Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČT AUTHOR CUP

MTB
DATUM :14.10.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
1 586 detail závodníka HOŘÁK Radek CZE 2000 Haven team 2:08:44.6 0:00:00.0
2 42 detail závodníka JANOŠ Matyáš CZE 2001 DUKLA Praha 2:13:30.3 0:04:45.7
3 19 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2:16:15.3 0:07:30.7
4 194 detail závodníka HANOUSEK Filip CZE 2000 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2:21:44.4 0:12:59.8
5 411 detail závodníka ŠTEMBERK Jáchym CZE 2000 --- 2:22:47.9 0:14:03.3
6 2876 detail závodníka KITTL Daniel CZE 2002 DUKLA Praha 2:23:52.4 0:15:07.8
7 116 detail závodníka RŮŽIČKA Jakub CZE 2000 I-bike manitou klub Chrudim 2:29:55.4 0:21:10.8
8 230 detail závodníka VENCL Jakub CZE 2000 Eleven Mercedes Benz Mitas 2:32:02.4 0:23:17.8
9 735 detail závodníka ŠIMEČEK Marek CZE 2003 Tj Lokomotiva Nymburk 2:32:13.2 0:23:28.6
10 648 detail závodníka TINDEL Štěpán CZE 2001 Symbio+BMC 2:36:53.5 0:28:08.9
11 3265 detail závodníka ŠVANDRLÍK František CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice 2:40:36.3 0:31:51.7
12 877 detail závodníka BÍLEK Josef CZE 2001 --- 2:43:21.7 0:34:37.1
13 2897 detail závodníka HOVORKA Daniel CZE 2001 Symbio+BMC 2:47:48.6 0:39:04.0
14 2224 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 Eleven Mercedes Benz Mitas 2:49:01.3 0:40:16.7
15 2268 detail závodníka MATĚJKA Filip CZE 2001 Team 1111 2:49:56.6 0:41:12.0
16 1518 detail závodníka KAŇKA David CZE 2003 BAKAKO NOVÁ PAKA 2:51:02.3 0:42:17.7
17 1241 detail závodníka TITĚRA Tomáš CZE 2003 Bikeclinic junior team 2:51:02.4 0:42:17.8
18 832 detail závodníka MARTÍNEK Aleš CZE 2002 Ski klub Kornspitz Jablonec n/N 2:52:16.7 0:43:32.1
19 518 detail závodníka PETRŽELKA Daniel CZE 2001 Tisk Losman 2:55:43.8 0:46:59.2
20 3356 detail závodníka PARTÍK Marek CZE 2003 Bicykl Kříž Ústí nad Labem 2:55:51.1 0:47:06.5
21 1532 detail závodníka HORYNA Vlastík CZE 2005 Tj Lokomotiva Nymburk 2:57:45.3 0:49:00.7
22 1168 detail závodníka HAMALA Ondřej CZE 2000 Team Bike Perštejn 2:59:03.8 0:50:19.2
23 1153 detail závodníka ROGNER Jáchym CZE 2000 --- 3:03:03.1 0:54:18.5
24 2918 detail závodníka CHLUP Dominik CZE 2000 --- 3:07:02.9 0:58:18.3
25 1132 detail závodníka MENŠÍK Jiří CZE 2002 Top Ten Teplice 3:08:40.6 0:59:56.0
26 3116 detail závodníka ŠVANDRLÍK Jakub CZE 2004 Zaječov 3:09:17.9 1:00:33.3
27 767 detail závodníka SKOBLA Jiří CZE 2000 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 3:10:00.3 1:01:15.7
28 492 detail závodníka ZDAŘIL Filip CZE 2000 --- 3:10:27.6 1:01:43.0
29 2771 detail závodníka RAUCHFUSS Jonatan CZE 2003 Revit Build MTB Team 3:10:31.9 1:01:47.3
30 989 detail závodníka JAKUBIŠIN Nick CZE 2002 --- 3:10:54.8 1:02:10.2
31 2312 detail závodníka ANDREJ Kryštof CZE 2001 Údražské krůty 3:11:52.4 1:03:07.8
32 1121 detail závodníka SULEK Dominik CZE 2001 --- 3:13:23.4 1:04:38.8
33 2734 detail závodníka HLAVOŇ Ondřej CZE 2001 --- 3:16:11.1 1:07:26.5
34 3042 detail závodníka GALLUS Jiří CZE 2000 --- 3:16:36.9 1:07:52.3
35 1016 detail závodníka FEIFER Martin CZE 2000 Smrkáči 3:18:06.1 1:09:21.5
36 2320 detail závodníka VESELÝ Jan CZE 2002 --- 3:19:42.6 1:10:58.0
37 2642 detail závodníka ADAMEC Marcel CZE 2004 --- 3:24:04.9 1:15:20.3
38 2658 detail závodníka ŠÍP Vojtěch CZE 2002 --- 3:26:36.7 1:17:52.1
39 2605 detail závodníka KAMENÁŘ Matěj CZE 2001 Autocombi team Kutná Hora 3:31:05.5 1:22:20.9
40 1858 detail závodníka RYVOLA David CZE 2000 --- 3:39:24.5 1:30:39.9
41 2590 detail závodníka VÁŇA Zdeněk CZE 2002 --- 3:41:43.5 1:32:58.9
42 336 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 2000 Ag Therm 3:42:47.7 1:34:03.1
43 2975 detail závodníka PEKÁREK Adam CZE 2004 --- 3:45:18.5 1:36:33.9
44 3378 detail závodníka DVOŘÁK Marek CZE 2005 SASM Špindlerův Mlýn 4:03:04.1 1:54:19.5
45 3101 detail závodníka KRUPKA Matěj CZE 2003 --- 4:03:15.3 1:54:30.7
46 1694 detail závodníka HONDL Filip CZE 2000 --- 4:32:08.6 2:23:24.0
47 3370 detail závodníka FRČEK Tadeáš CZE 2004 --- 4:52:27.5 2:43:42.9
48 2777 detail závodníka PLESNÍK Lukáš CZE 2005 --- 4:55:35.5 2:46:50.9
49 2810 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 Pyrenejské blechy 5:31:55.4 3:23:10.8
--- 2059 detail závodníka LEBDUŠKA Petr CZE 2002 Elektrospoj DNS ---
--- 2225 detail závodníka PAVLÍČEK Tomáš CZE 2001 STS Chvojkovice-Brod"B" DNS ---
--- 2346 detail závodníka ŽÁK Adam CZE 2002 DBpoint Systems DNS ---
--- 2754 detail závodníka HANUŠKA Jeroným CZE 2005 --- DNS ---
--- 2756 detail závodníka PÁRAL Tomáš CZE 2003 --- DNS ---
--- 2965 detail závodníka FIALA Jakub CZE 2001 --- DNS ---