Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1039 | BLAŽEK Aleš | 2007 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Kluci 9-10 let | 0:06:53.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 1061 | ICHA David | 2008 | --- | 2. / Kluci 9-10 let | 0:07:05.1 | 0:00:11.2 | |
3 | 1042 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 3. / Kluci 9-10 let | 0:07:12.1 | 0:00:18.2 | |
4 | 1041 | NĚMEC Jakub | 2007 | CYKLOTEAM OSTROV | 4. / Kluci 9-10 let | 0:07:21.1 | 0:00:27.2 | |
5 | 1038 | KUBĚNA Daniel | 2008 | AC SPARTA Cycling junior | 5. / Kluci 9-10 let | 0:07:21.5 | 0:00:27.6 | |
6 | 1062 | ICHA Martin | 2008 | --- | 6. / Kluci 9-10 let | 0:07:24.9 | 0:00:31.0 | |
7 | 1033 | GROHOVÁ Lucie | 2008 | AUTHOR TEAM STUPNO | 1. / Holky 9-10 let | 0:07:43.5 | 0:00:49.6 | |
8 | 1036 | ŠPICAROVÁ Karolína | 2008 | Cyklo Špicar | 2. / Holky 9-10 let | 0:07:47.3 | 0:00:53.4 | |
9 | 1034 | VIKOVÁ Hanka | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 3. / Holky 9-10 let | 0:07:47.7 | 0:00:53.8 | |
10 | 1032 | HUDEČKOVÁ Anna | 2007 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 4. / Holky 9-10 let | 0:07:48.4 | 0:00:54.5 | |
11 | 1047 | VAŠÍČEK Denis | 2008 | ADASTRA SOKOL VELTĚŽ | 7. / Kluci 9-10 let | 0:07:52.3 | 0:00:58.4 | |
12 | 1043 | HLADEČEK Martin | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 8. / Kluci 9-10 let | 0:07:59.8 | 0:01:05.9 | |
13 | 1045 | ICHA Aleš | 2007 | CYKLOTEAM OSTROV | 9. / Kluci 9-10 let | 0:08:08.3 | 0:01:14.4 | |
14 | 1040 | KERL Sebastian | 2007 | AUTHOR TEAM STUPNO | 10. / Kluci 9-10 let | 0:08:11.1 | 0:01:17.2 | |
15 | 1048 | VÝBORNÝ Kryštof | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 11. / Kluci 9-10 let | 0:08:18.5 | 0:01:24.6 | |
16 | 1053 | MEJSTŘÍK Martin | 2008 | Expres CZ Scott Team Kolín | 12. / Kluci 9-10 let | 0:08:20.7 | 0:01:26.8 | |
17 | 1060 | SEVERYN Richard | 2007 | Expres.cz-Scott Team Kolín | 13. / Kluci 9-10 let | 0:08:42.9 | 0:01:49.0 | |
18 | 1037 | KUNČÍKOVÁ Ella | 2007 | Bike Team Špindlerův Mlýn | 5. / Holky 9-10 let | 0:09:32.2 | 0:02:38.3 | |
19 | 1031 | KŘIKAVOVÁ Anděla | 2007 | BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV | 6. / Holky 9-10 let | 0:09:45.5 | 0:02:51.6 | |
20 | 1055 | MANSFELD Tadeáš | 2007 | PROFISPORT Cheb | 14. / Kluci 9-10 let | 0:09:52.4 | 0:02:58.5 | |
21 | 1052 | LETEV Radim | 2007 | MG Bike Team | 15. / Kluci 9-10 let | 0:10:04.0 | 0:03:10.1 | |
22 | 1057 | PÁVEK Lukáš | 2007 | --- | 16. / Kluci 9-10 let | 0:10:05.3 | 0:03:11.4 | |
23 | 1073 | ŠAFRÁNEK Martin | 2008 | AC SPARTA Cycling junior | 17. / Kluci 9-10 let | 0:10:38.0 | 0:03:44.1 | |
24 | 1079 | DLOUHÝ Petr | 2007 | --- | 18. / Kluci 9-10 let | 0:11:44.9 | 0:04:51.0 | |
25 | 1069 | ŠÍSLOVÁ Barbora | 2008 | LYKO KLUB PRACHATICE | 7. / Holky 9-10 let | 0:12:36.6 | 0:05:42.7 | |
26 | 1065 | SKANDERA Mattaš | 2008 | Beany-Sport | 19. / Kluci 9-10 let | 0:13:51.8 | 0:06:57.9 | |
--- | 1046 | SMETÁNKA Mikuláš | 2007 | KH Tour - BH Bikes team | . / Kluci 9-10 let | DNF | --- |