Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČT AUTHOR CUP

MTB
DATUM :14.10.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Výsledky -
Načítání ...
PořadíNázev týmuČas týmuSoučet pořadíPočet členůČlenové týmuDetail
PořadíNázev týmuČas týmuSoučet pořadíPočet členůČlenové týmuDetail
1. KCL Kooperativa – Svijany 6:24:34.7 80 5 LANDA František JAKOUBEK Tomáš LANDA David ... detail
2. Rohozec Amulet Team 6:27:18.0 68 5 HENDRICH Zdeněk ČAPEK Jan PETERA Karel ... detail
3. ERSTE PREMIER PETR ČECH SPORT MTB TEAM 6:34:43.8 119 5 ISTENČIN Lukáš ZLÁMAL Tomáš PICHLÍKOVÁ Jana ... detail
4. SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM I. 6:38:49.1 172 5 HLŮŽEK Radim VÍCH Michal KUČERA Radek ... detail
5. CATUS TEAM 6:39:57.5 199 5 VODIČKA Miroslav BERÁNEK Jiří ZÁRYBNICKÝ Aleš ... detail
6. Beko Bike Team I 6:51:11.5 268 5 ZEMAN David MÁLEK Tomáš FOCKE Jiří ... detail
7. Šroubárna Turnov I 7:05:15.4 433 5 ČIČKO Jiří CHLUPÁČ Jan HUŠEK Martin ... detail
8. SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM II. 7:21:46.5 662 5 HANOUSEK Filip DIVÍŠEK Marek TIŠER Robert ... detail
9. Bike Team Porsche Olomouc 7:30:19.1 825 4 ŠARAFÍN Marek VAGNER Martin JÍLEK Richard ... detail
10. AIS TEAM 7:32:24.9 838 5 LISIČAN Petr RICHTER Martin HANWALD Matěj ... detail
11. ZVUKAČKY 7:36:36.6 1134 5 RYDVAL Michal MARKVART Aleš MACH Tomáš ... detail
12. BEKO BIKE TEAM II 7:39:57.2 1015 5 VÍCH Miroslav KOPAL Robert JANOUŠEK Miroslav ... detail
13. AUTOTREND 7:49:12.9 1200 3 BONDY Vít ZUZÁNEK Tomáš ČERVA Pavel detail
14. Aktivit Nový Bor 7:50:44.1 1269 5 HOVORKA Dominik KREJNÝ Kamil VÁLEK Ondřej ... detail
15. PIVIGO 2 7:53:15.4 1307 5 RYŠAVÝ Jaromír HORA Jiří MACHÁČEK Tomáš ... detail
16. Veloservis Vondrejs 7:53:57.5 1529 5 NOVÁK Luboš STEJSKAL Bedřich BURDA Pavel ... detail
17. EMOS TEAM 7:59:02.6 1400 5 ČECH Daniel TLAPÁK Michal COUBAL Jakub ... detail
18. ELECTROLUX 7:59:47.1 1468 5 HRDINA Karel RYS Pavel RYS Tomáš ... detail
19. Würth MTB Racing Team 8:00:11.3 1445 5 FISCHER Martin NEMET Vladimír NOUZÁK Roman ... detail
20. ŘLP ČR I 8:01:04.8 1483 5 MEJDR Jan DVOŘÁK Filip HRUBÝ Michal ... detail
21. IN TECHNOLOGY s.r.o. 8:08:05.8 1782 5 KOČÍ Ladislav DUŠÁNEK Jiří DUŠEK Tomáš ... detail
22. EZ-TEST team 8:10:46.4 1795 5 KANIS Jan KUBÍK Petr KUBÍK Tomáš ... detail
23. HKR advokáti 8:12:05.4 1826 4 HAVEL Luboš BOHŮNEK Petr RYŠAVÝ Gabriel ... detail
24. STOPRO Bike Team 8:12:43.6 1938 5 KROUPA Lukáš ŠEBEK Jan HYLMAR Jaroslav ... detail
25. Linde MH obchod 8:14:49.3 2339 5 MALÍŘ Jan SINGER Vladimír ČERNÝ Miroslav ... detail
26. Šlapanice Radnice 1592 8:18:56.7 2614 4 HRAZDIL Pavel HRAZDIL Pavel KOLÁŘ Radim ... detail
27. ČT SATELIT 8:25:08.8 2114 4 ELGER Jaroslav ELGER Jan BENEŠOVÁ Nela ... detail
28. KRKAVKY 8:27:18.8 2211 5 PASEKOVÁ Barbora PASEKA Petr HREVUŠ Michal ... detail
29. Linde MH servis 8:29:48.7 2278 4 HROMÁDKA Vít ČEPEK David ČERNÝ Hynek ... detail
30. HOKL CLUB 8:30:45.0 2331 5 JANOUCH David BAŠEK Michal MATĚJKA Jaroslav ... detail
31. Cyklo Team Mokrá 8:35:38.9 2461 5 PATÁK Radek FLORIÁN Josef BAVLNKA Lukáš ... detail
32. Bikecore OE 8:35:58.5 2562 5 VODÁREK Jakub KOHOUTEK Jakub JURČÍK Lukáš ... detail
33. BMW Invelt 8:40:07.5 2902 5 KRATTNER Otto ŠATRA Jiří MAULE Roman ... detail
34. DŘEVOPLECH 8:46:13.9 2784 5 CHLÍSTOVSKÝ Jan ANDĚL Jaroslav HRUŠKA Zdeněk ... detail
35. Ždirec Bike 8:47:57.9 2901 5 MIKEŠ Štěpán MOUČKA Tomáš NEZBEDA Radek ... detail
36. PepperPro 8:50:26.8 2864 5 KAAF Mario WOLF Lars BARRY Robert ... detail
37. ORLíci 8:51:19.6 3015 4 NEDVĚD Jindra KUČERA Zdeněk KURFIŘTOVÁ Petra ... detail
38. ŠLAPKY Z ČT 8:53:39.0 3073 5 ŘÍPA Vojtěch VANIŠ Antonín CHOVAN Martin ... detail
39. Bikolka Team Litvínov 8:57:01.2 3157 5 HLOUŠEK Jakub SADOVSKÝ Petr HEJKAL Robert ... detail
40. TEAM 006 8:59:29.3 3175 5 HUNIOVSKÝ Martin KUKLA Martin BALSANEK Martin ... detail
41. Webasto Bike Team 8:59:34.7 3248 4 BAKRLÍK Vladimír PEŠEK Richard BALOGA Daniel ... detail
42. PIVIGO 1 9:00:03.2 3269 5 SUCHÝ Petr KOLÁŘ Vít ŠINKOVSKÝ Radek ... detail
43. GP POWER TEAM II 9:01:27.2 3309 5 SVOBODA Pavel HOMOLKA Miloš BOHÁČEK Luboš ... detail
44. Kautex Textron Bohemia tým 9:03:15.5 3361 4 KARÁSEK Petr BIŠICKÝ Václav NOVÁK Michal ... detail
45. STPA CZ 9:03:19.5 3275 5 UHLÍK Michal STRÁNSKÝ Jiří FLEK Zdeněk ... detail
46. TEAM CAFE LEVEL I 9:03:36.6 3380 5 MUSIL František MUSILOVÁ Dana NOVÁK Roman ... detail
47. PD Projekce 9:09:35.1 3490 5 NEUBAUER Jan SOUKUP Pavel FILIP Josef ... detail
48. Hasiči Polepy 9:18:07.5 3805 5 ŠINFELT Jaromír VACEK Michal LEDVINA Tomáš ... detail
49. BOLÍ TO REVIVAL 9:18:59.0 3796 5 VESELÝ Pavel KARAS Pavel MAYERHOFER Tomáš ... detail
50. ŠLAPKY 9:19:12.7 3774 5 BUCHTA František GALÍK Pavel HODAČ Vladimír ... detail
51. ČT SPEED BIKE 9:20:35.0 3835 5 UŠIAK Štefan CIHLÁŘ Zdeněk PELÁN Vladimír ... detail
52. Hajdoci 9:24:36.5 4023 5 STUDENÝ Martin FABÍK Adam HLAVOŇ Ondřej ... detail
53. Gothaj team Karlov 9:26:44.6 4112 5 KŘIVSKÝ Pavel CHRBOLKA Pavel HEJNÝ Pavel ... detail
54. Šroubárna Turnov 9:27:55.7 4045 4 VÁVRA Jaroslav FOIT Filip HEJDUK Martin ... detail
55. ČEZ 9:29:59.6 4194 5 ŠINDELÁŘ Vít FORMÁNEK Jiří JÍRA Luboš ... detail
56. BORA HANSGROHE 9:32:42.0 4176 5 MATOUŠEK Jiří OCH František KLAIN Marek ... detail
57. RYCHLÍ ŠNECI 9:38:56.3 4389 5 EDER Vítězslav CEMPER Karel EDER Michal ... detail
58. ITSBRNO.CZ 9:42:45.9 4543 4 PIDIMA Tomáš SCHICK Jindrich VLAS Petr ... detail
59. Kautex Textron Kněžmost tým 9:45:51.1 4481 4 MINAŘÍK Daniel PALIČKA Miloš FIŠER Martin ... detail
60. ZKOPCEJO 9:46:15.5 4292 5 KALISTA Jiří KALABUS Petr EICHHORN Martin ... detail
61. Tramway boys 9:46:45.1 4519 5 BLAŽÍČEK Petr AULICKÝ Tomáš HEJNA Petr ... detail
62. McHappy Team 9:47:09.2 4511 5 JANALÍK Radek NOVOTNÝ Anton VIDA Zoltán ... detail
63. GP Lazy boys 9:51:37.5 4765 4 VOLF Patrik BRUSCH Jan JANČÁREK Patrik ... detail
64. ŘLP ČR II 9:53:43.9 4723 5 ZDERADIČKA Milan BOSÁKOVÁ Michaela ZÁRUBA Ondřej ... detail
65. KAVČÍ LÝTKA 9:58:22.2 4892 5 KAZÍK Pavel MORÁVEK Petr PRŮŠA Viktor ... detail
66. MIBO Bike Team 9:58:27.9 4866 5 MARŠOUN Martin KEJÍK Viktor SVĚRÁK Vlastimil ... detail
67. GP kluci 10:04:13.4 5091 5 CHALOUPKA Bedřich KARAS Martin JUHÁS Peter ... detail
68. TEAM CAFE LEVEL II 10:06:13.8 4565 5 BENČÍK Petr ČAPEK Tomáš HOLUBOVÁ Tereza ... detail
69. ČEZ II 10:08:14.7 5117 4 TRIPAL Martin JIREČKA Jan VŠETULA David ... detail
70. SPRINGR PRODUCTION 10:10:56.3 5280 5 ŠPRINGR Ivan PULEC Robert DUPAČ Michal ... detail
71. ŘLP ČR III 10:18:40.1 5357 5 ČADIL Michal ROŽNOVSKÝ David STAUCH Petr ... detail
72. emerge 10:30:03.9 5532 5 RAMZER Jan JIRUŠ Jiří VAŠINA Tomáš ... detail
73. ČT SPORT 10:39:31.9 5997 5 HAŠEK Dominik PONIKELSKÝ Jiří KONDRAČIN Josef ... detail
74. SKY TEAM 10:44:30.0 4495 5 SACHL Petr ŠUBRT Milan JOSEK Jan ... detail
75. MAJSTR ŠNECI 10:48:09.8 6059 3 DOSTÁL Michal KOTĚŠOVEC Miroslav SKALSKÝ Karel detail
76. TJ VELO PRODUKCE 10:50:14.5 5787 5 LÁCHA Ondřej FUCHS Pavel SOBOTKA Daniel ... detail
77. Lukáš 11:07:46.3 6556 4 LUKÁŠ David LUKÁŠ Jiří LUKÁŠ Petr ... detail
78. Webasto Bike Gang 11:10:28.3 6302 4 FRANĚK Jan RŮŽIČKA Milan LÍBAL Vladimír ... detail
79. LDNka jede 11:20:19.2 6694 5 NEKOLNÝ Petr PĚNKAVA Jiří ULČOVÁ Martina ... detail
80. ASTANA 11:20:30.0 6524 4 KNOTT Jakub LEHNERT Daniel PONDĚLÍČEK Aleš ... detail
81. JRPRO TEAM 11:20:52.3 6776 3 BURIAN Ladislav JENŠÍK Zdeněk FEJFAR Tomáš detail
82. FC VALTEŘICE 11:22:41.1 5963 5 BLAŽÍČEK Jan NĚMEC Radovan VLACH Jiří ... detail
83. ČT SPORT – BIATLON + HOKEJ 11:45:05.2 7130 5 ZÁRUBA Robert REJMAN Jiří HÖLZEL Jiří ... detail
84. Valkeřický vánek 11:49:25.9 6759 4 BRHEL Libor TICHÝ Radek PROVÁZEK Jiří ... detail
85. Ag Therm II 11:49:37.6 7021 3 TOMÍN Michal ČERVEŇ Jan ŠVANDRLÍK Jan detail
86. Webasto Bike Fans 11:50:37.7 7176 5 ZIELINSKY Luboš TRÁVNÍČKOVÁ Hana HOLEC Ondřej ... detail
87. Ag Therm I 12:02:27.8 6093 3 NOVÁK Petr BALÁK Jiří SKLENÁR Karel detail
88. Fit klub H24 Děčín 12:20:33.0 7288 5 DUSPIVA Miroslav DUSPIVOVÁ Marie MAREŠOVÁ Soňa ... detail
89. ČT NEW(S) 12:33:13.7 6995 5 ČELŮSTKA Milan ZELENKO Anton DRGOVÁ Lenka ... detail
90. ŠLAPKA-RÁFEK-PŘEHAZKA 12:38:03.4 7757 5 KROUTIL Pavel ŠTEFÁNIKOVÁ Mária LUKEŠ Daniel ... detail
91. ČT ŠTATL 12:49:49.1 7295 3 KAFKA Petr VAŘEKOVÁ Barbora VAŘEKA Jan detail
92. 404 13:02:55.3 7641 3 VELE Vladimír PODMOL Štěpán ŠKRABALOVÁ Iveta detail
93. ŠNECI 15:13:58.1 8656 4 VRŇATOVÁ Martina DUBSKÁ Markéta VACKOVÁ Barbora ... detail
94. TRITONS 15:20:25.6 8712 4 LUKANIČOVÁ Kateřina POTMĚŠIL Ladislav BAŠE Milan ... detail
95. Pyrenejské blechy 16:39:34.1 8905 3 MALÝ Jakub MALÝ Petr TECHNIK Michal detail