Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATUM :18.8.2018 MÍSTO :Chrudim

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
1 2039 detail závodníka MACHAC IV. Josef CZE 2002 cyklo team KOLARNA 1:23:57.5 0:00:00.0 0:48:19.6 1
2 2001 detail závodníka LÁVIČKA Adam CZE 2002 Kellys Bikeranch Team 1:27:25.9 0:03:28.4 0:50:01.8 4
3 2062 detail závodníka VEVERKA Václav CZE 2003 KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou 1:28:11.8 0:04:14.2 0:50:00.1 3
4 2073 detail závodníka BŘEZNA VOJTĚCH CZE 2002 KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou 1:28:31.5 0:04:34.0 0:49:59.6 2
5 2522 detail závodníka TLAMKA Tomáš CZE 2002 Nutrend spocialized racing 1:28:52.0 0:04:54.5 0:52:32.1 6
6 2069 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 1:32:38.2 0:08:40.7 0:51:48.6 5
7 2083 detail závodníka KUBIŠTA Martin CZE 2003 BAKAKO Nová Paka 1:32:47.0 0:08:49.5 0:54:12.6 8
8 2486 detail závodníka MORÁVEK Roman CZE 2002 SK Špindl 1:33:23.5 0:09:26.0 0:54:10.8 7
9 2122 detail závodníka HAVÍŘ František CZE 2002 KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 1:36:47.0 0:12:49.5 0:55:46.6 9
10 2067 detail závodníka ŠVANDRLÍK František CZE 2002 Symbio+ CE.Energy 1:37:40.8 0:13:43.2 0:56:16.6 10
11 2118 detail závodníka PRCHLÍK Kryštof CZE 2002 KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 1:42:30.8 0:18:33.2 1:00:18.3 12
12 2427 detail závodníka MACHÁLEK Adam CZE 2002 --- 1:42:44.8 0:18:47.2 0:59:51.8 11
13 2091 detail závodníka VAŇOUT Ondřej CZE 2002 Symbio+ CE Energy 1:42:45.8 0:18:48.3 1:00:23.1 13
14 2499 detail závodníka SMOLÁK Bedřich CZE 2003 --- 1:43:33.0 0:19:35.5 1:00:49.8 15
15 2274 detail závodníka KAŇKA David CZE 2003 BAKAKO Nová Paka 1:44:43.2 0:20:45.7 --- ---
16 2170 detail závodníka FRÜHBAUER Tomáš CZE 2004 --- 1:45:46.8 0:21:49.3 1:00:26.3 14
17 2461 detail závodníka MLEJNEK Daniel CZE 2004 Pocta Praha 1:45:53.0 0:21:55.5 1:03:00.1 16
18 2874 detail závodníka KRUPKA Štěpán CZE 2003 Krupka team 1:48:08.3 0:24:10.7 1:05:01.8 17
19 2282 detail závodníka ADAM Jan CZE 2002 Survival Specialized Junior 1:53:20.3 0:29:22.7 1:06:26.6 19
20 2893 detail závodníka LHOTÁK Václav CZE 2004 --- 1:57:10.6 0:33:13.0 1:10:52.1 20
21 2318 detail závodníka PINKAS Jakub CZE 2004 --- 2:07:44.3 0:43:46.8 1:15:21.6 21
22 2472 detail závodníka JURKULÁK Jakub CZE 2003 FLOR - BIKE z.s. 2:09:17.8 0:45:20.2 1:21:17.1 23
23 2885 detail závodníka MORAVEC Richard CZE 2004 --- 2:11:44.3 0:47:46.8 1:22:20.1 25
24 2457 detail závodníka ŠÍPEK Stanislav CZE 2003 --- 2:15:59.5 0:52:02.0 1:21:55.1 24
25 2538 detail závodníka HORÁČEK Čestmír CZE 2003 cyklobendl 2:16:22.8 0:52:25.3 1:06:17.6 18
26 2362 detail závodníka AKSLER Adam CZE 2004 --- 2:17:23.3 0:53:25.8 1:20:51.4 22
27 2503 detail závodníka RACEK Aleš CZE 2002 --- 2:19:12.5 0:55:15.0 1:26:59.1 27
28 2266 detail závodníka HUBKA Jakub CZE 2003 --- 2:24:30.8 1:00:33.3 1:24:21.7 26
29 2391 detail závodníka KELLER Alex CZE 2002 --- 2:28:26.1 1:04:28.6 1:29:00.1 28
30 2388 detail závodníka KUČERA Vladimír CZE 2002 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:57:46.5 1:33:49.0 1:43:09.6 29
31 2547 detail závodníka HANZAL Kryštof CZE 2003 SODATSW 3:36:03.7 2:12:06.2 2:12:47.2 30
32 2545 detail závodníka PAVLÍK Vladimír CZE 2004 BIKE TRAIL NOVÉ VESELÍ 3:36:03.8 2:12:06.2 2:12:47.9 31
--- 2002 detail závodníka LANG Oliver CZE 2003 Symbio+CE.Energy DNF --- 0:58:44.6 ---
--- 2096 detail závodníka PŮLPÁN Matěj CZE 2003 SCOTTMTB.CZ DNF --- --- ---
--- 2483 detail závodníka BUKAČ Adam CZE 2003 Expres CZ Scott Team Kolín DNF --- --- ---
--- 2032 detail závodníka DUŠÁK Martin CZE 2002 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team DNS --- --- ---
--- 2037 detail závodníka SÁSKA Jan CZE 2002 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team DNS --- --- ---
--- 2047 detail závodníka HONSA Antonín CZE 2003 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team DNS --- --- ---
--- 2054 detail závodníka HANÁK Jakub CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS --- --- ---