Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XCO MTB Bedřichov UCI/C1

MTB
DATUM :1.7.2018 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Entrance # 1.lap # 2.lap # 3.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Entrance # 1.lap # 2.lap # 3.lap #
1 501 detail závodníka NOVOTNÁ Aneta CZE 2003 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 1. /  Kadetky 0:40:16.4 0:00:00.0 03:21.0 [2] 2 12:14.1 [1] 1 12:26.1 [1] 1 12:15.1 [1] 1
2 505 detail závodníka KADLECOVÁ Zuzana CZE 2002 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 2. /  Kadetky 0:41:11.4 0:00:54.9 03:21.4 [3] 3 12:43.9 [4] 2 12:38.4 [3] 2 12:27.6 [2] 2
3 511 detail závodníka SZCZECIŃSKA Matylda CZE 2002 Warszawski Klub Kolarski 3. /  Kadetky 0:41:19.6 0:01:03.2 03:26.7 [8] 8 12:43.6 [3] 3 12:33.3 [2] 2 12:35.8 [3] 3
4 506 detail závodníka BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 Dukla Praha 4. /  Kadetky 0:42:16.6 0:02:00.2 03:22.4 [4] 4 12:55.4 [6] 6 12:57.1 [4] 4 13:01.6 [5] 4
5 513 detail závodníka KURNICKÁ Tereza SVK 2003 Slovenský Národní Tým 5. /  Kadetky 0:42:31.9 0:02:15.4 03:28.7 [10] 10 12:42.1 [2] 4 13:18.8 [9] 6 13:02.1 [6] 5
6 507 detail závodníka HOLUBOVÁ Adéla CZE 2002 kola-bbm.cz 6. /  Kadetky 0:43:07.1 0:02:50.7 03:25.7 [7] 7 13:19.4 [9] 8 13:17.8 [7] 7 13:04.1 [8] 6
7 508 detail závodníka HOJKOVÁ Štěpánka CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 7. /  Kadetky 0:43:11.9 0:02:55.4 03:35.2 [14] 14 13:28.3 [10] 12 13:17.9 [8] 10 12:50.3 [4] 7
8 504 detail závodníka OBOŘILOVÁ Tereza CZE 2002 Drahansky sport team 8. /  Kadetky 0:43:28.6 0:03:12.2 03:28.7 [11] 11 13:18.1 [7] 9 13:33.6 [11] 9 13:08.1 [9] 8
9 509 detail závodníka FRITZOVÁ Aneta CZE 2002 Drahansky sport team 9. /  Kadetky 0:43:30.9 0:03:14.4 03:31.5 [12] 12 13:29.6 [11] 11 13:26.3 [10] 11 13:03.3 [7] 9
10 510 detail závodníka DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Bikeclinic junior team 10. /  Kadetky 0:43:41.1 0:03:24.7 03:23.8 [6] 6 13:34.6 [12] 10 13:13.3 [6] 8 13:29.3 [10] 10
11 502 detail závodníka ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 11. /  Kadetky 0:43:46.6 0:03:30.2 03:22.7 [5] 5 12:54.3 [5] 5 13:08.8 [5] 5 14:20.6 [18] 11
12 503 detail závodníka PLESKAČOVÁ Natálie CZE 2003 Expres CZ Scott Team Kolín 12. /  Kadetky 0:44:54.1 0:04:37.7 03:20.0 [1] 1 13:18.1 [8] 7 14:25.6 [17] 12 13:50.3 [13] 12
13 512 detail závodníka VAVERKOVÁ Kateřina CZE 2002 COPR TJ PŘEŠTICE 13. /  Kadetky 0:45:01.9 0:04:45.4 03:47.7 [19] 19 13:42.6 [13] 15 13:43.6 [12] 13 13:47.8 [11] 13
14 538 detail závodníka BOKROS Csenge HUN 2003 Hungarian National Team 14. /  Kadetky 0:45:10.1 0:04:53.6 03:35.7 [15] 15 13:46.8 [14] 13 13:58.6 [13] 14 13:48.8 [12] 14
15 523 detail závodníka GARCIA PELAEZ Isabella MEX 2003 CONADE CODE GTO CADENCIA.MX 15. /  Kadetky 0:46:11.3 0:05:54.9 03:28.5 [9] 9 14:01.3 [16] 14 14:13.8 [14] 15 14:27.6 [19] 15
16 515 detail závodníka NAVRKALOVÁ Michaela CZE 2002 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 16. /  Kadetky 0:46:26.1 0:06:09.6 03:37.2 [17] 17 14:09.1 [17] 16 14:27.6 [18] 16 14:12.1 [16] 16
17 516 detail závodníka SUCHÁ Kateřina CZE 2003 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 17. /  Kadetky 0:46:46.3 0:06:29.9 03:50.5 [23] 23 13:57.3 [15] 17 14:41.3 [19] 17 14:17.1 [17] 17
18 519 detail závodníka ŠMÍDOVÁ Adéla CZE 2003 CK Sport Beran Chrást 18. /  Kadetky 0:46:53.8 0:06:37.4 03:51.2 [24] 24 14:40.8 [19] 21 14:15.3 [15] 19 14:06.3 [14] 18
19 514 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Lucie CZE 2003 LYKO klub Prachatice 19. /  Kadetky 0:47:21.1 0:07:04.6 03:33.7 [13] 13 14:47.8 [20] 18 14:24.8 [16] 18 14:34.6 [20] 19
20 525 detail závodníka BIELECKA Dorota POL 2002 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych 20. /  Kadetky 0:47:21.8 0:07:05.4 03:49.5 [22] 22 14:38.8 [18] 19 14:44.1 [20] 20 14:09.3 [15] 20
21 521 detail závodníka KŘIKAVOVÁ Šárka CZE 2003 kola-bbm.cz 21. /  Kadetky 0:49:09.3 0:08:52.9 03:42.5 [18] 18 14:50.5 [21] 22 15:24.1 [22] 21 15:12.1 [23] 21
22 522 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 22. /  Kadetky 0:49:36.6 0:09:20.1 03:52.5 [25] 25 14:51.3 [22] 23 15:27.6 [23] 22 15:25.1 [24] 22
23 517 detail závodníka ČERNOHORSKÁ Jitka CZE 2002 LYKO klub Prachatice 23. /  Kadetky 0:49:40.6 0:09:24.1 03:48.0 [20] 20 15:51.6 [27] 27 15:03.1 [21] 23 14:57.8 [22] 23
24 520 detail závodníka BRTNÍČKOVÁ Michaela CZE 2003 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 24. /  Kadetky 0:49:58.3 0:09:41.9 03:36.5 [16] 16 14:52.3 [23] 20 16:50.1 [27] 26 14:39.3 [21] 24
25 539 detail závodníka ČIŠECKÁ Miriama SVK 2003 CyS-Akadémia Petra Sagana 25. /  Kadetky 0:50:56.5 0:10:40.1 04:00.9 [28] 28 15:17.9 [24] 26 15:44.6 [24] 24 15:53.0 [26] 25
26 524 detail závodníka MUNDLOVÁ Anna CZE 2003 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 26. /  Kadetky 0:51:01.8 0:10:45.4 03:57.7 [26] 26 15:20.1 [26] 25 15:56.3 [25] 25 15:47.6 [25] 26
27 527 detail závodníka CIBULKOVA Tereza CZE 2002 Author team Stupno 27. /  Kadetky 0:52:16.8 0:12:00.3 03:48.7 [21] 21 15:18.4 [25] 24 16:27.8 [26] 27 16:41.8 [27] 27
28 531 detail závodníka ODEHNALOVÁ Klára CZE 2003 MORAVEC Team 28. /  Kadetky 0:55:55.5 0:15:39.0 03:59.5 [27] 27 16:21.6 [28] 28 17:23.8 [28] 28 18:10.5 [28] 28
--- 526 detail závodníka BRAVENCOVÁ Denisa CZE 2003 Short Bike Academy Opletal . /  Kadetky DNF --- 03:41.0 [-] --- 21:01.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 535 detail závodníka TARNAWSKA Julia POL 2002 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych . /  Kadetky DNF --- 04:06.0 [-] --- 22:58.5 [-] --- --- --- --- ---
--- 518 detail závodníka KLÍMOVÁ Natálie CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Kadetky DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru