Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | SCHIERL Jakub | 2000 | Expres CZ Scott Team Kolín | 1. / Junioři | 0:55:33.6 | 0:00:00.0 | 11:18.0 [1] | 1 | 11:01.9 [1] | 1 | 10:55.4 [1] | 1 | 10:59.8 [1] | 1 | 11:18.5 [3] | 1 | ||
2 | 302 | KOßACK Janik | 2000 | SSV Mounty Altenberg | 2. / Junioři | 0:56:04.3 | 0:00:30.7 | 11:28.4 [6] | 6 | 11:05.7 [2] | 2 | 11:10.1 [2] | 2 | 11:13.0 [2] | 2 | 11:07.1 [1] | 2 | ||
3 | 364 | HONSA František | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / Junioři | 0:57:02.0 | 0:01:28.4 | 11:19.7 [3] | 3 | 11:25.0 [3] | 3 | 11:30.5 [6] | 3 | 11:28.5 [5] | 3 | 11:18.3 [2] | 3 | ||
4 | 305 | HÁTLE Ondřej | 1999 | Expres CZ Scott Team Kolín | 4. / Junioři | 0:57:29.4 | 0:01:55.8 | 11:44.7 [10] | 10 | 11:28.0 [4] | 8 | 11:29.2 [5] | 5 | 11:22.9 [4] | 5 | 11:24.6 [4] | 4 | ||
5 | 315 | RIES Immanuel | 1999 | Radunion Halle/ Fuji Rockets | 5. / Junioři | 0:57:40.9 | 0:02:07.3 | 11:20.2 [4] | 4 | 11:45.2 [14] | 5 | 11:25.1 [3] | 4 | 11:18.3 [3] | 4 | 11:52.1 [18] | 5 | ||
6 | 313 | BITTNER Daniel | 2000 | AUTHOR TEAM STUPNO | 6. / Junioři | 0:58:00.6 | 0:02:27.0 | 11:18.4 [2] | 2 | 11:45.1 [13] | 4 | 11:38.8 [7] | 6 | 11:36.2 [7] | 6 | 11:42.1 [13] | 6 | ||
7 | 373 | NATAN Patrois | 2000 | TEAM GRANDE REGION EST VTT CX | 7. / Junioři | 0:58:24.1 | 0:02:50.5 | 12:10.9 [22] | 22 | 11:42.1 [9] | 17 | 11:27.3 [4] | 13 | 11:30.9 [6] | 10 | 11:32.9 [7] | 7 | ||
8 | 351 | MARTIN Ianis | 1999 | marseilletechnoteam13 | 8. / Junioři | 0:58:25.9 | 0:02:52.3 | 11:36.8 [9] | 9 | 11:35.8 [7] | 7 | 11:45.6 [9] | 7 | 11:50.9 [14] | 7 | 11:36.8 [10] | 8 | ||
9 | 355 | FRITZ Benedikt | 2000 | E Racer Top Level Augsburg | 9. / Junioři | 0:58:26.0 | 0:02:52.4 | 11:53.5 [16] | 16 | 11:28.3 [5] | 13 | 11:42.1 [8] | 8 | 11:45.7 [11] | 9 | 11:36.4 [9] | 9 | ||
10 | 312 | DEHNE Moritz | 1999 | RSC ´93 Marienberg | 10. / Junioři | 0:58:29.9 | 0:02:56.3 | 11:45.1 [11] | 11 | 11:36.5 [8] | 12 | 11:54.4 [15] | 12 | 11:39.7 [9] | 11 | 11:34.2 [8] | 10 | ||
11 | 347 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | KH Tour - BH Bikes team | 11. / Junioři | 0:58:46.9 | 0:03:13.3 | 11:46.9 [12] | 12 | 11:32.8 [6] | 9 | 11:50.9 [14] | 9 | 11:38.8 [8] | 8 | 11:57.5 [22] | 11 | ||
12 | 311 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 12. / Junioři | 0:58:50.6 | 0:03:17.0 | 11:36.0 [8] | 8 | 11:44.0 [10] | 10 | 12:03.8 [18] | 14 | 11:55.9 [16] | 15 | 11:30.9 [5] | 12 | ||
13 | 310 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | Expres CZ Scott Team Kolín | 13. / Junioři | 0:58:55.0 | 0:03:21.4 | 11:54.8 [17] | 17 | 11:44.9 [12] | 14 | 11:49.5 [12] | 15 | 11:54.8 [15] | 16 | 11:31.0 [6] | 13 | ||
14 | 308 | HÝBL Radim | 2000 | VRV TEAM | 14. / Junioři | 0:59:03.0 | 0:03:29.4 | 11:51.4 [15] | 15 | 11:48.6 [18] | 15 | 11:49.5 [12] | 16 | 11:49.8 [13] | 13 | 11:43.7 [14] | 14 | ||
15 | 314 | TARNAWSKI Kamil | 1999 | KKW Superior Wałbrzych | 15. / Junioři | 0:59:04.3 | 0:03:30.7 | 11:23.8 [5] | 5 | 11:48.5 [17] | 6 | 11:58.7 [17] | 10 | 12:00.7 [18] | 12 | 11:52.6 [20] | 15 | ||
16 | 309 | HOMOLA Jakub | 2000 | BIKE 2000 | 16. / Junioři | 0:59:15.6 | 0:03:42.0 | 12:01.4 [20] | 20 | 11:54.8 [21] | 20 | 11:45.7 [10] | 18 | 11:49.2 [12] | 17 | 11:44.5 [15] | 16 | ||
17 | 316 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN TEAM | 17. / Junioři | 0:59:32.3 | 0:03:58.7 | 11:31.8 [7] | 7 | 11:49.0 [19] | 11 | 11:54.9 [16] | 11 | 12:03.9 [22] | 14 | 12:12.7 [29] | 17 | ||
18 | 320 | ANDĚL Jan | 1999 | BIKE 2000 | 18. / Junioři | 0:59:41.9 | 0:04:08.3 | 12:00.2 [19] | 19 | 11:44.2 [11] | 16 | 11:46.7 [11] | 17 | 12:08.4 [25] | 18 | 12:02.4 [24] | 18 | ||
19 | 372 | HYON Francois | 2000 | TEAM GRANDE REGION EST VTT CX | 19. / Junioři | 1:00:04.7 | 0:04:31.1 | 12:07.1 [21] | 21 | 11:47.1 [16] | 19 | 12:07.9 [20] | 19 | 12:03.7 [21] | 19 | 11:58.9 [23] | 19 | ||
20 | 346 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 20. / Junioři | 1:00:09.5 | 0:04:35.9 | 11:58.2 [18] | 18 | 11:58.7 [23] | 21 | 12:16.4 [26] | 20 | 12:07.6 [24] | 20 | 11:48.6 [17] | 20 | ||
21 | 319 | PEŠŤÁK Martin | 2000 | MS BIKE ACADEMY RACING | 21. / Junioři | 1:00:14.8 | 0:04:41.2 | 11:50.4 [13] | 13 | 12:26.1 [32] | 22 | 12:20.3 [27] | 24 | 11:56.3 [17] | 23 | 11:41.7 [12] | 21 | ||
22 | 380 | KOWALCZYK Jakub | 1999 | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22. / Junioři | 1:00:24.2 | 0:04:50.6 | 12:18.3 [25] | 25 | 12:03.5 [26] | 25 | 12:08.9 [22] | 22 | 12:01.3 [19] | 22 | 11:52.2 [19] | 22 | ||
23 | 307 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | CYKLO TEAM KOLARNA | 23. / Junioři | 1:00:34.1 | 0:05:00.5 | 13:18.3 [42] | 42 | 11:45.7 [15] | 31 | 12:08.9 [22] | 28 | 11:43.6 [10] | 25 | 11:37.6 [11] | 23 | ||
24 | 353 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 24. / Junioři | 1:00:34.3 | 0:05:00.7 | 12:20.8 [26] | 26 | 11:55.9 [22] | 23 | 12:07.3 [19] | 21 | 12:06.5 [23] | 21 | 12:03.8 [25] | 24 | ||
25 | 371 | VOZNIČKA Vojtěch | 1999 | BIKE 2000 | 25. / Junioři | 1:00:53.3 | 0:05:19.7 | 12:14.0 [24] | 24 | 12:05.8 [27] | 24 | 12:14.5 [25] | 23 | 12:22.4 [30] | 26 | 11:56.6 [21] | 25 | ||
26 | 357 | WAHL Dennis | 2000 | TSV Dettingen/Erms | 26. / Junioři | 1:00:56.9 | 0:05:23.3 | 13:04.4 [34] | 34 | 11:52.5 [20] | 29 | 12:10.7 [24] | 27 | 12:02.9 [20] | 27 | 11:46.4 [16] | 26 | ||
27 | 350 | BERTIN Mathieu | 2000 | marseilletechnoteam13 | 27. / Junioři | 1:01:38.1 | 0:06:04.5 | 11:50.8 [14] | 14 | 12:02.5 [25] | 18 | 12:44.4 [34] | 25 | 12:15.6 [28] | 24 | 12:44.8 [34] | 27 | ||
28 | 378 | HONZÁK David | 1999 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 28. / Junioři | 1:01:44.7 | 0:06:11.1 | 13:00.9 [33] | 33 | 12:12.2 [29] | 32 | 12:08.8 [21] | 29 | 12:15.2 [27] | 28 | 12:07.6 [28] | 28 | ||
29 | 352 | CRISTOL Olivier | 2000 | marseilletechnoteam13 | 29. / Junioři | 1:01:50.7 | 0:06:17.1 | 12:25.3 [28] | 28 | 12:02.1 [24] | 26 | 12:34.5 [30] | 26 | 12:42.3 [34] | 30 | 12:06.5 [26] | 29 | ||
30 | 326 | STEHNO Filip | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 30. / Junioři | 1:02:03.6 | 0:06:30.0 | 12:50.7 [31] | 31 | 12:07.7 [28] | 30 | 12:24.9 [28] | 31 | 12:14.3 [26] | 29 | 12:26.0 [30] | 30 | ||
31 | 363 | FORMÁNEK Adam | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 31. / Junioři | 1:02:12.1 | 0:06:38.5 | 12:33.5 [29] | 29 | 12:13.6 [30] | 27 | 12:55.7 [37] | 32 | 12:22.2 [29] | 31 | 12:07.1 [27] | 31 | ||
32 | 306 | VOPAT Milan | 1999 | SportRaces-Isaac Team | 32. / Junioři | 1:03:16.6 | 0:07:43.0 | 13:10.3 [38] | 38 | 12:18.8 [31] | 35 | 12:34.0 [29] | 33 | 12:37.4 [32] | 33 | 12:36.1 [31] | 32 | ||
33 | 321 | SÝKORA Karel | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 33. / Junioři | 1:03:25.4 | 0:07:51.8 | 12:21.4 [27] | 27 | 12:26.4 [33] | 28 | 12:35.2 [31] | 30 | 13:07.4 [43] | 32 | 12:55.0 [37] | 33 | ||
34 | 322 | MALÝ Matěj | 2000 | VRV TEAM | 34. / Junioři | 1:03:50.3 | 0:08:16.7 | 13:07.6 [36] | 36 | 12:38.2 [35] | 38 | 12:39.1 [32] | 35 | 12:28.3 [31] | 34 | 12:57.1 [39] | 34 | ||
35 | 367 | GARCZYK Paweł | 2000 | OŚ Racing Team | 35. / Junioři | 1:04:12.8 | 0:08:39.2 | 13:05.8 [35] | 35 | 12:35.0 [34] | 37 | 12:40.5 [33] | 34 | 12:38.0 [33] | 35 | 13:13.5 [43] | 35 | ||
36 | 334 | ARTURS Krasts | 2000 | --- | 36. / Junioři | 1:04:34.1 | 0:09:00.5 | 12:55.1 [32] | 32 | 12:44.7 [37] | 36 | 13:01.7 [42] | 37 | 12:48.6 [36] | 36 | 13:04.0 [41] | 36 | ||
37 | 325 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 37. / Junioři | 1:04:51.1 | 0:09:17.5 | 12:11.1 [23] | 23 | 13:03.4 [42] | 34 | 13:32.9 [52] | 38 | 13:03.4 [41] | 37 | 13:00.3 [40] | 37 | ||
38 | 339 | LUDVÍK Jaroslav | 2000 | CK MTB Maraton Hlinsko | 38. / Junioři | 1:04:55.3 | 0:09:21.7 | 13:17.9 [41] | 41 | 12:50.5 [38] | 39 | 13:07.4 [43] | 39 | 13:01.3 [40] | 39 | 12:38.2 [33] | 38 | ||
39 | 329 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 39. / Junioři | 1:04:57.0 | 0:09:23.4 | 13:38.6 [45] | 45 | 12:57.8 [39] | 41 | 12:59.9 [41] | 42 | 12:43.1 [35] | 40 | 12:37.6 [32] | 39 | ||
40 | 338 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 40. / Junioři | 1:05:21.7 | 0:09:48.1 | 13:23.0 [44] | 44 | 13:08.1 [43] | 40 | 12:58.3 [40] | 40 | 13:04.7 [42] | 42 | 12:47.6 [35] | 40 | ||
41 | 331 | KRÝDA Miloslav | 2000 | Cyklo Bendl | 41. / Junioři | 1:05:38.5 | 0:10:04.9 | 12:33.9 [30] | 30 | 12:39.6 [36] | 33 | 13:13.7 [44] | 36 | 13:35.3 [47] | 38 | 13:36.0 [46] | 41 | ||
42 | 370 | SKYBA Zdeněk | 1999 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 42. / Junioři | 1:05:40.6 | 0:10:07.0 | 13:51.7 [49] | 49 | 13:00.9 [40] | 46 | 12:56.9 [38] | 43 | 12:58.1 [39] | 43 | 12:53.0 [36] | 42 | ||
43 | 345 | PĚGŘÍM Filip | 2000 | TJ TŽ TŘINEC | 43. / Junioři | 1:05:46.2 | 0:10:12.6 | 13:46.5 [47] | 47 | 13:01.8 [41] | 45 | 12:46.9 [35] | 41 | 12:52.8 [37] | 41 | 13:18.2 [44] | 43 | ||
44 | 330 | KULHÁNEK David | 2000 | CK MTB Maraton | 44. / Junioři | 1:06:15.2 | 0:10:41.6 | 13:14.6 [40] | 40 | 13:26.6 [45] | 42 | 13:14.4 [46] | 44 | 13:13.4 [45] | 44 | 13:06.2 [42] | 44 | ||
45 | 335 | VINICKÝ Karel | 2000 | MORAVEC Team | 45. / Junioři | 1:06:22.6 | 0:10:49.0 | 13:53.9 [52] | 52 | 13:29.7 [48] | 49 | 12:52.1 [36] | 45 | 13:10.9 [44] | 46 | 12:56.0 [38] | 45 | ||
46 | 336 | ŠMÍDA Jan | 1999 | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 46. / Junioři | 1:06:47.7 | 0:11:14.1 | 13:07.9 [37] | 37 | 13:39.3 [54] | 44 | 13:37.8 [53] | 48 | 12:55.1 [38] | 45 | 13:27.6 [45] | 46 | ||
47 | 359 | ČEJKA Daniel | 1999 | CK MTB Maraton Hlinsko | 47. / Junioři | 1:07:56.6 | 0:12:23.0 | 13:52.2 [51] | 51 | 13:30.7 [52] | 48 | 12:57.2 [39] | 47 | 13:22.6 [46] | 47 | 14:13.9 [47] | 47 | ||
48 | 337 | ČECH Martin | 2000 | KC KOOPERATIVA JBC | 48. / Junioři | 0:55:46.7 | - 1 Lap(s) | 13:13.7 [39] | 39 | 13:33.2 [53] | 43 | 13:32.8 [51] | 46 | 15:27.0 [55] | 48 | --- | --- | ||
49 | 377 | ŻOŁEK Igor | 1999 | Warszawski Klub Kolarski | 49. / Junioři | 0:55:50.2 | - 1 Lap(s) | 13:51.9 [50] | 50 | 13:30.6 [51] | 47 | 13:23.7 [49] | 50 | 15:04.0 [53] | 49 | --- | --- | ||
50 | 365 | VRBSKÝ Jiří | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 50. / Junioři | 0:55:53.5 | - 1 Lap(s) | 14:08.6 [57] | 57 | 13:28.1 [46] | 54 | 13:13.7 [44] | 51 | 15:03.1 [52] | 50 | --- | --- | ||
51 | 358 | MICHALIK Dariusz | 1999 | KKW Superior Wałbrzych | 51. / Junioři | 0:55:56.8 | - 1 Lap(s) | 14:13.2 [58] | 58 | 13:29.8 [49] | 56 | 13:17.4 [47] | 53 | 14:56.4 [50] | 51 | --- | --- | ||
52 | 374 | ŠICH Petr | 1999 | MORAVEC Team | 52. / Junioři | 0:56:00.6 | - 1 Lap(s) | 14:00.6 [54] | 54 | 13:28.9 [47] | 52 | 13:28.2 [50] | 52 | 15:02.9 [51] | 52 | --- | --- | ||
53 | 349 | VOLF Michal | 2000 | COPR TJ PŘEŠTICE | 53. / Junioři | 0:56:04.8 | - 1 Lap(s) | 14:04.6 [56] | 56 | 13:23.3 [44] | 51 | 13:17.7 [48] | 49 | 15:19.2 [54] | 53 | --- | --- | ||
54 | 341 | SVÍZELA Tomáš | 2000 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 54. / Junioři | 0:56:07.4 | - 1 Lap(s) | 13:50.8 [48] | 48 | 13:46.5 [57] | 55 | 13:46.4 [54] | 54 | 14:43.7 [48] | 54 | --- | --- | ||
55 | 342 | SKŘIČKA David | 2000 | AUTHOR TEAM STUPNO | 55. / Junioři | 0:56:44.4 | - 1 Lap(s) | 14:03.9 [55] | 55 | 13:49.5 [58] | 58 | 14:06.7 [56] | 56 | 14:44.3 [49] | 55 | --- | --- | ||
56 | 344 | TLÁSKAL Hynek | 1999 | Cyklo Bendl | 56. / Junioři | 0:57:41.5 | - 1 Lap(s) | 13:55.3 [53] | 53 | 13:30.3 [50] | 50 | 14:02.4 [55] | 55 | 16:13.5 [57] | 56 | --- | --- | ||
57 | 333 | HYRLIK Szymon | 2000 | KKW Superior Wałbrzych | 57. / Junioři | 0:57:43.2 | - 1 Lap(s) | 13:46.2 [46] | 46 | 13:46.0 [56] | 53 | 14:37.8 [57] | 57 | 15:33.2 [56] | 57 | --- | --- | ||
58 | 332 | KOVÁŘ Martin | 2000 | BIKESPORT TEAM MOHELNICE | 58. / Junioři | 0:43:29.5 | - 2 Lap(s) | 13:18.6 [43] | 43 | 14:31.1 [60] | 57 | 15:39.8 [59] | 58 | --- | --- | --- | --- | ||
59 | 375 | DOUŠEK Tomáš | 2000 | MORAVEC Team | 59. / Junioři | 0:43:36.5 | - 2 Lap(s) | 14:34.6 [59] | 59 | 13:41.6 [55] | 59 | 15:20.3 [58] | 59 | --- | --- | --- | --- | ||
60 | 360 | ZELENÝ Dominik | 1999 | Cyklo Ski klub Polička | 60. / Junioři | 0:44:49.2 | - 2 Lap(s) | 14:45.4 [60] | 60 | 14:22.3 [59] | 60 | 15:41.5 [60] | 60 | --- | --- | --- | --- | ||
61 | 366 | BLAHO Martin | 1999 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 61. / Junioři | 0:46:42.3 | - 2 Lap(s) | 14:59.0 [61] | 61 | 16:00.3 [61] | 61 | 15:43.0 [61] | 61 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 317 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | KC KOOPERATIVA JBC | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 324 | HOŘÁK Radek | 2000 | HAVEN TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 12:51.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 327 | VAČLENA Ondřej | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 12:57.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 343 | HÁJEK Vojtěch | 2000 | Cyklo Bendl | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 356 | FRITZ Tobias | 2000 | E Racer Top Level Augsburg | . / Junioři | DNF | --- | 12:54.8 [-] | --- | 24:57.3 [-] | --- | 37:26.9 [-] | --- | 49:49.5 [-] | --- | --- | --- |