Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :30.6 - 1.7.2018 MÍSTO :Holešov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 7191 detail závodníka RAFAJ Martin CZE 2004 TUFO CZ Otrokovice 1. /  Žáci 14-16 let 0:39:50.4 0:00:00.0
2 7140 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc 1. /  Žáci 10-11 let 0:40:05.0 0:00:14.5
3 7190 detail závodníka CHROMA Eduard CZE 2003 --- 2. /  Žáci 14-16 let 0:40:32.5 0:00:42.0
4 7159 detail závodníka DUBCOVÁ Štěpánka CZE 2006 FORMAN CINELLI Kids 1. /  Žákyně 12-13 let 0:40:34.0 0:00:43.5
5 7139 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA 2. /  Žáci 10-11 let 0:40:41.0 0:00:50.5
6 7133 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 10-11 let 0:41:07.2 0:01:16.8
7 7169 detail závodníka HOFMAN Jindřich CZE 1969 --- 1. /  Doprovod 0:42:09.0 0:02:18.5
8 7128 detail závodníka JANÍČKOVÁ Adriana CZE 2005 Sršáni Ostrava 2. /  Žákyně 12-13 let 0:42:58.8 0:03:08.3
9 7177 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 GIANT Pítrs bikes 4. /  Žáci 10-11 let 0:43:39.0 0:03:48.5
10 7176 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 5. /  Žáci 10-11 let 0:43:40.3 0:03:49.8
11 7138 detail závodníka TABULKA Štěpán CZE 2007 --- 6. /  Žáci 10-11 let 0:45:22.0 0:05:31.5
12 7163 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 --- 7. /  Žáci 10-11 let 0:45:31.0 0:05:40.5
13 7130 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 10-11 let 0:45:31.5 0:05:41.0
14 7136 detail závodníka KUČERA ADAM CZE 2005 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1. /  Žáci 12-13 let 0:45:31.5 0:05:41.0
15 7129 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 8. /  Žáci 10-11 let 0:45:32.8 0:05:42.3
16 7160 detail závodníka DUBCOVÁ Anna CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 2. /  Žákyně 10-11 let 0:45:43.3 0:05:52.8
17 7161 detail závodníka DUBEC Martin CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 9. /  Žáci 10-11 let 0:45:43.5 0:05:53.0
18 7153 detail závodníka LOPOUR Šimon CZE 2006 --- 2. /  Žáci 12-13 let 0:46:29.3 0:06:38.8
19 7165 detail závodníka LEBEDA Štěpán CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 1. /  Žáci 8-9 let 0:47:08.3 0:07:17.8
20 7269 detail závodníka PLŠEK Vojtěch CZE 2005 Cykloch team 3. /  Žáci 12-13 let 0:47:35.8 0:07:45.3
21 7179 detail závodníka DRHOVÁ Denisa CZE 2006 Nordica ski zlín 3. /  Žákyně 12-13 let 0:47:46.8 0:07:56.3
22 7175 detail závodníka PAPOUŠEK Tomáš CZE 1973 UNIKOVO MTB 2. /  Doprovod 0:47:51.0 0:08:00.5
23 7174 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 UNIKOVO MTB 10. /  Žáci 10-11 let 0:47:52.0 0:08:01.5
24 7268 detail závodníka PLŠEK Václav CZE 2008 Cykloch team 11. /  Žáci 10-11 let 0:48:24.5 0:08:34.0
25 7149 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 2. /  Žáci 8-9 let 0:48:33.7 0:08:43.2
26 7166 detail závodníka LEBETA Jan CZE 2005 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žáci 12-13 let 0:50:20.0 0:10:29.5
27 7180 detail závodníka DRHOVÁ Bianka CZE 2006 Nordica ski zlín 4. /  Žákyně 12-13 let 0:50:24.3 0:10:33.8
28 7267 detail závodníka KUBA David CZE 2005 --- 5. /  Žáci 12-13 let 0:50:28.8 0:10:38.3
29 7158 detail závodníka CIHAŘ Martin CZE 2006 --- 6. /  Žáci 12-13 let 0:50:41.8 0:10:51.3
30 7152 detail závodníka MINAŘÍK Matyáš CZE 2006 --- 7. /  Žáci 12-13 let 0:50:46.0 0:10:55.5
31 7154 detail závodníka KUČERA Vladimír CZE 2002 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3. /  Žáci 14-16 let 0:50:59.0 0:11:08.5
32 7186 detail závodníka LANDSMAN Oliver CZE 2007 CK Bítovská 12. /  Žáci 10-11 let 0:51:08.3 0:11:17.8
33 7131 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 3. /  Žákyně 10-11 let 0:52:05.0 0:12:14.6
34 7148 detail závodníka SKLENÁŘ Robin CZE 2005 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:53:07.8 0:13:17.3
35 7167 detail závodníka LEBEDOVÁ Anna CZE 2007 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žákyně 10-11 let 0:54:54.5 0:15:04.1
36 7162 detail závodníka HOLÁŠKOVÁ Amálie CZE 2005 --- 5. /  Žákyně 12-13 let 0:55:18.5 0:15:28.1
37 7146 detail závodníka MĚCHURA Albert CZE 2008 PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 13. /  Žáci 10-11 let 0:55:27.8 0:15:37.3
38 7141 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 5. /  Žákyně 10-11 let 0:57:46.0 0:17:55.6
39 7187 detail závodníka GALUŠKA Martin CZE 1975 --- 3. /  Doprovod 0:57:50.5 0:18:00.1
40 7272 detail závodníka PERSON Ondřej CZE 2004 --- 4. /  Žáci 14-16 let 0:58:12.0 0:18:21.6
41 7178 detail závodníka DRHOVÁ Linda CZE 2009 Nordica ski zlín 1. /  Žákyně 8-9 let 0:59:26.5 0:19:36.1
42 7172 detail závodníka JURÁK Tobiáš CZE 2010 Cyklokroužek kostelany 3. /  Žáci 8-9 let 0:59:59.7 0:20:09.2
43 7274 detail závodníka SLAVÍK Dušan CZE 1979 ESsential.cz 4. /  Doprovod 1:00:00.5 0:20:10.0
44 7142 detail závodníka JANDA Lukáš CZE 2005 SK Jiří team Ostrava 9. /  Žáci 12-13 let 1:01:22.7 0:21:32.2
45 7273 detail závodníka ZANDA Thomas CZE 2010 --- 4. /  Žáci 8-9 let 1:02:03.5 0:22:13.1
46 7173 detail závodníka JURÁK Ivan CZE 1978 --- 5. /  Doprovod 1:02:12.0 0:22:21.5
47 7150 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 6. /  Žákyně 10-11 let 1:02:52.3 0:23:01.8
48 7134 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 2. /  Žákyně 8-9 let 1:03:12.0 0:23:21.6
49 7168 detail závodníka TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 3. /  Žákyně 8-9 let 1:03:20.8 0:23:30.3
50 7143 detail závodníka MINAŘÍK Adam CZE 2007 --- 14. /  Žáci 10-11 let 1:04:21.5 0:24:31.1
51 7271 detail závodníka PHAM Anna CZE 2004 --- 1. /  Žákyně 14-16 let 1:07:21.8 0:27:31.3
52 7270 detail závodníka KRUŠOFTOVÁ Julie CZE 2004 --- 2. /  Žákyně 14-16 let 1:07:22.2 0:27:31.7
53 7182 detail závodníka PROCHÁZKA Jan CZE 2010 --- 5. /  Žáci 8-9 let 1:12:52.6 0:33:02.1
54 7183 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 1975 --- 6. /  Doprovod 1:12:54.2 0:33:03.8
55 7184 detail závodníka KLUČKOVÁ Hana CZE 2010 KILPI KIDS RACING TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 1:12:59.1 0:33:08.7
56 7185 detail závodníka KLUČKA Zbyněk CZE 1978 --- 7. /  Doprovod 1:13:00.6 0:33:10.1
57 7171 detail závodníka OSINA Matyaš CZE 2005 --- 10. /  Žáci 12-13 let 1:19:15.6 0:39:25.1
58 7188 detail závodníka SLANÝ David CZE 2009 --- 6. /  Žáci 8-9 let 1:30:05.6 0:50:15.1
59 7189 detail závodníka SLANÁ Daniela CZE 1974 --- 1. /  Doprovod 1:30:12.9 0:50:22.4
--- 7144 detail závodníka ŠVASTALOVÁ Alžběta CZE 2010 BTFLY . /  Žákyně 8-9 let DNF ---
--- 7170 detail závodníka VAVRUŠKOVÁ Ilona CZE 1981 --- . /  Doprovod DNF ---
--- 7132 detail závodníka NOVÁKOVÁ Daniela CZE 2007 POCTA BIKE GALLERY . /  Žákyně 10-11 let DNS ---
--- 7135 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7137 detail závodníka NOVÁK Lukáš CZE 2005 Pocta Bike Galery . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7145 detail závodníka NOVÁK Kryštof CZE 2006 --- . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7147 detail závodníka PODOLOVÁ Kamila CZE 2009 GHOST Junior team . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7151 detail závodníka ŠEFLOVÁ Sofie CZE 2010 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS ---
--- 7155 detail závodníka SPRATEK Šimon CZE 2006 --- . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7156 detail závodníka POŘÍZEK Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS ---
--- 7157 detail závodníka WOLLER Ondřej CZE 2006 VRV team . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7164 detail závodníka ŠEVČÍK Matěj CZE 2006 --- . /  Žáci 12-13 let DNS ---
--- 7181 detail závodníka DRHA Pavel CZE 1970 --- . /  Doprovod DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru