Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 11 - 12.8.2018 | MÍSTO : | Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7464 | ŠINDELÁŘOVÁ Hana | 2004 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1. / Žákyně 14-16let | 0:52:08.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 7419 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | BSK - Cyklomarket | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:52:44.9 | 0:00:36.5 | |
3 | diplom | 7395 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:55:32.2 | 0:03:23.7 | |
4 | diplom | 7488 | RAJNOCHOVÁ Barbora | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:58:23.2 | 0:06:14.7 | |
5 | diplom | 7451 | NAVRKALOVÁ Nikola | 2005 | KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. | 3. / Žákyně 12-13 let | 1:00:04.7 | 0:07:56.2 | |
6 | diplom | 7411 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Sokol Veltěž | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:02:24.2 | 0:10:15.7 | |
7 | diplom | 7505 | GRULICHOVÁ Eliška | 2005 | --- | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:02:25.7 | 0:10:17.3 | |
8 | diplom | 7457 | NĚMCOVÁ Michaela | 2003 | --- | 2. / Žákyně 14-16let | 1:02:37.0 | 0:10:28.5 | |
9 | diplom | 7397 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:04:34.0 | 0:12:25.5 | |
10 | diplom | 7490 | SEDLÁČKOVÁ Veronika | 2007 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:04:58.2 | 0:12:49.7 | |
11 | diplom | 7469 | RINALDONI Giulia | 2006 | POLIsportina morrovallese | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:05:29.5 | 0:13:21.0 | |
12 | diplom | 7396 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:05:32.5 | 0:13:24.0 | |
13 | diplom | 7482 | MALUŠKOVÁ Kateřina | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:06:35.2 | 0:14:26.7 | |
14 | diplom | 7405 | DOLEŽALOVÁ Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:07:27.2 | 0:15:18.7 | |
15 | diplom | 7410 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:07:27.2 | 0:15:18.7 | |
16 | diplom | 7403 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | Rohozec Amulet Team | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:10:29.5 | 0:18:21.0 | |
17 | diplom | 7498 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST Junior team | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:12:05.5 | 0:19:57.0 | |
18 | diplom | 7442 | KUNCOVÁ Barbora | 2006 | TJ Favorit Brno | 9. / Žákyně 12-13 let | 1:17:29.5 | 0:25:21.0 | |
19 | diplom | 7422 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:17:54.0 | 0:25:45.5 | |
20 | diplom | 7408 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:18:01.0 | 0:25:52.5 | |
21 | diplom | 7506 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:18:23.7 | 0:26:15.2 | |
22 | diplom | 7499 | VOPLAKALOVÁ Kateřina | 2005 | Jkv Humpolec | 10. / Žákyně 12-13 let | 1:19:12.2 | 0:27:03.7 | |
23 | diplom | 7414 | TABULKOVÁ Barbora | 2009 | --- | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:19:53.2 | 0:27:44.7 | |
24 | diplom | 7472 | KAVALÍROVÁ Naďa | 1981 | --- | 7. / Doprovod | 1:20:49.2 | 0:28:40.7 | |
25 | diplom | 7491 | VYHNISOVÁ Viktorie | 2007 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:29:36.0 | 0:37:27.5 | |
26 | diplom | 7502 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:29:40.2 | 0:37:31.7 | |
27 | diplom | 7484 | ORÁLKOVÁ Andrea | 2008 | SK NMNM | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:30:26.2 | 0:38:17.8 | |
28 | diplom | 7440 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | --- | 8. / Žákyně 8-9 let | 1:32:33.0 | 0:40:24.5 | |
29 | diplom | 7510 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | 9. / Žákyně 8-9 let | 1:32:47.7 | 0:40:39.3 | |
30 | diplom | 7511 | KUNCOVÁ Simona | 2006 | GHOST Junior team | 11. / Žákyně 12-13 let | 1:34:01.0 | 0:41:52.5 | |
31 | diplom | 7515 | VYCHYTILOVÁ Žofie | 2009 | Penguin team | 10. / Žákyně 8-9 let | 1:34:16.5 | 0:42:08.0 | |
32 | diplom | 7509 | KANDOVÁ Tereza | 2006 | --- | 12. / Žákyně 12-13 let | 1:40:40.5 | 0:48:32.0 | |
--- | 7446 | NĚMCOVÁ Lucka | 2005 | --- | . / Žákyně 12-13 let | DNF | --- | ||
--- | 7398 | DUŠKOVÁ Kateřina | 2006 | BEKO Bike Racing Team | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | ||
--- | 7401 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 7418 | FALTYSOVÁ Nela | 2008 | ADASTRA Sokol Veltěž | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | ||
--- | 7420 | PETRŽELKOVÁ Laura | 2010 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | ||
--- | 7432 | MAREŠOVÁ Natálie | 2010 | BatT Nové Město na Moravě | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | ||
--- | 7443 | DOKULILOVÁ Ema | 2010 | Shape Corp. Team | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | ||
--- | 7453 | RUBEŠOVÁ Anna | 2003 | SHARK Bikers Junior Team | . / Žákyně 14-16let | DNS | --- | ||
--- | 7462 | POLÁKOVÁ Petra | 2006 | --- | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | ||
--- | 7485 | KOCMÁNKOVÁ Dominika | 2008 | SK Nové Město na Moravě | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- |