Manitou Železné hory České spořitelny
DATUM : | 18.8.2018 | MÍSTO : | Chrudim |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6817 | SMEJKAL Adam | 2006 | Ivar cs autor team | 1. / Žáci 12-13 let | 0:22:01.1 | 0:00:00.0 | 03:31.4 [2] | 2 | 03:37.7 [2] | 1 | 03:35.7 [1] | 1 | 03:43.7 [1] | 1 | 03:47.2 [1] | 1 | 03:45.2 [2] | 1 | ||
2 | diplom | 6826 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 2. / Žáci 12-13 let | 0:22:11.1 | 0:00:10.0 | 03:30.6 [1] | 1 | 03:43.2 [4] | 2 | 03:42.5 [2] | 2 | 03:47.0 [2] | 2 | 03:47.7 [2] | 2 | 03:40.0 [1] | 2 | ||
3 | diplom | 6821 | DOLEŽALOVÁ Markéta | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:22:27.4 | 0:00:26.2 | 03:31.6 [3] | 3 | 03:42.5 [3] | 3 | 03:43.0 [3] | 3 | 03:47.0 [3] | 3 | 03:54.7 [4] | 3 | 03:48.5 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 6948 | ŠUMPÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 3. / Žáci 12-13 let | 0:23:10.4 | 0:01:09.2 | 03:44.1 [4] | 4 | 03:35.7 [1] | 4 | 03:52.2 [4] | 4 | 03:48.3 [4] | 4 | 03:51.9 [3] | 4 | 04:18.0 [11] | 4 | ||
5 | diplom | 6815 | DUŠKOVÁ Kateřina | 2006 | BEKO Bike Racing Team | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:23:35.6 | 0:01:34.5 | 03:44.9 [5] | 5 | 03:49.2 [5] | 5 | 03:57.0 [6] | 5 | 03:58.0 [5] | 5 | 04:02.2 [8] | 5 | 04:04.2 [6] | 5 | ||
6 | diplom | 6858 | HRADISKÝ Zdeněk | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 12-13 let | 0:23:42.9 | 0:01:41.7 | 03:54.4 [7] | 7 | 03:52.5 [7] | 7 | 03:52.2 [4] | 6 | 03:58.8 [6] | 6 | 04:02.1 [7] | 6 | 04:02.7 [5] | 6 | ||
7 | diplom | 6003 | ŠULCOVÁ Jana | 2006 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:23:52.4 | 0:01:51.2 | 03:55.6 [8] | 8 | 03:50.5 [6] | 6 | 03:58.5 [7] | 7 | 04:01.1 [7] | 7 | 04:01.1 [5] | 7 | 04:05.4 [7] | 7 | ||
8 | diplom | 6809 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 5. / Žáci 12-13 let | 0:24:23.9 | 0:02:22.7 | 03:53.6 [6] | 6 | 03:56.2 [8] | 8 | 04:03.0 [8] | 8 | 04:08.4 [8] | 8 | 04:08.5 [10] | 8 | 04:14.0 [10] | 8 | ||
9 | diplom | 6835 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:24:34.4 | 0:02:33.2 | 03:58.4 [10] | 10 | 04:05.0 [12] | 10 | 04:14.4 [12] | 10 | 04:15.0 [10] | 10 | 04:01.7 [6] | 10 | 03:59.7 [4] | 9 | ||
10 | diplom | 6806 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:24:41.3 | 0:02:40.1 | 03:56.6 [9] | 9 | 04:01.2 [10] | 9 | 04:05.0 [9] | 9 | 04:15.2 [11] | 9 | 04:13.0 [11] | 9 | 04:10.1 [8] | 10 | ||
11 | diplom | 6964 | JURKULÁK Marek | 2005 | FLOR - BIKE z.s. | 6. / Žáci 12-13 let | 0:24:53.1 | 0:02:52.0 | 04:14.8 [14] | 14 | 03:59.3 [9] | 12 | 04:09.2 [10] | 11 | 04:12.7 [9] | 11 | 04:06.2 [9] | 11 | 04:10.7 [9] | 11 | ||
12 | diplom | 6028 | MORÁVEK Jan | 2006 | --- | 7. / Žáci 12-13 let | 0:25:47.9 | 0:03:46.7 | 04:19.3 [15] | 15 | 04:06.3 [13] | 14 | 04:10.4 [11] | 13 | 04:20.5 [13] | 13 | 04:22.5 [12] | 12 | 04:28.7 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 6002 | DOUDĚROVÁ Kateřina | 2006 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:25:59.9 | 0:03:58.7 | 04:06.9 [11] | 11 | 04:04.5 [11] | 11 | 04:17.2 [13] | 12 | 04:19.2 [12] | 12 | 04:36.1 [15] | 13 | 04:35.8 [13] | 13 | ||
14 | diplom | 6905 | JURA Antonín | 2006 | Express CZ SCOTT TEAM Kolín | 8. / Žáci 12-13 let | 0:26:55.4 | 0:04:54.2 | 04:20.1 [16] | 16 | 04:10.7 [14] | 15 | 04:27.2 [14] | 15 | 04:29.1 [14] | 14 | 04:31.0 [13] | 14 | 04:57.0 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 6898 | JUROVÁ Hana | 2006 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 7. / Žákyně 12-13 let | 0:22:04.9 | - 1 Lap(s) | 04:08.6 [12] | 12 | 04:15.7 [15] | 13 | 04:30.2 [16] | 14 | 04:38.5 [15] | 15 | 04:31.7 [14] | 15 | --- | --- | ||
16 | diplom | 6887 | NĚMCOVÁ Lucka | 2006 | --- | 8. / Žákyně 12-13 let | 0:23:24.4 | - 1 Lap(s) | 04:37.6 [20] | 20 | 04:35.2 [16] | 19 | 04:29.2 [15] | 16 | 04:41.7 [16] | 16 | 05:00.5 [17] | 16 | --- | --- | ||
17 | diplom | 6970 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST Junior team | 9. / Žákyně 12-13 let | 0:24:05.1 | - 1 Lap(s) | 04:36.9 [19] | 19 | 04:48.2 [20] | 20 | 04:42.5 [17] | 18 | 04:53.5 [17] | 17 | 05:04.0 [18] | 17 | --- | --- | ||
18 | diplom | 6997 | TAŠKE Jakub | 2005 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 0:24:12.6 | - 1 Lap(s) | 04:39.1 [21] | 21 | 04:46.7 [18] | 21 | 04:45.1 [18] | 20 | 05:02.0 [19] | 19 | 04:59.5 [16] | 18 | --- | --- | ||
19 | diplom | 6957 | ĎURIAČ Matěj | 2005 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 0:24:59.1 | - 1 Lap(s) | 04:23.0 [17] | 17 | 04:47.5 [19] | 18 | 04:57.2 [19] | 19 | 05:02.0 [18] | 18 | 05:49.2 [22] | 19 | --- | --- | ||
20 | diplom | 6027 | CINDR Jakub | 2005 | cyklobendl | 11. / Žáci 12-13 let | 0:25:07.1 | - 1 Lap(s) | 04:29.4 [18] | 18 | 04:37.0 [17] | 16 | 04:59.5 [20] | 17 | 05:46.5 [21] | 21 | 05:14.7 [19] | 20 | --- | --- | ||
21 | diplom | 6832 | KUČERA ADAM | 2005 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 12. / Žáci 12-13 let | 0:25:26.1 | - 1 Lap(s) | 04:13.1 [13] | 13 | 04:56.5 [21] | 17 | 05:14.7 [21] | 21 | 05:24.7 [20] | 20 | 05:37.0 [21] | 21 | --- | --- | ||
22 | diplom | 6845 | JANITOR Matyáš | 2006 | MRK TEAM | 13. / Žáci 12-13 let | 0:27:23.2 | - 1 Lap(s) | 04:57.9 [22] | 22 | 05:16.7 [22] | 22 | 05:33.0 [22] | 22 | 06:04.2 [22] | 22 | 05:31.3 [20] | 22 | --- | --- | ||
23 | diplom | 6038 | WYDROVÁ Sofia | 2006 | --- | 10. / Žákyně 12-13 let | 0:24:23.4 | - 2 Lap(s) | 05:24.6 [23] | 23 | 05:46.2 [23] | 23 | 06:15.0 [23] | 23 | 06:57.5 [23] | 23 | --- | --- | --- | --- | ||
24 | diplom | 6993 | KLŮC Vojta | 2006 | --- | 14. / Žáci 12-13 let | 0:22:24.4 | - 3 Lap(s) | 06:37.4 [24] | 24 | 06:55.5 [24] | 24 | 08:51.5 [24] | 24 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 6019 | DUFEK Matyáš | 2006 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6041 | RŮŽIČKA Tomáš | 2006 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6105 | POLÁKOVÁ Petra | 2006 | --- | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6841 | MAŘÍK Petr | 2006 | Juvena Horosedly | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6852 | NOVÁK Lukáš | 2005 | Pocta Bike Galery | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6855 | ZVĚDĚLÍK Ondřej | 2005 | ACS Drak Vrbno | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6861 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | MORAVEC TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6901 | NAVRKALOVÁ Nikola | 2005 | KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6979 | KOUTEK Antonín | 2006 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |