Vysočina Arena Tour České spořitelny
DATUM : | 11 - 12.8.2018 | MÍSTO : | Nové Město na Moravě |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3 | STOŠEK Martin | 1994 | Symbio+CE.Energy | 1. / Muži Elite | 1:49:38.2 | 0:00:00.0 | 1:10:34.8 | 1 | ||
2 | diplom | 2 | ULMAN Matouš | 1984 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2. / Muži Elite | 1:49:38.5 | 0:00:00.3 | 1:10:35.5 | 3 | ||
3 | diplom | 5 | ADEL Filip | 1990 | Superior Suninvent Team | 3. / Muži Elite | 1:49:41.0 | 0:00:02.8 | 1:10:35.3 | 2 | ||
4 | diplom | 1 | BOUDNÝ Pavel | 1982 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 4. / Muži Elite | 1:49:53.5 | 0:00:15.3 | 1:10:36.1 | 4 | ||
5 | diplom | 14 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | 1. / Muži 17-22 let | 1:50:29.0 | 0:00:50.8 | 1:11:34.3 | 6 | ||
6 | diplom | 4 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 5. / Muži Elite | 1:51:38.0 | 0:01:59.8 | 1:11:55.3 | 7 | ||
7 | diplom | 7 | STROŽ Jan | 1989 | Česká spořitelna - Accolade | 6. / Muži Elite | 1:52:06.2 | 0:02:27.9 | 1:11:33.8 | 5 | ||
8 | diplom | 27 | BENEŠ Jan | 1990 | Symbio+ CE.Energy | 1. / Muži 23-29 let | 1:56:09.4 | 0:06:31.2 | 1:15:39.1 | 10 | ||
9 | diplom | 22 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 2. / Muži 17-22 let | 1:56:09.6 | 0:06:31.4 | 1:16:34.1 | 18 | ||
10 | diplom | 16 | VIŠŇOVSKÝ Tomáš | 1993 | Česká spořitelna - Accolade | 7. / Muži Elite | 1:56:09.7 | 0:06:31.5 | 1:19:07.3 | 30 | ||
11 | diplom | 8 | KUBELKA Petr | 1995 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 8. / Muži Elite | 1:56:10.0 | 0:06:31.7 | 1:15:40.3 | 15 | ||
12 | diplom | 23 | MADER Daniel | 1991 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2. / Muži 23-29 let | 1:56:10.4 | 0:06:32.1 | 1:15:39.8 | 14 | ||
13 | diplom | 11 | DAMEK Milan | 1992 | BIKEWORLD KILPI RACING TEAM | 9. / Muži Elite | 1:56:10.7 | 0:06:32.5 | 1:15:39.6 | 12 | ||
14 | diplom | 6 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST Team | 10. / Muži Elite | 1:56:11.2 | 0:06:33.0 | 1:15:39.6 | 13 | ||
15 | diplom | 21 | STOŠEK Viktor | 1991 | Symbio+CE.Energy | 3. / Muži 23-29 let | 1:56:14.0 | 0:06:35.7 | 1:15:40.6 | 16 | ||
16 | diplom | 25 | ŠULC Jakub | 1996 | Symbio+CE.Energy | 3. / Muži 17-22 let | 1:56:20.0 | 0:06:41.7 | 1:15:38.8 | 9 | ||
17 | diplom | 13 | JOBÁNEK Jan | 1983 | Superior Suninvent Team | 11. / Muži Elite | 1:56:20.4 | 0:06:42.2 | 1:15:38.6 | 8 | ||
18 | diplom | 166 | FLÁMA Tomáš | 1997 | T.S. Bohemia Bike Team | 4. / Muži 17-22 let | 1:59:00.7 | 0:09:22.4 | 1:18:38.8 | 25 | ||
19 | diplom | 24 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 5. / Muži 17-22 let | 1:59:01.2 | 0:09:22.9 | 1:16:34.6 | 19 | ||
20 | diplom | 33 | VAGENKNECHT Tomáš | 1984 | AEROTEC SPORT TEAM | 1. / Muži 30-39 let | 1:59:01.7 | 0:09:23.4 | 1:16:35.1 | 21 | ||
21 | diplom | 29 | REINER Jan | 1985 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2. / Muži 30-39 let | 1:59:02.2 | 0:09:23.9 | 1:16:34.1 | 17 | ||
22 | diplom | 649 | PÍSAŘ Jan | 1988 | RAJEC TREK | 3. / Muži 30-39 let | 1:59:02.7 | 0:09:24.4 | 1:16:34.8 | 20 | ||
23 | diplom | 653 | DOBRÝ Petr | 1977 | RAJEC TREK | 1. / Muži 40-49 let | 1:59:03.8 | 0:09:25.6 | 1:16:47.6 | 23 | ||
24 | diplom | 31 | HRACH Michal | 1977 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 2. / Muži 40-49 let | 2:00:38.2 | 0:10:59.9 | 1:18:38.3 | 24 | ||
25 | diplom | 19 | MOKRÝ Jakub | 1990 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 4. / Muži 23-29 let | 2:01:02.7 | 0:11:24.4 | 1:16:47.1 | 22 | ||
26 | diplom | 60 | BERAN Vojtěch | 1982 | alltraining.cz | 4. / Muži 30-39 let | 2:01:20.4 | 0:11:42.2 | 1:18:40.1 | 29 | ||
27 | diplom | 15 | ZEITHAMMER Martin | 1987 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 5. / Muži 30-39 let | 2:01:21.3 | 0:11:43.1 | 1:15:39.3 | 11 | ||
28 | diplom | 264 | TRNKA Dominik | 1989 | ENDEKA BASSTA team | 5. / Muži 23-29 let | 2:01:21.4 | 0:11:43.2 | 1:19:30.6 | 32 | ||
29 | diplom | 30 | VOPAT Milan | 1999 | GHOST Team | 6. / Muži 17-22 let | 2:01:21.6 | 0:11:43.4 | 1:18:39.6 | 27 | ||
30 | diplom | 151 | ŠORF Pavel | 1999 | Haven Extreme Team | 7. / Muži 17-22 let | 2:01:22.7 | 0:11:44.4 | 1:18:39.1 | 26 | ||
31 | diplom | 39 | HOLAN Pavel | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 6. / Muži 30-39 let | 2:01:23.4 | 0:11:45.2 | 1:20:09.3 | 37 | ||
32 | diplom | 69 | PICKA Petr | 1991 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 6. / Muži 23-29 let | 2:01:24.4 | 0:11:46.2 | 1:20:10.8 | 41 | ||
33 | diplom | 64 | ŠEBRLE Jiří | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 7. / Muži 30-39 let | 2:01:25.4 | 0:11:47.2 | 1:20:08.3 | 34 | ||
34 | diplom | 34 | HRUŠKA Jan | 1975 | GHOST Team | 3. / Muži 40-49 let | 2:01:25.9 | 0:11:47.7 | 1:18:39.6 | 28 | ||
35 | diplom | 213 | HÁJEK Pavel | 1975 | ENDEKA BASSTA team | 4. / Muži 40-49 let | 2:01:35.4 | 0:11:57.2 | 1:20:08.8 | 35 | ||
36 | diplom | 12 | BŘEZINA Petr | 1984 | Kolarna - Abus | 12. / Muži Elite | 2:01:42.9 | 0:12:04.7 | 1:20:12.1 | 46 | ||
37 | diplom | 26 | HANYK Milan | 1984 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 8. / Muži 30-39 let | 2:01:44.1 | 0:12:05.9 | 1:20:09.1 | 36 | ||
38 | diplom | 38 | KUŠNÍR Ondřej | 1999 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 8. / Muži 17-22 let | 2:01:44.3 | 0:12:06.1 | 1:19:30.1 | 31 | ||
39 | diplom | 46 | KULHAVÝ Tomáš | 1988 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 9. / Muži 30-39 let | 2:01:44.9 | 0:12:06.7 | 1:20:11.8 | 45 | ||
40 | diplom | 654 | KLOFANDA Martin | 1977 | RAJEC TREK | 5. / Muži 40-49 let | 2:01:45.2 | 0:12:06.9 | 1:20:11.6 | 44 | ||
41 | diplom | 36 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 9. / Muži 17-22 let | 2:01:45.9 | 0:12:07.7 | 1:20:11.3 | 43 | ||
42 | diplom | 83 | FLEIŠMAN Miroslav | 1989 | Česká Spořitelna MTB Hobby A | 7. / Muži 23-29 let | 2:01:46.3 | 0:12:08.1 | 1:20:13.1 | 49 | ||
43 | diplom | 42 | FIALA Tomáš | 1995 | GAPP System - Cabtech | 8. / Muži 23-29 let | 2:01:46.4 | 0:12:08.2 | 1:20:11.1 | 42 | ||
44 | diplom | 595 | KAWECKI Lech | 1978 | Biele Ruzove Cervene | 6. / Muži 40-49 let | 2:01:46.9 | 0:12:08.7 | 1:20:09.8 | 38 | ||
45 | diplom | 44 | HORÁČEK Radim | 1990 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 9. / Muži 23-29 let | 2:02:07.1 | 0:12:28.9 | 1:20:10.1 | 39 | ||
46 | diplom | 72 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 10. / Muži 17-22 let | 2:03:04.6 | 0:13:26.4 | 1:21:19.6 | 52 | ||
47 | diplom | 650 | TATÍČEK Petr | 1985 | RAJEC TREK | 10. / Muži 30-39 let | 2:03:20.1 | 0:13:41.9 | 1:20:07.9 | 33 | ||
48 | diplom | 651 | KLAP David | 1975 | RAJEC TREK | 7. / Muži 40-49 let | 2:03:20.1 | 0:13:41.9 | 1:20:12.8 | 48 | ||
49 | diplom | 648 | BLAŽEK Jan | 1992 | RAJEC TREK | 10. / Muži 23-29 let | 2:03:34.1 | 0:13:55.9 | 1:20:12.3 | 47 | ||
50 | diplom | 165 | PARTL Ondřej | 1995 | BIG SHOCK TEAM | 11. / Muži 23-29 let | 2:04:08.9 | 0:14:30.7 | 1:21:22.8 | 58 | ||
51 | diplom | 70 | KLÁR Martin | 1986 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 11. / Muži 30-39 let | 2:04:09.4 | 0:14:31.1 | 1:21:22.3 | 57 | ||
52 | diplom | 32 | HLŮŽEK Radim | 1992 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 12. / Muži 23-29 let | 2:04:12.4 | 0:14:34.2 | 1:20:47.6 | 51 | ||
53 | diplom | 41 | LIEBICH Petr | 1986 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 12. / Muži 30-39 let | 2:04:16.1 | 0:14:37.9 | 1:21:20.8 | 54 | ||
54 | diplom | 156 | BLAŽEK Hynek | 1968 | KROSS RACING TEAM | 1. / Muži 50-59 let | 2:04:32.9 | 0:14:54.7 | 1:21:21.6 | 56 | ||
55 | diplom | 154 | MATOCHA Pavel | 1990 | --- | 13. / Muži 23-29 let | 2:05:05.4 | 0:15:27.1 | 1:21:20.6 | 53 | ||
56 | diplom | 65 | KUČERA Daniel | 1987 | ebajk racing | 13. / Muži 30-39 let | 2:05:07.0 | 0:15:28.8 | 1:21:21.3 | 55 | ||
57 | diplom | 67 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR BITTERS TEAM | 11. / Muži 17-22 let | 2:06:30.4 | 0:16:52.1 | 1:21:36.8 | 59 | ||
58 | diplom | 56 | ŠÍPAL Ivan | 1967 | Alltraining Lawi | 2. / Muži 50-59 let | 2:07:43.8 | 0:18:05.6 | 1:24:26.6 | 63 | ||
59 | diplom | 77 | STANČÍK Petr | 1978 | Duratec Team | 8. / Muži 40-49 let | 2:08:33.6 | 0:18:55.4 | 1:22:34.6 | 61 | ||
60 | diplom | 90 | USNUL Luděk | 1988 | VEUS Vyškov | 14. / Muži 30-39 let | 2:08:39.1 | 0:19:00.9 | 1:24:43.3 | 65 | ||
61 | diplom | 86 | KOPEC Jiří | 1993 | Veřejná Sportovní Akademie zs | 14. / Muži 23-29 let | 2:08:39.1 | 0:19:00.9 | 1:24:53.1 | 70 | ||
62 | diplom | 123 | BULANT Jiří | 1976 | Velosport Valenta Scott Team | 9. / Muži 40-49 let | 2:08:39.3 | 0:19:01.1 | 1:24:55.3 | 75 | ||
63 | diplom | 655 | GUNTHER Petr | 1968 | RAJEC TREK | 3. / Muži 50-59 let | 2:08:42.8 | 0:19:04.6 | 1:24:52.3 | 67 | ||
64 | diplom | 71 | ŘADA Michal | 1989 | Redfrog Conkline Bikeinvest | 15. / Muži 23-29 let | 2:08:43.6 | 0:19:05.4 | 1:24:43.6 | 66 | ||
65 | diplom | 132 | SUCHÁNEK Jiří | 1974 | Velosport Valenta Scott Team | 10. / Muži 40-49 let | 2:08:45.8 | 0:19:07.6 | 1:24:54.8 | 74 | ||
66 | diplom | 76 | VONDRUŠKA David | 1984 | --- | 15. / Muži 30-39 let | 2:08:48.3 | 0:19:10.1 | 1:24:53.1 | 70 | ||
67 | diplom | 96 | SMEJKAL Roman | 1976 | Synerga Bike Team | 11. / Muži 40-49 let | 2:08:49.3 | 0:19:11.1 | 1:24:53.6 | 72 | ||
68 | diplom | 51 | PICHLÍKOVÁ Jana | 1985 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 1. / Ženy 30-39 let | 2:08:58.3 | 0:19:20.1 | 1:24:52.8 | 68 | ||
69 | diplom | 49 | HRUŠKA Petr | 1986 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 16. / Muži 30-39 let | 2:09:03.5 | 0:19:25.3 | 1:24:30.6 | 64 | ||
70 | diplom | 82 | TOMAŠOV Filip | 1996 | SKR sportswear | 12. / Muži 17-22 let | 2:09:37.0 | 0:19:58.8 | 1:24:20.8 | 62 | ||
71 | diplom | 645 | HOLIŠ Martin | 1974 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 12. / Muži 40-49 let | 2:09:39.5 | 0:20:01.3 | 1:25:42.6 | 77 | ||
72 | diplom | 53 | KUČERA Vladimír | 1973 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 13. / Muži 40-49 let | 2:09:39.6 | 0:20:01.4 | 1:24:54.3 | 73 | ||
73 | diplom | 164 | ŠTĚPÁNEK Pavel | 1973 | AEROTEC SPORT TEAM | 14. / Muži 40-49 let | 2:09:40.3 | 0:20:02.1 | 1:25:52.8 | 81 | ||
74 | diplom | 136 | ŠIROKÝ Michal | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 17. / Muži 30-39 let | 2:09:49.1 | 0:20:10.9 | 1:25:43.1 | 78 | ||
75 | diplom | 62 | MÜLLER Patrik | 1973 | BIG SHOCK TEAM | 15. / Muži 40-49 let | 2:10:05.1 | 0:20:26.8 | 1:27:04.6 | 92 | ||
76 | diplom | 88 | FRÝBERT Jiří | 1973 | Česká spořitelna MTB Hobby B | 16. / Muži 40-49 let | 2:10:06.3 | 0:20:28.0 | 1:26:14.3 | 86 | ||
77 | diplom | 204 | LIBRA Mirek | 1989 | Novatop Lapierre | 16. / Muži 23-29 let | 2:10:06.8 | 0:20:28.6 | 1:26:15.8 | 90 | ||
78 | diplom | 134 | KUBAN Michal | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 18. / Muži 30-39 let | 2:10:13.3 | 0:20:35.1 | 1:25:54.1 | 82 | ||
79 | diplom | 99 | NYKLES Jan | 1976 | Velosport Domažlice | 17. / Muži 40-49 let | 2:10:26.5 | 0:20:48.3 | 1:25:45.6 | 80 | ||
80 | diplom | 40 | ŠINDELÁŘ Petr | 1984 | Velosport Domažlice | 19. / Muži 30-39 let | 2:10:26.8 | 0:20:48.6 | 1:25:45.1 | 79 | ||
81 | diplom | 55 | POLÁK Kamil | 1968 | Cyklo Kampo Turnov | 4. / Muži 50-59 let | 2:10:33.8 | 0:20:55.6 | 1:24:55.6 | 76 | ||
82 | diplom | 61 | ISTENČIN Lukáš | 1977 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 18. / Muži 40-49 let | 2:12:00.7 | 0:22:22.5 | 1:25:57.1 | 83 | ||
83 | diplom | 80 | ZLÁMAL Tomáš | 1979 | Česká spořitelna - Accolade 2 | 20. / Muži 30-39 let | 2:12:03.6 | 0:22:25.3 | 1:25:57.8 | 84 | ||
84 | diplom | 112 | BRABEC David | 1979 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 21. / Muži 30-39 let | 2:12:03.6 | 0:22:25.3 | 1:26:25.3 | 91 | ||
85 | diplom | 256 | DANĚK Jakub | 1985 | --- | 22. / Muži 30-39 let | 2:12:04.6 | 0:22:26.3 | 1:27:23.1 | 93 | ||
86 | diplom | 610 | KUČERA Josef | 1971 | --- | 19. / Muži 40-49 let | 2:12:06.8 | 0:22:28.6 | 1:27:49.8 | 95 | ||
87 | diplom | 43 | SPILKA Tomáš | 1993 | Redfrog Conkline Bikeinvest | 17. / Muži 23-29 let | 2:12:11.8 | 0:22:33.6 | 1:20:13.3 | 50 | ||
88 | diplom | 81 | JAROŠ David | 1982 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | 23. / Muži 30-39 let | 2:13:04.3 | 0:23:26.1 | 1:26:14.8 | 87 | ||
89 | diplom | 94 | POHL Tomáš | 1973 | PBV MTB Team Brno | 20. / Muži 40-49 let | 2:13:14.8 | 0:23:36.6 | 1:26:13.8 | 85 | ||
90 | diplom | 652 | STEHLÍK Petr | 1977 | RAJEC TREK | 21. / Muži 40-49 let | 2:13:23.0 | 0:23:44.8 | 1:30:00.1 | 124 | ||
91 | diplom | 237 | KAŠTÁNEK Martin | 1990 | ebm-papst CZ | 18. / Muži 23-29 let | 2:13:23.5 | 0:23:45.3 | 1:30:30.1 | 130 | ||
92 | diplom | 257 | NOSEK Michal | 1996 | Symbio+ CE.Energy | 13. / Muži 17-22 let | 2:13:24.7 | 0:23:46.5 | 1:29:45.1 | 118 | ||
93 | diplom | 306 | SCHMIER Petr | 1990 | --- | 19. / Muži 23-29 let | 2:13:26.3 | 0:23:48.1 | 1:30:30.3 | 131 | ||
94 | diplom | 127 | MARKES Jiří | 1987 | Trimet Dobříš | 24. / Muži 30-39 let | 2:13:30.5 | 0:23:52.3 | 1:28:09.6 | 100 | ||
95 | diplom | 552 | VESELÝ Miloš | 1973 | Truxxxík cycling | 22. / Muži 40-49 let | 2:13:38.0 | 0:23:59.8 | 1:26:15.1 | 88 | ||
96 | diplom | 163 | POLÁČEK Antonín | 1989 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 20. / Muži 23-29 let | 2:13:47.5 | 0:24:09.2 | 1:27:53.8 | 98 | ||
97 | diplom | 145 | RYSKA Petr | 1975 | --- | 23. / Muži 40-49 let | 2:13:49.5 | 0:24:11.2 | 1:30:26.8 | 129 | ||
98 | diplom | 273 | VODEHNAL Martin | 1980 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 25. / Muži 30-39 let | 2:13:49.5 | 0:24:11.3 | 1:28:34.3 | 103 | ||
99 | diplom | 89 | ŠEBESTA Jaroslav | 1983 | GAPP System-Cabtech | 26. / Muži 30-39 let | 2:13:49.5 | 0:24:11.3 | 1:29:01.1 | 109 | ||
100 | diplom | 109 | ORÁLEK Dušan | 1974 | Cyklofořt | 24. / Muži 40-49 let | 2:13:50.3 | 0:24:12.1 | 1:28:34.6 | 104 |