Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 9764 | BARTOŠ Patrik | 2002 | Šk Slovan Bratislava | 1. / Chlapci 13-15 r. | 0:09:45 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 9413 | JAMRICH Samuel | 2002 | Bratislava | 2. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:04 | 0:00:19 | ||
3 | diplom | 9356 | DROBNÝ Peter | 2002 | Slávia STU | 3. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:12 | 0:00:27 | ||
4 | diplom | 9242 | JANUŠKA Michal | 2002 | Tilgnerka | 4. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:17 | 0:00:32 | ||
5 | diplom | 9249 | SOJKA Viliam | 2003 | Tilgnerka | 5. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:28 | 0:00:43 | ||
6 | diplom | 9124 | PECSUKOVÁ Katarína | 2003 | Kajakslavia BA | 1. / Dievčatá 13-15 r. | 0:10:29 | 0:00:44 | ||
7 | diplom | 9399 | HRTAN Maťo | 2002 | 3NT Bratislava | 6. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:44 | 0:00:59 | ||
8 | diplom | 9412 | JAMRICH Daniel | 2004 | --- | 7. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:47 | 0:01:02 | ||
9 | diplom | 9540 | RUSNAK Roman | 2002 | --- | 8. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:49 | 0:01:04 | ||
10 | diplom | 9457 | KRIDLOVÁ Katarína | 2004 | Bratislava | 2. / Dievčatá 13-15 r. | 0:10:56 | 0:01:11 | ||
11 | diplom | 9029 | JANYÍK Matej | 2003 | Cambridge International School | 9. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:05 | 0:01:20 | ||
12 | diplom | 9320 | BEKE Ema | 2004 | Bratislava | 3. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:06 | 0:01:21 | ||
13 | diplom | 9423 | KARABOVÁ Veronika | 2005 | AK Bojničky | 1. / Dievčatá 10-12 r. | 0:11:06 | 0:01:21 | ||
14 | diplom | 9601 | VILA-OLAH Mateo | 2002 | AK Bojničky | 10. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:09 | 0:01:24 | ||
15 | diplom | 9120 | KMIŤ Tomáš | 2004 | Kajakslavia BA | 11. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:19 | 0:01:34 | ||
16 | diplom | 9373 | GARGULÁKOVÁ Alžbeta | 2006 | ZŠ Sliač | 2. / Dievčatá 10-12 r. | 0:11:20 | 0:01:35 | ||
17 | diplom | 9171 | FÍZIK Adam | 2002 | nevidiaci a slabozraki - SŠI Svrčia, BA | 12. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:24 | 0:01:39 | ||
18 | diplom | 9543 | SALAZAR Francesco | 2006 | 3NT Bratislava | 1. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:25 | 0:01:40 | ||
19 | diplom | 9329 | BLŠŤÁK Matúš | 2003 | AK Bojničky | 13. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:25 | 0:01:40 | ||
20 | diplom | 9446 | KOVÁČ Adam | 2003 | AK Bojničky | 14. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:25 | 0:01:40 | ||
21 | diplom | 9362 | FARKAS Jakub | 2003 | YOUNG BUSINESSMAN | 15. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:29 | 0:01:44 | ||
22 | diplom | 9113 | BALAŽOVJECHOVÁ Hana | 2003 | Kajakslavia BA | 4. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:30 | 0:01:45 | ||
23 | diplom | 9441 | KOŠTIAL Adam | 2002 | LEVOCA | 16. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:34 | 0:01:49 | ||
24 | diplom | 9085 | SUCHÝ Gabriel | 2004 | FTVFŠ VŠK UK | 17. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:38 | 0:01:53 | ||
25 | diplom | 9257 | BERGENDI Marko | 2006 | VK Dunajčík | 2. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:46 | 0:02:01 | ||
26 | diplom | 9198 | FERENCIK Jakub | 2004 | Run for Fun | 18. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:49 | 0:02:04 | ||
27 | diplom | 9503 | ORAVEC Dušan | 2005 | Kaktus bike | 3. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:49 | 0:02:04 | ||
28 | diplom | 9563 | SÝKORA Tristan | 2006 | Tilgnerka | 4. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:49 | 0:02:04 | ||
29 | diplom | 9235 | FÖLDEŠ Michal | 2006 | Škola Felix | 5. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:49 | 0:02:04 | ||
30 | diplom | 9661 | DOKTORÍKOVÁ Nina | 2002 | 3NT - Bratislava | 5. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:51 | 0:02:06 | ||
31 | diplom | 9618 | BUDINSKÝ Samo | 2004 | FTVFŠ VŠK UK | 19. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:53 | 0:02:08 | ||
32 | diplom | 9544 | SALAZAR Stefania | 2005 | 3NT Bratislava | 3. / Dievčatá 10-12 r. | 0:11:56 | 0:02:11 | ||
33 | diplom | 9009 | TÓTH Matej | 1983 | VŠC DUKLA B.Bystrica | 1. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:56 | 0:02:11 | ||
34 | diplom | 9199 | FERENCIK Tadeas | 2006 | Run for Fun | 6. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:58 | 0:02:13 | ||
35 | diplom | 9355 | DROBNÝ Matej | 2007 | 3NT | 7. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:59 | 0:02:14 | ||
36 | diplom | 9341 | ČERNÝ Matej | 2005 | AK Bojničky | 8. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:00 | 0:02:15 | ||
37 | diplom | 9616 | VAŠKO Martin | 2006 | --- | 9. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:02 | 0:02:17 | ||
38 | diplom | 9766 | GULA Marek | 2005 | --- | 10. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:03 | 0:02:18 | ||
39 | diplom | 9041 | PAŠKO Adam | 2003 | KĽŠ Kryha Bratislava | 20. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:08 | 0:02:23 | ||
40 | diplom | 9638 | KRAJČOVIČOVÁ Tamara | 2005 | --- | 4. / Dievčatá 10-12 r. | 0:12:12 | 0:02:27 | ||
41 | diplom | 9581 | TÓTH Tomáš | 2008 | --- | 11. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:15 | 0:02:30 | ||
42 | diplom | 9304 | AMBRUŠ Ondrej | 2002 | AK Bojničky | 21. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:17 | 0:02:32 | ||
43 | diplom | 9089 | URBAN Richard | 2007 | FTVFŠ VŠK UK | 12. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:18 | 0:02:33 | ||
44 | diplom | 9685 | PACEK Matúš | 2004 | ŠKP Bratislava | 22. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:19 | 0:02:34 | ||
45 | diplom | 9372 | GALLY Michal | 2003 | LEVOCA | 23. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:24 | 0:02:39 | ||
46 | diplom | 9081 | MARŠÁLEK Maxim | 2005 | FTVFŠ VŠK UK | 13. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:25 | 0:02:40 | ||
47 | diplom | 9664 | KOŠČÁLOVÁ Barbora | 2002 | Cambridge International School | 6. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:25 | 0:02:40 | ||
48 | diplom | 9679 | LAZÍK Jakub | 2004 | NmŠk Bratislava | 24. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:26 | 0:02:41 | ||
49 | diplom | 9084 | POLKORÁB Viktor | 2003 | FTVFŠ VŠK UK | 25. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:29 | 0:02:44 | ||
50 | diplom | 9525 | PREPIK Andrej | 2002 | --- | 26. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:30 | 0:02:45 | ||
51 | diplom | 9335 | BRIEDA Patrik | 2005 | FK vrakuna | 14. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:30 | 0:02:45 | ||
52 | diplom | 9119 | KLIMOVÁ Zora | 2002 | Kajakslavia BA | 7. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:36 | 0:02:51 | ||
53 | diplom | 9752 | MLYNARČÍK Matej | 2000 | --- | 2. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:37 | 0:02:52 | ||
54 | diplom | 9233 | KRAJČÍK Michal | 2007 | ŠK Nová Dedinka | 15. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:38 | 0:02:53 | ||
55 | diplom | 9334 | BRACHTL Marek | 2006 | --- | 16. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:39 | 0:02:54 | ||
56 | diplom | 9185 | GRENDEL Adam | 2007 | NMŠK 1922 | 17. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:42 | 0:02:57 | ||
57 | diplom | 9613 | BOLEDOVIČ Tomáš | 2006 | Škola Felix | 18. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:47 | 0:03:02 | ||
58 | diplom | 9684 | PACEK Lukáš | 2006 | ŠKP Bratislava | 19. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:49 | 0:03:04 | ||
59 | diplom | 9467 | LELKES Adam | 2007 | AK Veterán Bratislava | 20. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:52 | 0:03:07 | ||
60 | diplom | 9424 | KELBEL Marko | 2005 | --- | 21. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:52 | 0:03:07 | ||
61 | diplom | 9545 | SEDLIAK Matej | 2005 | --- | 22. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:53 | 0:03:08 | ||
62 | diplom | 9114 | BARTOLČIČ Jakub | 2008 | Kajakslavia BA | 23. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:56 | 0:03:11 | ||
63 | diplom | 9775 | STOJKOVIČOVÁ Dominika | 2006 | VK Tatran | 5. / Dievčatá 10-12 r. | 0:12:59 | 0:03:14 | ||
64 | diplom | 9004 | PIAČEK Filip | 2005 | Bratislava – Záhorská Bystrica | 24. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:06 | 0:03:21 | ||
65 | diplom | 9062 | DANEČKO Janko | 2005 | ŠK Vital Bratislava | 25. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:08 | 0:03:23 | ||
66 | diplom | 9345 | DANECKOVA Maria | 1987 | Bratislava | 3. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:08 | 0:03:23 | ||
67 | diplom | 9337 | BUZAŠI Andrej | 2005 | ZŠ Odborárska | 26. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:08 | 0:03:23 | ||
68 | diplom | 9439 | KOSCAL Viktor | 2005 | --- | 27. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:09 | 0:03:24 | ||
69 | diplom | 9001 | LUPTÁK Vladimír | 2006 | BEHAME.sk | 28. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:10 | 0:03:25 | ||
70 | diplom | 9703 | KRCHNAVÝ Martin | 2007 | Škola Felix | 29. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:11 | 0:03:26 | ||
71 | diplom | 9126 | PETRAŠOVIČOVÁ Nina | 2004 | Kajakslavia BA | 8. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:11 | 0:03:26 | ||
72 | diplom | 9493 | MIŠÍK Matej | 2005 | FK Rača | 30. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:11 | 0:03:26 | ||
73 | diplom | 9688 | KRAOCHVÍL Jurko | 2008 | Run for Fun | 31. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:12 | 0:03:27 | ||
74 | diplom | 9701 | DRŽÍK Branislav | 2009 | Škola Felix | 32. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:13 | 0:03:28 | ||
75 | diplom | 9660 | BALAŽÍK Jerguš | 2005 | --- | 33. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:14 | 0:03:29 | ||
76 | diplom | 9042 | KNYAZYEV Yaroslav | 2007 | DSB Bratislava ( Deutsche Schule/Nemecka skola) | 34. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:14 | 0:03:29 | ||
77 | diplom | 9080 | KRUŽLÍK Peter | 1997 | FTVFŠ VŠK UK | 4. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:15 | 0:03:30 | ||
78 | diplom | 9061 | VLKOVIČ Peter | 1968 | ESET | 5. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:15 | 0:03:30 | ||
79 | diplom | 9762 | BARTOŠOVÁ Lucia | 2004 | --- | 9. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:18 | 0:03:33 | ||
80 | diplom | 9570 | ŠTOFA Michal | 2004 | Nová Dedinka | 27. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:20 | 0:03:35 | ||
81 | diplom | 9758 | TOMŠÍK Viktor | 2000 | BISB Running team | 6. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:20 | 0:03:35 | ||
82 | diplom | 9460 | KUBÍK Vladimír | 2005 | Bratislava | 35. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:24 | 0:03:39 | ||
83 | diplom | 9398 | HRČKA Roman | 2003 | Bratislava | 28. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:25 | 0:03:40 | ||
84 | diplom | 9599 | VARGOVÁ Margaret | 2004 | AK Bojničky | 10. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:26 | 0:03:41 | ||
85 | diplom | 9011 | LAURSEN Christoffer | 2006 | BISB Running team | 36. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:28 | 0:03:43 | ||
86 | diplom | 9659 | LAZAR David | 2006 | ZŠ Majernikova | 37. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:29 | 0:03:44 | ||
87 | diplom | 9435 | KLUČÁR Juraj | 2009 | MITOUZZE CLUB | 38. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:31 | 0:03:46 | ||
88 | diplom | 9070 | ČUDA Jakub | 2004 | FTVFŠ VŠK UK | 29. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:35 | 0:03:50 | ||
89 | diplom | 9241 | HUMENÝ Boris | 2007 | Tilgnerka | 39. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:35 | 0:03:50 | ||
90 | diplom | 9586 | URBANÍK Jakub | 2007 | stefaniktrail.sk | 40. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:35 | 0:03:50 | ||
91 | diplom | 9491 | MIHAL Stefan | 2005 | --- | 41. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:36 | 0:03:51 | ||
92 | diplom | 9753 | LIPKA Matúš | 2006 | --- | 42. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:39 | 0:03:54 | ||
93 | diplom | 9454 | KRATOCHVIL Vladimir | 1978 | Run for Fun | 7. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:39 | 0:03:54 | ||
94 | diplom | 9608 | ZEMANOVÁ Mia | 2006 | Šport hrou | 6. / Dievčatá 10-12 r. | 0:13:40 | 0:03:55 | ||
95 | diplom | 9440 | KOŠČÁLOVÁ Alena | 1974 | atelierdot | 8. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:40 | 0:03:55 | ||
96 | diplom | 9380 | HALÁSOVÁ Barbora | 2003 | AŠK Inter | 11. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:41 | 0:03:56 | ||
97 | diplom | 9505 | PASTIERIKOVÁ Alexandra | 2008 | AK Bojničky | 7. / Dievčatá 10-12 r. | 0:13:41 | 0:03:56 | ||
98 | diplom | 9394 | HORVAT Filip | 2007 | --- | 43. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:43 | 0:03:58 | ||
99 | diplom | 9397 | HORVATOVA Lubica | 1970 | Chorvatsky Grob | 9. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:43 | 0:03:58 | ||
100 | diplom | 9388 | HERÉNYI Michal | 2004 | --- | 30. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:43 | 0:03:58 |