Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2042 | VOCELKA Matěj | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S10/M | 0:04:40.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 2049 | BUSCHEK Alexander | 2009 | SC Furth im Wald | 1. / S9/M | 0:04:43.8 | 0:00:03.2 | |
3 | 2053 | DOHNAL Richard | 2008 | SC Girkhausen | 2. / S10/M | 0:04:52.6 | 0:00:12.0 | |
4 | 2029 | FEILINGER Johannes | 2008 | WSV Skadi Juniorteam | 3. / S10/M | 0:05:17.3 | 0:00:36.7 | |
5 | 2010 | EHRIG Nico | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S10/M | 0:05:20.5 | 0:00:40.0 | |
6 | 2015 | DORN Lasse | 2008 | SC Buntenbock | 5. / S10/M | 0:05:28.7 | 0:00:48.2 | |
7 | 2048 | MACHAROWSKY Georg | 2008 | SC Furth im Wald | 6. / S10/M | 0:05:43.3 | 0:01:02.7 | |
8 | 2009 | HENGST Matthäus | 2008 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / S10/M | 0:05:44.8 | 0:01:04.2 | |
9 | 2054 | REGER Vitus | 2008 | --- | 8. / S10/M | 0:05:50.3 | 0:01:09.7 | |
10 | 2016 | KURDE Stian | 2009 | SC Buntenbock | 2. / S9/M | 0:06:11.3 | 0:01:30.7 | |
11 | 2034 | BINDER Jonas | 2009 | SV Finsterau | 3. / S9/M | 0:06:11.8 | 0:01:31.2 | |
12 | 2031 | LINDAUER Josia | 2010 | SC Aising-Pang | 1. / S8/M | 0:06:26.8 | 0:01:46.3 | |
13 | 2046 | SAMEK Mikuláš | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / S10/M | 0:06:27.3 | 0:01:46.8 | |
14 | 2005 | KOMANDNYY Anton | 2010 | Komandny’s team | 2. / S8/M | 0:06:33.3 | 0:01:52.7 | |
15 | 2030 | ACHATZ Ben | 2008 | WSV Skadi Juniorteam | 10. / S10/M | 0:06:47.5 | 0:02:07.0 | |
16 | 2041 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S7/M | 0:07:04.3 | 0:02:23.7 | |
17 | 2055 | HÖLZL Felix | 2008 | --- | 11. / S10/M | 0:07:20.8 | 0:02:40.3 | |
18 | 2039 | GOROGRANZ Olofson | 2008 | SV Grün-Weiß Pirna | 12. / S10/M | 0:07:56.3 | 0:03:15.7 | |
19 | 2052 | ZUB Vojtěch | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S9/M | 0:08:06.8 | 0:03:26.2 | |
20 | 2027 | TREML Moritz | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | 5. / S9/M | 0:08:42.8 | 0:04:02.2 | |
21 | 2057 | KOCUM Martin | 2011 | TTK Klatovy | 2. / S7/M | 0:08:51.8 | 0:04:11.3 | |
22 | 2056 | BACHMANN Albert | 2010 | FSV Rempesgrün | 3. / S8/M | 0:09:06.5 | 0:04:26.0 | |
23 | 2017 | VORRATH Etienne | 2009 | TSV Leuna e.V. | 6. / S9/M | 0:09:18.8 | 0:04:38.2 | |
24 | 2013 | SCHÖNE Fabrice | 2010 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S8/M | 0:09:50.1 | 0:05:09.5 | |
25 | 2018 | PÖTZSCH Rafael | 2011 | TSV Leuna e.V. | 3. / S7/M | 0:11:20.1 | 0:06:39.5 | |
26 | 2047 | RÖMHILD Leonhard | 2012 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / S6/M | 0:13:24.8 | 0:08:44.2 | |
--- | 2026 | AMBERGER Simon | 2009 | WSV Skadi Juniorteam | . / S9/M | DNS | --- |