Skadi Loppet - SUBARU Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :18.3.2018 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 8 km # 26km # 33.5km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 8 km # 26km # 33.5km #
1 84 detail závodníka WÄHRISCH Sten GER 1979 Skiclub Dresden-Niedersedlitz 2:08:54.9 0:00:00.0 23:28.3 1 1:18:24.3 1 1:48:05.3 1
2 94 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 2:18:34.5 0:09:39.5 24:59.3 2 1:24:22.3 2 1:56:04.1 2
3 47 detail závodníka GEHRKE Tobias GER 1979 TSV hartpenning 2:23:36.7 0:14:41.8 25:03.3 3 1:25:38.3 3 2:00:21.1 3
4 10 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 2:25:34.2 0:16:39.2 26:45.1 7 1:28:29.5 6 2:02:09.8 5
5 19 detail závodníka WOLF André GER 1978 ATSV Gebirge/Gelobtland 2:25:40.5 0:16:45.5 26:15.6 4 1:27:41.3 4 2:02:09.1 4
6 63 detail závodníka NEUGIRG Jörg GER 1980 SV Schönkirch 2:28:42.5 0:19:47.5 26:30.8 6 1:28:09.8 5 2:04:24.8 6
7 255 detail závodníka MAŇÁSEK Josef CZE 1978 --- 2:30:14.7 0:21:19.8 26:55.1 8 1:30:26.3 8 2:06:47.6 8
8 67 detail závodníka REGER Christoph GER 1980 SC Neubau 2:32:53.2 0:23:58.3 26:24.1 5 1:29:15.5 7 2:06:46.4 7
9 301 detail závodníka MACAJ Jan CZE 1980 SMT 2:37:19.3 0:28:24.3 27:30.8 10 1:33:14.8 9 2:11:40.6 9
10 190 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1978 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2:39:12.5 0:30:17.6 29:13.6 12 1:35:20.8 11 2:13:59.1 10
11 3 detail závodníka SCHLECHTER Vojtech CZE 1982 Zizkovsky tygri 2:41:25.7 0:32:30.8 28:39.6 11 1:36:28.1 12 2:16:29.7 12
12 11 detail závodníka RIEDL Peter GER 1981 Team Zipps 2:42:14.8 0:33:19.8 27:08.3 9 1:34:38.6 10 2:16:01.4 11
13 334 detail závodníka BERGL Tomáš CZE 1978 OB Sokol Troja 2:43:39.3 0:34:44.3 29:38.1 13 1:38:10.3 13 2:17:17.4 13
14 167 detail závodníka WASESCHA Carlo SUI 1979 LLC Bual Lantsch 2:45:59.3 0:37:04.4 31:41.6 16 1:41:29.8 14 2:20:34.4 14
15 193 detail závodníka MARTTUNEN Pentti GER 1981 --- 2:52:56.6 0:44:01.6 31:08.1 15 1:41:41.3 15 2:24:37.9 15
16 93 detail závodníka MORONGE Dennis KEN 1982 --- 2:54:01.1 0:45:06.1 32:12.9 17 1:45:10.1 17 2:26:10.1 16
17 192 detail závodníka RINGLE Wolfgang GER 1979 DTVF 2:56:25.1 0:47:30.1 30:55.1 14 1:44:32.6 16 2:26:55.6 17
18 151 detail závodníka MENCIK Lukas CZE 1979 JDE 2:58:54.8 0:49:59.9 32:29.1 19 1:48:11.8 19 2:31:32.4 19
19 110 detail závodníka ANTALAINEN Lauri EST 1980 Avocado Games 2:59:09.6 0:50:14.6 32:19.1 18 1:46:08.1 18 2:30:21.4 18
20 118 detail závodníka KIRIKMÄE Erik EST 1979 --- 3:04:16.6 0:55:21.7 33:36.6 21 1:51:15.4 20 2:35:49.2 20
21 82 detail závodníka KROTTENTHALER Bernhard GER 1978 --- 3:06:43.4 0:57:48.4 33:19.1 20 1:51:38.4 21 2:36:28.7 21
22 144 detail závodníka OESTREICH Thomas GER 1980 Team Oestreich 3:11:32.9 1:02:37.9 35:16.4 22 1:58:29.6 24 2:42:35.0 22
23 145 detail závodníka OESTREICH Klaus GER 1982 Team Oestreich 3:11:33.9 1:02:38.9 35:16.4 23 1:58:28.9 23 2:42:46.2 23
24 212 detail závodníka BIRHANZL Jiří CZE 1979 Ski Klub Hřebeč 3:30:06.5 1:21:11.5 35:38.9 25 1:57:49.9 22 2:55:11.0 24
25 180 detail závodníka KIELSTEIN Stefan GER 1979 Skizunft Dresden 3:37:19.2 1:28:24.3 35:22.9 24 2:04:54.6 25 3:01:51.2 25
26 242 detail závodníka SRAMEK Michal CZE 1982 --- 3:51:21.5 1:42:26.6 39:18.1 27 2:18:49.2 28 3:17:25.8 27
27 349 detail závodníka OBERGRUBER Thomas AUT 1979 --- 3:57:32.6 1:48:37.6 37:57.4 26 2:14:05.9 26 3:16:17.3 26
28 360 detail závodníka WAGNER Michael GER 1979 --- 4:02:33.3 1:53:38.4 40:04.9 28 2:20:31.9 29 3:18:22.5 28
29 309 detail závodníka KOCH Axel GER 1978 Ski-SV Magdeburg 4:06:02.5 1:57:07.6 40:14.9 29 2:18:03.2 27 3:19:28.8 29
--- 356 detail závodníka BRABENEC Martin CZE 1981 --- DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 148 detail závodníka WANNER Stefan AUT 1980 TriTeam SC Leutasch DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 324 detail závodníka HERMSDORF Nathanael GER 1982 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 337 detail závodníka JINDRA Jan CZE 1980 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---