ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :24.2.2018 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
1 2081 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 MFF UK/SPORTICUS team 2:15:34.1 0:00:00.0 0:39:43.8 2 1:01:29.9 1 1:47:53.5 1 2:10:53.2 1
2 2058 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 2:20:46.6 0:05:12.5 0:39:42.8 1 1:01:31.9 2 1:51:24.3 2 2:15:53.4 2
3 2005 detail závodníka HÜBSCHER Michael SUI 1987 Ruderclub Schaffhausen 2:29:06.5 0:13:32.3 0:42:50.3 3 1:06:28.7 3 1:58:07.5 3 2:24:09.7 3
4 2065 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM 2:31:30.2 0:15:56.0 0:43:47.3 5 1:08:16.7 5 2:00:31.8 4 2:26:49.2 4
5 2082 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 2:33:14.2 0:17:40.0 0:48:22.8 14 1:14:02.7 13 2:04:22.8 6 2:28:38.0 5
6 2101 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 2:34:20.9 0:18:46.8 0:43:44.1 4 1:08:13.0 4 2:02:15.8 5 2:29:16.7 6
7 2079 detail závodníka SCHMID Thomas GER 1981 Spvgg Lam Ski Nordisch 2:39:19.9 0:23:45.8 0:45:45.6 7 1:11:08.7 6 2:05:43.5 7 2:34:04.0 7
8 2105 detail závodníka RABIŇÁK Martin CZE 1979 ČS Ski Team 2:40:16.2 0:24:42.0 0:47:06.1 11 1:12:58.2 11 2:08:10.0 9 2:35:21.2 8
9 2137 detail závodníka CIBULKA Stanislav CZE 1981 IRON STARS Beroun 2:40:34.4 0:25:00.3 0:47:20.3 12 1:13:03.2 12 2:08:19.5 10 2:35:23.5 10
10 2150 detail závodníka ŠTEFAN Jiří CZE 1981 --- 2:40:43.9 0:25:09.8 0:45:53.3 8 1:11:14.7 7 2:07:18.0 8 2:35:21.2 8
11 2044 detail závodníka MINAR Jan CZE 1981 --- 2:41:59.2 0:26:25.0 0:46:16.8 9 1:11:59.2 9 2:08:29.8 11 2:37:01.7 11
12 2078 detail závodníka FRITZSCHE Markus GER 1986 SKI KLUB Dresden 2:44:34.0 0:28:59.8 0:45:33.1 6 1:11:29.5 8 2:09:47.5 12 2:39:17.7 12
13 2145 detail závodníka RAUCH Stanislav CZE 1982 USK CS Plzeň 2:45:33.0 0:29:58.8 0:46:39.3 10 1:12:47.0 10 2:11:21.8 13 2:40:36.0 13
14 2120 detail závodníka LUKEŠ Vratislav CZE 1984 TJ Prazdroj Plzeň 2:47:31.5 0:31:57.3 0:47:21.1 13 1:14:11.2 14 2:12:36.5 14 2:42:14.3 14
15 2109 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov 2:48:40.2 0:33:06.1 0:49:03.6 16 1:15:52.0 16 2:14:02.8 15 2:43:16.8 15
16 2143 detail závodníka JANOUŠEK Petr CZE 1984 LK ŠKODA PLZEŇ 2:51:48.0 0:36:13.8 0:48:28.3 15 1:15:39.0 15 2:14:07.5 16 2:46:03.5 16
17 2146 detail závodníka SCULTETY Marton HUN 1982 --- 2:55:13.0 0:39:38.8 0:49:12.1 17 1:16:14.7 17 2:18:53.0 17 2:49:22.0 17
18 2148 detail závodníka HRÁCH Michal CZE 1987 PLZEŇ 3:00:54.3 0:45:20.1 0:51:54.9 21 1:21:00.0 20 2:23:28.8 20 2:55:04.0 18
19 2032 detail závodníka TOKÁR Pavol SVK 1981 ŠUŠKY-HRUŠKY 3:01:08.5 0:45:34.4 0:50:01.3 18 1:18:23.5 18 2:22:19.1 19 2:55:15.5 19
20 2055 detail závodníka FROLÍK Jan CZE 1985 VK Smíchov/TJ Tatran Železná Ruda 3:01:44.0 0:46:09.9 0:50:35.8 19 1:19:11.0 19 2:22:05.6 18 2:55:43.8 20
21 2124 detail závodníka PIPEK Jan CZE 1982 VŠSK MFF UK 3:10:53.8 0:55:19.6 0:56:38.6 24 1:27:18.8 24 2:31:44.3 22 3:05:01.6 22
22 2015 detail závodníka LEPERLIER Timothee FRA 1982 --- 3:11:05.8 0:55:31.6 0:51:21.8 20 1:21:18.2 21 2:30:14.8 21 3:04:54.3 21
23 2059 detail závodníka ERNST Marco GER 1983 --- 3:12:29.6 0:56:55.4 0:52:42.8 22 1:23:48.3 23 2:32:05.8 23 3:06:25.1 23
24 2151 detail závodníka EHLER Tomáš CZE 1981 vsk Humanita 3:22:43.6 1:07:09.4 0:52:45.6 23 1:23:31.0 22 2:38:27.1 24 3:16:53.6 24
25 2068 detail závodníka JOHANSSON Mattias AUT 1982 USC Lilienfeld 4:32:09.1 2:16:34.9 1:07:23.1 25 1:46:54.8 25 3:31:50.7 25 4:23:29.8 25
--- 2033 detail závodníka VOGL Frantisek CZE 1980 --- DNF --- 1:02:38.4 --- 1:50:13.8 --- --- --- --- ---
--- 2166 detail závodníka TOMEČEK Zdeněk CZE 1979 GS cyklo team Jistebnice DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---