Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
DATUM : | 28.4.2018 | MÍSTO : | Hustopeče |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filtr aktivní
| výběr aktivní
Načítání ...
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas |
---|
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
diplom | 3345 | ANDRŠ Jakub | 2004 | --- | 2:20:47.5 | ||
diplom | 3342 | ANDRŠ Petr | 1967 | AGROTEC | 2:21:17.0 | ||
diplom | 3430 | BAGAR Jiří | 1974 | --- | 1:54:51.9 | ||
diplom | 3458 | BÁLEK Milan | 1972 | --- | 2:53:31.2 | ||
diplom | 6919 | BÁLKOVÁ Karolína | 2008 | --- | 2:53:31.2 | ||
diplom | 6921 | BÁLKOVÁ Monika | 2006 | --- | 2:53:29.5 | ||
diplom | 3257 | BEČVÁŘ David | 1978 | Prima-kolo | 1:13:03.1 | ||
diplom | 3466 | BEDĚRKA Lukáš | 1980 | BMX Pardubice | 1:28:36.1 | ||
diplom | 3424 | BENEŠOVÁ Adriana | 1979 | --- | 1:26:23.1 | ||
diplom | 6851 | BENEŠOVÁ Bibiana | 2007 | --- | 1:06:20.1 | ||
diplom | 6850 | BENEŠOVÁ Sára | 2010 | --- | 1:26:26.6 | ||
diplom | 3253 | BLAZEK Ivan | 1976 | Nasavrky Bikers | 1:30:04.1 | ||
diplom | 3268 | BLAŽEK Ivan | 1952 | Nasavrky Bikers | 1:30:40.4 | ||
diplom | 3398 | BLAŽKOVÁ Andrea | 1992 | --- | 1:38:38.6 | ||
diplom | 3457 | BLAŽKOVÁ Jana | 1975 | Nasavrky Bikers | 1:30:15.9 | ||
diplom | 6582 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 1:30:03.1 | ||
diplom | 3464 | BOHÁNSKÝ Leoš | 1973 | --- | 1:29:41.4 | ||
diplom | 6843 | BOHDÁLKOVÁ Alena | 2008 | --- | 1:17:41.6 | ||
diplom | 3423 | BOHDÁLKOVÁ Jolana | 1974 | --- | 1:17:53.9 | ||
diplom | 6842 | BOHDÁLKOVÁ Marie | 2005 | --- | 1:16:01.1 | ||
3467 | BRÍD Lukáš | 1980 | --- | DNS | |||
diplom | 6860 | BRÍDL Jakub | 2009 | --- | 2:44:31.5 | ||
diplom | 6861 | BRÍDL Michal | 2011 | --- | 2:45:01.0 | ||
diplom | 3252 | BUŠKOVÁ Leona | 1972 | GHOST Team | 2:12:12.4 | ||
diplom | 3420 | CETKOVÁ Michaela | 1980 | --- | 0:53:37.8 | ||
3275 | ČECHOVÁ Lucie | 1981 | --- | DNS | |||
diplom | 3444 | ČERNÁ Veronika | 1981 | --- | 2:08:01.7 | ||
3321 | ČERNÍNOVÁ Veronika | 1989 | --- | DNS | |||
diplom | 3338 | DAŇSA Jaroslav | 2005 | --- | 1:39:28.1 | ||
diplom | 3315 | DAŇSA Jaroslav | 1964 | AGROTEC | 1:39:30.4 | ||
3299 | DIVILA Tomáš | 1990 | --- | DNS | |||
diplom | 3266 | DOKLÁDALOVÁ Hana | 1969 | --- | 2:01:25.4 | ||
diplom | 3272 | DOMIN Marcel | 1976 | --- | 0:51:03.8 | ||
diplom | 6564 | DOMIN Matyáš | 2011 | Hvězda Praha | 0:51:07.1 | ||
diplom | 3309 | DOPITOVÁ Jana | 1985 | --- | 2:05:56.2 | ||
diplom | 6757 | FIBIKAR Jan | 2012 | GHOST Team | 2:12:12.9 | ||
diplom | 3463 | FRÝDKOVÁ Daniela | 1976 | --- | 1:26:57.4 | ||
3322 | FÜRSTOVÁ Milena | 1954 | --- | DNS | |||
diplom | 3313 | GRABCOVÁ Gabriela | 1973 | --- | 2:14:52.2 | ||
diplom | 3390 | GRABCOVÁ Kamila | 1993 | --- | 2:14:49.0 | ||
diplom | 3314 | GRABEC Michal | 2003 | --- | 2:05:46.7 | ||
diplom | 3316 | GRÁFOVÁ Jana | 1982 | PSK Znojmo | 1:49:38.7 | ||
diplom | 3367 | GROLIG Jaroslav | 1965 | AGROTEC a.s., Hustopeče | 1:18:46.9 | ||
diplom | 3368 | GROLIG Petr | 1966 | AGROTEC a.s., Hustopeče | 1:19:45.7 | ||
diplom | 3344 | GRULICH Milan | 1981 | AGROTEC | 2:02:55.4 | ||
diplom | 3339 | GRULICH Ondřej | 2007 | --- | 1:39:29.4 | ||
diplom | 3340 | GRULICH Tomáš | 2010 | --- | 2:02:55.2 | ||
diplom | 6685 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 0:49:09.8 | ||
diplom | 3254 | HALÁS Marián | 1973 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 0:49:05.6 | ||
diplom | 3434 | HANUŠOVÁ Jana | 1981 | --- | 1:53:18.4 | ||
diplom | 3402 | HATINOVÁ Kateřina | 2008 | --- | 2:50:55.0 | ||
diplom | 3400 | HATINOVÁ Magdalena | 2012 | --- | 2:50:56.0 | ||
3401 | HATINOVÁ Michaela | 1979 | --- | DNS | |||
3320 | HAVELKOVÁ Jana | 1988 | --- | DNS | |||
diplom | 3355 | HAVRÁNEK Josef | 1969 | --- | 2:06:16.2 | ||
3274 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | DNS | |||
diplom | 3273 | HENDRICHOVA Jitka | 1978 | --- | 1:11:02.4 | ||
diplom | 3303 | HERC Jan | 1956 | --- | 1:45:27.9 | ||
3369 | HLAVINKA Jindřich | 2003 | AGROTEC a.s., Hustopeče | DNS | |||
3366 | HLAVINKA Jindřich | 1970 | --- | DNS | |||
3370 | HLAVINKOVÁ Kateřina | 1974 | AGROTEC a.s., Hustopeče | DNS | |||
3371 | HLAVINKOVÁ Kateřina | 2000 | AGROTEC a.s., Hustopeče | DNS | |||
diplom | 3428 | HODISOVÁ Jana | 1980 | --- | 1:55:28.2 | ||
diplom | 3286 | HOFMAN Jindřich | 1969 | --- | 0:59:03.3 | ||
diplom | 3357 | HOFMANOVÁ Veronika | 1975 | --- | 1:11:54.9 | ||
diplom | 3354 | HOCHMAN Radim | 1979 | --- | 1:50:59.9 | ||
3413 | HOLÁ Andrea | 1977 | --- | DNF | |||
6767 | HOLÁ Eliška | 2009 | --- | DNF | |||
6766 | HOLÁ Natálie | 2006 | --- | DNF | |||
6636 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | Symbio+CE Energy | DNS | |||
diplom | 3278 | HOLANOVÁ Hana | 1977 | --- | 1:45:52.4 | ||
6637 | HOLANOVÁ Julie | 2009 | Symbio+CE Energy | DNS | |||
diplom | 6670 | HOLUB Čeněk | 2006 | --- | 1:34:15.6 | ||
diplom | 3260 | HOLUB Martin | 1977 | 3M | 1:41:01.2 | ||
diplom | 6669 | HOLUBOVÁ Eliška | 2013 | --- | 1:40:59.6 | ||
3412 | HOLÝ David | 1976 | --- | DNF | |||
diplom | 3269 | HŘEBÍČKOVÁ Barbora | 2003 | Little Nails | 1:49:36.2 | ||
diplom | 3450 | CHLUBNA Jiří | 1983 | --- | 2:46:15.0 | ||
diplom | 6882 | CHLUBNA Šimon | 2012 | --- | 2:46:15.0 | ||
diplom | 3452 | CHLUBNOVÁ Pavlína | 1988 | --- | 2:46:17.7 | ||
diplom | 3264 | CHVOJKA Petr | 1977 | GHOST Team | 1:59:08.9 | ||
diplom | 6773 | CHVOJKOVÁ Bára | 2004 | --- | 1:59:08.9 | ||
diplom | 3265 | CHVOJKOVÁ Šárka | 1982 | GHOST Team | 1:14:03.6 | ||
diplom | 3391 | IMREOVÁ Patricie | 1994 | --- | 1:49:03.4 | ||
3393 | IVIČIČ Jan | 1971 | --- | DNS | |||
diplom | 6923 | JAKUBCOVÁ Valerie | 2008 | --- | 2:15:21.9 | ||
diplom | 3459 | JAKUBEK Aleš | 1980 | --- | 2:15:17.2 | ||
diplom | 6769 | JAKUBIŠIN Nick | 2005 | --- | 2:25:18.7 | ||
diplom | 6768 | JAKUBIŠIN Tobias | 2010 | --- | 2:25:17.7 | ||
diplom | 3414 | JAKUBIŠINOVÁ Radana | 1977 | --- | 2:16:39.2 | ||
diplom | 3311 | JAMAI Petra | 1975 | Pepet | 2:11:34.9 | ||
diplom | 3283 | JANČÍKOVÁ Hana | 1965 | --- | 2:23:16.5 | ||
diplom | 3328 | KANDA Martin | 1975 | --- | 1:34:25.6 | ||
6708 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | DNS | |||
6709 | KANDOVÁ Tereza | 2006 | --- | DNS | |||
diplom | 3329 | KANDOVÁ Zuzana | 1977 | --- | 2:19:36.2 | ||
diplom | 3261 | KIMLA Jan | 1968 | STS Chvojkovice - Brod | 1:42:45.4 | ||
diplom | 6675 | KIMLA Štěpán | 2008 | STS Chvojkovice - Brod | 1:42:43.7 | ||
diplom | 3281 | KLANČÍKOVÁ Adéla | 2006 | --- | 2:03:32.2 | ||
diplom | 6651 | KLANČÍKOVÁ Klára | 2013 | --- | 2:08:07.7 |