Bike Attack - 4. kolo

Silniční cyklistika
DATUM :20.7.2017 MÍSTO :Slovakia Ring - Orechová Potôň

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo # 7.kolo # 8.kolo # 9.kolo # Finish #
1 83 detail závodníka LECHNER Christian 1963 Bac RSC Thermenregion 1:22:04.1 0:00:00.0 07:57.8 [1] 1 07:53.8 [4] 1 08:07.7 [16] 6 08:23.6 [7] 5 08:24.0 [7] 6 08:23.4 [7] 2 08:18.6 [4] 4 08:12.0 [13] 6 08:29.9 [2] 2 07:52.9 [4] 1
2 49 detail závodníka BABOS Tibor 1966 Szerpentin KE 1:22:05.0 0:00:00.8 07:59.6 [14] 14 07:53.6 [3] 10 08:05.6 [1] 2 08:22.6 [2] 2 08:23.8 [4] 1 08:26.1 [16] 11 08:19.3 [8] 9 08:09.3 [1] 1 08:31.8 [13] 5 07:52.9 [5] 2
3 20 detail závodníka KÖNIG Hermann 1959 ARBÖ Radclub Trumau 1:22:05.4 0:00:01.2 07:57.9 [2] 2 07:53.8 [5] 2 08:07.3 [14] 3 08:24.0 [12] 7 08:23.8 [3] 5 08:23.7 [13] 5 08:19.4 [9] 7 08:10.6 [9] 2 08:30.7 [8] 3 07:53.8 [9] 3
4 66 detail závodníka KOVÁCS Árpád 1965 Szerpentin KE 1:22:05.6 0:00:01.5 07:58.3 [4] 4 07:54.3 [11] 6 08:06.6 [5] 5 08:23.6 [10] 6 08:23.4 [2] 2 08:23.7 [10] 1 08:18.6 [3] 2 08:12.2 [14] 4 08:29.7 [1] 1 07:54.7 [14] 4
5 33 detail závodníka SIVOK Róbert 1967 HURRICANE Tatry 1:22:05.6 0:00:01.5 07:58.9 [9] 9 07:54.6 [15] 12 08:06.9 [10] 14 08:23.3 [5] 12 08:23.9 [5] 10 08:24.3 [15] 14 08:20.0 [11] 14 08:10.1 [7] 14 08:31.9 [15] 15 07:51.2 [1] 5
6 84 detail závodníka BAHR Klaus 1964 Bac RSC Thermenregion 1:22:05.7 0:00:01.6 07:58.2 [3] 3 07:54.1 [9] 5 08:07.1 [13] 7 08:23.1 [3] 4 08:24.3 [12] 4 08:23.7 [11] 4 08:18.4 [2] 3 08:12.3 [15] 8 08:30.4 [4] 4 07:53.9 [11] 6
7 10 detail závodníka HAVRILA Pavel 1958 Most pri Bratislave 1:22:06.0 0:00:01.9 07:58.7 [7] 7 07:53.5 [2] 4 08:06.2 [4] 1 08:25.0 [16] 9 08:23.0 [1] 3 08:23.9 [14] 3 08:19.1 [6] 5 08:11.8 [12] 11 08:30.5 [5] 6 07:53.8 [10] 7
8 91 detail závodníka RAAB Wilfried 1966 Mountainbiker am See 1:22:06.1 0:00:01.9 07:59.3 [11] 11 07:54.1 [8] 11 08:06.7 [6] 12 08:24.4 [15] 14 08:24.0 [6] 14 08:22.6 [2] 10 08:20.2 [13] 10 08:09.6 [3] 5 08:31.9 [14] 11 07:52.9 [6] 8
9 36 detail závodníka ŠIŠLÁK Stanislav 1960 CK Falange Bratislava 1:22:06.1 0:00:02.0 07:58.6 [5] 5 07:53.5 [1] 3 08:07.0 [12] 4 08:23.2 [4] 3 08:24.7 [14] 7 08:23.7 [12] 7 08:19.1 [7] 6 08:11.4 [11] 9 08:30.6 [6] 7 07:53.9 [12] 9
10 14 detail závodníka JANTZEN Thomas 1965 RC Mödling 1:22:06.2 0:00:02.1 07:58.8 [8] 8 07:54.0 [7] 7 08:07.4 [15] 13 08:20.5 [1] 1 08:26.9 [16] 9 08:23.2 [5] 8 08:20.7 [16] 13 08:09.8 [4] 12 08:31.6 [12] 14 07:52.9 [3] 10
11 44 detail závodníka WACHS Robert 1966 CK Dukla Bratislava 1:22:06.4 0:00:02.2 07:59.4 [12] 12 07:54.2 [10] 13 08:06.0 [2] 8 08:24.0 [13] 10 08:24.3 [13] 11 08:22.7 [3] 6 08:17.0 [1] 1 08:13.5 [16] 7 08:31.6 [10] 10 07:53.3 [8] 11
12 38 detail závodníka TAHOTNÝ Jozef 1959 P+K Racing team 1:22:06.4 0:00:02.3 07:58.6 [5] 5 07:54.4 [13] 8 08:06.9 [11] 10 08:23.3 [5] 8 08:24.2 [11] 8 08:23.5 [8] 9 08:20.3 [14] 12 08:09.4 [2] 3 08:32.2 [16] 13 07:53.1 [7] 12
13 60 detail závodníka HRUŠKA Štefan 1958 DUKLA Bratislava 1:22:06.4 0:00:02.3 08:00.0 [17] 17 07:54.6 [16] 16 08:06.9 [8] 16 08:23.6 [8] 16 08:25.6 [15] 16 08:22.4 [1] 16 08:20.1 [12] 16 08:09.9 [5] 16 08:31.6 [11] 16 07:51.4 [2] 13
14 29 detail závodníka PALIČKA Miloš 1965 CK Witzenmann 1:22:06.7 0:00:02.5 07:59.4 [13] 13 07:54.6 [14] 14 08:06.1 [3] 11 08:23.7 [11] 11 08:24.2 [10] 12 08:23.6 [9] 13 08:18.7 [5] 8 08:11.0 [10] 10 08:31.0 [9] 8 07:54.0 [13] 14
15 30 detail závodníka PEŠKO Emil 1964 P+K Racing team 1:22:07.6 0:00:03.5 07:59.2 [10] 10 07:53.8 [6] 9 08:06.8 [7] 9 08:24.3 [14] 13 08:24.1 [8] 13 08:23.1 [4] 12 08:19.8 [10] 11 08:10.5 [8] 13 08:30.7 [7] 9 07:54.8 [15] 15
16 5 detail závodníka EBNER Georg 1967 RC Kreuzer Bad Vöslau 1:22:13.0 0:00:08.9 08:00.0 [16] 16 07:54.4 [12] 15 08:06.9 [8] 15 08:23.6 [8] 15 08:24.2 [9] 15 08:23.2 [6] 15 08:20.6 [15] 15 08:10.0 [6] 15 08:30.1 [3] 12 07:59.8 [16] 16
17 77 detail závodníka SCHÜTZ Werner 1966 Wien 1:29:26.0 - 1 Lap(s) 07:59.9 [15] 15 08:38.5 [18] 18 10:03.5 [17] 18 10:15.0 [17] 17 10:29.4 [17] 17 10:20.8 [17] 17 10:42.2 [18] 17 10:25.4 [17] 17 10:30.8 [17] 17 --- ---
18 21 detail závodníka KRAJČOVIČ Igor 1967 P+K Racing team 1:23:53.5 - 2 Lap(s) 08:00.1 [18] 18 08:10.0 [17] 17 10:31.6 [18] 17 11:32.3 [19] 18 11:53.5 [19] 18 11:42.4 [19] 18 10:54.6 [19] 18 11:08.5 [19] 18 --- --- --- ---
19 25 detail závodníka LESKOVSKY Milan 1965 ŠTK Pezinok 1:24:12.2 - 2 Lap(s) 09:29.5 [19] 19 10:23.2 [19] 19 10:42.0 [19] 19 10:29.1 [18] 19 10:50.1 [18] 19 10:51.8 [18] 19 10:38.3 [17] 19 10:47.9 [18] 19 --- --- --- ---
20 13 detail závodníka IVANČEVIČ Darko 1966 VeloCity 1:26:12.4 - 3 Lap(s) 11:06.7 [20] 20 11:53.7 [20] 20 12:13.9 [20] 20 12:50.3 [20] 20 13:17.6 [20] 20 13:10.2 [20] 20 11:39.7 [20] 20 --- --- --- --- --- ---
--- 31 detail závodníka ĎURIAČ Peter 1966 ProEfekt team DNF --- 07:58.8 [-] --- 15:52.5 [-] --- 23:58.6 [-] --- 32:23.4 [-] --- 40:48.4 [-] --- 49:54.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---