RALLYE SUDETY 2018

MTB
DATUM :8.9.2018 MÍSTO :Teplice nad Metují

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2117 detail závodníka MATĚJKA Radim CZE 1997 Cyklo Bendl 1. /  Muži od 19 let 1:15:19.3 0:00:00.0
2 2001 detail závodníka STARÝ Dominik CZE 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2. /  Muži od 19 let 1:15:19.8 0:00:00.4
3 2187 detail závodníka STYBLÍK Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1. /  Junioři 15-18 let 1:15:20.1 0:00:00.7
4 2003 detail závodníka HÁK Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1. /  Žáci 11-14 let 1:16:39.0 0:01:19.7
5 2005 detail závodníka SKRBEK Jan CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2. /  Junioři 15-18 let 1:17:45.0 0:02:25.7
6 2098 detail závodníka KUBIŠTA Martin CZE 2003 BAKAKO Nová Paka 3. /  Junioři 15-18 let 1:20:32.5 0:05:13.1
7 2089 detail závodníka PIVNIČKA Jakub CZE 2005 Pitrs Bikes Team 2. /  Žáci 11-14 let 1:21:46.7 0:06:27.4
8 2168 detail závodníka FEJK Lukáš CZE 1988 Carla.Kupkolo.cz 3. /  Muži od 19 let 1:21:47.0 0:06:27.6
9 2007 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 11-14 let 1:21:54.0 0:06:34.6
10 2119 detail závodníka MORÁVEK Roman CZE 2002 SK Špindl 4. /  Junioři 15-18 let 1:21:56.7 0:06:37.4
11 2038 detail závodníka ČECH Jan CZE 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA 5. /  Junioři 15-18 let 1:23:00.0 0:07:40.6
12 2094 detail závodníka POSPÍŠIL Lukáš CZE 1998 Redpoint Eleven Team 4. /  Muži od 19 let 1:24:12.0 0:08:52.6
13 2092 detail závodníka PEŠINA Jakub CZE 2004 Redpoint Eleven Team 4. /  Žáci 11-14 let 1:24:34.2 0:09:14.9
14 2050 detail závodníka ALVAREZ Josef Javier CZE 2004 SKI Police nad Metují 5. /  Žáci 11-14 let 1:27:58.9 0:12:39.6
15 2171 detail závodníka LAURYN Radek CZE 1997 Redpoint Eleven Team 5. /  Muži od 19 let 1:28:00.7 0:12:41.4
16 2142 detail závodníka HORÁK Ondřej CZE 2005 KolaChaloupka.cz 6. /  Žáci 11-14 let 1:28:22.2 0:13:02.8
17 2057 detail závodníka HARASYM Maciej POL 1977 Ostre koło 6. /  Muži od 19 let 1:28:55.7 0:13:36.4
18 2191 detail závodníka ZIESER Marek CZE 2007 Spartak Vrchlabí 7. /  Žáci 11-14 let 1:30:09.9 0:14:50.5
19 2139 detail závodníka KLEINER Petr CZE 1997 Team Redpoint 7. /  Muži od 19 let 1:30:37.7 0:15:18.3
20 2088 detail závodníka SKALICKÝ Jakub CZE 2004 Mtb Spartak Vrchlabí 8. /  Žáci 11-14 let 1:30:44.5 0:15:25.1
21 2072 detail závodníka PETR Michal CZE 2004 INS ATELIÉR NÁCHOD 9. /  Žáci 11-14 let 1:31:08.7 0:15:49.3
22 2096 detail závodníka BALCAR Jiří CZE 2003 HO Náchod 6. /  Junioři 15-18 let 1:31:10.4 0:15:51.0
23 2059 detail závodníka ŠKODA Milan CZE 1966 Redpoint Eleven Team 8. /  Muži od 19 let 1:32:52.1 0:17:32.8
24 2045 detail závodníka SAMEC Jaroslav CZE 1974 JASA 9. /  Muži od 19 let 1:33:11.1 0:17:51.8
25 2166 detail závodníka SLANÝ Jakub CZE 2003 --- 7. /  Junioři 15-18 let 1:33:17.6 0:17:58.3
26 2152 detail závodníka STREJČEJ Adam CZE 2006 Bikeclinic Junior team 10. /  Žáci 11-14 let 1:33:25.7 0:18:06.3
27 2124 detail závodníka ILŠNER Martin CZE 2004 --- 11. /  Žáci 11-14 let 1:33:36.7 0:18:17.3
28 2173 detail závodníka ANDREASIK Tomasz POL 1973 --- 10. /  Muži od 19 let 1:33:36.7 0:18:17.3
29 2121 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior team 12. /  Žáci 11-14 let 1:33:52.4 0:18:33.0
30 2147 detail závodníka ČECH Aleš CZE 1975 HEAD BIKE TJ OPAVA 11. /  Muži od 19 let 1:33:54.4 0:18:35.1
31 2052 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 Bikeclinic Junior team 13. /  Žáci 11-14 let 1:33:55.4 0:18:36.0
32 2099 detail závodníka HRUBÝ Filip CZE 2006 Redpoint Eleven Team 14. /  Žáci 11-14 let 1:34:46.4 0:19:27.0
33 2041 detail závodníka BINDEROVÁ Petra CZE 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA 1. /  Juniorky 15-18 let 1:34:52.9 0:19:33.5
34 2108 detail závodníka JASSO Ladislav CZE 1987 SP MTB Vrchlabí 12. /  Muži od 19 let 1:35:18.9 0:19:59.5
35 2118 detail závodníka GEISLER Jakub CZE 2005 --- 15. /  Žáci 11-14 let 1:35:27.9 0:20:08.5
36 2095 detail závodníka MEIEROVÁ Bára CZE 2002 SKI Police nad Metují 2. /  Juniorky 15-18 let 1:35:31.9 0:20:12.5
37 2188 detail závodníka EFFENBERK Leoš CZE 1971 GHOST Team 13. /  Muži od 19 let 1:35:32.9 0:20:13.6
38 2054 detail závodníka POKORNÁ Emma CZE 2001 Olymp Trutnov 3. /  Juniorky 15-18 let 1:36:54.6 0:21:35.2
39 2046 detail závodníka POKORNÝ Miloš CZE 1974 Olymp Trutnov 14. /  Muži od 19 let 1:36:54.6 0:21:35.2
40 2125 detail závodníka BENDL Jaroslav CZE 1960 SK Unitherm Jablonec 15. /  Muži od 19 let 1:37:13.6 0:21:54.2
41 2058 detail závodníka FALTA Matyáš CZE 2000 --- 8. /  Junioři 15-18 let 1:37:43.7 0:22:24.3
42 2151 detail závodníka STREJČEK Pavel CZE 1976 --- 16. /  Muži od 19 let 1:37:50.3 0:22:31.0
43 2141 detail závodníka HADAŠ Kvido CZE 2002 Analfabet.cz 9. /  Junioři 15-18 let 1:40:58.6 0:25:39.3
44 2137 detail závodníka ZEMÁNKOVÁ Linda CZE 2000 Symbio+ CE.Energy 4. /  Juniorky 15-18 let 1:41:36.6 0:26:17.2
45 2024 detail závodníka MEZLÍK Daniel CZE 2005 TJ Spartak Třebíč 16. /  Žáci 11-14 let 1:41:52.6 0:26:33.2
46 2169 detail závodníka KUBEČEK Vojtěch CZE 2003 Pitrs Bikes Team 10. /  Junioři 15-18 let 1:42:03.3 0:26:43.9
47 2042 detail závodníka KVITSKÝ Marek CZE 1978 Fitclub Jičín 17. /  Muži od 19 let 1:42:28.6 0:27:09.2
48 2128 detail závodníka JŮZOVÁ Kateřina CZE 1991 KolaChaloupka.cz 1. /  Ženy od 19 let 1:44:23.3 0:29:03.9
49 2189 detail závodníka PÁV Radovan CZE 1979 SOKOL SEMECHANICE 18. /  Muži od 19 let 1:44:30.8 0:29:11.4
50 2110 detail závodníka MEIER Lukáš CZE 2004 --- 17. /  Žáci 11-14 let 1:44:32.3 0:29:13.0
51 2182 detail závodníka DLUŽANSKÝ Tomáš CZE 1985 --- 19. /  Muži od 19 let 1:44:32.8 0:29:13.5
52 2131 detail závodníka KOBLASA Jiří CZE 2004 Carla.Kupkolo.cz 18. /  Žáci 11-14 let 1:44:44.9 0:29:25.5
53 2116 detail závodníka IŠTOK Marek CZE 2005 --- 19. /  Žáci 11-14 let 1:44:45.5 0:29:26.2
54 2160 detail závodníka ORSAVA Lukáš CZE 1983 ARLES s.r.o 20. /  Muži od 19 let 1:44:45.6 0:29:26.2
55 2055 detail závodníka SKŘIVAN Dominik CZE 1996 --- 21. /  Muži od 19 let 1:45:09.3 0:29:49.9
56 2158 detail závodníka JAHODA Martin CZE 1975 DEVELOP 22. /  Muži od 19 let 1:45:09.5 0:29:50.2
57 2074 detail závodníka FULKOVÁ Šárka CZE 2002 Redpoint Eleven Team 5. /  Juniorky 15-18 let 1:45:23.3 0:30:03.9
58 2051 detail závodníka DOLEČEK Přemysl CZE 2007 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 20. /  Žáci 11-14 let 1:46:27.7 0:31:08.4
59 2047 detail závodníka FILGAS Matouš CZE 2008 ACK Sará Ves n.O. 1. /  Žáci do 10 let 1:46:56.3 0:31:36.9
60 2097 detail závodníka KREJSAR Ondra CZE 2004 INS ATELIÉR NÁCHOD 21. /  Žáci 11-14 let 1:48:43.2 0:33:23.9
61 2025 detail závodníka SAIDL Filip CZE 2006 Pitrs Bikes Team 22. /  Žáci 11-14 let 1:48:59.5 0:33:40.1
62 2161 detail závodníka LUPAČ Petr CZE 1983 DEVELOP 23. /  Muži od 19 let 1:49:18.6 0:33:59.2
63 2130 detail závodníka MORÁVEK Pavel CZE 2007 --- 23. /  Žáci 11-14 let 1:49:21.0 0:34:01.6
64 2091 detail závodníka PEŠINA Jan CZE 2006 Redpoint Eleven Team 24. /  Žáci 11-14 let 1:49:57.7 0:34:38.4
65 2043 detail závodníka KLEIN Jiří CZE 1978 --- 24. /  Muži od 19 let 1:50:39.3 0:35:19.9
66 2150 detail závodníka PETRANEK Ales CZE 1973 Sdh Podhořany 25. /  Muži od 19 let 1:50:45.3 0:35:25.9
67 2123 detail závodníka ILŠNER Patrik CZE 2007 --- 25. /  Žáci 11-14 let 1:51:16.5 0:35:57.1
68 2067 detail závodníka PÁNKOVÁ Žofie CZE 2006 --- 1. /  Žákyně 11-14 let 1:51:17.5 0:35:58.2
69 2107 detail závodníka THÉR Ondřej CZE 2008 --- 2. /  Žáci do 10 let 1:51:42.5 0:36:23.1
70 2186 detail závodníka ŠAFR Vladimír CZE 1981 SOKOL MAXIČKY / TRIEXPERT 1. /  Koloběžky - muži 1:52:50.5 0:37:31.1
71 2132 detail závodníka FUTÓ Tereza CZE 2002 Sport team Hrádek 6. /  Juniorky 15-18 let 1:53:42.2 0:38:22.8
72 2081 detail závodníka HEJNYŠ Marek CZE 2004 --- 26. /  Žáci 11-14 let 1:54:03.8 0:38:44.4
73 2060 detail závodníka RAKOVÁ Marcela CZE 1967 Alfa team Hořice 2. /  Ženy od 19 let 1:54:11.4 0:38:52.1
74 2149 detail závodníka ČAPOUNOVÁ Marcela CZE 1977 Sdh Podhořany 3. /  Ženy od 19 let 1:54:20.3 0:39:00.9
75 2085 detail závodníka NAVRÁTIL Štěpán CZE 2006 Pitrs Bikes Team 27. /  Žáci 11-14 let 1:54:42.7 0:39:23.3
76 2114 detail závodníka POJDA Zvonimír CZE 1946 Gepard Pardubice 26. /  Muži od 19 let 1:54:51.2 0:39:31.8
77 2190 detail závodníka BERNARDOVÁ Tereza CZE 1983 --- 4. /  Ženy od 19 let 1:55:07.2 0:39:47.8
78 2049 detail závodníka BEZUŠKOVÁ Leontýna CZE 2005 Pitrs Bikes Team 2. /  Žákyně 11-14 let 1:56:50.7 0:41:31.3
79 2100 detail závodníka HETH Filip CZE 2005 Ski Avia Praha 28. /  Žáci 11-14 let 1:56:53.3 0:41:33.9
80 2184 detail závodníka BÁRTA Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984 2. /  Koloběžky - muži 1:56:59.7 0:41:40.3
81 2022 detail závodníka JAROŇ Šimon CZE 2005 BTO Zašová 29. /  Žáci 11-14 let 1:57:42.7 0:42:23.4
82 2138 detail závodníka CHALOUPKA Petr CZE 1992 KolaChaloupka.cz 27. /  Muži od 19 let 1:59:05.5 0:43:46.1
83 2030 detail závodníka BEDNAŘÍK Jan CZE 2007 --- 30. /  Žáci 11-14 let 1:59:57.4 0:44:38.0
84 2029 detail závodníka BEDNAŘÍK Stanislav CZE 1975 --- 28. /  Muži od 19 let 1:59:58.7 0:44:39.4
85 2148 detail závodníka BERANOVÁ Lenka CZE 1969 --- 5. /  Ženy od 19 let 2:00:06.5 0:44:47.1
86 2015 detail závodníka CHALUPA Jan CZE 1979 --- 29. /  Muži od 19 let 2:00:08.5 0:44:49.1
87 2093 detail závodníka POSPÍŠIL Jiří CZE 1969 Redpoint Eleven Team 3. /  Koloběžky - muži 2:00:18.6 0:44:59.3
88 2167 detail závodníka MIKŠOVSKÁ Kateřina CZE 1969 BPC 6. /  Ženy od 19 let 2:01:59.6 0:46:40.3
89 2112 detail závodníka ŠULCOVÁ Adéla CZE 2006 S-sport Hronov 3. /  Žákyně 11-14 let 2:02:21.7 0:47:02.3
90 2012 detail závodníka KOVÁŘOVÁ Jitka CZE 2005 --- 4. /  Žákyně 11-14 let 2:02:36.6 0:47:17.2
91 2064 detail závodníka ROČKOVÁ Romana CZE 1970 SDH Vysoká u Holic 7. /  Ženy od 19 let 2:02:52.2 0:47:32.8
92 2077 detail závodníka TÉR Filip CZE 2001 S-sport Hronov 11. /  Junioři 15-18 let 2:04:17.9 0:48:58.5
93 2180 detail závodníka VOJTĚCH Martin CZE 1971 --- 30. /  Muži od 19 let 2:05:34.7 0:50:15.3
94 2115 detail závodníka BARI Josef CZE 1964 Gepard Pardubice 31. /  Muži od 19 let 2:06:05.6 0:50:46.2
95 2104 detail závodníka KRÁTKÝ Patrik CZE 2007 Ski Avia Praha 31. /  Žáci 11-14 let 2:06:37.8 0:51:18.5
96 2019 detail závodníka MAZAČ Michal CZE 1977 --- 32. /  Muži od 19 let 2:06:39.8 0:51:20.5
97 2122 detail závodníka ZEZULKA Aleš CZE 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 32. /  Žáci 11-14 let 2:07:05.3 0:51:46.0
98 2075 detail závodníka RASOCHA Tomáš CZE 1975 --- 4. /  Koloběžky - muži 2:07:19.4 0:52:00.0
99 2086 detail závodníka ŠRETR Michal CZE 2008 S-sport Hronov 3. /  Žáci do 10 let 2:07:20.3 0:52:00.9
100 2037 detail závodníka KUBÍN Leoš CZE 1959 ŠNECI Náchod 5. /  Koloběžky - muži 2:07:33.1 0:52:13.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru