ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :24.2.2018 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas #
1 2061 detail závodníka SCHAUBMAYR Günter AUT 1965 Union Oepping 2:14:59.1 0:00:00.0 0:39:42.8 2 1:01:28.9 1 1:47:53.0 1 2:10:23.7 1
2 2041 detail závodníka RUPNIK Marko CZE 1968 --- 2:26:22.4 0:11:23.2 0:41:57.8 3 1:05:54.4 3 1:56:38.8 3 2:21:47.2 3
3 2063 detail závodníka BRABEC Miroslav CZE 1967 BIKE BRDY 2:26:39.1 0:11:40.0 0:39:40.8 1 1:01:29.7 2 1:48:56.5 2 2:18:25.4 2
4 2066 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 2:29:47.7 0:14:48.5 0:44:01.8 4 1:08:14.0 4 1:58:54.3 4 2:24:57.0 4
5 2040 detail závodníka RACZ Stefan SVK 1961 Metropol Košice 2:35:56.4 0:20:57.3 0:46:13.3 8 1:11:07.5 8 2:04:33.5 6 2:30:37.0 5
6 2060 detail závodníka BULAVA František CZE 1966 AČR 5810 2:37:19.9 0:22:20.8 0:45:42.6 7 1:11:07.0 7 2:05:00.8 7 2:32:06.0 6
7 2054 detail závodníka SCHIMPL Karl AUT 1963 Su Raika Zwettl 2:37:21.7 0:22:22.5 0:44:05.8 5 1:09:37.7 5 2:04:12.8 5 2:32:27.7 7
8 2008 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 2:42:39.7 0:27:40.5 0:44:49.3 6 1:10:16.0 6 2:06:23.8 8 2:37:05.2 8
9 2125 detail závodníka SVOBODA Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice 2:45:49.5 0:30:50.3 0:46:54.8 9 1:13:49.0 9 2:11:39.5 9 2:40:44.8 9
10 2043 detail závodníka HAEREID Geir NOR 1964 IL Bevern 2:49:00.2 0:34:01.1 0:49:23.1 13 1:17:08.2 12 2:14:17.8 11 2:44:02.5 11
11 2113 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 2:49:27.5 0:34:28.3 0:47:19.6 10 1:14:49.5 10 2:12:58.0 10 2:43:52.0 10
12 2047 detail závodníka SLAMA Jozef SVK 1962 CK Witzenmann Vlkanová 2:50:37.2 0:35:38.1 0:48:39.3 11 1:16:32.5 11 2:14:51.0 12 2:45:06.5 12
13 2073 detail závodníka ZOLD Štefan CZE 1962 Ski Team Vintířov 2:52:13.2 0:37:14.1 0:50:26.8 18 1:17:46.3 15 2:16:47.8 13 2:46:36.3 13
14 2169 detail závodníka MÜLLER Frank GER 1965 --- 2:52:45.2 0:37:46.1 0:49:28.6 15 1:17:22.7 13 2:16:49.3 14 2:47:19.8 14
15 2004 detail závodníka HERMANN Georg GER 1964 --- 2:55:46.7 0:40:47.6 0:49:25.8 14 1:17:35.7 14 2:18:13.3 15 2:49:57.5 15
16 2075 detail závodníka NAGY David SVK 1967 BRATISLAVA 2:56:17.2 0:41:18.1 0:50:28.1 19 1:18:58.5 16 2:20:17.8 16 2:50:47.3 16
17 2112 detail závodníka ŠMÍDA Miloslav CZE 1960 --- 2:58:25.5 0:43:26.3 0:50:50.8 21 1:19:41.5 19 2:20:27.3 17 2:52:35.0 17
18 2018 detail závodníka PODTSCHASKE Armin GER 1964 xc-ski.de AN Skimarathon Team 3:00:00.0 0:45:00.9 0:51:41.8 25 1:21:55.0 26 2:23:01.3 19 2:54:48.8 19
19 2158 detail závodníka MARTÍNEK Jan CZE 1963 TK Vyšehrad Praha 3:00:08.5 0:45:09.4 0:50:51.3 22 1:19:46.7 21 2:22:35.1 18 2:54:38.6 18
20 2159 detail závodníka SCHNEIDER Peter CZE 1968 SC Namborn 3:01:37.0 0:46:37.9 0:50:13.1 17 1:19:23.0 17 2:23:11.3 22 2:55:36.1 20
21 2071 detail závodníka FRÖBERL Maik GER 1967 --- 3:02:20.8 0:47:21.6 0:52:12.3 27 1:22:03.7 27 2:23:57.6 24 2:56:33.8 21
22 2138 detail závodníka SCHRÖGENDORFER Kurt CZE 1962 Trirun Linz 3:03:17.0 0:48:17.9 0:52:34.9 29 1:21:43.0 25 2:24:57.6 25 2:56:43.6 22
23 2080 detail závodníka ETZOLD Hans-Peter GER 1966 Srs Deuttschland 3:03:33.0 0:48:33.9 0:50:10.3 16 1:19:34.5 18 2:23:08.3 20 2:56:59.1 23
24 2108 detail závodníka SEEMAN Tomáš CZE 1968 Medicína Praha 3:03:43.0 0:48:43.9 0:50:48.8 20 1:20:16.0 22 2:23:10.8 21 2:57:51.1 24
25 2053 detail závodníka MAZÁŇ Jozef SVK 1963 KBBS Turčianske Teplice 3:04:29.8 0:49:30.6 0:51:33.1 23 1:21:10.2 23 2:25:40.3 26 2:58:58.6 25
26 2052 detail závodníka TEELING Sidney NED 1960 Vasa Sport Netherlands 3:06:45.8 0:51:46.6 0:49:19.8 12 1:19:44.2 20 2:23:16.6 23 3:00:53.8 26
27 2011 detail závodníka KOVAL Valeriy RUS 1964 --- 3:09:44.8 0:54:45.6 0:51:37.6 24 1:24:29.8 29 2:28:59.3 28 3:03:42.1 27
28 2077 detail závodníka WISNET Wendelin GER 1959 SZC Kinchberg 3:13:53.1 0:58:53.9 0:52:32.6 28 1:23:47.3 28 2:32:02.3 29 3:07:33.6 29
29 2156 detail závodníka BORNHÄUSER Martin GER 1966 --- 3:14:54.3 0:59:55.2 0:51:55.8 26 1:21:35.5 24 2:28:34.1 27 3:07:12.1 28
30 2139 detail závodníka PAP DR. István HUN 1968 VISE SKI VÁC 3:18:21.3 1:03:22.2 0:55:19.8 32 1:27:16.0 31 2:36:07.4 30 3:12:01.2 30
31 2028 detail závodníka ŠVÁB Karel CZE 1968 BICYKL KŘÍŽ TEAM 3:21:03.1 1:06:03.9 0:56:45.4 33 1:28:59.3 33 2:39:01.8 31 3:14:47.1 31
32 2173 detail závodníka KAŠÁK Luboš CZE 1968 Auta 3:23:38.6 1:08:39.4 0:55:17.1 31 1:27:55.8 32 2:39:05.1 32 3:16:58.6 32
33 2147 detail závodníka NOVOTNÝ Martin CZE 1961 SK Rover Praha 3:25:26.8 1:10:27.7 0:53:18.3 30 1:27:02.3 30 2:42:01.1 33 3:19:37.4 33
34 2136 detail závodníka GAÁL Zoltán HUN 1967 VISE SKI VÁC 3:56:17.2 1:41:18.0 1:02:43.4 34 1:40:04.6 34 3:05:02.2 34 3:48:56.5 34
35 2074 detail závodníka CORIC Bohuslav SVK 1959 TRI Hony 3:58:34.7 1:43:35.6 1:04:29.9 35 1:43:58.3 35 3:07:25.9 35 3:51:29.7 35
--- 2144 detail závodníka KAHOUN Filip CZE 1968 FBT Příbram DNF --- 1:02:15.4 --- 1:38:21.0 --- --- --- --- ---
--- 2118 detail závodníka BĚLKA Jan CZE 1963 Veslařský klub HAMR DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 2157 detail závodníka ŘEHÁK Jiří CZE 1967 Lokomotiva Nymburk DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 2167 detail závodníka STADLBAUER Josef AUT 1966 SU Böhmerwald DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---