Specialized Rallye Sudety 2017
DATUM : | 9.9.2017 | MÍSTO : | Teplice nad Metují |
---|
POŘADATEL : | Red Point Team | WEBOVÉ STRÁNKY : | redpointteam.cz/rallye-sudety/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2001 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Muži od 19 let | 1:12:59.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | 2005 | MATĚJKA Radim | 1997 | Cyklo Bendl | 2. / Muži od 19 let | 1:15:54.0 | 0:02:54.2 | ||
3 | 2044 | HÁK Jakub | 2004 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Žáci 11-14 let | 1:20:03.4 | 0:07:03.6 | ||
4 | 2004 | POSPÍŠIL Lukáš | 1998 | Redpoint Eleven Team | 3. / Muži od 19 let | 1:22:38.0 | 0:09:38.2 | ||
5 | 2007 | SKRBEK Jan | 2002 | BeManiax MADBIKE | 1. / Junioři 15-18 let | 1:23:24.3 | 0:10:24.5 | ||
6 | 2009 | STYBLÍK Adam | 2002 | Kola Šír Bělohrad | 2. / Junioři 15-18 let | 1:23:26.9 | 0:10:27.1 | ||
7 | 2114 | SAMEC Filip | 2005 | bikeclinic-junior-team | 2. / Žáci 11-14 let | 1:23:29.2 | 0:10:29.4 | ||
8 | 2153 | MAROUL Tomáš | 2002 | TOPFOREA LAPIER | 3. / Junioři 15-18 let | 1:24:36.1 | 0:11:36.3 | ||
9 | 2090 | HOJKOVÁ Štěpánka | 2003 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Žákyně 11-14 let | 1:24:43.3 | 0:11:43.5 | ||
10 | 2107 | VRABEC Jiří | 2002 | Bike freaks Holice | 4. / Junioři 15-18 let | 1:24:44.2 | 0:11:44.4 | ||
11 | 2141 | VÍŠEK Roman | 1987 | GHOST Team | 4. / Muži od 19 let | 1:27:52.5 | 0:14:52.7 | ||
12 | 2127 | KUNČÍK Matěj | 2004 | Cs Specialized Mtb junior | 3. / Žáci 11-14 let | 1:28:37.2 | 0:15:37.4 | ||
13 | 2101 | ŠTEFANOVÁ Kateřina | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Juniorky 15-18 let | 1:28:38.0 | 0:15:38.2 | ||
14 | 2148 | POKORNÁ Emma | 2001 | KB - Jilemnice | 2. / Juniorky 15-18 let | 1:28:49.6 | 0:15:49.8 | ||
15 | 2149 | POKORNÝ Miloš | 1974 | KB - Jilemnice | 5. / Muži od 19 let | 1:28:49.6 | 0:15:49.8 | ||
16 | 2041 | FALTA Matyáš | 2000 | --- | 5. / Junioři 15-18 let | 1:29:03.7 | 0:16:03.9 | ||
17 | 2113 | SAMEC Jaroslav | 1974 | JASA | 6. / Muži od 19 let | 1:29:08.7 | 0:16:08.9 | ||
18 | 2037 | HARASYM Maciej | 1977 | Ostre Koło Lubawka | 7. / Muži od 19 let | 1:29:41.3 | 0:16:41.5 | ||
19 | 2038 | PIVNIČKA Jakub | 2005 | GIANT Pítrs bikes | 4. / Žáci 11-14 let | 1:31:13.0 | 0:18:13.2 | ||
20 | 2160 | RIEGER Marek | 2007 | Spartak Vrchlabí | 1. / Žáci do 10 let | 1:31:20.6 | 0:18:20.8 | ||
21 | 2100 | ALVAREZ Josef Javier | 2004 | Redpoint Eleven Team | 5. / Žáci 11-14 let | 1:33:50.8 | 0:20:51.0 | ||
22 | 2138 | BALCAR Jiří | 2003 | HO Náchod | 6. / Žáci 11-14 let | 1:34:24.8 | 0:21:25.0 | ||
23 | 2098 | BRUCKNER Filip | 2006 | Bikeclinic Junior team | 7. / Žáci 11-14 let | 1:34:39.7 | 0:21:39.9 | ||
24 | 2135 | NOVÁK Karel | 2003 | S-sport Hronov | 8. / Žáci 11-14 let | 1:35:34.0 | 0:22:34.2 | ||
25 | 2091 | HOJKA František | 2005 | Bike freaks Holice | 9. / Žáci 11-14 let | 1:36:00.7 | 0:23:00.9 | ||
26 | 2095 | FIŠER Ondřej | 2002 | DPC Doudleby | 6. / Junioři 15-18 let | 1:36:49.2 | 0:23:49.4 | ||
27 | 2083 | PEŠINA Jakub | 2004 | Redpoint Eleven Team | 10. / Žáci 11-14 let | 1:36:58.7 | 0:23:58.9 | ||
28 | 2024 | MAZAČ Michal | 1977 | --- | 8. / Muži od 19 let | 1:36:59.3 | 0:23:59.5 | ||
29 | 2152 | ILSNER Martin | 2004 | --- | 11. / Žáci 11-14 let | 1:38:13.8 | 0:25:14.0 | ||
30 | 2054 | MELIŠÍKOVÁ Jana | 1977 | --- | 1. / Ženy od 19 let | 1:39:05.5 | 0:26:05.7 | ||
31 | 2097 | BRUCKNER Radek | 1972 | --- | 9. / Muži od 19 let | 1:42:09.1 | 0:29:09.3 | ||
32 | 2133 | BALCAR Pavel | 1972 | HO Náchod | 10. / Muži od 19 let | 1:42:14.6 | 0:29:14.8 | ||
33 | 2049 | STEINER Filip | 2004 | MTB PFJ Vysokov | 12. / Žáci 11-14 let | 1:42:29.2 | 0:29:29.4 | ||
34 | 2136 | PILNÁ Bára | 2000 | Rohozec Amulet Team | 3. / Juniorky 15-18 let | 1:42:30.3 | 0:29:30.5 | ||
35 | 2039 | FULKOVÁ Šárka | 2002 | Redpoint Eleven Team | 4. / Juniorky 15-18 let | 1:42:30.8 | 0:29:31.0 | ||
36 | 2106 | PRÁZNÝ Vilém | 2004 | VK Blesk | 13. / Žáci 11-14 let | 1:42:40.4 | 0:29:40.6 | ||
37 | 2035 | LOKVENC Miroslav | 1966 | Apache LOKO Trutnov | 11. / Muži od 19 let | 1:44:13.0 | 0:31:13.2 | ||
38 | 2029 | MEZLÍK Daniel | 2005 | TJ Spartak Třebíč | 14. / Žáci 11-14 let | 1:44:40.4 | 0:31:40.6 | ||
39 | 2167 | FRENCL Martin | 1990 | GIANT Pítrs bikes | 12. / Muži od 19 let | 1:45:16.8 | 0:32:17.0 | ||
40 | 2108 | HANUŠOVÁ Natálie | 2000 | GIANT Pítrs bikes | 5. / Juniorky 15-18 let | 1:45:17.0 | 0:32:17.2 | ||
41 | 2144 | KREJSAR Ondra | 2004 | INS ATELIÉR NÁCHOD | 15. / Žáci 11-14 let | 1:45:17.2 | 0:32:17.4 | ||
42 | 2053 | THÉR Michal | 2003 | GIANT Pítrs bikes | 16. / Žáci 11-14 let | 1:45:23.9 | 0:32:24.1 | ||
43 | 2110 | ŠILHÁNOVÁ Tereza | 1989 | Bronec Beauties | 2. / Ženy od 19 let | 1:46:39.1 | 0:33:39.3 | ||
44 | 2017 | KVITSKÝ Marek | 1978 | Fit club Jičín | 13. / Muži od 19 let | 1:46:52.3 | 0:33:52.5 | ||
45 | 2146 | DRAŠNAR Tomáš | 1999 | Chaloupka Zdoňov | 7. / Junioři 15-18 let | 1:47:56.2 | 0:34:56.4 | ||
46 | 2085 | TÉROVÁ Veronika | 1998 | S-sport Hronov | 3. / Ženy od 19 let | 1:48:35.0 | 0:35:35.2 | ||
47 | 2105 | PÁV Radovan | 1979 | Sokol Semechnice | 14. / Muži od 19 let | 1:49:10.0 | 0:36:10.2 | ||
48 | 2084 | HRUBÝ Filip | 2006 | Redpoint Eleven Team | 17. / Žáci 11-14 let | 1:49:10.5 | 0:36:10.7 | ||
49 | 2080 | SAIDL Filip | 2006 | GIANT Pítrs bikes | 18. / Žáci 11-14 let | 1:49:58.3 | 0:36:58.5 | ||
50 | 2126 | PROCHÁZKA Ondřej | 2005 | SK ŠELA SPORT Přerov | 19. / Žáci 11-14 let | 1:49:59.3 | 0:36:59.5 | ||
51 | 2164 | BÁRTA Miloslav | 1969 | Jafiduto 1984 | 1. / Koloběžky - muži | 1:51:52.8 | 0:38:53.0 | ||
52 | 2168 | KLEIN Jiří | 1978 | --- | 15. / Muži od 19 let | 1:52:42.5 | 0:39:42.7 | ||
53 | 2119 | ŠIMEK Josef | 1989 | HTW | 16. / Muži od 19 let | 1:53:02.4 | 0:40:02.6 | ||
54 | 2050 | BEDNAŘÍK Stanislav | 1975 | --- | 17. / Muži od 19 let | 1:53:04.5 | 0:40:04.7 | ||
55 | 2115 | ŠIMEK Jiří | 1959 | Bajrák DK | 18. / Muži od 19 let | 1:53:06.8 | 0:40:07.0 | ||
56 | 2169 | REMBOUSKA Karolina | 1986 | KUDOVIANKA CYKLON PROAL TEAM | 4. / Ženy od 19 let | 1:53:57.8 | 0:40:58.0 | ||
57 | 2082 | PEŠINA Jan | 2006 | Redpoint Eleven Team | 20. / Žáci 11-14 let | 1:54:25.9 | 0:41:26.1 | ||
58 | 2128 | GEMBALOVÁ Karolína | 1990 | GHOST Team | 5. / Ženy od 19 let | 1:56:27.7 | 0:43:27.9 | ||
59 | 2031 | GORČÍKOVÁ Natálie | 2001 | TJ Spartak Třebíč | 6. / Juniorky 15-18 let | 1:56:38.7 | 0:43:38.9 | ||
60 | 2145 | SLANÝ Jakub | 2003 | --- | 21. / Žáci 11-14 let | 1:56:44.2 | 0:43:44.4 | ||
61 | 2120 | THÉR Ondřej | 2008 | --- | 2. / Žáci do 10 let | 1:57:16.5 | 0:44:16.7 | ||
62 | 2042 | PEKÁREK Adam | 2004 | --- | 22. / Žáci 11-14 let | 1:58:01.3 | 0:45:01.5 | ||
63 | 2159 | HAVLÍČKOVÁ Aneta | 1989 | --- | 6. / Ženy od 19 let | 1:58:33.1 | 0:45:33.3 | ||
64 | 2032 | CHALUPA Jan | 1979 | The Nováčkovic | 19. / Muži od 19 let | 1:58:39.9 | 0:45:40.1 | ||
65 | 2112 | POSPÍŠIL Jiří | 1969 | Redpoint Eleven Team | 2. / Koloběžky - muži | 1:58:54.9 | 0:45:55.1 | ||
66 | 2079 | RASOCHA Tomáš | 1975 | --- | 3. / Koloběžky - muži | 1:59:10.2 | 0:46:10.4 | ||
67 | 2118 | HOFFMANN Ondra | 2007 | MOVS SMRZOVKA | 3. / Žáci do 10 let | 1:59:26.9 | 0:46:27.1 | ||
68 | 2150 | NAVRÁTIL Štěpán | 2006 | Spartak Police n/Met. | 23. / Žáci 11-14 let | 1:59:29.1 | 0:46:29.3 | ||
69 | 2143 | HEJNYŠ Marek | 2004 | --- | 24. / Žáci 11-14 let | 2:00:24.8 | 0:47:25.0 | ||
70 | 2161 | MATUŠKA Zdeněk | 1969 | --- | 20. / Muži od 19 let | 2:03:27.5 | 0:50:27.7 | ||
71 | 2096 | FIŠER Kuba | 2003 | Merklovice | 25. / Žáci 11-14 let | 2:03:41.1 | 0:50:41.3 | ||
72 | 2171 | JELÍNEK Milan | 1957 | --- | 4. / Koloběžky - muži | 2:03:50.3 | 0:50:50.5 | ||
73 | 2165 | KRIHOVA Ivana | 1984 | --- | 7. / Ženy od 19 let | 2:05:28.6 | 0:52:28.8 | ||
74 | 2056 | ŠRETR Michal | 2008 | S-sport Hronov | 4. / Žáci do 10 let | 2:06:19.0 | 0:53:19.2 | ||
75 | 2047 | NOVOTNÁ Zdeňka | 1990 | Šroot Bike Team | 8. / Ženy od 19 let | 2:06:45.2 | 0:53:45.4 | ||
76 | 2139 | JÁNSKÝ Ludvík | 1977 | --- | 21. / Muži od 19 let | 2:06:46.0 | 0:53:46.2 | ||
77 | 2060 | ŠRETROVÁ Lucie | 2006 | S-sport Hronov | 2. / Žákyně 11-14 let | 2:07:55.0 | 0:54:55.2 | ||
78 | 2058 | KOHL Jonáš | 2005 | Růža Bike KIDS | 26. / Žáci 11-14 let | 2:08:25.4 | 0:55:25.6 | ||
79 | 2023 | BEZUŠKOVÁ Leontýna | 2005 | Adršpach - Farma Tuček | 3. / Žákyně 11-14 let | 2:08:36.8 | 0:55:37.0 | ||
80 | 2026 | ŠVIDER Milan | 1983 | UniKE | 1. / Jednokolky - muži | 2:08:51.8 | 0:55:52.0 | ||
81 | 2123 | RYBKA Roman | 1979 | --- | 22. / Muži od 19 let | 2:08:57.7 | 0:55:57.9 | ||
82 | 2158 | OLŠA Matyáš | 2008 | VALACHBAJK TEAM | 5. / Žáci do 10 let | 2:09:20.3 | 0:56:20.5 | ||
83 | 2046 | HARTMAN Matyáš | 2005 | --- | 27. / Žáci 11-14 let | 2:09:37.1 | 0:56:37.3 | ||
84 | 2048 | STEINER Jakub | 2007 | MTB PFJ Vysokov | 6. / Žáci do 10 let | 2:09:59.8 | 0:57:00.0 | ||
85 | 2124 | PETEROVÁ Věra | 1975 | --- | 9. / Ženy od 19 let | 2:10:41.8 | 0:57:42.0 | ||
86 | 2066 | VÍT Matěj | 2005 | AMK POLICE NAD METUJÍ | 28. / Žáci 11-14 let | 2:11:09.8 | 0:58:10.0 | ||
87 | 2065 | MARYŠKA Jakub | 2004 | AMK POLICE NAD METUJÍ | 29. / Žáci 11-14 let | 2:11:09.9 | 0:58:10.1 | ||
88 | 2103 | TÉR Filip | 2001 | S-sport Hronov | 8. / Junioři 15-18 let | 2:11:18.1 | 0:58:18.3 | ||
89 | 2040 | TOMEČEK Marek | 1992 | TryOne Brno | 2. / Jednokolky - muži | 2:11:41.7 | 0:58:41.9 | ||
90 | 2094 | STŘEDOVÁ Barbora | 2008 | --- | 1. / Žákyně do 10 let | 2:12:18.4 | 0:59:18.6 | ||
91 | 2030 | ČERNÝ Antonín | 2000 | Pilsen Uni Riders | 3. / Jednokolky - muži | 2:13:28.2 | 1:00:28.4 | ||
92 | 2045 | HARTMANOVÁ Eliška | 1998 | --- | 10. / Ženy od 19 let | 2:14:57.6 | 1:01:57.8 | ||
93 | 2092 | EJEM Petr | 1967 | jednokolka.cz | 4. / Jednokolky - muži | 2:16:24.6 | 1:03:24.8 | ||
94 | 2034 | ŠEFCOVÁ Eva | 1964 | Kostka Racing Team | 1. / Koloběžky - ženy | 2:16:57.0 | 1:03:57.2 | ||
95 | 2156 | KOVÁŘOVÁ Jitka | 2005 | SPORT HOTÁREK | 4. / Žákyně 11-14 let | 2:16:57.8 | 1:03:58.0 | ||
96 | 2033 | ŠULCOVÁ Adéla | 2006 | S-sport Hronov | 5. / Žákyně 11-14 let | 2:19:30.2 | 1:06:30.4 | ||
97 | 2022 | ŠRETROVÁ Kristýna | 1977 | Adršpach - Farma Tuček | 11. / Ženy od 19 let | 2:19:45.9 | 1:06:46.1 | ||
98 | 2036 | PÁNKOVÁ Žofie | 2006 | --- | 6. / Žákyně 11-14 let | 2:21:11.6 | 1:08:11.8 | ||
99 | 2170 | HRUŠKA Milan | 1977 | BMC SKIBIKE CENTRUM | 23. / Muži od 19 let | 2:22:14.5 | 1:09:14.7 | ||
100 | 2154 | HOTÁRKOVÁ Tereza | 2008 | SPORT HOTÁREK | 2. / Žákyně do 10 let | 2:25:42.6 | 1:12:42.8 |