Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 294 | ADAM Slavomír | 2004 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 1. / Mladší žiaci | 0:21:54.2 | 0:00:00.0 | 03:12.7 [4] | 4 | 00:33.1 [3] | 3 | 11:26.1 [1] | 1 | 00:19.6 [9] | 1 | 06:22.7 [10] | 1 | |
2 | 245 | MÁCSAIOVÁ Jana | 2004 | ŠK Aquasport Levice | 1. / Mladšie žiačky | 0:22:17.2 | 0:00:23.0 | 03:14.9 [5] | 5 | 00:34.9 [6] | 4 | 12:04.2 [4] | 2 | 00:18.5 [5] | 2 | 06:04.7 [5] | 2 | |
3 | 236 | REBIDÁŠ Šimon | 2005 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 2. / Mladší žiaci | 0:22:23.1 | 0:00:28.9 | 03:29.2 [11] | 11 | 00:47.6 [19] | 13 | 11:56.8 [2] | 6 | 00:19.2 [8] | 6 | 05:50.3 [2] | 3 | |
4 | 237 | SLIMÁK Adam | 2004 | KP Aquacity Poprad | 3. / Mladší žiaci | 0:22:25.7 | 0:00:31.5 | 03:22.2 [7] | 7 | 00:52.4 [22] | 12 | 12:13.7 [5] | 8 | 00:20.3 [10] | 8 | 05:37.1 [1] | 4 | |
5 | 242 | BEKE Ema | 2004 | Prestigio Realiz Team BA | 2. / Mladšie žiačky | 0:22:31.6 | 0:00:37.4 | 03:12.3 [3] | 3 | 00:30.7 [2] | 2 | 12:19.5 [7] | 3 | 00:18.6 [6] | 3 | 06:10.5 [7] | 5 | |
6 | 238 | SUCHÝ Gabriel | 2004 | ŠK Atóm Levice | 4. / Mladší žiaci | 0:22:32.9 | 0:00:38.7 | 03:33.0 [13] | 13 | 00:38.5 [9] | 10 | 11:58.9 [3] | 5 | 00:18.7 [7] | 5 | 06:03.8 [4] | 6 | |
7 | 299 | VRÁBLOVÁ Margaréta | 2005 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / Mladšie žiačky | 0:22:41.2 | 0:00:47.0 | 03:03.6 [1] | 1 | 00:33.5 [4] | 1 | 12:27.7 [9] | 4 | 00:18.2 [4] | 4 | 06:18.2 [9] | 7 | |
8 | 240 | ŠTANCEĽ Félix | 2005 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 5. / Mladší žiaci | 0:23:31.0 | 0:01:36.8 | 03:53.0 [18] | 18 | 00:45.9 [17] | 17 | 12:28.1 [10] | 10 | 00:20.6 [13] | 9 | 06:03.4 [3] | 8 | |
9 | 246 | MARČEKOVÁ Viktória | 2004 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 4. / Mladšie žiačky | 0:23:35.0 | 0:01:40.8 | 03:54.6 [19] | 19 | 00:46.9 [18] | 18 | 12:24.7 [8] | 9 | 00:22.3 [18] | 10 | 06:06.5 [6] | 9 | |
10 | 232 | BÁTOVSKÝ Boris | 2005 | ŠK Atóm Levice | 6. / Mladší žiaci | 0:23:49.9 | 0:01:55.7 | 03:27.8 [8] | 8 | 00:41.7 [11] | 8 | 13:06.9 [12] | 12 | 00:17.4 [2] | 11 | 06:16.1 [8] | 10 | |
11 | 250 | ROHÁROVÁ Rebecca | 2005 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 5. / Mladšie žiačky | 0:24:23.1 | 0:02:28.9 | 03:49.3 [16] | 16 | 00:28.0 [1] | 14 | 12:58.2 [11] | 11 | 00:20.3 [10] | 12 | 06:47.3 [13] | 11 | |
12 | 235 | OBERT Kristián | 2005 | - nezistený - | 7. / Mladší žiaci | 0:24:35.6 | 0:02:41.4 | 03:03.9 [2] | 2 | 00:51.6 [21] | 5 | 13:21.0 [15] | 13 | 00:27.8 [22] | 13 | 06:51.3 [14] | 12 | |
13 | 249 | POPOVIČOVÁ Loriana | 2005 | Triatlonový klub Košice | 6. / Mladšie žiačky | 0:24:44.2 | 0:02:50.0 | 03:29.0 [10] | 10 | 00:34.5 [5] | 6 | 13:31.1 [20] | 14 | 00:15.9 [1] | 14 | 06:53.7 [15] | 13 | |
14 | 239 | ŠČEVLÍK Jakub | 2005 | Tk Nové Zámky | 8. / Mladší žiaci | 0:24:46.2 | 0:02:52.0 | 03:20.9 [6] | 6 | 00:45.5 [16] | 7 | 12:14.6 [6] | 7 | 00:22.7 [19] | 7 | 08:02.5 [23] | 14 | |
15 | 251 | SALAZAR Stefania | 2005 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Mladšie žiačky | 0:25:00.2 | 0:03:06.0 | 03:28.8 [9] | 9 | 01:19.5 [25] | 19 | 13:09.2 [13] | 18 | 00:23.9 [20] | 18 | 06:38.8 [12] | 15 | |
16 | 248 | PIVARČIOVÁ Nikol | 2005 | ŠK Atóm Levice | 8. / Mladšie žiačky | 0:25:11.7 | 0:03:17.5 | 03:34.6 [14] | 14 | 00:36.7 [8] | 9 | 13:25.3 [17] | 15 | 00:21.3 [15] | 15 | 07:13.8 [18] | 16 | |
17 | 244 | HAULÍKOVÁ Paulína | 2005 | ŠK Atóm Levice | 9. / Mladšie žiačky | 0:25:16.3 | 0:03:22.1 | 03:30.6 [12] | 12 | 00:43.2 [13] | 11 | 13:30.8 [19] | 16 | 00:21.7 [16] | 16 | 07:10.0 [17] | 17 | |
18 | 301 | SELECKÁ Tereza | 2005 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 10. / Mladšie žiačky | 0:25:44.0 | 0:03:49.8 | 04:27.0 [24] | 24 | 00:47.8 [20] | 24 | 13:25.0 [16] | 21 | 00:29.2 [23] | 21 | 06:35.0 [11] | 18 | |
19 | 233 | FOTUL Branislav | 2005 | Triatlonový klub Košice | 9. / Mladší žiaci | 0:25:57.4 | 0:04:03.2 | 04:04.9 [21] | 21 | 01:10.3 [23] | 25 | 13:14.4 [14] | 20 | 00:25.1 [21] | 20 | 07:02.7 [16] | 19 | |
20 | 252 | TOMOVÁ Nina | 2005 | ŠK Atóm Levice | 11. / Mladšie žiačky | 0:26:12.0 | 0:04:17.8 | 04:00.8 [20] | 20 | 00:35.1 [7] | 16 | 13:49.2 [21] | 19 | 00:17.9 [3] | 19 | 07:29.0 [20] | 20 | |
21 | 302 | TESÁROVÁ Katarína | 2004 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 12. / Mladšie žiačky | 0:26:27.1 | 0:04:32.9 | 03:49.8 [17] | 17 | 00:38.5 [9] | 15 | 13:28.7 [18] | 17 | 00:20.7 [14] | 17 | 08:09.4 [24] | 21 | |
22 | 247 | MARJAKOVÁ Nikola | 2004 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 13. / Mladšie žiačky | 0:26:31.8 | 0:04:37.6 | 04:11.4 [22] | 22 | 00:44.1 [14] | 20 | 13:55.4 [23] | 22 | 00:20.4 [12] | 22 | 07:20.5 [19] | 22 | |
23 | 283 | STRETAVSKÁ Natália | 2005 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 14. / Mladšie žiačky | 0:27:16.1 | 0:05:21.9 | 03:45.8 [15] | 15 | 01:13.9 [24] | 21 | 13:54.7 [22] | 23 | 00:31.4 [24] | 23 | 07:50.3 [22] | 23 | |
24 | 234 | LOUIS PAUL Smekens | 2005 | Prestigio Realiz Team BA | 10. / Mladší žiaci | 0:28:28.7 | 0:06:34.5 | 04:24.6 [23] | 23 | 00:45.3 [15] | 22 | 15:21.1 [25] | 24 | 00:22.2 [17] | 24 | 07:35.5 [21] | 24 | |
25 | 243 | FREUND Noa | 2004 | Prestigio Realiz Team BA | 15. / Mladšie žiačky | 0:30:18.2 | 0:08:24.0 | 04:30.6 [25] | 25 | 00:41.9 [12] | 23 | 15:19.0 [24] | 25 | 00:35.1 [25] | 25 | 09:11.6 [25] | 25 | |
--- | 281 | MORAVSKÁ Tamara | 2005 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | . / Mladšie žiačky | DNF | --- | 04:03.1 [-] | --- | 04:44.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |