Cyklobrána do prázdnin

MTB
DATUM :11.6.2017 MÍSTO :Hotel Všemina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub jmeno_ditete Rodinný tým Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3. kolo # 4. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub jmeno_ditete Rodinný tým Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3. kolo # 4. kolo #
1 421 detail závodníka FOJTÍK Ondřej CZE 1977 Force František Fojtík Fojtíkovi 0:20:34.6 0:00:00.0 04:43.3 [30] 30 05:03.1 [1] 4 05:16.4 [1] 1 05:31.7 [2] 1
2 204 detail závodníka DEDEK Aleš CZE 1975 AD TEAM Matěj Dedek Dedoušci 0:20:57.1 0:00:22.5 04:10.8 [13] 13 05:39.5 [2] 5 05:35.2 [2] 3 05:31.5 [1] 2
3 48 detail závodníka HALUZÍK Martin CZE 1976 Cykloteam Kolárna Tomáš Haluzík Kolárna 0:20:57.8 0:00:23.2 03:43.3 [2] 2 05:40.7 [3] 1 05:50.2 [3] 2 05:43.5 [3] 3
4 343 detail závodníka KOCIÁN Robert CZE 1988 --- Viktorie Kociánová Edie team 2 0:21:50.6 0:01:16.0 03:43.1 [1] 1 05:56.2 [5] 2 06:04.7 [6] 4 06:06.4 [6] 4
5 166 detail závodníka MACH Jaroslav CZE 1972 --- Veronika Machová Bike team Napajedla 0:22:00.1 0:01:25.5 04:22.8 [18] 18 05:51.3 [4] 8 05:54.5 [4] 6 05:51.5 [4] 5
6 303 detail závodníka PANTŮČEK Jiří CZE 1977 GHOST Team Anna Pantůčková Pantůčkovci 0:22:08.8 0:01:34.2 03:43.8 [3] 3 06:01.0 [7] 3 06:14.2 [9] 5 06:09.7 [10] 6
7 146 detail závodníka KLAKURKA Vašek CZE 1983 AD TEAM Anička Klakurková TataAdcera 0:22:19.6 0:01:45.0 03:56.6 [6] 6 06:08.5 [10] 7 06:05.2 [7] 7 06:09.2 [8] 7
8 312 detail závodníka BEŇA Marek CZE 1976 Zapro Team Silvie Beňová Zapro Sisi Team 0:22:33.8 0:01:59.2 04:24.6 [20] 20 05:57.5 [6] 9 06:02.5 [5] 8 06:09.2 [8] 8
9 147 detail závodníka KLEMENT Jakub CZE 1986 TUFO CykloZákladna Otrokovice Matyáš Klement TUFO Klementíci 0:22:51.3 0:02:16.7 04:45.1 [32] 32 06:01.7 [8] 17 06:07.7 [8] 14 05:56.7 [5] 9
10 292 detail závodníka HRABAL Petr CZE 1975 PBV MTB Team Brno Zuzana Hrabalová PBV MTB TEAM BRNO 1 0:22:56.3 0:02:21.7 04:20.6 [15] 15 06:07.1 [9] 10 06:17.6 [12] 10 06:11.0 [11] 10
11 75 detail závodníka MACH Rene CZE 1972 --- Václav Mach Bajkeři 0:22:57.3 0:02:22.7 04:24.1 [19] 19 06:10.5 [11] 13 06:14.5 [10] 12 06:08.2 [7] 11
12 50 detail závodníka LAVIČKA David CZE 1973 GHOST Team David Lavička GHOST team 0:23:14.3 0:02:39.7 04:02.6 [9] 9 06:28.2 [17] 11 06:18.2 [13] 11 06:25.2 [12] 12
13 300 detail závodníka TOMAN Petr CZE 1980 Team Forman Kids Eliška Tomanová Team Forman 0:23:22.3 0:02:47.7 03:44.6 [4] 4 06:19.2 [13] 6 06:34.2 [18] 9 06:44.2 [23] 13
14 168 detail závodníka ČABLA Marek CZE 1973 nordica ski zlín Lukáš Čabla čablíci 0:23:31.1 0:02:56.5 04:01.1 [8] 8 06:30.1 [18] 12 06:22.3 [14] 13 06:37.5 [18] 14
15 305 detail závodníka ČIŽMÁŘ Jan CZE 1977 CASTELLI - HC BIKE Zlín Anna Čižmářová CASTELLI - HC BIKE Zlín 0:23:53.8 0:03:19.2 04:52.8 [34] 34 06:19.0 [12] 23 06:15.2 [11] 17 06:26.7 [14] 15
16 372 detail závodníka RUBEŠ Matěj CZE 1976 --- Eliška Rubešová Bimboši Pozděchov 0:24:03.3 0:03:28.7 04:39.7 [27] 27 06:23.3 [14] 22 06:26.7 [16] 18 06:33.4 [16] 16
17 425 detail závodníka SMETANA Jaroslav CZE 1979 Jasenná Iva Smetanová Smetanáčci 0:24:05.2 0:03:30.5 04:28.6 [22] 22 06:26.4 [15] 19 06:41.5 [21] 21 06:28.5 [15] 17
18 46 detail závodníka HRAZDILOVÁ Eva CZE 1977 --- Tereza Hrazdilová Útěchovské slečínky 0:24:05.3 0:03:30.7 04:07.8 [12] 12 06:36.4 [20] 16 06:41.9 [22] 16 06:39.0 [19] 18
19 110 detail závodníka PROCHÁZKA Aleš CZE 1971 SK Šela Sport Matěj Procházka SK ŠELA SPORT 0:24:19.1 0:03:44.5 04:53.3 [35] 35 06:28.0 [16] 25 06:32.0 [17] 22 06:25.6 [13] 19
20 113 detail závodníka RAŠKA Alois CZE 1976 --- Lukáš Raška Short Bike Academy Opletal 0:24:20.8 0:03:46.2 04:06.1 [11] 11 06:33.7 [19] 14 06:42.0 [23] 15 06:59.0 [29] 20
21 144 detail závodníka DUBEC Martin CZE 1974 Team Forman Kids Štěpánka Dubcová Dubčata 0:24:26.1 0:03:51.5 03:59.8 [7] 7 06:48.2 [27] 18 06:48.0 [25] 20 06:50.0 [25] 21
22 45 detail závodníka HRAZDIL Roman CZE 1971 --- Filip Hrazdil Útěchovští ogaři 0:24:29.6 0:03:55.0 04:03.6 [10] 10 06:39.5 [23] 15 06:51.2 [27] 19 06:55.2 [27] 22
23 213 detail závodníka RUBEŠ Michal CZE 1974 --- Viola Rubešová Rubeš team 0:24:46.6 0:04:12.0 04:43.2 [29] 29 06:40.0 [24] 26 06:41.5 [20] 25 06:41.7 [20] 23
24 180 detail závodníka PINĎÁK Martin CZE 1982 --- Kryštof Pinďák K+T 0:24:49.3 0:04:14.7 04:21.6 [17] 17 06:38.7 [21] 20 06:53.5 [28] 23 06:55.5 [28] 24
25 417 detail závodníka NEUGEBAUER Karel CZE 1973 sportovnikurzy.cz Michal Neugebauer itx.cz 0:24:50.3 0:04:15.7 04:36.6 [26] 26 06:38.7 [22] 24 06:51.0 [26] 26 06:43.9 [22] 25
26 404 detail závodníka UHROVÁ Monika CZE 1976 --- Anička Šimová Raketky 0:25:09.6 0:04:35.0 03:49.6 [5] 5 07:11.5 [33] 21 06:57.9 [31] 24 07:10.5 [31] 26
27 66 detail závodníka DOHNAL Zdeněk CZE 1979 Zapro Team Martin Dohnal Zapro team 0:25:14.6 0:04:40.0 05:17.6 [43] 43 07:00.5 [32] 37 06:22.7 [15] 28 06:33.7 [17] 27
28 229 detail závodníka ŽÁČEK Michal CZE 1970 AMENITY-EXREM SPORT TEAM Matěj Žáček MAK a MIK 0:25:17.8 0:04:43.2 05:08.6 [38] 38 06:41.0 [25] 29 06:46.0 [24] 27 06:42.2 [21] 28
29 199 detail závodníka FIŠER Petr CZE 1975 KOLOKROUŽEK Zlín Markéta Fišerová MARPETA 0:25:32.3 0:04:57.7 05:16.3 [42] 42 06:53.0 [29] 35 06:35.9 [19] 30 06:47.0 [24] 29
30 196 detail závodníka PATKA Roman CZE 1974 --- Teodor Patka Bílí žraloci 0:25:44.6 0:05:10.0 04:48.8 [33] 33 06:54.0 [30] 28 07:00.2 [32] 29 07:01.5 [30] 30
31 186 detail závodníka LAJCHA Marian CZE 1976 Team Forman Kids Ema Laichová Bonnie team 0:25:58.1 0:05:23.5 05:07.3 [37] 37 06:46.0 [26] 32 07:10.0 [33] 32 06:54.7 [26] 31
32 391 detail závodníka ČABLA Tomáš CZE 1974 --- Tomáš Čabla Čablovi 0:26:17.1 0:05:42.5 05:13.3 [40] 40 06:52.9 [28] 34 06:55.7 [29] 31 07:15.0 [32] 32
33 258 detail závodníka VLČEK Jiří CZE 1977 Atletika Vizovice Tomáš Vlček Vlčáci 0:26:37.4 0:06:02.7 05:18.8 [44] 44 06:59.5 [31] 38 06:56.5 [30] 33 07:22.5 [34] 33
34 115 detail závodníka MOJTO Jozef SVK 1977 Bike-Centrum Dubnica nad Váhom Marek Mojto Bike-Centrum Dubnica nad Váhom 0:26:48.1 0:06:13.4 04:40.9 [28] 28 07:11.9 [34] 31 07:32.5 [36] 35 07:22.7 [35] 34
35 243 detail závodníka DUJKA Milan CZE 1979 --- Matyáš Dujka Timeček Racing 0:27:10.6 0:06:36.0 04:36.1 [24] 24 07:15.4 [35] 30 07:47.0 [41] 37 07:32.0 [37] 35
36 281 detail závodníka FOJTÍK Miroslav CZE 1981 --- Filip Fojtík Slavičínské střely 0:27:14.8 0:06:40.2 04:29.3 [23] 23 07:27.0 [38] 33 07:40.0 [38] 36 07:38.5 [39] 36
37 64 detail závodníka PALAJ Juraj SVK 1975 CK MALINOVO Jerguš Palaj CK Malinovo 0:27:21.6 0:06:47.0 04:18.8 [14] 14 07:21.0 [37] 27 07:42.0 [39] 34 07:59.7 [42] 37
38 314 detail závodníka HORÁK Pavel CZE 1978 --- Adam Horák pokusní králíci 0:27:43.4 0:07:08.7 05:28.3 [48] 48 07:33.2 [40] 46 07:25.7 [34] 40 07:16.0 [33] 38
39 221 detail závodníka ZOUHAR Pavel CZE 1975 ACT leraK Blansko Tadeáš Zouhar Zouhaříci 0:27:55.3 0:07:20.7 05:18.8 [44] 44 07:29.7 [39] 42 07:35.7 [37] 38 07:30.9 [36] 39
40 261 detail závodníka BOBÁL Jaromír CZE 1974 --- Jonáš Bobál Rychlé střely 0:27:59.3 0:07:24.7 05:18.8 [44] 44 07:36.5 [42] 45 07:29.2 [35] 39 07:34.7 [38] 40
41 286 detail závodníka JAVORNICKÝ Martin CZE 1980 --- Jakub Javornický TO DÁŠ 0:28:13.3 0:07:38.7 05:30.6 [49] 49 07:20.2 [36] 44 07:42.5 [40] 42 07:40.0 [40] 41
42 223 detail závodníka VEČEŘA Tomáš CZE 1968 forsage zlín Lukáš Večera Forsage Zlín 0:28:27.3 0:07:52.7 05:13.3 [41] 41 07:35.9 [41] 43 07:49.3 [42] 44 07:48.7 [41] 42
43 355 detail závodníka VAŠUT Michal CZE 1975 Bike Pro Racing David Vašut CHUVEVA tým 0:28:33.8 0:07:59.2 04:55.1 [36] 36 07:41.1 [43] 40 07:56.3 [43] 41 08:01.2 [43] 43
44 248 detail závodníka LAPKA Milan CZE 1978 --- Hana Lapková Loupežníci 0:20:38.1 - 1 Lap(s) 04:20.6 [16] 16 07:54.7 [46] 36 08:22.7 [47] 43 --- ---
45 309 detail závodníka BRTNÍČEK Petr CZE 1968 4EVER Cyklo Bulis Michaela Brtníčková 4EVER team 1 0:20:50.1 - 1 Lap(s) 04:36.3 [25] 25 07:58.5 [47] 39 08:15.2 [46] 45 --- ---
46 252 detail závodníka GAZDÍK Adrián SVK 1974 OSA SPORT ACADEMY Nina Gazdíková ASLAN TEAM 0:21:19.8 - 1 Lap(s) 05:21.3 [47] 47 07:50.7 [45] 48 08:07.7 [45] 46 --- ---
47 283 detail závodníka KOTEK Jiří CZE 1982 Cykloklub Nový Jičín Adrian Kotek Bob a Bobek 0:21:26.3 - 1 Lap(s) 05:42.3 [51] 51 07:47.2 [44] 49 07:56.7 [44] 47 --- ---
48 55 detail závodníka MUCHA Ivo CZE 1978 --- Samuel Mucha FLY cycling team Ostrava 0:21:58.1 - 1 Lap(s) 04:26.8 [21] 21 08:21.0 [49] 41 09:10.2 [49] 48 --- ---
49 202 detail závodníka FIŠEROVÁ Zuzana CZE 1979 KOLOKROUŽEK Zlín Petr Fišer PUDŘÍCI 0:22:03.8 - 1 Lap(s) 05:12.3 [39] 39 07:59.0 [48] 47 08:52.5 [48] 49 --- ---
50 413 detail závodníka JURÁŠEK Pavel CZE 1976 --- Simona Jurášková 4EVER 3 0:24:13.4 - 1 Lap(s) 04:43.6 [31] 31 09:46.0 [51] 50 09:43.8 [51] 50 --- ---
51 427 detail závodníka POKORNÝ Ivan SVK 1960 Climberg Trenčín Quido Pokorný Quido CLIMBERG 0:24:24.1 - 1 Lap(s) 05:31.6 [50] 50 09:13.1 [50] 51 09:39.2 [50] 51 --- ---
52 241 detail závodníka MIKESKA Pavel CZE 1979 --- Kryštof Mikeska Kiku Team 0:26:59.3 - 1 Lap(s) 06:20.3 [54] 54 09:55.7 [52] 53 10:43.2 [52] 52 --- ---
53 393 detail závodníka DOČEK Jiří CZE 1976 --- Viktorie Dočková Dočkovi 0:27:08.4 - 1 Lap(s) 06:05.8 [52] 52 10:08.9 [53] 52 10:53.5 [53] 53 --- ---
54 256 detail závodníka VLČKOVÁ Olga CZE 1975 Atletika Vizovice Markéta Vlčková Berušky 0:27:50.4 - 1 Lap(s) 06:19.6 [53] 53 10:29.0 [54] 54 11:01.8 [54] 54 --- ---
--- 429 detail závodníka KODRLA Vladislav CZE 1971 --- Matouš Kodrla Kodrlíci DNF --- 06:17.8 [-] --- 16:47.3 [-] --- --- --- --- ---
--- 57 detail závodníka HOŘÁK Martin CZE 1972 Nordica Ski Zlin Martin Hořák Hořa DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 58 detail závodníka HYJANEK Karel CZE 1970 Kolokrouzek Anna HYJANKOVA Kolokroužek Zlín DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 68 detail závodníka KADLČÁK Richard CZE 1975 AMENITY-EXREM SPORT TEAM Richard Kadlčák AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 6 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 149 detail závodníka SEIDL Roman CZE 1977 SK EDIE TEAM Kateřina Seidlová SK Edieteam DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 207 detail závodníka ŠPALEK Vít CZE 1982 Edhouse RegEx Adéla Špalková Brzdoví Špalci DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 266 detail závodníka PAVELKOVÁ Petra CZE 1977 Valaští bajkeři Anna Pavelková Valašské bajkerky DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 330 detail závodníka HOLEŠ Pavel CZE 1978 --- Lukáš Holeš HoHo Slušovice DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 340 detail závodníka VACULÍK Michal CZE 1977 --- Lukáš Vaculík Vaculíci DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 346 detail závodníka KOTOPULU Helena CZE 1980 Zorba team Mikis Kotopulos zorba team DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---