Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :21.7.2018 MÍSTO :Praha

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6798 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 Prima - Kolo TREK bikes 1. /  Žáci 8-9 let 0:11:05.0 0:00:00.0 03:31.8 [1] 1 03:45.7 [1] 1 03:47.4 [1] 1
2 6804 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 Bike freaks Holice 2. /  Žáci 8-9 let 0:11:29.7 0:00:24.7 03:38.5 [2] 2 03:51.7 [2] 2 03:59.5 [2] 2
3 6807 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 Bike freaks Holice 3. /  Žáci 8-9 let 0:12:21.5 0:01:16.4 03:52.0 [3] 3 04:13.0 [5] 3 04:16.4 [5] 3
4 6845 detail závodníka HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 1. /  Žákyně 8-9 let 0:12:29.5 0:01:24.5 04:07.9 [5] 5 04:10.8 [4] 4 04:10.7 [3] 4
5 6906 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 Ivar cs autor team 4. /  Žáci 8-9 let 0:12:37.5 0:01:32.4 04:13.3 [9] 9 04:10.2 [3] 6 04:14.0 [4] 5
6 6830 detail závodníka VÝDOVÁ Thea CZE 2009 cyklokroužek Slaný 2. /  Žákyně 8-9 let 0:12:44.7 0:01:39.7 04:07.5 [4] 4 04:14.5 [6] 5 04:22.7 [7] 6
7 6835 detail závodníka JANŮ Tomáš CZE 2009 --- 5. /  Žáci 8-9 let 0:12:55.3 0:01:50.2 04:08.5 [6] 6 04:24.0 [9] 7 04:22.7 [8] 7
8 6831 detail závodníka POLÁK Jáchym CZE 2009 --- 6. /  Žáci 8-9 let 0:12:57.2 0:01:52.2 04:19.0 [14] 14 04:20.7 [7] 8 04:17.5 [6] 8
9 6840 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BATT NMNM 3. /  Žákyně 8-9 let 0:13:23.0 0:02:18.0 04:16.7 [11] 11 04:31.5 [12] 10 04:34.7 [10] 9
10 6858 detail závodníka KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys 7. /  Žáci 8-9 let 0:13:25.0 0:02:19.9 04:10.5 [7] 7 04:29.5 [11] 9 04:44.9 [19] 10
11 6957 detail závodníka KORBELÁŘ Jakub CZE 2010 --- 8. /  Žáci 8-9 let 0:13:26.0 0:02:21.0 04:17.0 [12] 12 04:33.0 [13] 11 04:36.0 [13] 11
12 6959 detail závodníka JOHÁNEK štĚpÁn CZE 2010 --- 9. /  Žáci 8-9 let 0:13:27.0 0:02:22.0 04:28.0 [17] 17 04:23.2 [8] 12 04:35.7 [12] 12
13 6877 detail závodníka ŠTURM Jan CZE 2010 Velosport Domažlice 10. /  Žáci 8-9 let 0:13:28.0 0:02:23.0 04:29.5 [18] 18 04:25.0 [10] 14 04:33.5 [9] 13
14 6997 detail závodníka STANLER Anna CZE 2010 BB racing 4. /  Žákyně 8-9 let 0:13:30.5 0:02:25.5 04:21.2 [15] 15 04:34.5 [14] 15 04:34.7 [10] 14
15 6806 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 5. /  Žákyně 8-9 let 0:13:36.7 0:02:31.7 04:16.2 [10] 10 04:37.9 [15] 13 04:42.5 [16] 15
16 6984 detail závodníka HAVLOVÁ Eliška CZE 2010 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 6. /  Žákyně 8-9 let 0:13:39.7 0:02:34.7 04:17.4 [13] 13 04:39.2 [16] 16 04:43.0 [17] 16
17 6998 detail závodníka BOZSENÍK David CZE 2009 --- 11. /  Žáci 8-9 let 0:13:44.3 0:02:39.2 04:12.7 [8] 8 04:47.5 [19] 17 04:44.0 [18] 17
18 6837 detail závodníka HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 --- 12. /  Žáci 8-9 let 0:13:52.7 0:02:47.7 04:26.5 [16] 16 04:45.2 [18] 18 04:41.0 [15] 18
19 6945 detail závodníka RŮŽIČKA Tomáš CZE 2009 --- 13. /  Žáci 8-9 let 0:13:52.8 0:02:47.7 04:34.8 [19] 19 04:39.7 [17] 19 04:38.2 [14] 19
20 6975 detail závodníka FORTELNÁ Ella CZE 2009 MM AUTO MTB Team 7. /  Žákyně 8-9 let 0:14:29.9 0:03:24.9 04:41.4 [21] 21 04:54.3 [20] 20 04:54.2 [20] 20
21 6873 detail závodníka KAMENÍK Adam CZE 2010 BIKE puzzle 14. /  Žáci 8-9 let 0:14:53.8 0:03:48.8 04:51.5 [24] 24 04:59.8 [23] 24 05:02.5 [21] 21
22 6852 detail závodníka VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 8. /  Žákyně 8-9 let 0:14:58.5 0:03:53.5 04:42.9 [22] 22 04:55.8 [21] 21 05:19.7 [23] 22
23 6992 detail závodníka MINX Frederik CZE 2010 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:15:16.2 0:04:11.2 04:52.2 [25] 25 04:58.2 [22] 23 05:25.7 [25] 23
24 6910 detail závodníka TRUHLÁŘOVÁ Natálie CZE 2009 AGROFERT cyklo tým 9. /  Žákyně 8-9 let 0:15:17.0 0:04:12.0 04:40.7 [20] 20 05:06.8 [26] 22 05:29.5 [26] 24
25 6832 detail závodníka PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 0:15:21.9 0:04:16.9 04:59.2 [26] 26 05:19.2 [27] 27 05:03.5 [22] 25
26 6983 detail závodníka LÁSKOVÁ Natálie CZE 2009 --- 11. /  Žákyně 8-9 let 0:15:28.2 0:04:23.2 04:50.2 [23] 23 05:04.2 [25] 25 05:33.7 [27] 26
27 6923 detail závodníka HAJAS Tomáš CZE 2010 --- 16. /  Žáci 8-9 let 0:15:39.0 0:04:34.0 05:16.0 [30] 30 05:01.0 [24] 26 05:21.9 [24] 27
28 6963 detail závodníka JACHEK Filip CZE 2010 --- 17. /  Žáci 8-9 let 0:16:33.5 0:05:28.5 05:18.7 [31] 31 05:40.2 [31] 30 05:34.5 [28] 28
29 6872 detail závodníka SPÁLENKA Dominique CZE 2009 --- 18. /  Žáci 8-9 let 0:16:37.8 0:05:32.8 05:08.0 [28] 28 05:27.0 [28] 28 06:02.7 [29] 29
30 6980 detail závodníka HROMADA Jakub CZE 2009 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:16:51.7 0:05:46.7 05:01.0 [27] 27 05:37.2 [30] 29 06:13.5 [30] 30
31 6951 detail závodníka FERKL Jakub CZE 2009 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:11:06.8 - 1 Lap(s) 05:11.2 [29] 29 05:55.5 [34] 31 --- ---
32 6881 detail závodníka KALOUS Jaromír CZE 2010 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:11:07.5 - 1 Lap(s) 05:22.0 [33] 33 05:45.5 [32] 32 --- ---
33 6999 detail závodníka MARVAN Benjamin Martin CZE 2010 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:11:21.5 - 1 Lap(s) 05:32.7 [34] 34 05:48.7 [33] 33 --- ---
34 6867 detail závodníka MAŘÍK Lukáš CZE 2010 Juvena Horosedly 23. /  Žáci 8-9 let 0:11:23.0 - 1 Lap(s) 05:49.0 [35] 35 05:34.0 [29] 34 --- ---
35 6977 detail závodníka ONDÁŠ Rafael CZE 2010 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:11:46.0 - 1 Lap(s) 05:20.7 [32] 32 06:25.2 [36] 35 --- ---
36 6996 detail závodníka MÍŠKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:14:51.5 - 1 Lap(s) 08:44.9 [36] 36 06:06.5 [35] 36 --- ---
--- 6069 detail závodníka CELNER Filip CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6838 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR CS Author team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6841 detail závodníka VOZKA Oliver CZE 2009 cyklokroužek Slaný . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6848 detail závodníka JANEŠ Šimon CZE 2010 BMX Pardubice . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6879 detail závodníka DIBLÍK Tomáš CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6893 detail závodníka ČERNÍN Lukáš CZE 2009 HUPNAKOLO.CZ . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6982 detail závodníka KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 7000 detail závodníka MARVAN Robin CZE 2010 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru