Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :30.6 - 1.7.2018 MÍSTO :Holešov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
1 6459 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 GIANT Pítrs bikes 1. /  Žáci 10-11 let 0:16:08.9 0:00:00.0 03:57.5 [1] 1 04:02.7 [2] 2 04:05.9 [1] 1 04:02.7 [1] 1
2 6455 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žáci 10-11 let 0:16:12.9 0:00:03.9 03:57.7 [2] 2 04:01.7 [1] 1 04:06.7 [3] 2 04:06.7 [2] 2
3 6487 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc 3. /  Žáci 10-11 let 0:16:31.4 0:00:22.5 04:04.2 [3] 3 04:09.4 [5] 4 04:05.9 [2] 4 04:11.7 [3] 3
4 6464 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4. /  Žáci 10-11 let 0:16:38.9 0:00:29.9 04:04.7 [4] 4 04:03.4 [3] 3 04:10.9 [5] 3 04:19.7 [5] 4
5 6685 detail závodníka BLAŽEK David CZE 2007 Pardus TUFO Prostějov 5. /  Žáci 10-11 let 0:16:42.1 0:00:33.2 04:05.7 [5] 5 04:08.2 [4] 5 04:09.2 [4] 5 04:18.9 [4] 5
6 6471 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 6. /  Žáci 10-11 let 0:17:07.6 0:00:58.7 04:06.2 [6] 6 04:11.9 [6] 6 04:20.7 [6] 6 04:28.7 [12] 6
7 6468 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 7. /  Žáci 10-11 let 0:17:24.9 0:01:15.9 04:07.2 [7] 7 04:15.4 [7] 7 04:37.9 [14] 7 04:24.2 [8] 7
8 6477 detail závodníka TABULKA Štěpán CZE 2007 --- 8. /  Žáci 10-11 let 0:17:25.6 0:01:16.7 04:14.7 [11] 11 04:25.2 [8] 9 04:23.2 [7] 8 04:22.4 [6] 8
9 6580 detail závodníka DUBEC Martin CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 9. /  Žáci 10-11 let 0:17:27.4 0:01:18.4 04:10.2 [9] 9 04:27.2 [9] 8 04:25.9 [8] 9 04:23.9 [7] 9
10 6700 detail závodníka PLŠEK Václav CZE 2008 Cykloch team 10. /  Žáci 10-11 let 0:17:48.6 0:01:39.7 04:11.2 [10] 10 04:34.4 [14] 11 04:36.9 [13] 11 04:25.9 [11] 10
11 6456 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 10-11 let 0:17:54.6 0:01:45.7 04:09.2 [8] 8 04:32.7 [12] 10 04:35.9 [11] 10 04:36.7 [13] 11
12 6706 detail závodníka ŠKUBAL Filip CZE 2007 TUFO Cyklozákladna 11. /  Žáci 10-11 let 0:18:02.6 0:01:53.7 04:36.0 [18] 18 04:27.9 [10] 16 04:33.4 [10] 13 04:25.2 [10] 12
13 6705 detail závodníka ŠKUBAL Jan CZE 2007 TUFO Cyklozákladna 12. /  Žáci 10-11 let 0:18:04.6 0:01:55.7 04:29.7 [16] 16 04:33.4 [13] 15 04:36.4 [12] 15 04:24.9 [9] 13
14 6694 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 UNIKOVO MTB 13. /  Žáci 10-11 let 0:18:16.1 0:02:07.2 04:22.2 [14] 14 04:38.4 [17] 14 04:32.4 [9] 12 04:42.9 [14] 14
15 6579 detail závodníka DUBCOVÁ Anna CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 2. /  Žákyně 10-11 let 0:18:26.3 0:02:17.4 04:21.9 [13] 13 04:32.7 [11] 12 04:44.9 [17] 14 04:46.7 [15] 15
16 6462 detail závodníka NOVÁKOVÁ Daniela CZE 2007 POCTA BIKE GALLERY 3. /  Žákyně 10-11 let 0:18:35.6 0:02:26.6 04:21.2 [12] 12 04:37.2 [16] 13 04:49.7 [18] 16 04:47.4 [16] 16
17 6633 detail závodníka PERUTKA Martin CZE 2007 --- 14. /  Žáci 10-11 let 0:18:47.1 0:02:38.2 04:28.5 [15] 15 04:36.2 [15] 17 04:49.7 [18] 17 04:52.7 [18] 17
18 6489 detail závodníka LANDSMAN Oliver CZE 2007 CK Bítovská 15. /  Žáci 10-11 let 0:19:13.8 0:03:04.9 04:35.0 [17] 17 04:56.9 [19] 18 04:52.9 [20] 18 04:48.9 [17] 18
19 6498 detail závodníka ZVĚDĚLÍK Vojtěch CZE 2007 --- 16. /  Žáci 10-11 let 0:19:26.6 0:03:17.7 04:45.7 [22] 22 04:56.4 [18] 21 04:43.7 [16] 19 05:00.7 [19] 19
20 6697 detail závodníka KONEČNÝ šimon CZE 2007 TUFO - cyklozákladna otrokovice 17. /  Žáci 10-11 let 0:19:47.6 0:03:38.7 04:42.7 [20] 20 04:57.9 [20] 19 05:04.7 [21] 20 05:02.2 [21] 20
21 6501 detail závodníka RŮŽIČKA Vojtěch CZE 2007 --- 18. /  Žáci 10-11 let 0:19:48.1 0:03:39.2 04:38.0 [19] 19 05:03.6 [22] 20 05:05.4 [22] 21 05:00.9 [20] 21
22 6540 detail závodníka LEBEDOVÁ Anna CZE 2007 KOLOKROUŽEK Zlín 4. /  Žákyně 10-11 let 0:20:03.8 0:03:54.9 04:42.9 [21] 21 05:03.4 [21] 22 05:08.2 [23] 22 05:09.2 [22] 22
23 6646 detail závodníka KAĎŮREK Adam CZE 2008 --- 19. /  Žáci 10-11 let 0:21:04.6 0:04:55.7 04:54.0 [24] 24 05:07.9 [23] 23 05:34.9 [27] 23 05:27.7 [24] 23
24 6488 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 5. /  Žákyně 10-11 let 0:21:12.5 0:05:03.6 04:48.9 [23] 23 05:17.9 [24] 24 05:32.6 [26] 24 05:32.9 [26] 24
25 6509 detail závodníka MĚCHURA Albert CZE 2008 PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 20. /  Žáci 10-11 let 0:21:16.3 0:05:07.4 05:08.2 [28] 28 05:21.9 [25] 26 05:16.4 [24] 25 05:29.7 [25] 25
26 6691 detail závodníka HOLCOVÁ Eliška CZE 2007 CGB Racing Team 6. /  Žákyně 10-11 let 0:21:31.3 0:05:22.4 05:04.7 [26] 26 05:24.4 [26] 25 05:35.7 [29] 26 05:26.4 [23] 26
27 6629 detail závodníka SPÁČIL David CZE 2007 --- 21. /  Žáci 10-11 let 0:22:01.3 0:05:52.4 05:08.5 [29] 29 05:30.4 [28] 28 05:28.7 [25] 27 05:53.6 [27] 27
28 6493 detail závodníka MINAŘÍK Adam CZE 2007 --- 22. /  Žáci 10-11 let 0:16:09.4 - 1 Lap(s) 05:07.0 [27] 27 05:27.1 [27] 27 05:35.2 [28] 28 --- ---
29 6704 detail závodníka KLEMENT Matyáš CZE 2008 TUFO CZ Otrokovice 23. /  Žáci 10-11 let 0:16:11.4 - 1 Lap(s) 05:02.2 [25] 25 06:26.1 [34] 30 04:42.9 [15] 29 --- ---
30 6698 detail závodníka TLUSTÁK Tobiáš CZE 2007 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:16:54.4 - 1 Lap(s) 05:30.7 [30] 30 05:44.7 [29] 29 05:38.9 [30] 30 --- ---
31 6635 detail závodníka GALANDROVÁ Natálie CZE 2007 --- 7. /  Žákyně 10-11 let 0:18:12.3 - 1 Lap(s) 05:49.4 [32] 32 06:13.9 [31] 33 06:08.9 [31] 31 --- ---
32 6684 detail závodníka DLABAJA Jakub CZE 2008 --- 25. /  Žáci 10-11 let 0:18:20.4 - 1 Lap(s) 05:39.0 [31] 31 06:14.4 [32] 31 06:26.9 [33] 32 --- ---
33 6699 detail závodníka CHYTILOVÁ Kateřina CZE 2008 --- 8. /  Žákyně 10-11 let 0:18:27.1 - 1 Lap(s) 05:51.4 [34] 34 06:20.7 [33] 34 06:14.9 [32] 33 --- ---
34 6547 detail závodníka DYTRYCH Prokop CZE 2008 --- 26. /  Žáci 10-11 let 0:18:30.8 - 1 Lap(s) 05:49.5 [33] 33 06:10.7 [30] 32 06:30.6 [34] 34 --- ---
35 6659 detail závodníka GREGOROVÁ Nikol CZE 2007 --- 9. /  Žákyně 10-11 let 0:19:35.6 - 1 Lap(s) 05:52.7 [35] 35 06:32.4 [35] 35 07:10.4 [35] 35 --- ---
36 6696 detail závodníka MUZIKANTOVÁ Tereza CZE 2008 COBRAM BIKE TEAM holešov 10. /  Žákyně 10-11 let 0:19:58.8 - 1 Lap(s) 05:56.9 [36] 36 06:50.6 [36] 36 07:11.1 [36] 36 --- ---
37 6719 detail závodníka HORČIČKA Filip CZE 2007 --- 27. /  Žáci 10-11 let 0:13:54.4 - 2 Lap(s) 06:13.7 [37] 37 07:40.6 [37] 37 --- --- --- ---
--- 6550 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín . /  Žákyně 10-11 let DNF --- 04:49.7 [-] --- 10:09.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 6516 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Zuzana CZE 2008 SK EDIE team . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru