Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | UCI Id | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # | 8.lap | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | UCI Id | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # | 8.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | Specialized Racing XC | 10002782365 | 1. / Muži Elita | 1:23:49.8 | 0:00:00.0 | 10:09.0 [1] | 1 | 10:19.5 [3] | 1 | 10:24.7 [2] | 1 | 10:36.0 [1] | 1 | 10:45.2 [4] | 1 | 10:32.5 [2] | 2 | 10:39.5 [3] | 1 | 10:23.2 [1] | 1 | ||
2 | 2 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | Mitas TREK | 10003279691 | 2. / Muži Elita | 1:24:01.8 | 0:00:11.9 | 10:11.2 [5] | 5 | 10:18.5 [1] | 4 | 10:24.0 [1] | 2 | 10:36.2 [2] | 2 | 10:45.0 [3] | 2 | 10:31.7 [1] | 1 | 10:40.0 [4] | 2 | 10:35.0 [4] | 2 | ||
3 | 8 | CINK Ondřej | 1990 | Primaflor Mondraker Rotor Team | 10006456342 | 3. / Muži Elita | 1:25:17.1 | 0:01:27.2 | 10:21.7 [6] | 6 | 10:32.5 [6] | 6 | 11:01.5 [9] | 8 | 10:49.7 [3] | 5 | 10:39.7 [1] | 4 | 10:46.5 [4] | 4 | 10:32.7 [2] | 3 | 10:32.5 [3] | 3 | ||
4 | 9 | ULLOA AREVALO Jose Gerardo | 1996 | CONADE CODE GTO CADENCIA.MX | 10008865881 | 1. / Muži U23 | 1:25:22.1 | 0:01:32.2 | 10:22.2 [7] | 7 | 10:53.2 [8] | 8 | 10:39.2 [4] | 6 | 11:01.7 [6] | 7 | 10:43.7 [2] | 6 | 10:54.0 [5] | 5 | 10:20.2 [1] | 5 | 10:27.5 [2] | 4 | ||
5 | 5 | PRŮDEK Matěj | 1997 | GAPP System - Cabtech MTB racing team | 10009544780 | 2. / Muži U23 | 1:25:53.6 | 0:02:03.7 | 10:09.2 [2] | 2 | 10:20.0 [4] | 3 | 10:31.5 [3] | 3 | 10:50.2 [4] | 3 | 11:01.5 [7] | 3 | 10:59.7 [7] | 3 | 10:53.2 [6] | 4 | 11:08.0 [7] | 5 | ||
6 | 3 | KONWA Marek | 1990 | Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team | 10005679029 | 4. / Muži Elita | 1:26:45.6 | 0:02:55.7 | 10:11.0 [4] | 4 | 10:27.7 [5] | 5 | 10:54.5 [7] | 5 | 11:08.2 [9] | 4 | 10:55.5 [5] | 5 | 10:57.5 [6] | 6 | 11:04.2 [7] | 6 | 11:06.7 [6] | 6 | ||
7 | 6 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | Expres CZ Scott Team Kolín | 10006629528 | 5. / Muži Elita | 1:27:34.6 | 0:03:44.7 | 10:09.7 [3] | 3 | 10:19.2 [2] | 2 | 10:47.0 [6] | 4 | 12:47.2 [55] | 10 | 10:56.5 [6] | 8 | 10:40.7 [3] | 7 | 10:49.2 [5] | 7 | 11:04.7 [5] | 7 | ||
8 | 12 | STOŠEK Martin | 1994 | Symbio+CE.Energy | 10007649644 | 6. / Muži Elita | 1:28:30.3 | 0:04:40.5 | 10:51.2 [10] | 10 | 10:58.5 [9] | 10 | 10:57.0 [8] | 9 | 11:05.2 [7] | 8 | 11:07.2 [8] | 7 | 11:02.5 [8] | 8 | 11:08.7 [8] | 8 | 11:19.7 [11] | 8 | ||
9 | 86 | ULÍK Matěj | 1997 | Expres CZ Scott Team Kolín | 10009336737 | 3. / Muži U23 | 1:29:12.6 | 0:05:22.7 | 10:39.2 [9] | 9 | 11:01.5 [11] | 9 | 11:16.0 [13] | 10 | 11:06.0 [8] | 9 | 11:08.7 [9] | 10 | 11:23.5 [12] | 9 | 11:14.7 [9] | 9 | 11:22.7 [12] | 9 | ||
10 | 10 | HELTA Filip | 1997 | SGR Specialized | 10009547410 | 4. / Muži U23 | 1:29:30.1 | 0:05:40.2 | 10:33.2 [8] | 8 | 10:42.0 [7] | 7 | 10:40.0 [5] | 7 | 10:50.5 [5] | 6 | 12:19.0 [38] | 9 | 11:51.4 [25] | 10 | 11:18.0 [10] | 10 | 11:15.7 [8] | 10 | ||
11 | 14 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST TEAM | 10006569308 | 7. / Muži Elita | 1:30:24.6 | 0:06:34.7 | 11:03.7 [12] | 12 | 10:59.5 [10] | 11 | 11:06.7 [11] | 11 | 11:18.7 [12] | 11 | 11:20.7 [12] | 11 | 11:32.0 [15] | 11 | 11:26.0 [14] | 11 | 11:37.0 [15] | 11 | ||
12 | 23 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 10009839117 | 5. / Muži U23 | 1:30:42.8 | 0:06:53.0 | 11:28.0 [20] | 20 | 11:03.2 [12] | 14 | 11:20.5 [15] | 13 | 11:21.0 [14] | 13 | 11:21.5 [13] | 12 | 11:21.0 [11] | 12 | 11:21.7 [11] | 12 | 11:25.7 [13] | 12 | ||
13 | 18 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+CE.Energy | 10008822435 | 6. / Muži U23 | 1:31:03.1 | 0:07:13.2 | 11:18.7 [14] | 14 | 11:05.7 [14] | 12 | 11:19.5 [14] | 12 | 11:18.5 [11] | 12 | 11:33.0 [14] | 13 | 11:29.2 [13] | 13 | 11:25.7 [13] | 13 | 11:32.5 [14] | 13 | ||
14 | 44 | ZADÁK David | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 10011016049 | 7. / Muži U23 | 1:31:08.6 | 0:07:18.7 | 12:02.7 [32] | 32 | 11:22.0 [15] | 26 | 11:06.0 [10] | 19 | 11:18.0 [10] | 17 | 11:19.5 [11] | 16 | 11:16.2 [10] | 16 | 11:27.0 [15] | 15 | 11:17.0 [9] | 14 | ||
15 | 19 | STAFILOV Alexandr | 1992 | Expres CZ Scott Team Kolín | 10009249942 | 8. / Muži Elita | 1:31:10.3 | 0:07:20.5 | 11:56.7 [28] | 28 | 11:24.2 [19] | 23 | 11:13.0 [12] | 20 | 11:21.2 [15] | 19 | 11:16.0 [10] | 17 | 11:12.2 [9] | 14 | 11:27.7 [16] | 14 | 11:19.0 [10] | 15 | ||
16 | 22 | FRITZSCH Felix | 1989 | Focus RAPIRO Racing | 10010019575 | 9. / Muži Elita | 1:32:03.3 | 0:08:13.5 | 11:30.5 [21] | 21 | 11:04.0 [13] | 15 | 11:21.5 [16] | 15 | 11:19.2 [13] | 14 | 11:37.7 [16] | 14 | 11:30.5 [14] | 14 | 11:45.2 [17] | 16 | 11:54.5 [16] | 16 | ||
17 | 33 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | HSK - cycling | 10015771473 | 8. / Muži U23 | 1:32:59.6 | 0:09:09.7 | 11:19.0 [15] | 15 | 11:23.2 [17] | 17 | 11:31.7 [20] | 16 | 11:33.2 [18] | 16 | 11:37.5 [15] | 18 | 11:43.5 [22] | 18 | 11:50.0 [19] | 17 | 12:01.2 [17] | 17 | ||
18 | 15 | HERNANDEZ DE JESUS Jose Aurelio | 1993 | CONADE CODE GTO CADENCIA.MX | 10008603476 | 10. / Muži Elita | 1:33:02.9 | 0:09:13.0 | 11:03.2 [11] | 11 | 11:23.0 [16] | 13 | 11:27.2 [17] | 14 | 11:30.7 [17] | 15 | 11:41.2 [17] | 15 | 11:39.7 [17] | 17 | 12:13.0 [22] | 18 | 12:04.5 [18] | 18 | ||
19 | 28 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 10009441619 | 9. / Muži U23 | 1:33:46.6 | 0:09:56.7 | 11:27.5 [19] | 19 | 11:23.4 [18] | 18 | 11:36.2 [21] | 18 | 11:25.0 [16] | 18 | 11:45.5 [19] | 19 | 11:41.0 [18] | 19 | 11:57.0 [21] | 19 | 12:30.7 [19] | 19 | ||
20 | 36 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 10008063411 | 11. / Muži Elita | 1:21:23.3 | - 1 Lap(s) | 11:21.5 [16] | 16 | 11:38.5 [27] | 19 | 11:42.0 [24] | 21 | 11:50.2 [25] | 21 | 11:47.0 [23] | 22 | 11:42.0 [19] | 21 | 11:21.9 [12] | 20 | --- | --- | ||
21 | 16 | PRUDEK Dominik | 1998 | Ethic sport | 10010777185 | 10. / Muži U23 | 1:21:32.5 | - 1 Lap(s) | 11:11.2 [13] | 13 | 11:25.7 [20] | 16 | 11:37.7 [23] | 17 | 11:41.7 [20] | 20 | 11:49.2 [25] | 20 | 11:55.0 [27] | 20 | 11:51.6 [20] | 21 | --- | --- | ||
22 | 51 | STIEGLBAUER Michael | 1981 | Stieglbauer Racingteam | 10004203013 | 12. / Muži Elita | 1:21:46.9 | - 1 Lap(s) | 11:42.0 [25] | 25 | 11:39.5 [28] | 24 | 11:37.0 [22] | 23 | 11:34.0 [19] | 22 | 11:46.5 [21] | 21 | 11:42.5 [20] | 22 | 11:45.2 [18] | 22 | --- | --- | ||
23 | 39 | WURSTER Leo | 1993 | r2-bike.com MTN CREW | 10050908210 | 13. / Muži Elita | 1:10:47.1 | - 2 Lap(s) | 11:36.5 [24] | 24 | 11:27.5 [22] | 20 | 11:47.2 [27] | 22 | 12:08.2 [31] | 24 | 12:05.0 [32] | 26 | 11:42.5 [21] | 23 | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 29 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TS Bohemia Bike Team | 10014211490 | 11. / Muži U23 | 1:10:50.7 | - 2 Lap(s) | 11:56.2 [27] | 27 | 11:25.7 [21] | 25 | 11:42.0 [25] | 26 | 11:57.2 [28] | 26 | 11:57.0 [28] | 24 | 11:52.3 [26] | 24 | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 66 | RIES Immanuel | 1999 | Fuji Bikes Rockets | 10015773291 | 12. / Muži U23 | 1:10:53.2 | - 2 Lap(s) | 12:03.7 [34] | 34 | 11:32.2 [24] | 30 | 11:29.0 [18] | 27 | 11:54.5 [27] | 24 | 12:03.5 [31] | 25 | 11:50.1 [23] | 25 | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 57 | JACQUIER Pierre | 1997 | Team XC VTT Conliege Jura B. de Lons-le-Saunier | 10015096921 | 13. / Muži U23 | 1:10:58.2 | - 2 Lap(s) | 12:07.5 [39] | 39 | 11:48.2 [31] | 33 | 11:58.0 [35] | 34 | 11:45.5 [21] | 30 | 11:44.0 [18] | 28 | 11:34.9 [16] | 26 | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 40 | JEŽEK Petr | 1992 | Hnízdil Team | 10012053444 | 14. / Muži Elita | 1:11:12.1 | - 2 Lap(s) | 11:23.7 [17] | 17 | 11:43.7 [30] | 21 | 11:55.7 [33] | 25 | 12:10.2 [33] | 28 | 12:07.5 [34] | 27 | 11:51.0 [24] | 27 | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 63 | CARDOT Tom | 1998 | vtt conliege | 10015699937 | 14. / Muži U23 | 1:11:14.3 | - 2 Lap(s) | 12:07.0 [38] | 38 | 11:32.7 [25] | 31 | 11:31.2 [19] | 28 | 11:48.0 [22] | 23 | 11:58.7 [30] | 23 | 12:16.5 [30] | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 76 | OSTASZEWSKI Karol | 1998 | Warszawski Klub Kolarski | 10015773392 | 15. / Muži U23 | 1:11:34.9 | - 2 Lap(s) | 12:04.5 [35] | 35 | 11:52.2 [34] | 37 | 11:49.2 [29] | 32 | 11:49.2 [23] | 29 | 11:48.5 [24] | 29 | 12:11.0 [29] | 29 | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 31 | KUBELKA Petr | 1995 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 10014363963 | 15. / Muži Elita | 1:11:57.4 | - 2 Lap(s) | 11:34.7 [23] | 23 | 11:38.2 [26] | 22 | 11:49.2 [29] | 24 | 12:10.0 [32] | 27 | 12:25.0 [40] | 30 | 12:20.0 [31] | 30 | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 21 | HAMAN Martin | 1984 | SUPEIROR RIDERS | 10005349431 | 16. / Muži Elita | 1:12:12.5 | - 2 Lap(s) | 12:08.7 [40] | 40 | 11:51.0 [32] | 38 | 11:57.5 [34] | 35 | 12:01.2 [29] | 31 | 12:07.2 [33] | 31 | 12:06.7 [28] | 31 | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 78 | MURÁRIK Ľubomír | 1996 | Ebajk racing | 10014834718 | 16. / Muži U23 | 1:00:14.3 | - 3 Lap(s) | 12:29.7 [44] | 44 | 11:54.5 [38] | 40 | 11:58.2 [36] | 38 | 12:05.2 [30] | 34 | 11:46.5 [20] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 80 | GALLE Tommy | 1989 | White Rock e.V. | 10006558800 | 17. / Muži Elita | 1:00:30.2 | - 3 Lap(s) | 13:09.2 [61] | 61 | 11:59.2 [43] | 55 | 11:45.5 [26] | 48 | 11:49.2 [23] | 38 | 11:46.9 [22] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 64 | GARBELLOTTO Lucas | 1992 | VTT Conliege Bassin de Lons-le-Saunier Jura | 10007716837 | 18. / Muži Elita | 1:00:32.4 | - 3 Lap(s) | 12:57.0 [56] | 56 | 11:57.2 [41] | 50 | 11:51.2 [31] | 42 | 11:51.0 [26] | 37 | 11:55.8 [26] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 37 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | Alltraining.cz | 10047772076 | 17. / Muži U23 | 1:00:43.3 | - 3 Lap(s) | 12:04.5 [35] | 35 | 11:52.0 [33] | 36 | 11:49.0 [28] | 31 | 12:31.5 [46] | 32 | 12:26.2 [41] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 74 | KOWALCZYK Jakub | 1999 | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 10015730552 | 18. / Muži U23 | 1:00:49.5 | - 3 Lap(s) | 12:18.7 [41] | 41 | 11:53.5 [36] | 39 | 12:05.7 [41] | 37 | 12:15.0 [36] | 36 | 12:16.4 [37] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 24 | KREJČÍ Rostislav | 1991 | GT OPPORTUNITY BRNO | 10047140061 | 19. / Muži Elita | 1:00:55.8 | - 3 Lap(s) | 11:34.2 [22] | 22 | 12:01.2 [44] | 29 | 12:15.2 [44] | 33 | 12:37.2 [49] | 35 | 12:27.7 [42] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 27 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | Enjoy Riding Team | 10007324995 | 20. / Muži Elita | 1:00:57.4 | - 3 Lap(s) | 11:58.2 [30] | 30 | 12:27.2 [57] | 43 | 12:21.0 [47] | 44 | 12:12.5 [34] | 41 | 11:58.3 [29] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 56 | HLADIŠ David | 1995 | CYKLO TEAM KOLARNA | 10067927060 | 21. / Muži Elita | 1:00:59.1 | - 3 Lap(s) | 12:39.7 [53] | 53 | 11:56.7 [39] | 46 | 12:11.0 [43] | 45 | 12:15.2 [37] | 45 | 11:56.3 [27] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 53 | BÁRTEK David | 1998 | Kellys Bikeranch Team | 10011196410 | 19. / Muži U23 | 1:01:00.7 | - 3 Lap(s) | 11:58.0 [29] | 29 | 11:32.0 [23] | 27 | 11:59.5 [37] | 30 | 12:48.0 [56] | 33 | 12:43.1 [45] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 49 | VOZNIČKA Vojtěch | 1999 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 10015426418 | 20. / Muži U23 | 1:01:02.3 | - 3 Lap(s) | 12:33.2 [50] | 50 | 11:56.7 [40] | 44 | 12:04.5 [39] | 39 | 12:16.4 [38] | 39 | 12:11.2 [36] | 41 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 77 | HEBISZ Rafał | 1982 | SGR Specialized | 10003741958 | 22. / Muži Elita | 1:01:10.1 | - 3 Lap(s) | 12:43.0 [55] | 55 | 12:04.2 [46] | 48 | 12:01.2 [38] | 46 | 12:13.0 [35] | 44 | 12:08.5 [35] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 13 | SKLENÁRIK Filip | 1996 | Slovak National team | 10009372305 | 21. / Muži U23 | 1:01:24.6 | - 3 Lap(s) | 11:26.5 [18] | 18 | 12:24.5 [55] | 32 | 12:43.7 [57] | 40 | 12:26.2 [43] | 43 | 12:23.5 [39] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 62 | ALBRECHT Anton | 1997 | SSV Mounty Altenberg/ Stein Bikes | 10011122648 | 22. / Muži U23 | 1:01:27.8 | - 3 Lap(s) | 12:30.2 [46] | 46 | 11:54.2 [37] | 41 | 12:10.5 [42] | 41 | 12:20.2 [41] | 40 | 12:32.4 [43] | 44 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 55 | BENOIT GUYOD Antoine | 1999 | vtt conliege | 10025530481 | 23. / Muži U23 | 1:01:38.4 | - 3 Lap(s) | 11:58.2 [30] | 30 | 11:57.7 [42] | 34 | 12:05.2 [40] | 36 | 12:59.0 [59] | 42 | 12:38.1 [44] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 59 | DRGA Daniel | 1992 | Finančné Centrum Team | 10014050129 | 23. / Muži Elita | 0:49:53.4 | - 4 Lap(s) | 12:30.7 [47] | 47 | 12:03.7 [45] | 45 | 12:15.7 [45] | 47 | 13:03.1 [60] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 79 | BRŇÁK Jan | 1996 | ACTIVE TOUR CYCLING TEAM VARNSDORF | 10015836242 | 24. / Muži U23 | 0:49:56.1 | - 4 Lap(s) | 12:37.2 [51] | 51 | 12:17.5 [50] | 51 | 12:28.5 [49] | 50 | 12:32.8 [47] | 47 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 32 | VÁGNER Marek | 1989 | KRABCYCLES | 10015771170 | 24. / Muži Elita | 0:49:57.8 | - 4 Lap(s) | 12:26.5 [43] | 43 | 12:20.2 [52] | 47 | 12:36.0 [51] | 49 | 12:35.0 [48] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 65 | KUBÍN Michael | 1993 | Eleven mercedes-benz mitas | 10012252801 | 25. / Muži Elita | 0:49:59.0 | - 4 Lap(s) | 12:03.2 [33] | 33 | 11:52.7 [35] | 35 | 12:50.0 [59] | 43 | 13:12.9 [61] | 49 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
50 | 50 | KRESTA Jan | 1997 | AMENITY-EXTREM SPORT | 10014206036 | 25. / Muži U23 | 0:50:00.9 | - 4 Lap(s) | 12:57.0 [56] | 56 | 12:13.7 [48] | 56 | 12:19.5 [46] | 51 | 12:30.6 [45] | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
51 | 82 | MICHNOWSKI Jakub | 1997 | Warszawski Klub Kolarski | 10015771877 | 26. / Muži U23 | 0:50:07.4 | - 4 Lap(s) | 13:02.2 [59] | 59 | 12:19.0 [51] | 59 | 12:26.5 [48] | 55 | 12:19.6 [40] | 51 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
52 | 60 | ŠORF Pavel | 1999 | Haven team | 10047348209 | 27. / Muži U23 | 0:50:09.6 | - 4 Lap(s) | 11:55.2 [26] | 26 | 11:39.7 [29] | 28 | 11:54.0 [32] | 29 | 14:40.5 [63] | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
53 | 87 | POSPÍŠIL Filip | 1998 | Ofbike Scott Team | 10081026407 | 28. / Muži U23 | 0:50:11.8 | - 4 Lap(s) | 12:29.7 [44] | 44 | 12:34.5 [62] | 53 | 12:49.0 [58] | 58 | 12:18.4 [39] | 53 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
54 | 70 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 10023479337 | 29. / Muži U23 | 0:50:28.3 | - 4 Lap(s) | 12:42.5 [54] | 54 | 12:22.5 [54] | 54 | 12:36.7 [52] | 54 | 12:46.5 [53] | 54 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
55 | 58 | BACO Matej | 1998 | Finančné Centrum Team | 10011203985 | 30. / Muži U23 | 0:50:30.6 | - 4 Lap(s) | 12:33.0 [49] | 49 | 12:14.7 [49] | 49 | 12:53.2 [60] | 53 | 12:49.5 [57] | 55 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
56 | 45 | KUBICA Roman | 1989 | MS BIKE ACADEMY RACING | 10014050028 | 26. / Muži Elita | 0:50:32.2 | - 4 Lap(s) | 13:09.2 [62] | 62 | 12:11.5 [47] | 58 | 12:33.5 [50] | 59 | 12:37.9 [50] | 56 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
57 | 52 | ŠTĚPÁNÍK Jiří | 1992 | CYKLO TEAM KOLARNA | 10007177677 | 27. / Muži Elita | 0:50:33.7 | - 4 Lap(s) | 12:26.0 [42] | 42 | 12:29.0 [58] | 52 | 12:57.7 [62] | 57 | 12:40.8 [51] | 57 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
58 | 47 | SKYBA Zdeněk | 1999 | TUFO CZ OTROKOVICE | 10047405193 | 31. / Muži U23 | 0:50:35.1 | - 4 Lap(s) | 12:58.5 [58] | 58 | 12:32.2 [60] | 61 | 12:43.2 [56] | 60 | 12:21.1 [42] | 58 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
59 | 71 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | 10015875547 | 32. / Muži U23 | 0:50:48.5 | - 4 Lap(s) | 12:39.0 [52] | 52 | 12:33.2 [61] | 57 | 12:40.2 [55] | 56 | 12:55.9 [58] | 59 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
60 | 38 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 10014364165 | 28. / Muži Elita | 0:51:02.0 | - 4 Lap(s) | 13:29.7 [67] | 67 | 12:25.2 [56] | 63 | 12:36.7 [53] | 61 | 12:30.2 [44] | 60 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
61 | 61 | DEHNE Moritz | 1999 | RSC ´93 Marienberg | 10015771271 | 33. / Muži U23 | 0:51:19.1 | - 4 Lap(s) | 13:25.2 [65] | 65 | 12:29.0 [58] | 62 | 12:37.7 [54] | 62 | 12:47.1 [54] | 61 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
62 | 41 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 10006905067 | 29. / Muži Elita | 0:51:26.2 | - 4 Lap(s) | 12:04.7 [37] | 37 | 12:20.2 [52] | 42 | 13:15.2 [65] | 52 | 13:45.9 [62] | 62 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
63 | 75 | MIKOLAJČIK Samuel | 1999 | Slovak National team | 10035540275 | 34. / Muži U23 | 0:51:37.9 | - 4 Lap(s) | 13:04.5 [60] | 60 | 12:54.5 [64] | 64 | 12:56.7 [61] | 63 | 12:42.1 [52] | 63 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
64 | 67 | ARNOLD Zdeněk | 1973 | Haven team | 10047348310 | 30. / Muži Elita | 0:39:39.8 | - 5 Lap(s) | 13:11.2 [63] | 63 | 13:13.7 [67] | 65 | 13:14.7 [64] | 64 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
65 | 84 | STRAKA Michal | 1991 | SUPERIOR RIDERS | 10006695105 | 31. / Muži Elita | 0:39:42.2 | - 5 Lap(s) | 12:31.5 [48] | 48 | 12:54.0 [63] | 60 | 14:16.7 [67] | 65 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
66 | 73 | KOSINA Jakub | 1996 | Enjoy Riding Team | 10015429044 | 35. / Muži U23 | 0:39:44.7 | - 5 Lap(s) | 13:28.5 [66] | 66 | 13:06.0 [65] | 67 | 13:10.1 [63] | 66 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
67 | 81 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 10049453614 | 36. / Muži U23 | 0:39:57.0 | - 5 Lap(s) | 13:21.2 [64] | 64 | 13:09.7 [66] | 66 | 13:26.0 [66] | 67 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 7 | ZAMROŹNIAK Jakub | 1996 | Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team | 10008822233 | . / Muži U23 | DNF | --- | 11:02.7 [-] | --- | 22:09.5 [-] | --- | 33:56.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 20 | JELÍNEK Josef | 1998 | Mitas TREK | 10009745652 | . / Muži U23 | DNF | --- | 11:09.0 [-] | --- | 22:29.5 [-] | --- | 34:35.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 30 | ZEŤÁK Michael | 1998 | Expres CZ Scott Team Kolín | 10010127588 | . / Muži U23 | DNF | --- | 11:09.5 [-] | --- | 22:10.0 [-] | --- | 33:29.0 [-] | --- | 45:03.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 34 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 10014821681 | . / Muži U23 | DNF | --- | 11:54.5 [-] | --- | 24:01.5 [-] | --- | 36:46.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 46 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1997 | MORAVEC Team | 10047210082 | . / Muži U23 | DNF | --- | 13:44.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 69 | TEJCHMAN Přemek | 1988 | Kellys Factory Team | 10005589103 | . / Muži Elita | DNF | --- | 12:40.2 [-] | --- | 25:13.3 [-] | --- | 37:56.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 72 | HOLEC Radek | 1999 | Bikesport Team Mohelnice | 10081052574 | . / Muži U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 88 | RODRIGUEZ Noe Alejandro | 1982 | CONADE CODE GTO CADENCIA.MX | 10009820424 | . / Muži Elita | DNF | --- | 12:06.0 [-] | --- | 23:51.5 [-] | --- | 35:07.8 [-] | --- | 46:32.0 [-] | --- | 58:06.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |