Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 8 km | # | 26km | # | 33.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 50 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 2:25:28.6 | 0:00:00.0 | 26:33.6 | 1 | 1:27:32.3 | 1 | 2:02:25.1 | 1 | ||
2 | diplom | 32 | EGGERSBERGER Josef | 1956 | SV Waakirchen | 2:31:29.5 | 0:06:00.9 | 27:07.3 | 2 | 1:30:21.0 | 2 | 2:07:07.6 | 2 | ||
3 | diplom | 90 | DRESCHER Klaus | 1956 | WSV Tölz | 2:36:09.8 | 0:10:41.2 | 27:49.3 | 3 | 1:34:36.8 | 3 | 2:11:56.1 | 3 | ||
4 | diplom | 224 | SERR Günther | 1956 | SC Lauf | 2:46:53.5 | 0:21:24.9 | 29:22.3 | 4 | 1:38:55.6 | 4 | 2:19:55.4 | 4 | ||
5 | diplom | 83 | WOLKERSTRORFER Herbert | 1954 | SU Eidenberg | 2:47:54.9 | 0:22:26.3 | 30:09.4 | 5 | 1:42:40.4 | 5 | 2:22:44.1 | 5 | ||
6 | diplom | 235 | VÁCLAVEK Jiří | 1957 | Vltava Fun Craft Team | 2:49:35.8 | 0:24:07.2 | 32:23.4 | 8 | 1:43:02.3 | 6 | 2:23:19.4 | 6 | ||
7 | diplom | 117 | HIERSCHLÄGER Anton | 1954 | SU Eidenberg | 2:57:38.3 | 0:32:09.7 | 31:25.1 | 7 | 1:47:02.4 | 9 | 2:29:54.4 | 8 | ||
8 | diplom | 100 | SPYCHALSKI Waldemar | 1955 | KS Spych Przystan | 2:57:46.6 | 0:32:18.0 | 33:28.6 | 12 | 1:46:59.6 | 8 | 2:29:01.2 | 7 | ||
9 | diplom | 228 | WEIXLBAUMER Josef | 1956 | SU Eidenberg | 3:00:46.9 | 0:35:18.3 | 30:57.1 | 6 | 1:46:21.1 | 7 | 2:32:54.4 | 9 | ||
10 | diplom | 218 | HUBER Gerhard | 1955 | --- | 3:01:03.6 | 0:35:35.0 | 32:27.1 | 10 | 1:49:05.1 | 10 | 2:33:11.4 | 10 | ||
11 | diplom | 132 | JOECKEL Manfred | 1955 | SC Lanzenhain | 3:08:17.6 | 0:42:49.0 | 34:07.9 | 13 | 1:52:32.1 | 13 | 2:38:09.2 | 12 | ||
12 | diplom | 164 | KJOESNES Roar | 1955 | PWT Travel AS Norwegen | 3:08:37.9 | 0:43:09.3 | 33:27.9 | 11 | 1:51:21.6 | 12 | 2:37:07.2 | 11 | ||
13 | diplom | 201 | ERHARTER Klaus | 1954 | Erharter Installationen | 3:10:03.4 | 0:44:34.8 | 32:26.9 | 9 | 1:50:41.1 | 11 | 2:39:31.2 | 13 | ||
14 | diplom | 203 | STRAUB Karl | 1954 | SG Gerstetten | 3:15:16.5 | 0:49:47.9 | 35:26.1 | 16 | 1:56:38.6 | 15 | 2:43:12.2 | 14 | ||
15 | diplom | 200 | SCHILLER Kurt | 1957 | ASKÖ Pinsdorf | 3:15:20.9 | 0:49:52.3 | 34:47.9 | 14 | 1:55:43.1 | 14 | 2:44:42.4 | 15 | ||
16 | diplom | 188 | LENC Jiří | 1954 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3:15:40.7 | 0:50:12.1 | 36:51.9 | 19 | 1:57:42.6 | 16 | 2:45:43.9 | 16 | ||
17 | diplom | 249 | FLASAR Jan | 1957 | KCK Cesky Krumlov | 3:20:36.2 | 0:55:07.6 | 35:04.6 | 15 | 2:00:24.6 | 18 | 2:49:24.5 | 18 | ||
18 | diplom | 121 | ZEISEL Viktor | 1956 | --- | 3:20:38.2 | 0:55:09.6 | 35:38.6 | 17 | 1:59:15.9 | 17 | 2:47:28.9 | 17 | ||
19 | diplom | 237 | HOFFMANN Horst | 1957 | Skiclub 1927 Köthen | 3:22:48.4 | 0:57:19.8 | 36:04.6 | 18 | 2:00:31.6 | 19 | 2:50:09.0 | 19 | ||
20 | diplom | 247 | ČADA Čestmír | 1956 | --- | 3:39:55.8 | 1:14:27.2 | 38:13.6 | 20 | 2:10:36.9 | 20 | 3:03:44.5 | 20 | ||
21 | diplom | 113 | SWIECKI Pawel | 1956 | Jubilee Club | 3:50:44.5 | 1:25:15.9 | 43:01.6 | 24 | 2:19:27.2 | 23 | 3:15:09.3 | 21 | ||
22 | diplom | 146 | PERINO Guido | 1957 | sci club levanna | 3:52:45.8 | 1:27:17.2 | 42:28.1 | 23 | 2:18:57.2 | 22 | 3:15:31.0 | 22 | ||
23 | diplom | 187 | BERNSTEIN Matthias | 1956 | --- | 3:55:25.6 | 1:29:57.0 | 40:29.1 | 21 | 2:17:44.4 | 21 | 3:18:48.3 | 23 | ||
24 | diplom | 254 | BRADA Pavel | 1954 | Sokol Jihlava | 4:04:52.8 | 1:39:24.2 | 41:35.1 | 22 | 2:22:33.0 | 24 | 3:26:18.8 | 24 | ||
--- | 116 | EROFEEV Alexander | 1956 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 157 | KRUPNOV Nikolay | 1957 | LAN-PROJECT TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 327 | RŮŽIČKA Karel | 1955 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |