Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2042 | VOCELKA Matěj | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S10/M | 0:04:40.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 2049 | BUSCHEK Alexander | 2009 | SC Furth im Wald | 1. / S9/M | 0:04:43.8 | 0:00:03.2 | |
3 | 2044 | MÁNKOVÁ Emma | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S10/W | 0:04:52.1 | 0:00:11.5 | |
4 | 2053 | DOHNAL Richard | 2008 | SC Girkhausen | 2. / S10/M | 0:04:52.6 | 0:00:12.0 | |
5 | 2040 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S10/W | 0:05:04.5 | 0:00:24.0 | |
6 | 2045 | KREJČÍ Štěpánka | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / S10/W | 0:05:08.8 | 0:00:28.2 | |
7 | 2001 | TUTTE Joanna | 2008 | SC Kottmar | 4. / S10/W | 0:05:09.3 | 0:00:28.7 | |
8 | 2029 | FEILINGER Johannes | 2008 | WSV Skadi Juniorteam | 3. / S10/M | 0:05:17.3 | 0:00:36.7 | |
9 | 2010 | EHRIG Nico | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S10/M | 0:05:20.5 | 0:00:40.0 | |
10 | 2015 | DORN Lasse | 2008 | SC Buntenbock | 5. / S10/M | 0:05:28.7 | 0:00:48.2 | |
11 | 2048 | MACHAROWSKY Georg | 2008 | SC Furth im Wald | 6. / S10/M | 0:05:43.3 | 0:01:02.7 | |
12 | 2033 | LENZ Leni | 2008 | SV Finsterau | 5. / S10/W | 0:05:44.6 | 0:01:04.0 | |
13 | 2009 | HENGST Matthäus | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / S10/M | 0:05:44.8 | 0:01:04.2 | |
14 | 2054 | REGER Vitus | 2008 | --- | 8. / S10/M | 0:05:50.3 | 0:01:09.7 | |
15 | 2036 | REIDL Luisa | 2009 | SV Finsterau | 1. / S9/W | 0:05:56.5 | 0:01:16.0 | |
16 | 2016 | KURDE Stian | 2009 | SC Buntenbock | 2. / S9/M | 0:06:11.3 | 0:01:30.7 | |
17 | 2034 | BINDER Jonas | 2009 | SV Finsterau | 3. / S9/M | 0:06:11.8 | 0:01:31.2 | |
18 | 2043 | VENCLÍKOVÁ Tereza | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / S10/W | 0:06:12.3 | 0:01:31.8 | |
19 | 2008 | MAKOSCH Marie | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / S10/W | 0:06:23.5 | 0:01:43.0 | |
20 | 2004 | KEHRER Livia | 2010 | SU Böhmerwald | 1. / S8/W | 0:06:24.8 | 0:01:44.3 | |
21 | 2031 | LINDAUER Josia | 2010 | SC Aising-Pang | 1. / S8/M | 0:06:26.8 | 0:01:46.3 | |
22 | 2046 | SAMEK Mikuláš | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / S10/M | 0:06:27.3 | 0:01:46.8 | |
23 | 2005 | KOMANDNYY Anton | 2010 | Komandny’s team | 2. / S8/M | 0:06:33.3 | 0:01:52.7 | |
24 | 2030 | ACHATZ Ben | 2008 | WSV Skadi Juniorteam | 10. / S10/M | 0:06:47.5 | 0:02:07.0 | |
25 | 2041 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S7/M | 0:07:04.3 | 0:02:23.7 | |
26 | 2032 | EDER Vanessa | 2008 | SV Finsterau | 8. / S10/W | 0:07:16.3 | 0:02:35.7 | |
27 | 2055 | HÖLZL Felix | 2008 | --- | 11. / S10/M | 0:07:20.8 | 0:02:40.3 | |
28 | 2050 | WAGNER Anique | 2010 | DAV Ulm | 2. / S8/W | 0:07:23.1 | 0:02:42.5 | |
29 | 2011 | WOLF Mila | 2009 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2. / S9/W | 0:07:34.1 | 0:02:53.6 | |
30 | 2006 | SCHUBERT Emma | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 9. / S10/W | 0:07:34.4 | 0:02:53.8 | |
31 | 2012 | BERTHOLD Jolina | 2009 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / S9/W | 0:07:45.3 | 0:03:04.7 | |
32 | 2039 | GOROGRANZ Olofson | 2008 | SV Grün-Weiß Pirna | 12. / S10/M | 0:07:56.3 | 0:03:15.7 | |
33 | 2028 | VOGEL Fabienne | 2008 | WSV Skadi Juniorteam | 10. / S10/W | 0:07:56.8 | 0:03:16.3 | |
34 | 2052 | ZUB Vojtěch | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S9/M | 0:08:06.8 | 0:03:26.2 | |
35 | 2024 | ALTENBURGER Laurin | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | 4. / S9/W | 0:08:15.3 | 0:03:34.7 | |
36 | 2035 | GIBIS Emilia | 2009 | SV Finsterau | 5. / S9/W | 0:08:24.5 | 0:03:44.0 | |
37 | 2027 | TREML Moritz | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | 5. / S9/M | 0:08:42.8 | 0:04:02.2 | |
38 | 2038 | LENZ Luisa | 2011 | SV Finsterau | 1. / S7/W | 0:08:44.1 | 0:04:03.5 | |
39 | 2023 | EBNER Jana Lina | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | 6. / S9/W | 0:08:51.8 | 0:04:11.2 | |
40 | 2057 | KOCUM Martin | 2011 | TTK Klatovy | 2. / S7/M | 0:08:51.8 | 0:04:11.3 | |
41 | 2007 | WEINHOLD Fjörgen | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 11. / S10/W | 0:08:54.1 | 0:04:13.5 | |
42 | 2037 | HACKL Lena | 2011 | SV Finsterau | 2. / S7/W | 0:08:58.5 | 0:04:18.0 | |
43 | 2019 | RENNER Lea-Viktoria | 2009 | TSV Mönchröden | 7. / S9/W | 0:09:04.3 | 0:04:23.7 | |
44 | 2056 | BACHMANN Albert | 2010 | FSV Rempesgrün | 3. / S8/M | 0:09:06.5 | 0:04:26.0 | |
45 | 2003 | KAUER Magdalena | 2009 | WSV St. Englmar | 8. / S9/W | 0:09:08.6 | 0:04:28.0 | |
46 | 2017 | VORRATH Etienne | 2009 | TSV Leuna e.V. | 6. / S9/M | 0:09:18.8 | 0:04:38.2 | |
47 | 2013 | SCHÖNE Fabrice | 2010 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S8/M | 0:09:50.1 | 0:05:09.5 | |
48 | 2020 | STADLER Theresa | 2010 | WSV Skadi Juniorteam | 3. / S8/W | 0:10:25.5 | 0:05:45.0 | |
49 | 2018 | PÖTZSCH Rafael | 2011 | TSV Leuna e.V. | 3. / S7/M | 0:11:20.1 | 0:06:39.5 | |
50 | 2021 | BAUER Antonia | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | 9. / S9/W | 0:11:40.8 | 0:07:00.2 | |
51 | 2047 | RÖMHILD Leonhard | 2012 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / S6/M | 0:13:24.8 | 0:08:44.2 | |
52 | 2002 | WURSTER Finja | 2012 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 1. / S6/W | 0:14:12.6 | 0:09:32.0 | |
--- | 2014 | FELGENHAUER Paula | 2012 | --- | . / S6/W | DNS | --- | |
--- | 2022 | BAUER Magdalena | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | . / S9/W | DNS | --- | |
--- | 2025 | FEIST Miriam | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | . / S9/W | DNS | --- | |
--- | 2026 | AMBERGER Simon | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | . / S9/M | DNS | --- | |
--- | 2051 | VONDRUŠKOVÁ Veronika | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S9/W | DNS | --- |