Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | 5.Kolo | # | 6.Kolo | # | 7.Kolo | # | 8.Kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | 5.Kolo | # | 6.Kolo | # | 7.Kolo | # | 8.Kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | ULLOA AREVALO Jose Gerardo | 1996 | CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM | 1:23:22.2 | 0:00:00.0 | 10:19.3 [1] | 1 | 10:14.7 [2] | 1 | 10:42.4 [3] | 2 | 10:16.0 [1] | 2 | 10:30.9 [1] | 1 | 10:29.5 [1] | 1 | 10:26.9 [1] | 1 | 10:22.5 [1] | 1 | ||
2 | 8 | VASTL Jan | 1995 | N1 TEAM | 1:24:22.2 | 0:01:00.0 | 10:25.1 [2] | 2 | 10:12.8 [1] | 2 | 10:22.5 [1] | 1 | 10:31.4 [2] | 1 | 10:40.2 [2] | 2 | 10:34.7 [2] | 2 | 10:52.1 [2] | 2 | 10:43.4 [2] | 2 | ||
3 | 11 | PRŮDEK Matěj | 1997 | SUPERIOR MTB TEAM | 1:26:13.3 | 0:02:51.1 | 10:25.4 [3] | 3 | 10:30.2 [3] | 3 | 10:41.5 [2] | 3 | 10:49.7 [3] | 3 | 10:41.9 [3] | 3 | 10:51.0 [3] | 3 | 11:04.0 [4] | 3 | 11:09.6 [5] | 3 | ||
4 | 27 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 1:26:53.2 | 0:03:31.0 | 10:39.8 [4] | 4 | 10:34.9 [4] | 4 | 10:45.7 [4] | 4 | 10:52.1 [4] | 4 | 10:55.0 [5] | 4 | 10:57.4 [4] | 4 | 11:00.3 [3] | 4 | 11:08.0 [3] | 4 | ||
5 | 61 | HELTA Filip | 1997 | SGR Specialized | 1:27:32.1 | 0:04:09.9 | 10:40.5 [6] | 6 | 10:57.5 [7] | 6 | 10:51.2 [5] | 6 | 10:55.6 [5] | 6 | 10:57.3 [6] | 6 | 10:57.4 [4] | 6 | 11:04.6 [5] | 5 | 11:08.0 [3] | 5 | ||
6 | 16 | JELÍNEK Josef | 1998 | SRAM MITAS TREK | 1:28:03.5 | 0:04:41.3 | 10:40.1 [5] | 5 | 10:35.9 [5] | 5 | 10:53.3 [7] | 5 | 10:58.0 [6] | 5 | 11:02.8 [8] | 5 | 11:07.9 [7] | 5 | 11:16.0 [6] | 6 | 11:29.5 [6] | 6 | ||
7 | 59 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1:30:08.5 | 0:06:46.3 | 11:56.8 [14] | 14 | 11:03.6 [8] | 14 | 10:57.8 [8] | 9 | 11:01.9 [7] | 8 | 10:54.3 [4] | 7 | 11:05.9 [6] | 7 | 11:37.4 [8] | 7 | 11:30.8 [7] | 7 | ||
8 | 17 | FILATOV Ivan | 1996 | SCOTT-Nagornaya | 1:30:34.2 | 0:07:12.0 | 11:04.5 [8] | 8 | 11:46.0 [18] | 10 | 11:01.8 [9] | 8 | 11:06.2 [8] | 7 | 11:00.9 [7] | 8 | 11:14.3 [8] | 8 | 11:30.6 [7] | 8 | 11:49.9 [8] | 8 | ||
9 | 30 | PRUDEK Dominik | 1998 | MORAVEC Team | 1:21:00.0 | - 1 Lap(s) | 11:22.6 [11] | 11 | 11:15.6 [11] | 8 | 11:20.3 [10] | 10 | 11:18.5 [9] | 9 | 11:31.0 [11] | 9 | 11:42.8 [11] | 9 | 12:29.2 [10] | 9 | --- | --- | ||
10 | 45 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 1:21:24.0 | - 1 Lap(s) | 11:22.3 [10] | 10 | 11:16.3 [12] | 9 | 11:21.0 [11] | 11 | 11:26.9 [11] | 10 | 11:36.8 [12] | 10 | 11:40.0 [10] | 10 | 12:40.7 [11] | 10 | --- | --- | ||
11 | 24 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 1:21:27.0 | - 1 Lap(s) | 12:02.1 [17] | 17 | 11:14.6 [10] | 15 | 11:28.1 [15] | 16 | 11:24.0 [10] | 12 | 11:25.6 [9] | 11 | 11:28.0 [9] | 11 | 12:24.6 [9] | 11 | --- | --- | ||
12 | 37 | MAYER Daniel | 1997 | KC HLINSKO | 1:11:41.3 | - 2 Lap(s) | 11:23.4 [12] | 12 | 11:36.2 [16] | 13 | 11:24.1 [12] | 12 | 11:35.6 [13] | 11 | 11:48.9 [15] | 12 | 13:53.1 [18] | 12 | --- | --- | --- | --- | ||
13 | 29 | BUDZIŃSKI Marcin | 1998 | Hurom Sławno Kellys | 1:11:44.3 | - 2 Lap(s) | 12:05.6 [18] | 18 | 11:11.7 [9] | 16 | 11:27.8 [14] | 17 | 11:39.2 [14] | 13 | 11:47.2 [13] | 13 | 13:32.8 [17] | 13 | --- | --- | --- | --- | ||
14 | 46 | ŠULC Jakub | 1996 | Bike and Ski Bakajda | 1:11:46.0 | - 2 Lap(s) | 11:23.6 [13] | 13 | 11:33.2 [15] | 12 | 11:39.7 [18] | 14 | 11:57.1 [17] | 16 | 11:48.6 [14] | 14 | 13:23.8 [16] | 14 | --- | --- | --- | --- | ||
15 | 80 | BŘEZINA Jonáš | 1998 | MS BIKE ACADEMY RACING | 1:11:48.0 | - 2 Lap(s) | 11:57.1 [15] | 15 | 11:20.7 [13] | 17 | 11:24.4 [13] | 15 | 11:43.0 [15] | 14 | 12:25.6 [17] | 15 | 12:57.2 [13] | 15 | --- | --- | --- | --- | ||
16 | 32 | BÁRTEK David | 1998 | BIKE 2000 | 1:11:50.0 | - 2 Lap(s) | 12:30.4 [23] | 23 | 11:52.9 [22] | 22 | 11:36.9 [17] | 20 | 11:34.5 [12] | 18 | 11:29.0 [10] | 16 | 12:46.3 [12] | 16 | --- | --- | --- | --- | ||
17 | 66 | EISENBARTH Pirmin | 1995 | KREIDLER Werksteam | 1:12:30.0 | - 2 Lap(s) | 11:22.0 [9] | 9 | 11:29.0 [14] | 11 | 11:33.1 [16] | 13 | 12:01.4 [19] | 15 | 12:55.6 [20] | 18 | 13:08.9 [14] | 17 | --- | --- | --- | --- | ||
18 | 72 | OSTASZEWSKI Karol | 1998 | Warszawski Klub Kolarski | 1:12:35.3 | - 2 Lap(s) | 12:01.8 [16] | 16 | 11:46.2 [19] | 18 | 11:44.9 [19] | 18 | 11:52.5 [16] | 17 | 11:55.2 [16] | 17 | 13:14.7 [15] | 18 | --- | --- | --- | --- | ||
19 | 70 | BURLE Jeremy | 1997 | marseilletechnoteam13 | 1:01:00.1 | - 3 Lap(s) | 12:29.7 [22] | 22 | 11:48.3 [20] | 20 | 11:56.1 [21] | 21 | 12:01.3 [18] | 19 | 12:44.7 [19] | 19 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
20 | 57 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | ALLTRAINING.CZ | 1:01:04.0 | - 3 Lap(s) | 12:32.3 [24] | 24 | 11:50.4 [21] | 21 | 11:54.6 [20] | 22 | 12:08.8 [20] | 20 | 12:37.9 [18] | 20 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
21 | 40 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 1:02:32.2 | - 3 Lap(s) | 12:29.5 [20] | 20 | 11:59.9 [24] | 23 | 12:13.6 [23] | 23 | 12:12.1 [21] | 22 | 13:37.1 [23] | 21 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
22 | 56 | BUDZIŃSKI Tomasz | 1998 | Hurom Sławno Kellys | 1:02:34.8 | - 3 Lap(s) | 12:07.0 [19] | 19 | 11:44.7 [17] | 19 | 12:08.1 [22] | 19 | 12:26.3 [24] | 20 | 14:08.7 [24] | 22 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
23 | 67 | LIDMILA Martin | 1998 | Cyklo-Ski klub Polička | 1:02:42.1 | - 3 Lap(s) | 12:29.5 [20] | 20 | 12:04.7 [25] | 24 | 12:17.7 [24] | 24 | 12:15.7 [22] | 23 | 13:34.5 [22] | 23 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 68 | BRŇÁK Jan | 1996 | GT KUR SPORT TEAM | 1:02:45.3 | - 3 Lap(s) | 12:37.0 [25] | 25 | 11:57.8 [23] | 25 | 12:21.4 [25] | 25 | 12:16.6 [23] | 24 | 13:32.5 [21] | 24 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 74 | MASZKIEWICZ Mateusz | 1998 | Warszawski Klub Kolarski | 0:51:14.9 | - 4 Lap(s) | 12:40.4 [27] | 27 | 12:21.7 [26] | 26 | 12:22.6 [26] | 26 | 13:50.2 [27] | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 64 | HLAVATÝ Jan | 1998 | BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem | 0:51:16.4 | - 4 Lap(s) | 12:59.0 [28] | 28 | 12:35.3 [28] | 28 | 12:24.9 [27] | 27 | 13:17.2 [25] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 63 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | 0:51:30.0 | - 4 Lap(s) | 12:39.5 [26] | 26 | 12:34.1 [27] | 27 | 12:58.8 [28] | 28 | 13:17.6 [26] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 15 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+ BMC | 0:32:40.7 | - 5 Lap(s) | 11:02.5 [7] | 7 | 10:46.1 [6] | 7 | 10:52.1 [6] | 7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 73 | SAWICKI Błażej | 1998 | Warszawski Klub Kolarski | 0:42:59.2 | - 5 Lap(s) | 13:10.5 [29] | 29 | 14:36.9 [29] | 29 | 15:11.8 [29] | 29 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 28 | ZEŤÁK Michael | 1998 | Expres CZ Scott Team Kolín | DNF | --- | 11:38.5 [-] | --- | 22:59.9 [-] | --- | 34:42.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 69 | ŠŇUPÁREK Václav | 1995 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | DNF | --- | 13:08.4 [-] | --- | 27:02.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |