19.8 [22] 22 03:54.7 [17] 18 03:53.5 [15] 19
20 6336 detail závodníka KOLAJTA Adam 2008 IVAR CS – AUTHOR TEAM 0:12:44.3 0:03:28.9 04:12.1 [19] 19 04:20.5 [26] 23 04:11.6 [23] 20
21 6257 detail závodníka KROUPA Ondřej 2008 --- 0:12:44.3 0:03:29.0 04:19.6 [21] 21 04:17.2 [24] 24 04:07.5 [21] 21
22 6308 detail závodníka JANU Tomáš 2009 --- 0:12:51.8 0:03:36.5 04:17.6 [20] 20 04:14.9 [23] 22 04:19.3 [25] 22
23 6262 detail závodníka KAVALÍR Martin 2008 --- 0:12:54.1 0:03:38.7 04:10.8 [17] 17 04:21.0 [27] 21 04:22.2 [27] 23
24 6574 detail závodníka TRÁVNÍČEK Michal 2009 --- 0:13:02.4 0:03:47.0 04:33.6 [25] 25 04:06.7 [21] 25 04:22.0 [26] 24
25 6539 detail závodníka STANĚK Filip 2009 holetin 0:13:04.1 0:03:48.7 04:33.8 [26] 26 04:14.0 [22] 26 04:16.2 [24] 25
26 6309 detail závodníka HORT Marek 2009 --- 0:13:05.1 0:03:49.7 04:27.6 [24] 24 04:00.5 [19] 20 04:37.0 [28] 26
27 6463 detail závodníka KUNSTMUELLER Jan 2009 ŠSK Leandra Čecha 0:13:12.8 0:03:57.5 04:36.3 [29] 29 04:28.3 [28] 28 04:08.2 [22] 27
28 6293 detail závodníka KAMENÍK Jan 2008 --- 0:13:15.8 0:04:00.5 04:53.8 [32] 32 04:18.5 [25] 31 04:03.5 [20] 28
29 6529 detail závodníka KRHOVSKÝ Martin 2009 KOLOKROŽEK ZLÍN 0:13:43.8 0:04:28.5 04:35.3 [28] 28 04:28.5 [29] 27 04:40.0 [30] 29
30 6280 detail závodníka PANUŠ Jakub 2009 SYMBIO+ BMC 0:13:48.1 0:04:32.7 04:38.6 [30] 30 04:31.7 [30] 29 04:37.7 [29] 30
31 6467 detail závodníka REJZL Václav 2008 --- 0:14:22.9 0:05:07.5 04:34.1 [27] 27 04:36.7 [31] 30 05:12.0 [31] 31
32 6554 detail závodníka MÁTL Štěpán 2009 --- 0:09:40.6 - 1 Lap(s) 05:03.8 [33] 33 04:36.7 [32] 32 --- ---
33 6312 detail závodníka MAJÁK Daniel 2008 --- 0:09:42.1 - 1 Lap(s) 04:52.3 [31] 31 04:49.7 [38] 33 --- ---
34 6343 detail závodníka GOTTHARD Štěpán 2009 --- 0:09:55.8 - 1 Lap(s) 05:07.9 [34] 34 04:47.9 [36] 34 --- ---
35 6351 detail závodníka KRÁLÍK Adam 2009 CCeX 0:09:57.8 - 1 Lap(s) 05:12.1 [35] 35 04:45.7 [34] 35 --- ---
36 6372 detail závodníka BALÁŠ Matěj 2009 TJ Sokol Olšany 0:09:59.8 - 1 Lap(s) 05:17.1 [37] 37 04:42.7 [33] 36 --- ---
37 6514 detail závodníka CHROUSTOVSKÝ David 2009 --- 0:10:02.6 - 1 Lap(s) 05:13.8 [36] 36 04:48.7 [37] 37 --- ---
38 6301 detail závodníka PEJCHA Viktor 2009 Cyklo Pejcha RT 0:10:28.1 - 1 Lap(s) 05:21.6 [40] 40 05:06.5 [41] 38 --- ---
39 6612 detail závodníka LEMPERA Lukáš 2008 --- 0:10:30.1 - 1 Lap(s) 05:34.8 [42] 42 04:55.2 [39] 39 --- ---
40 6331 detail závodníka FOŘT Tomáš 2009 --- 0:10:30.6 - 1 Lap(s) 05:28.6 [41] 41 05:02.0 [40] 40 --- ---
41 6297 detail závodníka KOŠÁR Karel 2008 cyklo team KOLARNA 0:10:31.1 - 1 Lap(s) 05:20.6 [39] 39 05:10.5 [42] 41 --- ---
42 6561 detail závodníka DRDLA Vítek 2009 --- 0:10:39.3 - 1 Lap(s) 05:52.3 [44] 44 04:47.0 [35] 42 --- ---
43 6316 detail závodníka SVOBODA Viktor 2009 --- 0:10:46.1 - 1 Lap(s) 05:17.8 [38] 38 05:28.2 [44] 43 --- ---
44 6564 detail závodníka VINOPAL Vojtěch 2009 --- 0:11:08.1 - 1 Lap(s) 05:43.1 [43] 43 05:25.0 [43] 44 --- ---
45 6577 detail závodníka ZAJÍC Viktor 2009 --- 0:13:44.3 - 1 Lap(s) 06:27.8 [45] 45 07:16.5 [45] 45 --- ---
--- 6481 detail závodníka ŘÁDEK Tomáš 2009 Rising Stars DNF --- 05:33.3 [-] --- 11:03.8 [-] --- --- ---
--- 6243 detail závodníka PŘÍHODA Lenny 2008 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6273 detail závodníka POLÁK Jáchym 2009 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6315 detail závodníka RŮŽIČKA Tomáš 2009 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6353 detail závodníka VANĚK Tomáš 2009 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6354 detail závodníka DAĎA Patrik 2008 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6436 detail závodníka ŠAROUN Šíma 2009 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6450 detail závodníka SUDA Ladislav 2009 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6497 detail závodníka VOLLEBREGT Kevin 2008 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6555 detail závodníka STRAKA Maxmilián 2008 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6623 detail závodníka HROUDA Filip 2008 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6633 detail závodníka PŘIBYL Bohdan 2009 Sokolisti DNS --- --- --- --- --- --- ---