Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 8 km | # | 16km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 508 | DEBERTIN Dirk | 1967 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1:15:29.6 | 0:00:00.0 | 24:35.0 | 1 | 0:54:48.3 | 1 | ||
2 | diplom | 554 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1:20:13.4 | 0:04:43.7 | 26:24.7 | 2 | 0:58:33.3 | 2 | ||
3 | diplom | 511 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1:23:27.4 | 0:07:57.7 | 26:29.5 | 3 | 1:00:46.1 | 4 | ||
4 | diplom | 729 | ALIKIN Sergej | 1963 | SC Rosenheim | 1:23:45.7 | 0:08:16.0 | 26:32.7 | 4 | 1:00:43.6 | 3 | ||
5 | diplom | 510 | ACHATZ Thomas | 1963 | WSV Patersdorf | 1:24:33.4 | 0:09:03.7 | 26:59.5 | 5 | 1:01:32.6 | 5 | ||
6 | diplom | 611 | MAYER Johannes | 1965 | SC Scardanal Bonaduz | 1:26:04.7 | 0:10:35.0 | 27:03.2 | 6 | 1:01:50.8 | 6 | ||
7 | diplom | 731 | WŰRZ Martin | 1963 | GLEDE Team | 1:27:28.9 | 0:11:59.2 | 28:19.5 | 7 | 1:04:07.6 | 7 | ||
8 | diplom | 519 | VOGT Matthias | 1967 | SC Kottmar | 1:29:01.4 | 0:13:31.8 | 28:55.3 | 10 | 1:05:06.1 | 9 | ||
9 | diplom | 544 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 1:29:43.2 | 0:14:13.5 | 28:27.8 | 8 | 1:04:30.5 | 8 | ||
10 | diplom | 682 | FOETH Oliver | 1967 | Post-SV Bamberg | 1:30:06.4 | 0:14:36.8 | 28:33.0 | 9 | 1:05:18.6 | 10 | ||
11 | diplom | 690 | THIEL Frank | 1963 | --- | 1:32:04.2 | 0:16:34.5 | 29:25.8 | 11 | 1:07:09.1 | 11 | ||
12 | diplom | 576 | HOFSTÄTTER Josef | 1963 | DNA Nordic Team | 1:34:28.1 | 0:18:58.4 | 30:26.5 | 12 | 1:08:21.6 | 12 | ||
13 | diplom | 714 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün Weiß Pirna | 1:38:48.5 | 0:23:18.8 | 31:00.5 | 13 | 1:11:47.8 | 13 | ||
14 | diplom | 613 | PODTSCHASKE Armin | 1964 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 1:39:51.2 | 0:24:21.5 | 33:21.0 | 16 | 1:13:44.6 | 15 | ||
15 | diplom | 640 | VÖLKER Tino | 1967 | Dietzhausen | 1:41:29.2 | 0:25:59.5 | 32:28.5 | 15 | 1:14:29.4 | 16 | ||
16 | diplom | 716 | PURNINS Janis | 1966 | Loppet Team Latvija | 1:41:59.4 | 0:26:29.7 | 33:45.0 | 19 | 1:15:41.4 | 18 | ||
17 | diplom | 721 | DAUBNER Torsten | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 1:43:20.5 | 0:27:50.8 | 33:22.8 | 17 | 1:15:40.3 | 17 | ||
18 | diplom | 713 | BACHMANN Uwe | 1966 | FSV Rempesgruen | 1:43:51.3 | 0:28:21.6 | 31:42.0 | 14 | 1:13:41.9 | 14 | ||
19 | diplom | 843 | LAMPL Josef | 1965 | SC Türnitz | 1:47:03.3 | 0:31:33.6 | 33:44.3 | 18 | 1:17:25.9 | 19 | ||
20 | diplom | 657 | BAUMSCHLAGER Oliver | 1964 | --- | 1:47:14.3 | 0:31:44.6 | 35:00.0 | 21 | 1:18:25.6 | 20 | ||
21 | diplom | 726 | VAVRA Lumir | 1965 | LK Valum Pro Frenstat | 1:48:52.6 | 0:33:22.9 | 34:51.8 | 20 | 1:19:20.6 | 21 | ||
22 | diplom | 802 | FISCHER Lutz | 1967 | WSV Elbingerode | 1:54:08.8 | 0:38:39.1 | 35:43.8 | 22 | 1:23:08.9 | 22 | ||
23 | diplom | 879 | MUELLER René | 1966 | --- | 1:56:07.3 | 0:40:37.6 | 37:24.8 | 23 | 1:25:01.4 | 23 | ||
24 | diplom | 873 | NEUMANN Heiko | 1966 | SK Oker/Harz | 1:59:26.6 | 0:43:56.9 | 38:37.8 | 25 | 1:27:31.4 | 24 | ||
25 | diplom | 642 | LINKE Frank | 1964 | SC Kottmar | 2:01:49.3 | 0:46:19.6 | 37:26.5 | 24 | 1:28:30.1 | 25 | ||
26 | diplom | 830 | SCHÖNE Maik | 1964 | SV Lok Eilenburg | 2:05:08.6 | 0:49:38.9 | 39:48.5 | 27 | 1:31:16.4 | 26 | ||
27 | diplom | 844 | SHARP Nicholas | 1967 | --- | 2:10:34.4 | 0:55:04.7 | 42:18.6 | 28 | 1:33:43.1 | 28 | ||
28 | diplom | 846 | VOGEL Ingo | 1967 | PSV Zittau e.V. | 2:10:56.8 | 0:55:27.2 | 39:38.3 | 26 | 1:31:46.4 | 27 | ||
29 | diplom | 696 | HINTERHOLZER Walter | 1965 | SC Fieberbrunn | 2:14:46.9 | 0:59:17.2 | 43:35.3 | 29 | 1:41:28.2 | 29 | ||
30 | diplom | 699 | RINCK Romain | 1963 | Loisir Nordique | 2:43:25.7 | 1:27:56.0 | 49:49.3 | 30 | 1:57:18.4 | 30 | ||
--- | 666 | STEINPICHLER Marcus | 1965 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |