Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :28.4.2018 MÍSTO :Hustopeče

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
3345 detail závodníka ANDRŠ Jakub CZE 2004 --- 2:20:47.5
3342 detail závodníka ANDRŠ Petr CZE 1967 AGROTEC 2:21:17.0
3430 detail závodníka BAGAR Jiří CZE 1974 --- 1:54:51.9
3458 detail závodníka BÁLEK Milan CZE 1972 --- 2:53:31.2
6919 detail závodníka BÁLKOVÁ Karolína CZE 2008 --- 2:53:31.2
6921 detail závodníka BÁLKOVÁ Monika CZE 2006 --- 2:53:29.5
3257 detail závodníka BEČVÁŘ David CZE 1978 Prima-kolo 1:13:03.1
3466 detail závodníka BEDĚRKA Lukáš CZE 1980 BMX Pardubice 1:28:36.1
3424 detail závodníka BENEŠOVÁ Adriana CZE 1979 --- 1:26:23.1
6851 detail závodníka BENEŠOVÁ Bibiana CZE 2007 --- 1:06:20.1
6850 detail závodníka BENEŠOVÁ Sára CZE 2010 --- 1:26:26.6
3253 detail závodníka BLAZEK Ivan CZE 1976 Nasavrky Bikers 1:30:04.1
3268 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1952 Nasavrky Bikers 1:30:40.4
3398 detail závodníka BLAŽKOVÁ Andrea CZE 1992 --- 1:38:38.6
3457 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jana CZE 1975 Nasavrky Bikers 1:30:15.9
6582 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 1:30:03.1
3464 detail závodníka BOHÁNSKÝ Leoš CZE 1973 --- 1:29:41.4
6843 detail závodníka BOHDÁLKOVÁ Alena CZE 2008 --- 1:17:41.6
3423 detail závodníka BOHDÁLKOVÁ Jolana CZE 1974 --- 1:17:53.9
6842 detail závodníka BOHDÁLKOVÁ Marie CZE 2005 --- 1:16:01.1
3467 detail závodníka BRÍD Lukáš CZE 1980 --- DNS
6860 detail závodníka BRÍDL Jakub CZE 2009 --- 2:44:31.5
6861 detail závodníka BRÍDL Michal CZE 2011 --- 2:45:01.0
3252 detail závodníka BUŠKOVÁ Leona CZE 1972 GHOST Team 2:12:12.4
3420 detail závodníka CETKOVÁ Michaela CZE 1980 --- 0:53:37.8
3275 detail závodníka ČECHOVÁ Lucie CZE 1981 --- DNS
3444 detail závodníka ČERNÁ Veronika CZE 1981 --- 2:08:01.7
3321 detail závodníka ČERNÍNOVÁ Veronika CZE 1989 --- DNS
3315 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 1964 AGROTEC 1:39:30.4
3338 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 2005 --- 1:39:28.1
3299 detail závodníka DIVILA Tomáš CZE 1990 --- DNS
3266 detail závodníka DOKLÁDALOVÁ Hana CZE 1969 --- 2:01:25.4
3272 detail závodníka DOMIN Marcel CZE 1976 --- 0:51:03.8
6564 detail závodníka DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 0:51:07.1
3309 detail závodníka DOPITOVÁ Jana CZE 1985 --- 2:05:56.2
6757 detail závodníka FIBIKAR Jan CZE 2012 GHOST Team 2:12:12.9
3463 detail závodníka FRÝDKOVÁ Daniela CZE 1976 --- 1:26:57.4
3322 detail závodníka FÜRSTOVÁ Milena CZE 1954 --- DNS
3313 detail závodníka GRABCOVÁ Gabriela CZE 1973 --- 2:14:52.2
3390 detail závodníka GRABCOVÁ Kamila CZE 1993 --- 2:14:49.0
3314 detail závodníka GRABEC Michal CZE 2003 --- 2:05:46.7
3316 detail závodníka GRÁFOVÁ Jana CZE 1982 PSK Znojmo 1:49:38.7
3367 detail závodníka GROLIG Jaroslav CZE 1965 AGROTEC a.s., Hustopeče 1:18:46.9
3368 detail závodníka GROLIG Petr CZE 1966 AGROTEC a.s., Hustopeče 1:19:45.7
3344 detail závodníka GRULICH Milan CZE 1981 AGROTEC 2:02:55.4
3339 detail závodníka GRULICH Ondřej CZE 2007 --- 1:39:29.4
3340 detail závodníka GRULICH Tomáš CZE 2010 --- 2:02:55.2
6685 detail závodníka HALÁS Antonín CZE 2011 Cykloteam KOLARNA Olomouc 0:49:09.8
3254 detail závodníka HALÁS Marián CZE 1973 Cykloteam KOLARNA Olomouc 0:49:05.6
3434 detail závodníka HANUŠOVÁ Jana CZE 1981 --- 1:53:18.4
3402 detail závodníka HATINOVÁ Kateřina CZE 2008 --- 2:50:55.0
3400 detail závodníka HATINOVÁ Magdalena CZE 2012 --- 2:50:56.0
3401 detail závodníka HATINOVÁ Michaela CZE 1979 --- DNS
3320 detail závodníka HAVELKOVÁ Jana CZE 1988 --- DNS
3355 detail závodníka HAVRÁNEK Josef CZE 1969 --- 2:06:16.2
3274 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín DNS
3273 detail závodníka HENDRICHOVA Jitka CZE 1978 --- 1:11:02.4
3303 detail závodníka HERC Jan CZE 1956 --- 1:45:27.9
3369 detail závodníka HLAVINKA Jindřich CZE 2003 AGROTEC a.s., Hustopeče DNS
3366 detail závodníka HLAVINKA Jindřich CZE 1970 --- DNS
3370 detail závodníka HLAVINKOVÁ Kateřina CZE 1974 AGROTEC a.s., Hustopeče DNS
3371 detail závodníka HLAVINKOVÁ Kateřina CZE 2000 AGROTEC a.s., Hustopeče DNS
3428 detail závodníka HODISOVÁ Jana CZE 1980 --- 1:55:28.2
3286 detail závodníka HOFMAN Jindřich CZE 1969 --- 0:59:03.3
3357 detail závodníka HOFMANOVÁ Veronika CZE 1975 --- 1:11:54.9
3354 detail závodníka HOCHMAN Radim CZE 1979 --- 1:50:59.9
3413 detail závodníka HOLÁ Andrea CZE 1977 --- DNF
6767 detail závodníka HOLÁ Eliška CZE 2009 --- DNF
6766 detail závodníka HOLÁ Natálie CZE 2006 --- DNF
6636 detail závodníka HOLANOVÁ Anděla CZE 2006 Symbio+CE Energy DNS
3278 detail závodníka HOLANOVÁ Hana CZE 1977 --- 1:45:52.4
6637 detail závodníka HOLANOVÁ Julie CZE 2009 Symbio+CE Energy DNS
6670 detail závodníka HOLUB Čeněk CZE 2006 --- 1:34:15.6
3260 detail závodníka HOLUB Martin CZE 1977 3M 1:41:01.2
6669 detail závodníka HOLUBOVÁ Eliška CZE 2013 --- 1:40:59.6
3412 detail závodníka HOLÝ David CZE 1976 --- DNF
3269 detail závodníka HŘEBÍČKOVÁ Barbora CZE 2003 Little Nails 1:49:36.2
3450 detail závodníka CHLUBNA Jiří CZE 1983 --- 2:46:15.0
6882 detail závodníka CHLUBNA Šimon CZE 2012 --- 2:46:15.0
3452 detail závodníka CHLUBNOVÁ Pavlína CZE 1988 --- 2:46:17.7
3264 detail závodníka CHVOJKA Petr CZE 1977 GHOST Team 1:59:08.9
6773 detail závodníka CHVOJKOVÁ Bára CZE 2004 --- 1:59:08.9
3265 detail závodníka CHVOJKOVÁ Šárka CZE 1982 GHOST Team 1:14:03.6
3391 detail závodníka IMREOVÁ Patricie CZE 1994 --- 1:49:03.4
3393 detail závodníka IVIČIČ Jan CZE 1971 --- DNS
6923 detail závodníka JAKUBCOVÁ Valerie CZE 2008 --- 2:15:21.9
3459 detail závodníka JAKUBEK Aleš CZE 1980 --- 2:15:17.2
6769 detail závodníka JAKUBIŠIN Nick CZE 2005 --- 2:25:18.7
6768 detail závodníka JAKUBIŠIN Tobias CZE 2010 --- 2:25:17.7
3414 detail závodníka JAKUBIŠINOVÁ Radana CZE 1977 --- 2:16:39.2
3311 detail závodníka JAMAI Petra CZE 1975 Pepet 2:11:34.9
3283 detail závodníka JANČÍKOVÁ Hana CZE 1965 --- 2:23:16.5
3328 detail závodníka KANDA Martin CZE 1975 --- 1:34:25.6
6708 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 --- DNS
6709 detail závodníka KANDOVÁ Tereza CZE 2006 --- DNS
3329 detail závodníka KANDOVÁ Zuzana CZE 1977 --- 2:19:36.2
3261 detail závodníka KIMLA Jan CZE 1968 STS Chvojkovice - Brod 1:42:45.4
6675 detail závodníka KIMLA Štěpán CZE 2008 STS Chvojkovice - Brod 1:42:43.7
3281 detail závodníka KLANČÍKOVÁ Adéla CZE 2006 --- 2:03:32.2
6651 detail závodníka KLANČÍKOVÁ Klára CZE 2013 --- 2:08:07.7