Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1063 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Racing Team | 1. / H21 | 1:21:35.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 1081 | WEICK Erik | 1996 | SVE Frankenhain | 2. / H21 | 1:23:59.5 | 0:02:24.2 | ||
3 | diplom | 1058 | GRÄF Jakub | 1991 | Dukla Liberec | 3. / H21 | 1:24:04.6 | 0:02:29.2 | ||
4 | diplom | 1042 | STRÜBEL Josua | 1995 | SC Seebach | 4. / H21 | 1:24:06.6 | 0:02:31.2 | ||
5 | diplom | 1080 | HOLLANDT Florian | 1995 | SWV Goldlauter | 5. / H21 | 1:24:08.8 | 0:02:33.5 | ||
6 | diplom | 1077 | JANKE Maximilian | 1994 | WSV Oberhof | 6. / H21 | 1:27:00.1 | 0:05:24.7 | ||
7 | diplom | 1023 | FRIEDRICH Christian | 1997 | wsv weissenstadt | 7. / H21 | 1:27:11.6 | 0:05:36.2 | ||
8 | diplom | 1066 | KOŽÍŠEK Dušan | 1983 | Dukla Liberec | 1. / H31 | 1:28:56.3 | 0:07:21.0 | ||
9 | diplom | 1001 | SVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec | 8. / H21 | 1:29:24.3 | 0:07:49.0 | ||
10 | diplom | 1087 | HERZOG Daniel | 1993 | spvgg oberkreuzberg | 9. / H21 | 1:29:42.3 | 0:08:07.0 | ||
11 | diplom | 1199 | KASTENHUBER Simon | 1991 | Madshus Racing Team | 10. / H21 | 1:29:43.3 | 0:08:08.0 | ||
12 | diplom | 1089 | ROTHBERGER Markus | 1977 | Salomon Racing Austria | 1. / H41 | 1:32:18.4 | 0:10:43.0 | ||
13 | diplom | 1004 | HOFFMANN Peter | 1989 | sportcollection racing team | 11. / H21 | 1:33:23.4 | 0:11:48.0 | ||
14 | diplom | 1073 | ROHRMOSER Stefan | 1975 | USV Hüttschlag | 2. / H41 | 1:33:47.1 | 0:12:11.8 | ||
15 | diplom | 1003 | EICHELSBACHER Sebastian | 1996 | SC Münchberg | 12. / H21 | 1:33:49.1 | 0:12:13.8 | ||
16 | diplom | 1034 | LAHER Leo | 1983 | TSU Waldmark | 2. / H31 | 1:33:53.6 | 0:12:18.3 | ||
17 | diplom | 1005 | DOHNAL Tomas | 1976 | SC Girkhausen | 3. / H41 | 1:33:55.4 | 0:12:20.0 | ||
18 | diplom | 1032 | TOPLITSCH Harald | 1992 | UrsprungRacing | 13. / H21 | 1:34:20.1 | 0:12:44.8 | ||
19 | diplom | 1062 | SCHREIER Michael | 1997 | Fischer Racing Team | 14. / H21 | 1:34:25.1 | 0:12:49.8 | ||
20 | diplom | 1405 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski klub Jablonec | 1. / D31 | 1:35:06.6 | 0:13:31.2 | ||
21 | diplom | 1429 | MUTSCHELLER Sigrid | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / D41 | 1:35:45.1 | 0:14:09.7 | ||
22 | diplom | 1076 | KALIBA Štěpán | 1993 | Mercedes Benz Salomon team | 15. / H21 | 1:35:53.1 | 0:14:17.8 | ||
23 | diplom | 1349 | KNATSKO Aliaksandr | 1991 | --- | 16. / H21 | 1:35:54.6 | 0:14:19.3 | ||
24 | diplom | 1007 | LANGER Thomas | 1969 | TV Kempten | 1. / H46 | 1:36:10.4 | 0:14:35.0 | ||
25 | diplom | 1068 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Sport Auer Obertillach | 2. / H46 | 1:36:19.1 | 0:14:43.8 | ||
26 | diplom | 1336 | WANNINGER Tobias | 1997 | Nordic Team Klingenbrunn | 17. / H21 | 1:36:55.9 | 0:15:20.5 | ||
27 | diplom | 1438 | SCHERER Stefanie | 1996 | SC Wall | 1. / D21 | 1:37:08.1 | 0:15:32.7 | ||
28 | diplom | 1050 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | BMSTU Biathlon Moscow | 3. / H31 | 1:37:26.6 | 0:15:51.3 | ||
29 | diplom | 1229 | DANNER Sepp | 1970 | SSC Jachenau | 3. / H46 | 1:37:39.4 | 0:16:04.0 | ||
30 | diplom | 1043 | GAFFAL Peter | 1971 | SK Berchtesgaden | 4. / H46 | 1:37:47.9 | 0:16:12.5 | ||
31 | diplom | 1029 | KEMPE Thomas | 1992 | UrsprungRacing | 18. / H21 | 1:37:58.1 | 0:16:22.8 | ||
32 | diplom | 1207 | BRECHENMACHER Jochen | 1989 | SV Baiersbronn | 19. / H21 | 1:38:01.9 | 0:16:26.5 | ||
33 | diplom | 1022 | YASTREBOV Andriy | 1970 | Triatman | 5. / H46 | 1:38:17.1 | 0:16:41.8 | ||
34 | diplom | 1178 | DUFTER Matthias | 1982 | SC Schliersee | 1. / H36 | 1:38:25.4 | 0:16:50.0 | ||
35 | diplom | 1006 | VANC Petr | 1970 | Mercedes Benz Salomon team | 6. / H46 | 1:38:52.4 | 0:17:17.0 | ||
36 | diplom | 1338 | SVÍTIL Marek | 1978 | TJ Tatran Železná Ruda | 2. / H36 | 1:39:14.4 | 0:17:39.0 | ||
37 | diplom | 1035 | GÖGGEL Fabian | 1990 | Buchhof Veringenstadt | 20. / H21 | 1:39:31.4 | 0:17:56.0 | ||
38 | diplom | 1064 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | Fischer Racing Team | 1. / H51 | 1:39:36.1 | 0:18:00.8 | ||
39 | diplom | 1437 | SCHNEIDER Sophia | 1997 | SV Oberteisendorf | 2. / D21 | 1:39:54.1 | 0:18:18.8 | ||
40 | diplom | 1107 | HÖGL Stefan | 1989 | --- | 21. / H21 | 1:40:22.1 | 0:18:46.8 | ||
41 | diplom | 1025 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / H41 | 1:40:30.9 | 0:18:55.6 | ||
42 | diplom | 1012 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV Geyer | 5. / H41 | 1:40:36.6 | 0:19:01.3 | ||
43 | diplom | 1009 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 3. / H36 | 1:40:41.1 | 0:19:05.8 | ||
44 | diplom | 1047 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / H46 | 1:40:52.1 | 0:19:16.8 | ||
45 | diplom | 1014 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 1. / H56 | 1:41:10.1 | 0:19:34.8 | ||
46 | diplom | 1402 | DONZALLAZ Nicole | 1982 | Team Rossignol Suisse | 1. / D36 | 1:41:30.9 | 0:19:55.5 | ||
47 | diplom | 1052 | EIGNER Florian | 1992 | Einsiedler Skiverein | 22. / H21 | 1:41:44.4 | 0:20:09.0 | ||
48 | diplom | 1021 | MEISCHNER Rene | 1975 | Dorfchemnitzer SV | 6. / H41 | 1:41:49.9 | 0:20:14.6 | ||
49 | diplom | 1404 | UNGER Sina | 1999 | SV Stützengrün | 1. / JunD | 1:41:53.1 | 0:20:17.8 | ||
50 | diplom | 1343 | REIFENMÜLLER Mario | 1965 | TSU-Waldmark | 2. / H51 | 1:41:55.1 | 0:20:19.8 | ||
51 | diplom | 1147 | LECHERMANN Thomas | 1984 | WSV Otterskirchen | 4. / H31 | 1:42:11.6 | 0:20:36.3 | ||
52 | diplom | 1054 | STOLLER Maximilian | 2000 | Madshus Racing Team Allgäu | 1. / Jun | 1:42:31.2 | 0:20:55.8 | ||
53 | diplom | 1026 | KURDE Mario | 1969 | SC Buntenbock | 8. / H46 | 1:42:33.9 | 0:20:58.6 | ||
54 | diplom | 1055 | BORRMANN Jens | 1974 | SV Hermsdorf/Erzgebirge | 7. / H41 | 1:42:43.1 | 0:21:07.8 | ||
55 | diplom | 1162 | FUCHS Thomas | 1971 | SV Finsterau | 9. / H46 | 1:43:08.2 | 0:21:32.8 | ||
56 | diplom | 1151 | FIEDLER Marcel | 1997 | WSV Eppenschlag | 23. / H21 | 1:43:09.7 | 0:21:34.3 | ||
57 | diplom | 1143 | PETER Philipp | 1983 | Formkurve | 5. / H31 | 1:43:34.6 | 0:21:59.3 | ||
58 | diplom | 1079 | EISCHER Ronald | 1971 | USC Atomic St. Leonhard | 10. / H46 | 1:43:37.4 | 0:22:02.1 | ||
59 | diplom | 1051 | BAILLIARD Laurent | 1982 | --- | 4. / H36 | 1:43:43.4 | 0:22:08.1 | ||
60 | diplom | 1020 | SEMMLER Georg | 1993 | SV Großwaltersdorf | 24. / H21 | 1:43:46.9 | 0:22:11.6 | ||
61 | diplom | 1048 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 11. / H46 | 1:43:56.2 | 0:22:20.8 | ||
62 | diplom | 1053 | KRALLER Ferdinand | 1951 | maloya glide to live | 1. / H66 | 1:44:00.0 | 0:22:24.6 | ||
63 | diplom | 1436 | LUTSYKOVICH Aliona | 1992 | --- | 3. / D21 | 1:44:06.1 | 0:22:30.8 | ||
64 | diplom | 1040 | MEDACK Thomas | 1976 | --- | 8. / H41 | 1:44:06.1 | 0:22:30.8 | ||
65 | diplom | 1228 | DIETZE Albrecht | 1968 | Pulsschlag | 12. / H46 | 1:44:22.6 | 0:22:47.3 | ||
66 | diplom | 1041 | SCHMID Thomas | 1981 | SpVgg Lam Ski Nordisch | 5. / H36 | 1:44:33.1 | 0:22:57.8 | ||
67 | diplom | 1070 | BEGERL Ludwig | 1957 | SpVgg Lam | 1. / H61 | 1:44:35.4 | 0:23:00.1 | ||
68 | diplom | 1056 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 6. / H36 | 1:44:47.7 | 0:23:12.3 | ||
69 | diplom | 1010 | HENNIG Manfred | 1967 | --- | 3. / H51 | 1:44:59.4 | 0:23:24.1 | ||
70 | diplom | 1183 | ZNOJEMSKÝ Karel | 1977 | LK Ledec n.S. | 9. / H41 | 1:45:00.4 | 0:23:25.1 | ||
71 | diplom | 1049 | SCHWAB Markus | 1977 | Bikeklinik.com | 10. / H41 | 1:45:04.7 | 0:23:29.3 | ||
72 | diplom | 1024 | SCHUSTER Lars | 1975 | Team Erdinger Alkoholfrei | 11. / H41 | 1:45:06.4 | 0:23:31.1 | ||
73 | diplom | 1059 | HILPERT Bernd | 1973 | Ski Club Neubau | 12. / H41 | 1:45:24.7 | 0:23:49.3 | ||
74 | diplom | 1145 | WASESCHA Carlo | 1979 | LLC Bual Lantsch | 7. / H36 | 1:45:47.7 | 0:24:12.3 | ||
75 | diplom | 1157 | HARKE Markus | 1987 | Eintracht Braunschweig Wintersport | 6. / H31 | 1:46:08.9 | 0:24:33.6 | ||
76 | diplom | 1171 | ROSIPAL Roman | 1969 | --- | 13. / H46 | 1:46:24.9 | 0:24:49.6 | ||
77 | diplom | 1133 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus Team | 13. / H41 | 1:46:27.9 | 0:24:52.6 | ||
78 | diplom | 1011 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 2. / H56 | 1:46:29.2 | 0:24:53.8 | ||
79 | diplom | 1028 | HOF Benjamin | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 25. / H21 | 1:47:00.3 | 0:25:25.0 | ||
80 | diplom | 1403 | UZICK Liudmila | 1969 | sk rueckenwind | 1. / D46 | 1:47:04.9 | 0:25:29.5 | ||
81 | diplom | 1027 | HOF Armin | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 26. / H21 | 1:47:09.4 | 0:25:34.1 | ||
82 | diplom | 1015 | FRÖHLICH Mike | 1963 | ssv sayda 1863 | 4. / H51 | 1:47:18.9 | 0:25:43.6 | ||
83 | diplom | 1439 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 2. / D46 | 1:47:31.6 | 0:25:56.3 | ||
84 | diplom | 1197 | TCAREV Sergey | 1968 | --- | 14. / H46 | 1:47:41.2 | 0:26:05.8 | ||
85 | diplom | 1217 | RACZ Stefan | 1961 | Metropol Košice | 3. / H56 | 1:47:49.7 | 0:26:14.3 | ||
86 | diplom | 1221 | WEBER Andreas | 1966 | TGV Schotten | 5. / H51 | 1:48:03.4 | 0:26:28.1 | ||
87 | diplom | 1174 | GRODA Anselm | 1965 | Regensburger Rennstall | 6. / H51 | 1:48:09.4 | 0:26:34.1 | ||
88 | diplom | 1057 | SIEGLING Jörg | 1975 | Tri Team FFB | 14. / H41 | 1:48:10.2 | 0:26:34.8 | ||
89 | diplom | 1036 | RONACHER Reinhard | 1978 | USV Hüttschlag | 8. / H36 | 1:48:16.9 | 0:26:41.6 | ||
90 | diplom | 1060 | PALATA Miroslav | 1963 | VSK FEL CVUT Praha | 7. / H51 | 1:48:28.9 | 0:26:53.6 | ||
91 | diplom | 1069 | SELIGER Matthias | 1989 | Team ComfortskateS | 27. / H21 | 1:48:35.2 | 0:26:59.8 | ||
92 | diplom | 1225 | REYER Torsten | 1999 | VfB Schoeneck | 2. / Jun | 1:48:54.9 | 0:27:19.6 | ||
93 | diplom | 1433 | BÖTTCHER Rika Elin | 1998 | SC Buntenbock | 2. / JunD | 1:49:26.1 | 0:27:50.8 | ||
94 | diplom | 1118 | BUSCHAUER Andrea | 1988 | Sportfreunde 5 Dörfer | 28. / H21 | 1:49:26.4 | 0:27:51.1 | ||
95 | diplom | 1321 | ČÁSTKA Kryštof | 1977 | --- | 15. / H41 | 1:49:37.4 | 0:28:02.1 | ||
96 | diplom | 1224 | MORITZ Günther | 1958 | SC Buntenbock | 4. / H56 | 1:50:18.7 | 0:28:43.3 | ||
97 | diplom | 1138 | DOROSCHKEVICH Aliaksei | 1995 | Dorosh SkiTeam | 29. / H21 | 1:50:19.7 | 0:28:44.3 | ||
98 | diplom | 1166 | RASTER Christian | 1972 | TSV Regen | 15. / H46 | 1:50:30.2 | 0:28:54.8 | ||
99 | diplom | 1045 | BARTLOG Nikos | 1974 | tri2b.com A/N Triathlonteam WSV Bad Tölz | 16. / H41 | 1:50:33.7 | 0:28:58.3 | ||
100 | diplom | 1019 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 17. / H41 | 1:50:38.2 | 0:29:02.8 |