RUGGED RACE STREET

Přespolní běh
DATUM :25.6.2017 MÍSTO :Myjava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 30 detail závodníka DOBOŠ Andrej 1985 SERED 1. /  Muži 0:11:05.4 0:00:00.0 0:11:05.4
2 32 detail závodníka DOMINIK Ondrej 1977 Svätý Jur 2. /  Muži 0:11:15.2 0:00:09.8 0:11:15.2
3 121 detail závodníka ZELENKA Milan 1993 Záhoraci z Moravy 3. /  Muži 0:11:42.3 0:00:36.9 0:11:42.3
4 143 detail závodníka TIMKO Ivan 1986 MALACKY 4. /  Muži 0:12:21.8 0:01:16.4 0:12:21.8
5 31 detail závodníka DOMINIK Filip 1992 Poprad 5. /  Muži 0:12:35.1 0:01:29.6 0:12:35.1
6 51 detail závodníka CHRAPPA Richard 1989 Elite Team OCRA Slovakia 6. /  Muži 0:12:42.6 0:01:37.2 0:12:42.6
7 57 detail závodníka JASTRÁB Martin 1990 Brezová pod Bradlom 7. /  Muži 0:13:10.9 0:02:05.4 0:13:10.9
8 113 detail závodníka TIMKO Ivan 1986 MALACKY 8. /  Muži 0:13:12.1 0:02:06.7 0:13:12.1
9 52 detail závodníka ILDŽA Matúš 1994 Mokroluh 87 9. /  Muži 0:13:18.6 0:02:13.2 0:13:18.6
10 28 detail závodníka DANIELOVITS Juraj 1987 Bratislava 10. /  Muži 0:13:23.2 0:02:17.8 0:13:23.2
11 4 detail závodníka BAJJANI Filip 2000 Stará Turá 11. /  Muži 0:13:37.1 0:02:31.6 0:13:37.1
12 41 detail závodníka GALO Michal 1987 PIEŠŤANY 12. /  Muži 0:13:53.1 0:02:47.7 0:13:53.1
13 132 detail závodníka SOUČEK Tomáš 1989 Rabbits Znojmo 13. /  Muži 0:14:07.0 0:03:01.6 0:14:07.0
14 134 detail závodníka WOLF Michal 1984 --- 14. /  Muži 0:14:08.7 0:03:03.3 0:14:08.7
15 87 detail závodníka MRAVEC Lukáš 1998 Badín 15. /  Muži 0:14:19.7 0:03:14.3 0:14:19.7
16 110 detail závodníka ŠIRÁŇ Martin 1987 Žarnovica 16. /  Muži 0:14:26.3 0:03:20.9 0:14:26.3
17 118 detail závodníka VYBÍRAL Michal 1978 Ratíškovice 17. /  Muži 0:14:28.0 0:03:22.6 0:14:28.0
18 124 detail závodníka ZUPKA Stanislav 1988 OCR Nitra 18. /  Muži 0:14:56.5 0:03:51.1 0:14:56.5
19 111 detail závodníka ŠUPA Michal 1989 SRTG-Topoľčany 19. /  Muži 0:15:25.1 0:04:19.6 0:15:25.1
20 90 detail závodníka PAVLOVEC Marek 1985 Lipuvka 373 20. /  Muži 0:15:38.0 0:04:32.6 0:15:38.0
21 44 detail závodníka HERNÍK Ondra 1994 Záhoraci z Moravy 21. /  Muži 0:15:50.3 0:04:44.9 0:15:50.3
22 2 detail závodníka BACHÁR Milan 1991 Priepasné 22. /  Muži 0:16:00.3 0:04:54.9 0:16:00.3
23 138 detail závodníka NIKODEM Cyril 1998 Myjava 23. /  Muži 0:16:01.9 0:04:56.5 0:16:01.9
24 80 detail závodníka MICHNA Jozef 1985 ROYAL SPARTAN TEAM MAXXX696 24. /  Muži 0:16:06.5 0:05:01.0 0:16:06.5
25 11 detail závodníka BIEGUN Patrik 1994 Záhoraci z Moravy 25. /  Muži 0:16:16.1 0:05:10.7 0:16:16.1
26 86 detail závodníka MRAVEC Jozef 1969 Badín 26. /  Muži 0:16:16.3 0:05:10.9 0:16:16.3
27 137 detail závodníka GÁLIK Patrik 1997 Myjava 27. /  Muži 0:16:31.2 0:05:25.7 0:16:31.2
28 142 detail závodníka SADLOŇ Peter 1977 Brezová pod Bradlom 28. /  Muži 0:16:54.4 0:05:49.0 0:16:54.4
29 35 detail závodníka DROTTNER Peter 1982 Soporna 29. /  Muži 0:17:05.3 0:05:59.9 0:17:05.3
30 99 detail závodníka RONEC Andrej 1989 Team jak oči 30. /  Muži 0:17:19.4 0:06:14.0 0:17:19.4
31 58 detail závodníka JUHAS Radovan 1977 SRTG-Topoľčany 31. /  Muži 0:17:35.2 0:06:29.8 0:17:35.2
32 8 detail závodníka SMYČKA Marian 1976 Myjava 32. /  Muži 0:17:38.4 0:06:33.0 0:17:38.4
33 1 detail závodníka ABEL Martin 1984 skb 33. /  Muži 0:17:52.4 0:06:47.0 0:17:52.4
34 106 detail závodníka STANČEK Miroslav 1974 SRTG-Topoľčany 34. /  Muži 0:17:58.6 0:06:53.2 0:17:58.6
35 3 detail závodníka BAJAN Ján 1995 Senica 35. /  Muži 0:18:24.3 0:07:18.8 0:18:24.3
36 129 detail závodníka CINKO Tomáš 1991 ŽILINA 36. /  Muži 0:18:39.8 0:07:34.3 0:18:39.8
37 25 detail závodníka ČIŽMÁR Marek 1999 Košice 37. /  Muži 0:18:55.8 0:07:50.3 0:18:55.8
38 29 detail závodníka DOBEŠ Tibor 1990 Hodonín 38. /  Muži 0:19:33.1 0:08:27.6 0:19:33.1
39 45 detail závodníka HESEK Michal 1994 Kúty 39. /  Muži 0:19:45.9 0:08:40.5 0:19:45.9
40 116 detail závodníka VAŠKO Serafín 2001 K.O.P.I win pro 40. /  Muži 0:19:50.3 0:08:44.8 0:19:50.3
41 93 detail závodníka PITERKA Jarolim 1982 SRTG-Topoľčany 41. /  Muži 0:20:03.3 0:08:57.9 0:20:03.3
42 37 detail závodníka ĎURDINA Jakub 2001 K.O.P.I win pro 42. /  Muži 0:20:12.0 0:09:06.5 0:20:12.0
43 117 detail závodníka VÁVRA Miroslav 1987 JUSTICE LEAGUE 43. /  Muži 0:20:38.6 0:09:33.2 0:20:38.6
44 36 detail závodníka DUNČIČ Miroslav 1989 OCR Nitra 44. /  Muži 0:20:45.7 0:09:40.2 0:20:45.7
45 141 detail závodníka ADÁMEK Peter 1985 Myjava 45. /  Muži 0:20:46.2 0:09:40.8 0:20:46.2
46 140 detail závodníka KUBEČKA Martin 1992 PEZINOK 46. /  Muži 0:20:46.2 0:09:40.8 0:20:46.2
47 26 detail závodníka ČMELA Branislav 1994 Beast team Záhorie 47. /  Muži 0:21:20.6 0:10:15.1 0:21:20.6
48 60 detail závodníka KLÁTIK Jozef 1979 Horné Orešany 48. /  Muži 0:21:22.1 0:10:16.7 0:21:22.1
49 135 detail závodníka KULKA Tomáš 1987 --- 49. /  Muži 0:21:26.1 0:10:20.7 0:21:26.1
50 83 detail závodníka MORÁVEK Pavol 1982 Bernolákovo 50. /  Muži 0:21:36.8 0:10:31.4 0:21:36.8
51 20 detail závodníka CIBULKA Stanislav 1989 Hasta 51. /  Muži 0:21:46.1 0:10:40.6 0:21:46.1
52 68 detail závodníka KOTLÁR Peter 1976 Nové Mesto nad Váhom 52. /  Muži 0:21:50.1 0:10:44.7 0:21:50.1
53 112 detail závodníka TAKÁČ Dušan 1978 Bratislava 53. /  Muži 0:22:03.5 0:10:58.0 0:22:03.5
54 43 detail závodníka HARMAN Mário 1989 Hasta 54. /  Muži 0:22:36.5 0:11:31.1 0:22:36.5
55 23 detail závodníka ČERVEŇ Jakub 2001 K.O.P.I win pro 55. /  Muži 0:23:26.3 0:12:20.8 0:23:26.3
56 64 detail závodníka KOLLÁR Maroš 1997 Nová Baňa 56. /  Muži 0:23:38.0 0:12:32.6 0:23:38.0
57 108 detail závodníka SZABO Branislav 1986 OCR Nitra 57. /  Muži 0:23:55.2 0:12:49.8 0:23:55.2
58 40 detail závodníka FOLTÍN Ján 1981 Myjava 58. /  Muži 0:24:56.2 0:13:50.7 0:24:56.2
59 130 detail závodníka ŠEDIVÝ Patrik 1976 Myjava 59. /  Muži 0:24:56.4 0:13:51.0 0:24:56.4
60 107 detail závodníka STEINHAUSER Erik 1989 MALACKY 60. /  Muži 0:25:38.0 0:14:32.5 0:25:38.0
61 15 detail závodníka BRINZÍK Denis 1998 Košice 61. /  Muži 0:25:54.8 0:14:49.3 0:25:54.8
62 109 detail závodníka ŠIBAL Tomáš 1990 Beast team Záhorie 62. /  Muži 0:27:41.1 0:16:35.7 0:27:41.1
63 73 detail závodníka LAZOVSKY Michal 1991 JUSTICE LEAGUE 63. /  Muži 0:28:15.0 0:17:09.6 0:28:15.0
64 59 detail závodníka JUHAS ML. Radovan 2004 SRTG-Topoľčany 64. /  Muži 0:28:22.1 0:17:16.7 0:28:22.1
65 97 detail závodníka REŠETA Filip 1991 GymBros 65. /  Muži 0:28:26.5 0:17:21.1 0:28:26.5
66 78 detail závodníka MALOVEC Milan 1994 Sekule 66. /  Muži 0:28:31.3 0:17:25.8 0:28:31.3
67 65 detail závodníka KONEČNÝ Boris 1997 ŽILINA 67. /  Muži 0:28:51.9 0:17:46.5 0:28:51.9
68 75 detail závodníka LOVASZ Vladimir 1989 TGNR 68. /  Muži 0:29:06.0 0:18:00.6 0:29:06.0
69 127 detail závodníka BAKO Martin 1988 Nitra 69. /  Muži 0:29:33.8 0:18:28.4 0:29:33.8
70 128 detail závodníka PODMAJERSKÝ Matúš 1983 Myjava 70. /  Muži 0:30:09.7 0:19:04.3 0:30:09.7
71 19 detail závodníka CIBULKA Pavol 1980 Myjava 71. /  Muži 0:30:10.8 0:19:05.4 0:30:10.8
72 66 detail závodníka KOPČEK Mário 1974 OCR Nitra 72. /  Muži 0:30:35.7 0:19:30.3 0:30:35.7
73 17 detail závodníka BRUNAI Marek 1976 OCR Nitra 73. /  Muži 0:31:57.6 0:20:52.2 0:31:57.6
74 39 detail závodníka FEHER Julius 1975 Drill Team 74. /  Muži 0:32:27.0 0:21:21.6 0:32:27.0
75 126 detail závodníka KONEČNÝ Dominik 1990 Dojč 75. /  Muži 0:33:05.6 0:22:00.2 0:33:05.6
76 61 detail závodníka KLIMO Lukáš 1988 JUSTICE LEAGUE 76. /  Muži 0:33:42.2 0:22:36.8 0:33:42.2
77 14 detail závodníka BOŠMANSKÝ David 1990 Drill Team 77. /  Muži 0:33:59.4 0:22:53.9 0:33:59.4
78 38 detail závodníka FARKAŠ Gabriel 1988 Drill Team 78. /  Muži 0:33:59.7 0:22:54.2 0:33:59.7
79 34 detail závodníka DROTTNER Peter 1982 Soporna 79. /  Muži 0:34:21.8 0:23:16.4 0:34:21.8
80 139 detail závodníka HALAK Miroslav 1993 --- 80. /  Muži 0:35:11.5 0:24:06.0 0:35:11.5
81 77 detail závodníka MAJDÁN Matúš 1991 OCR Nitra 81. /  Muži 0:35:33.6 0:24:28.2 0:35:33.6
82 72 detail závodníka KÚDELKA Sebastián 1998 GymBros 82. /  Muži 0:36:44.1 0:25:38.7 0:36:44.1
83 10 detail závodníka BEZAK Frantisek 1975 Suchari 83. /  Muži 0:37:44.0 0:26:38.5 0:37:44.0
84 103 detail závodníka SENDERAK Martin 1978 Suchari 84. /  Muži 0:37:44.5 0:26:39.1 0:37:44.5
85 62 detail závodníka KOBOLKA Tomáš 2002 PARTIZÁNSKE 85. /  Muži 0:39:11.5 0:28:06.1 0:39:11.5
86 123 detail závodníka ZUBAK Miroslav 1973 Suchari 86. /  Muži 0:41:43.7 0:30:38.3 0:41:43.7
87 71 detail závodníka KÚDELKA Matúš 1992 GymBros 87. /  Muži 0:45:30.6 0:34:25.2 0:45:30.6
--- 53 detail závodníka JANEK Peter 2002 The Walking Dead . /  Muži DNF --- ---
--- 54 detail závodníka JANEK Rastislav 1975 The Walking Dead . /  Muži DNF --- ---
--- 131 detail závodníka ZDRAVECKÝ Fridrich 1980 --- . /  Muži DNF --- ---
--- 49 detail závodníka CHMELÁR Rastislav 1977 Vitalis . /  Muži DNS --- ---
--- 50 detail závodníka CHMELÁR Sebastián 2000 Vitalis . /  Muži DNS --- ---
--- 88 detail závodníka MRVA Jarolim 1984 JUSTICE LEAGUE . /  Muži DNS --- ---