International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018 - Malevil Cup by Author

MTB
DATUM :9.6.2018 MÍSTO :Heřmanice v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
1 4 detail závodníka HYNEK Kristian CZE 1980 Canyon Topeak Factory Racing 3:43:02.0 0:00:00.0
2 3 detail závodníka ŠKARNITZL Jan CZE 1986 Mitas Trek 3:43:02.9 0:00:00.9
3 10 detail závodníka VIŠŇOVSKÝ Tomáš SVK 1993 Česká spořitelna- Accolade 3:46:24.3 0:03:22.3
4 13 detail závodníka ADEL Filip CZE 1990 Superior Suninvent Team 3:48:11.9 0:05:09.9
5 9 detail závodníka PLATT Karl GER 1978 Team BULLS 3:50:32.2 0:07:30.2
6 59 detail závodníka STARK Sebastian GER 1987 TBR-Werner 3:51:01.1 0:07:59.1
7 2 detail závodníka BÖHME Tim GER 1982 Team BULLS 3:52:17.0 0:09:15.0
8 1 detail závodníka CATTANEO Johnny ITA 1981 Wilier Force 7C 3:52:33.4 0:09:31.4
9 18 detail závodníka BOUDNÝ Pavel CZE 1982 Česká spořitelna- Accolade 3:52:41.4 0:09:39.4
10 6 detail závodníka PLIEM Manuel AUT 1985 KTM Pro Team 3:53:48.2 0:10:46.2
11 15 detail závodníka KANĚRA Michal CZE 1986 Ghost team 3:55:18.3 0:12:16.3
12 20 detail závodníka BUBÍLEK Michal CZE 1986 KELLYS BIKERANCH TEAM 3:55:40.1 0:12:38.1
13 53 detail závodníka BUKSA Dominik CZE 1990 --- 3:58:31.1 0:15:29.1
14 21 detail závodníka SMEENGE Tim NED 1995 MTB Team Grinta - Bestrating.nl 3:58:56.5 0:15:54.5
15 57 detail závodníka WERNER Markus GER 1980 Vogtland Bike 4:01:28.8 0:18:26.8
16 11 detail závodníka CLASSENS Bart NED 1992 Team ThijsHendriks.nl - Bikesight 4:02:01.9 0:18:59.9
17 19 detail závodníka MÄGDEFESSEL Sven GER 1993 WILIER/FORCE Germany 4:02:06.0 0:19:04.0
18 12 detail závodníka BREUER Sebastian GER 1989 Team Embrace the World Cycling 4:04:40.9 0:21:38.9
19 44 detail závodníka GONDA Pavel CZE 1981 Duratec Weil Hotel Time 4:05:12.4 0:22:10.4
20 24 detail závodníka STADLER Alexander AUT 1996 Team Melasan Sportunion 4:07:29.5 0:24:27.5
21 47 detail závodníka MÜTZLITZ Torsten GER 1984 Scott Bike24 MTNrace Team 4:08:40.3 0:25:38.3
22 17 detail závodníka RANKER Niclas GER 1996 EBE-Racing Team 4:09:09.4 0:26:07.4
23 68 detail závodníka ENDLER Filip CZE 1988 Lawistars-Giant 4:12:08.9 0:29:06.9
24 51 detail závodníka SCHERMANN Peter GER 1988 Embrace the World Cycling 4:15:06.3 0:32:04.3
25 70 detail závodníka ANDERLE Florian GER 1997 RSV Stadtilm / NRT Protective 4:15:41.5 0:32:39.5
26 29 detail závodníka HEROLD Benjamin GER 1993 RSG Ansbach 4:17:03.3 0:34:01.3
27 60 detail závodníka BOGAR Kryštof CZE 1994 ROHOZEC AMULET TEAM 4:17:25.5 0:34:23.5
28 870 detail závodníka ALBRECHT Anton GER 1997 Team Stein Bikes 4:20:27.9 0:37:25.9
29 61 detail závodníka GROSS Christian GER 1979 --- 4:20:54.9 0:37:52.9
30 5 detail závodníka DUNFORD Timothy GBR 1978 Renvale RT 4:21:49.1 0:38:47.1
31 45 detail závodníka FEICHTEGGER Martin AUT 1978 Janger Simplon 4:25:13.9 0:42:11.9
32 49 detail závodníka ERHARDT Dominik GER 1981 Specialized Concept Store Nürnberg/ RC Schnaittach 4:27:57.8 0:44:55.8
33 67 detail závodníka LESCHKE Christian GER 1984 Team Leschi 4:28:24.5 0:45:22.5
34 42 detail závodníka KADOTA Motoshi JPN 1976 TEAM GIANT 4:30:54.8 0:47:52.8
35 50 detail závodníka FOOS Mikhail KAZ 1980 JenBike.de Racing 4:33:37.3 0:50:35.3
36 58 detail závodníka PLAŠIL Jiří CZE 1983 KC Pivovar Vratislavice 4:33:48.8 0:50:46.8
37 52 detail závodníka HOLUB Milan CZE 1982 SK Bagbike 4:34:42.9 0:51:40.9
38 66 detail závodníka GEIMECKE Sebastian GER 1987 EBE-Racing Team 4:35:10.1 0:52:08.1
39 25 detail závodníka FRITZSCH Felix GER 1989 Focus RAPIRO Racing 4:35:50.7 0:52:48.7
40 65 detail závodníka KURTH Timo GER 1978 MC Pirate 4:43:34.6 1:00:32.6
41 41 detail závodníka NISHIYAMA Yasuaki JPN 1994 Racing Team Sanchou 4:51:46.7 1:08:44.7
42 32 detail závodníka BUDD George GBR 1982 Pivot Boompods 4:52:28.7 1:09:26.7
43 64 detail závodníka ŠVORC Jiří CZE 1973 --- 4:56:03.8 1:13:01.8
44 69 detail závodníka ROCHAU Sebastian GER 1981 --- 4:58:58.2 1:15:56.2
45 38 detail závodníka BACHRAN Steffen GER 1973 Post SV Görlitz 5:10:00.8 1:26:58.8
46 504 detail závodníka DRAGOUN Petr CZE 1979 ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 5:24:32.9 1:41:30.9
47 56 detail závodníka DOBŠOVIČ Vojtěch CZE 1997 KELLYS BIKERANCH TEAM 5:54:00.1 2:10:58.1
--- 14 detail závodníka BRITZ Jasper GER 1998 Team TEXPA-SIMPLON DNF ---
--- 16 detail závodníka REBAGLIATI Marco ITA 1990 Wilier Force 7C DNF ---
--- 23 detail závodníka STROŽ Jan CZE 1989 Česká spořitelna- Accolade DNF ---
--- 26 detail závodníka TUREK Kevin GER 1991 RSC Kempten DNF ---
--- 37 detail závodníka SEIDEL David GER 1989 WILIER/FORCE Germany DNF ---
--- 43 detail závodníka RUDOLPH Toni GER 1990 TREK Sport-Rad Freiberg / RSV Adler Arnstadt e.V. DNF ---
--- 7 detail závodníka ULMAN Matouš CZE 1984 Česká spořitelna- Accolade DNS ---
--- 8 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1990 KELLYS BIKERANCH TEAM DNS ---
--- 22 detail závodníka CAPUSCEAC Vasile MOL 1987 Cannodale Ukraine DNS ---
--- 27 detail závodníka FRYDRYCH Tomáš Christian CZE 1974 Johnson Control AŠ Ml.Boleslav DNS ---
--- 30 detail závodníka SCHUBERT Alexander GER 1977 MTB TECK DNS ---
--- 31 detail závodníka HERRMANN Jörg GER 1979 MTB TECK DNS ---
--- 35 detail závodníka MURCIA MARIN Felix ESP 1975 Ponte otra DNS ---
--- 36 detail závodníka HESSE Mathias GER 1987 Fahrrad Eberhardt Racing DNS ---
--- 46 detail závodníka GIEGERICH Michael GER 1985 RFC Roßbach DNS ---
--- 62 detail závodníka PROKOP Michal CZE 1978 Big Shock Team DNS ---
--- 63 detail závodníka KARNATZ Felix GER 1991 IvelRide Racing Dudes DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru