Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :28.4.2018 MÍSTO :Hustopeče

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
3345 detail závodníka ANDRŠ Jakub CZE 2004 --- 2:20:47.5
3342 detail závodníka ANDRŠ Petr CZE 1967 AGROTEC 2:21:17.0
3430 detail závodníka BAGAR Jiří CZE 1974 --- 1:54:51.9
3458 detail závodníka BÁLEK Milan CZE 1972 --- 2:53:31.2
3257 detail závodníka BEČVÁŘ David CZE 1978 Prima-kolo 1:13:03.1
3466 detail závodníka BEDĚRKA Lukáš CZE 1980 BMX Pardubice 1:28:36.1
3253 detail závodníka BLAZEK Ivan CZE 1976 Nasavrky Bikers 1:30:04.1
3268 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1952 Nasavrky Bikers 1:30:40.4
3464 detail závodníka BOHÁNSKÝ Leoš CZE 1973 --- 1:29:41.4
3467 detail závodníka BRÍD Lukáš CZE 1980 --- DNS
6860 detail závodníka BRÍDL Jakub CZE 2009 --- 2:44:31.5
6861 detail závodníka BRÍDL Michal CZE 2011 --- 2:45:01.0
3315 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 1964 AGROTEC 1:39:30.4
3338 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 2005 --- 1:39:28.1
3299 detail závodníka DIVILA Tomáš CZE 1990 --- DNS
3272 detail závodníka DOMIN Marcel CZE 1976 --- 0:51:03.8
6564 detail závodníka DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 0:51:07.1
6757 detail závodníka FIBIKAR Jan CZE 2012 GHOST Team 2:12:12.9
3314 detail závodníka GRABEC Michal CZE 2003 --- 2:05:46.7
3367 detail závodníka GROLIG Jaroslav CZE 1965 AGROTEC a.s., Hustopeče 1:18:46.9
3368 detail závodníka GROLIG Petr CZE 1966 AGROTEC a.s., Hustopeče 1:19:45.7
3344 detail závodníka GRULICH Milan CZE 1981 AGROTEC 2:02:55.4
3339 detail závodníka GRULICH Ondřej CZE 2007 --- 1:39:29.4
3340 detail závodníka GRULICH Tomáš CZE 2010 --- 2:02:55.2
6685 detail závodníka HALÁS Antonín CZE 2011 Cykloteam KOLARNA Olomouc 0:49:09.8
3254 detail závodníka HALÁS Marián CZE 1973 Cykloteam KOLARNA Olomouc 0:49:05.6
3355 detail závodníka HAVRÁNEK Josef CZE 1969 --- 2:06:16.2
3274 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín DNS
3303 detail závodníka HERC Jan CZE 1956 --- 1:45:27.9
3366 detail závodníka HLAVINKA Jindřich CZE 1970 --- DNS
3369 detail závodníka HLAVINKA Jindřich CZE 2003 AGROTEC a.s., Hustopeče DNS
3286 detail závodníka HOFMAN Jindřich CZE 1969 --- 0:59:03.3
3354 detail závodníka HOCHMAN Radim CZE 1979 --- 1:50:59.9
6670 detail závodníka HOLUB Čeněk CZE 2006 --- 1:34:15.6
3260 detail závodníka HOLUB Martin CZE 1977 3M 1:41:01.2
3412 detail závodníka HOLÝ David CZE 1976 --- DNF
3450 detail závodníka CHLUBNA Jiří CZE 1983 --- 2:46:15.0
6882 detail závodníka CHLUBNA Šimon CZE 2012 --- 2:46:15.0
3264 detail závodníka CHVOJKA Petr CZE 1977 GHOST Team 1:59:08.9
3393 detail závodníka IVIČIČ Jan CZE 1971 --- DNS
3459 detail závodníka JAKUBEK Aleš CZE 1980 --- 2:15:17.2
6769 detail závodníka JAKUBIŠIN Nick CZE 2005 --- 2:25:18.7
6768 detail závodníka JAKUBIŠIN Tobias CZE 2010 --- 2:25:17.7
3328 detail závodníka KANDA Martin CZE 1975 --- 1:34:25.6
3261 detail závodníka KIMLA Jan CZE 1968 STS Chvojkovice - Brod 1:42:45.4
6675 detail závodníka KIMLA Štěpán CZE 2008 STS Chvojkovice - Brod 1:42:43.7
3306 detail závodníka KNOLL Oliver CZE 2007 --- 2:07:36.4
3308 detail závodníka KNOLL Radek CZE 1974 --- 2:30:41.5
3307 detail závodníka KNOLL Tobias CZE 2010 --- 2:30:27.0
3421 detail závodníka KOLÁŘ Viktor CZE 1972 Petr Čech SPORT MTB TEAM 1:29:40.1
3372 detail závodníka KOSTROŇ Karel CZE 1977 AGROTEC a.s., Hustopeče 3:16:53.5
3373 detail závodníka KOSTROŇ Karel CZE 2007 AGROTEC a.s., Hustopeče 3:15:45.9
3374 detail závodníka KOSTROŇ Max CZE 2010 AGROTEC a.s., Hustopeče 3:16:50.9
3258 detail závodníka KOŠŤÁL Milan CZE 1955 --- 1:43:27.2
3326 detail závodníka KOZEL Marian CZE 2012 Švehlova 72 2:35:04.7
3325 detail závodníka KOZEL Tomáš CZE 1982 --- 2:35:05.7
3291 detail závodníka KRYŠTOF František CZE 1980 --- DNF
3377 detail závodníka KUBEK Marek SVK 1986 AGROTEC Slovensko s.r.o., Nitra DNS
3346 detail závodníka LANGR Radomír CZE 1969 Agroservis Záměl, s.r.o. 2:35:37.0
3341 detail závodníka LÁSKA František CZE 1975 --- 1:11:21.4
3343 detail závodníka LÁSKA Tomáš CZE 2004 --- 1:11:30.9
3416 detail závodníka LEGERSKÝ Adam CZE 1985 AGROFERT cyklo tým 1:26:10.4
3358 detail závodníka LIDMILA Petr CZE 2007 AGROTEC 1:48:58.7
3362 detail závodníka LIDMILA Zdeněk CZE 1975 KU Butchers on bikes 1:48:58.9
6813 detail závodníka LYSONEK Dominik CZE 2013 --- 0:53:39.8
3348 detail závodníka MACH Jan CZE 1963 --- DNS
3462 detail závodníka MACHÁLEK Roman CZE 1979 --- 1:15:51.9
3295 detail závodníka MARTAUZ Jakub CZE 1986 --- 2:10:18.2
3380 detail závodníka MIDDLETON Jamie CZE 2007 PRECHEZA a.s., Přerov DNF
3432 detail závodníka MINAŘÍK Luboš CZE 1983 ŠkodaAuto team 2:23:35.2
3279 detail závodníka MITÁŠ Radovan CZE 1977 Energy Team 1:10:10.1
6759 detail závodníka MORAVEC Ondřej CZE 2008 --- 1:45:44.9
3403 detail závodníka MORAVEC Petr CZE 1974 --- 1:45:44.4
3382 detail závodníka NOVÁK Martin CZE 1975 --- 2:26:43.0
3294 detail závodníka OVESNÝ Vojtěch CZE 2009 --- 2:11:09.4
3267 detail závodníka OVESNÝ Zdeněk CZE 1976 --- 2:13:22.9
3262 detail závodníka PÁČ Boris CZE 1975 --- 1:40:09.9
6679 detail závodníka PÁČ Jan CZE 2013 --- 1:40:10.4
6678 detail závodníka PÁČ Ondřej CZE 2010 --- 2:05:52.2
3364 detail závodníka PLÁŠEK František CZE 1968 AGROFERT cyklo tým 1:18:22.1
3363 detail závodníka PLÁŠEK Martin CZE 2003 AGROFERT cyklo tým DNS
3359 detail závodníka PLÁŠEK Tomáš CZE 2003 AGROFERT cyklo tým 1:18:22.6
3289 detail závodníka RESL Jaroslav CZE 1962 --- DNS
3415 detail závodníka RUSNÁK Josef CZE 1966 --- 2:41:09.5
6777 detail závodníka RUSNÁK Josef CZE 2006 --- 2:41:08.0
3426 detail závodníka RŮŽIČKA Ladislav CZE 1977 --- 2:07:28.9
3418 detail závodníka SEMERÁD Jan CZE 1966 B-Team Řevnice 0:50:58.6
6633 detail závodníka SEMERÁD Marek CZE 2012 SRAM MITAS TREK Team 0:50:59.1
6745 detail závodníka SCHIESSER Alex CZE 2010 Subaru Opava 1:57:56.9
3263 detail závodníka SCHIESSER Karel CZE 1974 Subaru Opava 1:58:27.2
3427 detail závodníka SIMON Ladislav CZE 1970 AGROFERT cyklo tým - PRECHEZA team 1:54:51.7
3399 detail závodníka SLADKÝ Richard CZE 1975 --- 2:14:56.4
3386 detail závodníka SLOUKA Dominik CZE 2009 AGROTEC a.s., Hustopeče 2:07:57.7
3384 detail závodníka SLOUKA Marcel CZE 1976 AGROTEC a.s., Hustopeče 2:09:55.9
3385 detail závodníka SLOUKA Martin CZE 2010 AGROTEC a.s., Hustopeče 2:09:54.2
3332 detail závodníka STEJSKAL Pavel CZE 1944 --- 2:42:03.2
3319 detail závodníka STEJSKAL Petr CZE 2007 --- DNS
3271 detail závodníka SUMEC Zdenek CZE 1979 --- 2:11:26.2
3361 detail závodníka SVĚTNICKÝ Tomas CZE 1965 --- DNF
3301 detail závodníka SVÍTIL Martin CZE 1971 --- 2:25:32.7