ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - neděle
DATUM : | 25.2.2018 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1110 | SVOBODA Jan | 1966 | silvini madschus team | 1:15:07.9 | 0:00:00.0 | 0:44:12.6 | 1 | 1:10:03.9 | 1 | ||
2 | diplom | 1115 | SCHÖNFELD Romuald | 1964 | fischer racing team | 1:21:51.5 | 0:06:43.5 | 0:48:22.6 | 2 | 1:16:50.7 | 2 | ||
3 | diplom | 1048 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi Loppet Team - Sumavky maraton | 1:22:12.0 | 0:07:04.0 | 0:49:20.4 | 3 | 1:17:01.9 | 3 | ||
4 | diplom | 1051 | PĚSTA Roman | 1968 | SKI KLUB LENORA | 1:22:40.7 | 0:07:32.7 | 0:49:54.1 | 4 | 1:17:53.4 | 4 | ||
5 | diplom | 1086 | ALIKIN Sergej | 1963 | SC Rosenheim | 1:25:39.2 | 0:10:31.2 | 0:50:22.6 | 5 | 1:20:23.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1015 | KENNEL Wolfgang | 1963 | xc-ski.de AN Skimarathon Team | 1:29:01.3 | 0:13:53.3 | 0:53:15.4 | 6 | 1:23:36.4 | 6 | ||
7 | diplom | 1074 | HAVEL Luboš | 1965 | --- | 1:30:03.3 | 0:14:55.3 | 0:53:16.4 | 7 | 1:24:35.9 | 7 | ||
8 | diplom | 1012 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:30:51.3 | 0:15:43.3 | --- | --- | --- | --- | ||
9 | diplom | 1109 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 1:31:25.5 | 0:16:17.5 | 0:53:28.1 | 9 | 1:26:00.4 | 8 | ||
10 | diplom | 1049 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler Skadi Loppet Team - Sumavky maraton | 1:32:33.8 | 0:17:25.8 | 0:53:19.6 | 8 | 1:27:04.9 | 10 | ||
11 | diplom | 1087 | MÜLLER Frank | 1965 | --- | 1:32:37.0 | 0:17:29.0 | 0:55:55.6 | 11 | 1:27:03.4 | 9 | ||
12 | diplom | 1188 | TUŠL Martin | 1968 | VSK Humanita Praha | 1:32:52.0 | 0:17:44.0 | 0:55:39.1 | 10 | 1:27:07.4 | 11 | ||
13 | diplom | 1256 | THIEL Frank | 1963 | Olbernhau | 1:36:22.0 | 0:21:14.0 | 0:57:14.1 | 12 | 1:30:14.9 | 12 | ||
14 | diplom | 1061 | SLAMA Jozef | 1962 | CK Witzenmann Vlkanová | 1:37:59.8 | 0:22:51.8 | 0:59:21.9 | 14 | 1:32:29.7 | 13 | ||
15 | diplom | 1112 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:38:34.8 | 0:23:26.8 | 0:58:22.4 | 13 | 1:32:32.0 | 14 | ||
16 | diplom | 1093 | KASCHEL Steffen | 1964 | Grün Weiss Pirna | 1:41:12.8 | 0:26:04.8 | 1:01:44.6 | 17 | 1:35:33.7 | 17 | ||
17 | diplom | 1085 | TRÖBER Maik | 1967 | Grin Weis Pirna | 1:41:13.0 | 0:26:05.0 | 0:59:40.6 | 15 | 1:35:32.2 | 16 | ||
18 | diplom | 1097 | BAIER Manfred | 1963 | WSV DJK RASTBÜCHL | 1:41:20.5 | 0:26:12.5 | 1:00:23.1 | 16 | 1:35:15.7 | 15 | ||
19 | diplom | 1113 | BEROUŠEK Petr | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:42:55.6 | 0:27:47.6 | 1:01:53.1 | 18 | 1:36:25.0 | 18 | ||
20 | diplom | 1138 | PECH Roman | 1962 | Fischer Skiklub Šumava | 1:44:26.0 | 0:29:18.0 | 1:02:00.9 | 19 | 1:37:44.5 | 19 | ||
21 | diplom | 1003 | DE MARTINO Fausto | 1961 | cral banca popolare di bergamo | 1:46:41.6 | 0:31:33.6 | 1:03:40.1 | 20 | 1:40:12.0 | 20 | ||
22 | diplom | 1173 | FULÍN Josef | 1962 | Ski klub Otice | 1:52:13.1 | 0:37:05.1 | 1:06:56.2 | 22 | 1:45:37.2 | 21 | ||
23 | diplom | 1089 | LANG Christian | 1966 | Halblech | 1:52:48.6 | 0:37:40.6 | 1:04:09.1 | 21 | 1:46:12.0 | 22 | ||
24 | diplom | 1265 | MRÁZIK Lubomír | 1967 | Atletiko Frymburk | 1:54:19.6 | 0:39:11.6 | 1:07:53.4 | 23 | 1:47:33.8 | 23 | ||
25 | diplom | 1129 | HADRAVA Stanislav | 1965 | Skisokolstachy | 1:57:19.9 | 0:42:11.9 | 1:10:14.7 | 25 | 1:50:42.0 | 26 | ||
26 | diplom | 1262 | ŘEZÁČ Josef | 1962 | Sport Řezáč | 1:57:29.3 | 0:42:21.3 | 1:09:22.9 | 24 | 1:50:39.8 | 25 | ||
27 | diplom | 1180 | ŠESTAUBER Petr | 1966 | --- | 1:57:46.9 | 0:42:38.9 | 1:11:59.4 | 27 | 1:50:14.0 | 24 | ||
28 | diplom | 1149 | PETRÁŠ Miroslav | 1966 | Atletiko Frymburk | 2:00:58.9 | 0:45:50.9 | 1:11:57.6 | 26 | 1:53:54.8 | 27 | ||
29 | diplom | 1252 | HAVELKA Jan | 1963 | KPC Praha | 2:03:07.4 | 0:47:59.4 | 1:12:38.2 | 28 | 1:55:54.8 | 28 | ||
30 | diplom | 1167 | MRŇÁK Karel | 1960 | --- | 2:04:37.4 | 0:49:29.4 | 1:14:10.2 | 29 | 1:56:34.0 | 29 | ||
31 | diplom | 1139 | HLAVIČKA Milan | 1967 | Orel drnovice | 2:07:23.1 | 0:52:15.1 | 1:15:21.4 | 30 | 2:00:13.8 | 30 | ||
32 | diplom | 1154 | CHUM Jaroslav | 1966 | želva | 2:08:52.9 | 0:53:44.9 | 1:16:39.4 | 31 | 2:00:39.0 | 31 | ||
33 | diplom | 1032 | SCHNEIDER Frank | 1968 | Beierfeld | 2:09:39.2 | 0:54:31.2 | 1:18:04.2 | 32 | 2:02:04.8 | 32 | ||
34 | diplom | 1185 | DVOŘÁK Martin | 1967 | --- | 2:15:33.2 | 1:00:25.2 | 1:20:02.2 | 33 | 2:08:25.6 | 33 | ||
35 | diplom | 1030 | SCHERZINGER Markus | 1959 | --- | 2:17:53.2 | 1:02:45.2 | 1:21:01.6 | 34 | 2:09:21.6 | 34 | ||
36 | diplom | 1169 | BOŘ Richard | 1966 | Ski klub Otice | 2:22:41.4 | 1:07:33.4 | 1:23:16.2 | 35 | 2:14:29.1 | 35 | ||
37 | diplom | 33 | HUMMEL Steffen | 1962 | KELCHSTEINER OYBIN | 2:26:41.9 | 1:11:33.9 | 1:27:36.7 | 36 | 2:18:31.4 | 36 | ||
38 | diplom | 1034 | STEFANO Bani | 1961 | --- | 2:28:42.0 | 1:13:34.0 | 1:32:22.7 | 37 | 2:20:30.1 | 37 | ||
39 | diplom | 1199 | RITSCHER Tom | 1966 | Nordhausen | 2:32:06.0 | 1:16:58.0 | 1:33:17.5 | 38 | 2:22:23.1 | 38 | ||
40 | diplom | 1171 | KÜRBIS Leoš | 1966 | Ski klub Otice | 2:52:44.8 | 1:37:36.8 | 1:39:10.0 | 39 | 2:42:09.9 | 39 | ||
41 | diplom | 1219 | VČELIČKA Jaroslav | 1965 | --- | 3:10:43.4 | 1:55:35.4 | 1:55:10.3 | 41 | 2:59:02.5 | 40 | ||
42 | diplom | 1174 | RYS Stanislav | 1963 | Ski klub Otice | 3:11:37.9 | 1:56:29.9 | 1:55:08.2 | 40 | 2:59:40.0 | 41 | ||
--- | 1170 | PETRUŽELA Václav | 1963 | Ski klub Otice | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1027 | POLÍVKA Petr | 1963 | OMO Free Sport | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1038 | UTECHT Marcus | 1963 | WSV Mannheim-Sandhofen e.V. | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1190 | MATEJ Vlastimil | 1964 | STRAKONICE | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1249 | LUKEŠ Tom | 1967 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |