Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČT AUTHOR CUP

MTB
DATUM :14.10.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
1 416 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 Symbio + BMC 1:59:45.8 0:00:00.0
2 340 detail závodníka STOŠEK Viktor CZE 1991 Symbio+ BMC 1:59:45.9 0:00:00.1
3 1 detail závodníka STOŠEK Martin CZE 1994 Symbio+ BMC 1:59:46.6 0:00:00.8
4 2 detail závodníka BUBÍLEK Michal CZE 1986 Kellys Bikeranch Team 2:00:05.3 0:00:19.5
5 289 detail závodníka MORAVEK Tomáš CZE 1999 ZPcyklo PROOFY Corratec team 2:00:19.9 0:00:34.1
6 5 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 Alltraining.cz 2:05:23.2 0:05:37.4
7 369 detail závodníka BENEŠ Jan CZE 1990 --- 2:05:37.3 0:05:51.5
8 145 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team 2:05:39.5 0:05:53.7
9 331 detail závodníka HENDRICH Zdeněk CZE 1981 Rohozec Amulet team 2:05:46.1 0:06:00.3
10 10 detail závodníka HRAZDIL Pavel CZE 1987 Šlapanice Radnice 1592 2:05:50.1 0:06:04.3
11 8 detail závodníka BERAN Vojtěch CZE 1982 Alltraining.cz 2:05:53.1 0:06:07.3
12 21 detail závodníka MORGENSTEIN Libor CZE 1983 --- 2:05:54.9 0:06:09.1
13 263 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 KOOPERATIVA 2:05:56.8 0:06:11.0
14 9 detail závodníka PRENĚK Ondřej CZE 1996 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 2:06:12.1 0:06:26.3
15 16 detail závodníka ŠROLL Marek CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 2:08:40.6 0:08:54.8
16 40 detail závodníka HLŮŽEK Radim CZE 1992 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2:08:51.3 0:09:05.5
17 24 detail závodníka ISTENČIN Lukáš CZE 1977 Erste premier Petr Čech Sport MTB team 2:08:55.1 0:09:09.3
18 13 detail závodníka SCHURAN Michal CZE 1996 AC Sparta Praha 2:08:58.1 0:09:12.3
19 33 detail závodníka RYDVAL Filip CZE 1996 Alltraining.cz 2:09:04.6 0:09:18.8
20 27 detail závodníka ŠORF Pavel CZE 1999 Haven team 2:09:16.3 0:09:30.5
21 14 detail závodníka KYNDL Lukáš CZE 1993 BSK racing 2:09:56.9 0:10:11.1
22 291 detail závodníka MIKOLÁŠEK Jan CZE 1993 Velosport Valenta Scott Team 2:10:00.9 0:10:15.1
23 285 detail závodníka MALÍŘ Jan CZE 1980 GHOST TEAM 2:10:27.1 0:10:41.3
24 3341 detail závodníka KOTHERA Martin CZE 1981 --- 2:11:06.2 0:11:20.4
25 550 detail závodníka HAVLÍČEK Tomáš CZE 1983 SK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou 2:11:34.4 0:11:48.6
26 647 detail závodníka PICKA Petr CZE 1991 Symbio+BMC 2:11:37.8 0:11:52.0
27 638 detail závodníka ŠIMŮNEK Adam CZE 1998 Eleven Mercedes Benz Mitas 2:12:02.9 0:12:17.1
28 1236 detail závodníka IZDNÝ Zdeněk CZE 1980 UNIQA Jihlava 2:12:36.1 0:12:50.3
29 519 detail závodníka JASAN Lukáš CZE 1980 Velosport Domažlice 2:12:39.8 0:12:54.0
30 65 detail závodníka ZLÁMAL Tomáš CZE 1979 Erste premier Petr Čech Sport MTB team 2:12:41.1 0:12:55.3
31 417 detail závodníka MINAŘÍK Luboš CZE 1983 Nutrend 2:12:41.1 0:12:55.3
32 71 detail závodníka NEUBAUER Radim CZE 1977 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 2:12:42.4 0:12:56.6
33 558 detail závodníka VÁLEK Václav CZE 1980 --- 2:12:43.8 0:12:58.0
34 46 detail závodníka NOSEK Daniel CZE 1978 MK - Cyklo Děčín 2:12:53.2 0:13:07.4
35 36 detail závodníka ŠTROSMAJER Radek CZE 1979 Velosport Valenta Scott Team 2:12:58.1 0:13:12.3
36 315 detail závodníka BRADÁČ Vojtěch CZE 1986 Toi-Toi cykloklub Slaný 2:12:58.3 0:13:12.5
37 548 detail závodníka ZEMAN David CZE 1992 BEKO BIKE TEAM I 2:12:58.6 0:13:12.8
38 1596 detail závodníka KUBÍN Michael CZE 1993 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 2:13:00.7 0:13:14.9
39 74 detail závodníka PECH Jan CZE 1989 --- 2:13:02.1 0:13:16.3
40 54 detail závodníka BARTŮNĚK Jan CZE 1994 Symbio+BMC 2:13:05.4 0:13:19.6
41 329 detail závodníka LOUDA František CZE 1988 Rohozec Amulet team 2:13:05.8 0:13:20.0
42 77 detail závodníka PEJŠA Jiří CZE 1983 Čistý sport 2:13:08.4 0:13:22.6
43 121 detail závodníka HORKÝ David CZE 1990 Cyklo Polách a syn Šumperk 2:13:09.6 0:13:23.8
44 325 detail závodníka BERÁNEK Jiří CZE 1983 --- 2:13:16.6 0:13:30.8
45 284 detail závodníka SCHWARZ Herbert CZE 1978 HERBY SERVIS 2:13:24.7 0:13:38.9
46 31 detail závodníka VÍCH Michal CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2:13:31.1 0:13:45.3
47 89 detail závodníka VLK Karel CZE 1980 Axon Sport Team 2:13:36.1 0:13:50.3
48 288 detail závodníka ROŽEK Jan CZE 1987 ELEVEN MERCEDES MITAS 2:13:38.3 0:13:52.5
49 30 detail závodníka MIKEŠ Jakub CZE 1990 Bike Team REMIŠVEHA 2:16:25.9 0:16:40.1
50 122 detail závodníka ŠTOREK Martin CZE 1979 Bike Profa Chomutov 2:16:32.1 0:16:46.3
51 142 detail závodníka TULACH Lukáš CZE 1984 --- 2:16:44.8 0:16:59.0
52 157 detail závodníka BULIČKA Pavel CZE 1985 --- 2:16:53.2 0:17:07.4
53 28 detail závodníka KLEIN Martin CZE 1977 Symbio+BMC 2:16:54.1 0:17:08.3
54 34 detail závodníka TRUHLÁŘ Jan Jakub CZE 1997 BeManiax MADBIKE 2:17:10.3 0:17:24.5
55 52 detail závodníka SOUČEK Šimon CZE 1999 ZO 226 2:17:23.9 0:17:38.1
56 38 detail závodníka MÁLEK Tomáš CZE 1980 BEKO BIKE TEAM I 2:18:12.3 0:18:26.5
57 6 detail závodníka STRNAD Aleš CZE 1986 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2:18:21.3 0:18:35.5
58 62 detail závodníka MACÁK Jiří CZE 1978 TJ Sokol Radim 2:18:40.3 0:18:54.5
59 271 detail závodníka BLAŽÍČEK Petr CZE 1993 --- 2:18:51.4 0:19:05.6
60 520 detail závodníka STRAKOŠ Jan CZE 1983 SKGTT Mikulášovice 2:19:10.7 0:19:24.9
61 649 detail závodníka JABŮREK Jan CZE 1992 Stark Cycling Team 2:19:37.9 0:19:52.1
62 334 detail závodníka VOBORA Pavel CZE 1984 Rohozec Amulet team 2:19:39.9 0:19:54.1
63 276 detail závodníka SOUČEK Petr CZE 1999 BIKEMARAST team 2:19:42.2 0:19:56.4
64 68 detail závodníka NOVÝ Karel CZE 1980 NH Car Bike tým 2:19:58.2 0:20:12.4
65 425 detail závodníka FOCKE Jiří CZE 1987 BEKO BIKE TEAM I 2:20:00.6 0:20:14.8
66 1793 detail závodníka LÖBL ML. Richard CZE 1979 Axon Sport Team 2:20:00.7 0:20:14.9
67 216 detail závodníka HOTOVEC Petr CZE 1997 --- 2:20:02.8 0:20:17.0
68 29 detail závodníka SKŮČEK Petr CZE 1978 NH Car Bike tým 2:20:16.3 0:20:30.5
69 1193 detail závodníka ŘEHÁK Ota CZE 1990 Rohozec Amulet team 2:20:18.4 0:20:32.6
70 22 detail závodníka VIGNER Luděk CZE 1981 Giant 2:20:33.4 0:20:47.6
71 274 detail závodníka JUKLÍČEK Jan CZE 1980 --- 2:20:51.4 0:21:05.6
72 619 detail závodníka JILEK Petr CZE 1981 --- 2:20:59.7 0:21:13.9
73 575 detail závodníka TOMÁŠEK Lukáš CZE 1988 BH racing team 2:21:38.9 0:21:53.1
74 97 detail závodníka HOLONA Martin CZE 1977 COBRAM VIANOR 2:21:55.4 0:22:09.6
75 152 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 CARLA. KUPKOLO.cz DK.n. L. 2:22:02.4 0:22:16.6
76 108 detail závodníka CHLUPÁČ Jan CZE 1994 SSC Železný Brod 2:22:02.6 0:22:16.8
77 218 detail závodníka ROUBICEK Lukas CZE 1981 Aerotech 2:22:04.4 0:22:18.6
78 48 detail závodníka SUCHÝ David CZE 1989 A.V.S. Team KV 2:22:12.4 0:22:26.6
79 370 detail závodníka JANEČEK Ondřej CZE 1990 --- 2:22:15.1 0:22:29.3
80 171 detail závodníka KOVÁR Andrej CZE 1987 More Than Bikers 2:22:16.1 0:22:30.3
81 219 detail závodníka SKALICKÝ Petr CZE 1977 NH Car Bike tým 2:22:17.1 0:22:31.3
82 2803 detail závodníka LÉR Viktor CZE 1985 --- 2:22:21.7 0:22:35.9
83 3189 detail závodníka FIALA Tomáš CZE 1995 --- 2:22:26.3 0:22:40.5
84 117 detail závodníka CHALUPECKÝ Tomáš CZE 1978 Rorace team Pyšely 2:22:49.4 0:23:03.6
85 53 detail závodníka NOVÁK Martin CZE 1992 Kosmonosy 2:23:17.6 0:23:31.8
86 636 detail závodníka KRÁLÍK Miloš CZE 1984 Česká spořitelna - Accolade cycling team 2:23:19.1 0:23:33.3
87 111 detail závodníka PREININGER Jiří CZE 1977 --- 2:23:25.6 0:23:39.8
88 2576 detail závodníka MACEK Tomáš CZE 1995 --- 2:23:37.2 0:23:51.4
89 3221 detail závodníka SVOBODA Robert CZE 1977 bajker.eu 2:23:48.4 0:24:02.6
90 2913 detail závodníka SZÁBO Miloš CZE 1981 Symbio+BMC 2:23:50.4 0:24:04.6
91 252 detail závodníka SLAVÍČEK Petr CZE 1990 Symbio+BMC 2:23:52.1 0:24:06.3
92 151 detail závodníka BOHÁČ Jan CZE 1977 --- 2:24:08.6 0:24:22.8
93 104 detail závodníka JURIS Bohumil CZE 1984 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2:24:13.4 0:24:27.6
94 162 detail závodníka NOVÁK Luboš CZE 1979 Amcykl Humpolec 2:24:17.9 0:24:32.1
95 275 detail závodníka PETŘÍK Ondřej CZE 1982 Smrtící Ryba Brno 2:24:19.6 0:24:33.8
96 205 detail závodníka PROVAZNÍK Jan CZE 1979 Bohutín 2:24:20.1 0:24:34.3
97 187 detail závodníka JÁNSKÝ Jakub CZE 1992 --- 2:24:25.9 0:24:40.1
98 3178 detail závodníka TOMANDL Pavel CZE 1977 Penguin team 2:25:12.5 0:25:26.7
99 75 detail závodníka VRBATA Jan CZE 1986 Nadšenci z Posázaví 2:25:13.6 0:25:27.8
100 139 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 1993 Vostrý hrany 2:25:17.1 0:25:31.3