International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018 - Malevil Cup by Author

MTB
DATUM :9.6.2018 MÍSTO :Heřmanice v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2002 detail závodníka HOŘÁK Radek CZE 2000 kolokrám 1. /  junioři 17 - 18 let 1:47:22.5 0:00:00.0
2 2001 detail závodníka MATOUŠEK Jan CZE 1989 Eleven TEAM 1. /  muži 19 let a starší 1:47:30.6 0:00:08.1
3 2097 detail závodníka PECHOUT Matěj CZE 2001 Cyklo Team Benda 2. /  junioři 17 - 18 let 1:48:48.1 0:01:25.6
4 2260 detail závodníka HELD Franz Mario GER 1987 --- 2. /  muži 19 let a starší 1:49:23.9 0:02:01.4
5 2258 detail závodníka WEINERT Simon GER 2000 --- 3. /  junioři 17 - 18 let 1:50:03.5 0:02:41.0
6 2163 detail závodníka MAŘÍK Jan CZE 1986 Bicykl Kříž Team Usti nad Labem 3. /  muži 19 let a starší 1:53:04.9 0:05:42.4
7 2158 detail závodníka MILERET Milan CZE 2001 Shoptet 4. /  junioři 17 - 18 let 1:55:11.2 0:07:48.7
8 2261 detail závodníka GOTH Benedikt GER 1993 M - Wave Pro Team 4. /  muži 19 let a starší 1:55:20.0 0:07:57.5
9 2211 detail závodníka KLUCH Luboš CZE 2000 Kellys Bike Ranch Team 5. /  junioři 17 - 18 let 1:55:20.4 0:07:57.9
10 2113 detail závodníka POHL Miloslav CZE 1981 TJ Lokomotiva Nymburk 5. /  muži 19 let a starší 1:55:34.4 0:08:11.9
11 2175 detail závodníka NÝČ Michal CZE 1982 --- 6. /  muži 19 let a starší 1:55:44.7 0:08:22.2
12 2257 detail závodníka VÍCH Michal CZE 1998 --- 7. /  muži 19 let a starší 1:58:38.9 0:11:16.4
13 2172 detail závodníka PÖHLANDT Rocco GER 1969 --- 8. /  muži 19 let a starší 2:00:40.8 0:13:18.3
14 2215 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Marek CZE 2001 Aerotec sport team 6. /  junioři 17 - 18 let 2:01:22.1 0:13:59.6
15 2241 detail závodníka LEJSEK Matěj CZE 1993 --- 9. /  muži 19 let a starší 2:02:09.6 0:14:47.1
16 2005 detail závodníka CHRUDIMSKY Radek CZE 1982 Česká spořitelna 10. /  muži 19 let a starší 2:02:13.6 0:14:51.1
17 2143 detail závodníka KOUDELKA Dominik CZE 2000 CARLA. KUPKOLO.CZ DK. n.L. 7. /  junioři 17 - 18 let 2:02:16.6 0:14:54.1
18 2169 detail závodníka SVOBODA Robert CZE 1977 Bajker.eu 11. /  muži 19 let a starší 2:04:36.0 0:17:13.5
19 2159 detail závodníka HECHT Martin GER 1979 Team Olson 12. /  muži 19 let a starší 2:05:10.6 0:17:48.1
20 2160 detail závodníka HAMANN Lutz GER 1963 Bertsdorfer SV 13. /  muži 19 let a starší 2:05:38.6 0:18:16.1
21 2010 detail závodníka ŠIMRAL Jan CZE 1982 --- 14. /  muži 19 let a starší 2:05:58.7 0:18:36.2
22 2201 detail závodníka SCHREIBER Gustl GER 1979 Ferienhaus-Jonsdorf.de 15. /  muži 19 let a starší 2:06:35.1 0:19:12.6
23 2189 detail závodníka TONDR David CZE 1979 Lawi 16. /  muži 19 let a starší 2:07:38.0 0:20:15.5
24 2135 detail závodníka NADĚJE Petr CZE 1972 --- 17. /  muži 19 let a starší 2:07:51.1 0:20:28.6
25 2149 detail závodníka FEEHAN-SCHULER Alek USA 2001 --- 8. /  junioři 17 - 18 let 2:08:02.9 0:20:40.4
26 2007 detail závodníka KÖNIG Henry GER 1986 MTB CC Dresden 18. /  muži 19 let a starší 2:08:24.4 0:21:01.9
27 2263 detail závodníka WURSTER Leo GER 1993 --- 19. /  muži 19 let a starší 2:10:42.7 0:23:20.2
28 2006 detail závodníka TOMAN Jan CZE 1997 CARLA. KUPKOLO.CZ DK. n.L. 20. /  muži 19 let a starší 2:11:17.1 0:23:54.6
29 2162 detail závodníka JUNG Florian GER 2001 RSV Team Auto Riedel Schwarzenberg 9. /  junioři 17 - 18 let 2:11:20.7 0:23:58.2
30 2009 detail závodníka STIEHLER Jens GER 1965 Helden am Sonntag 1. /  muži HAND 2:11:50.5 0:24:28.0
31 2233 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1986 USK Slavie Ústí nad Labem 21. /  muži 19 let a starší 2:11:58.8 0:24:36.3
32 2012 detail závodníka JAKOB René GER 1978 WhiteStone Racing Team 22. /  muži 19 let a starší 2:12:29.2 0:25:06.7
33 2164 detail závodníka MAŘÍKOVÁ Barbora CZE 1990 Bicykl Kříž Team Usti nad Labem 1. /  ženy 19 let a starší 2:12:42.2 0:25:19.7
34 2166 detail závodníka FRITSCHE Karsten GER 1980 Gerüstbau Clauß 23. /  muži 19 let a starší 2:12:56.6 0:25:34.1
35 2104 detail závodníka KRAMPE Alexander GER 1980 Bertsdorfer SV 24. /  muži 19 let a starší 2:13:27.3 0:26:04.8
36 2259 detail závodníka KAJNAR Tomáš CZE 1978 --- 2. /  muži HAND 2:14:01.0 0:26:38.5
37 2014 detail závodníka LÖHNIG Jens GER 1972 Team JL55 25. /  muži 19 let a starší 2:14:24.9 0:27:02.4
38 2008 detail závodníka ŠLAMBOR Michal CZE 1976 Pakli Sport Klub 26. /  muži 19 let a starší 2:14:39.8 0:27:17.3
39 2003 detail závodníka ŠRŮTA Milan CZE 1977 KSM HRÁDEK 27. /  muži 19 let a starší 2:14:43.6 0:27:21.1
40 2031 detail závodníka RANDIG Torsten GER 1971 BSG Sparkasse Zittau 28. /  muži 19 let a starší 2:14:57.3 0:27:34.8
41 2107 detail závodníka MÜLLER Alexander GER 1982 --- 29. /  muži 19 let a starší 2:15:02.2 0:27:39.7
42 2236 detail závodníka LEISNER Martin GER 1988 --- 30. /  muži 19 let a starší 2:15:21.0 0:27:58.5
43 2019 detail závodníka VACLAVIK Lukas CZE 1994 SKODA AUTO team 31. /  muži 19 let a starší 2:15:39.2 0:28:16.7
44 2138 detail závodníka WOISCHKE Moritz GER 1988 --- 32. /  muži 19 let a starší 2:15:49.7 0:28:27.2
45 2171 detail závodníka JURSA Vojtech CZE 2000 --- 10. /  junioři 17 - 18 let 2:15:50.9 0:28:28.4
46 2212 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 33. /  muži 19 let a starší 2:16:04.0 0:28:41.5
47 2011 detail závodníka KROUPA Lukáš CZE 1978 STOPRO bike team 34. /  muži 19 let a starší 2:16:37.4 0:29:14.9
48 2124 detail závodníka ČUMPELÍK Marek CZE 2001 --- 11. /  junioři 17 - 18 let 2:16:59.5 0:29:37.0
49 2199 detail závodníka NÁJEMNÍK Martin CZE 1980 --- 35. /  muži 19 let a starší 2:17:04.9 0:29:42.4
50 2223 detail závodníka TUČKOVÁ Monika CZE 1993 OPLT Cycling 2. /  ženy 19 let a starší 2:17:27.9 0:30:05.4
51 2229 detail závodníka VÁVRA Jaromír CZE 1976 SPORT TEAM HRÁDEK 36. /  muži 19 let a starší 2:18:10.5 0:30:48.0
52 2137 detail závodníka NEMRAVA Petr CZE 1989 --- 37. /  muži 19 let a starší 2:18:34.3 0:31:11.8
53 2153 detail závodníka STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka 38. /  muži 19 let a starší 2:18:35.0 0:31:12.5
54 2243 detail závodníka SKRBEK Jan CZE 1985 --- 39. /  muži 19 let a starší 2:18:38.7 0:31:16.2
55 2133 detail závodníka NEDVĚD Tomáš CZE 1982 AC Sparta Praha cycling akademie 40. /  muži 19 let a starší 2:18:45.9 0:31:23.4
56 2015 detail závodníka ŠANÍK Luděk CZE 1959 --- 3. /  muži HAND 2:18:58.9 0:31:36.4
57 2013 detail závodníka POKORNÝ Petr CZE 1978 --- 41. /  muži 19 let a starší 2:19:37.7 0:32:15.2
58 2245 detail závodníka ZAJAC Jaroslav CZE 1978 --- 42. /  muži 19 let a starší 2:20:34.8 0:33:12.3
59 2234 detail závodníka SCHIFFNER Loreen GER 1979 Bertsdorfer SV 3. /  ženy 19 let a starší 2:20:36.9 0:33:14.4
60 2028 detail závodníka SKOBLA Jiří CZE 2000 --- 12. /  junioři 17 - 18 let 2:20:37.2 0:33:14.7
61 2125 detail závodníka DRAHOŠ Jan CZE 1973 KV ARENA TEAM 43. /  muži 19 let a starší 2:20:53.5 0:33:31.0
62 2208 detail závodníka SMEJOVA Magdalena CZE 1990 MUDRACI.CZ 4. /  ženy 19 let a starší 2:20:53.6 0:33:31.1
63 2192 detail závodníka NOVOTNÝ Miloš CZE 1969 --- 44. /  muži 19 let a starší 2:21:00.6 0:33:38.1
64 2020 detail závodníka KAPOUN Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny 45. /  muži 19 let a starší 2:21:35.0 0:34:12.5
65 2025 detail závodníka PIKART František CZE 1976 STOPRO bike team 46. /  muži 19 let a starší 2:22:36.9 0:35:14.4
66 2235 detail závodníka MÖLLER Franz GER 1985 --- 47. /  muži 19 let a starší 2:22:37.3 0:35:14.8
67 2252 detail závodníka POLÍVKOVÁ Kája CZE 1964 Dámy na kole.cz 5. /  ženy 19 let a starší 2:22:50.2 0:35:27.7
68 2206 detail závodníka KAJUK Jakub CZE 1998 XCT sport Hospůdka Karoína 48. /  muži 19 let a starší 2:22:59.8 0:35:37.3
69 2084 detail závodníka SCHNEIDER Matthias GER 1985 Dresden 49. /  muži 19 let a starší 2:22:59.9 0:35:37.4
70 2017 detail závodníka HORÁČEK Roman CZE 1966 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 50. /  muži 19 let a starší 2:23:28.2 0:36:05.7
71 2024 detail závodníka RICHTER David GER 1998 FAHRWERK WERKSTEAM 51. /  muži 19 let a starší 2:23:35.0 0:36:12.5
72 2142 detail závodníka SCHIEKEL Ronny GER 1968 Vitalscheune Siebenlehn 52. /  muži 19 let a starší 2:23:53.9 0:36:31.4
73 2027 detail závodníka MÜLLER Marko GER 1972 --- 53. /  muži 19 let a starší 2:24:20.0 0:36:57.5
74 2029 detail závodníka BACHMANN Richard GER 1999 PSV Zittau e.V. 54. /  muži 19 let a starší 2:25:04.5 0:37:42.0
75 2016 detail závodníka JENTSCH Steffen GER 1980 Bertsdorfer SV 55. /  muži 19 let a starší 2:26:00.0 0:38:37.5
76 2251 detail závodníka BRETE Robert GER 1978 --- 56. /  muži 19 let a starší 2:26:30.2 0:39:07.7
77 2082 detail závodníka ŠEBEK Jan CZE 1974 STOPRO bike team 57. /  muži 19 let a starší 2:26:55.9 0:39:33.4
78 2220 detail závodníka MASTIK Tomáš CZE 1978 --- 4. /  muži HAND 2:27:12.1 0:39:49.6
79 2205 detail závodníka THÖMMES Piotr GER 1989 NoPainNoGain 58. /  muži 19 let a starší 2:27:49.5 0:40:27.0
80 2130 detail závodníka VACEK Lukáš CZE 1986 Koloshop Team 59. /  muži 19 let a starší 2:28:03.2 0:40:40.7
81 2216 detail závodníka BLÁHA Marek CZE 1969 Canyon 60. /  muži 19 let a starší 2:28:17.6 0:40:55.1
82 2021 detail závodníka KOCMAN Petr CZE 1970 ČeMBA 5. /  muži HAND 2:28:38.9 0:41:16.4
82 2196 detail závodníka BOHÁČ Radek CZE 1986 --- 61. /  muži 19 let a starší 2:28:38.9 0:41:16.4
84 2262 detail závodníka SCHUMACHER Heiko GER 1962 --- 62. /  muži 19 let a starší 2:29:06.0 0:41:43.5
85 2022 detail závodníka VĚCHET Ladislav CZE 1970 --- 63. /  muži 19 let a starší 2:29:08.7 0:41:46.2
86 2030 detail závodníka NAVOLY David GER 1983 RSV Erzgebirge 64. /  muži 19 let a starší 2:29:39.1 0:42:16.6
87 2034 detail závodníka PINDUR Ivan CZE 1984 --- 65. /  muži 19 let a starší 2:30:25.9 0:43:03.4
88 2266 detail závodníka GOGA Martin CZE 1983 Špinavý záda 66. /  muži 19 let a starší 2:30:42.3 0:43:19.8
89 2132 detail závodníka PURSCHE Frank GER 1960 DAV Zittau 67. /  muži 19 let a starší 2:31:19.1 0:43:56.6
90 2264 detail závodníka MARTÍNEK Aleš CZE 1976 --- 68. /  muži 19 let a starší 2:31:50.8 0:44:28.3
91 2197 detail závodníka GERLACH Christian GER 1988 O-SEE Sports e.V. 69. /  muži 19 let a starší 2:31:53.6 0:44:31.1
92 2177 detail závodníka GAŠPAR Ivan CZE 1974 --- 70. /  muži 19 let a starší 2:31:58.3 0:44:35.8
93 2186 detail závodníka BROŽOVÁ Michaela CZE 1994 --- 6. /  ženy 19 let a starší 2:32:00.0 0:44:37.5
94 2191 detail závodníka ONDRÁČEK Libor CZE 1964 Team Kolárna 71. /  muži 19 let a starší 2:32:11.8 0:44:49.3
95 2183 detail závodníka MÜLLER Jochen GER 1984 --- 72. /  muži 19 let a starší 2:32:25.0 0:45:02.5
96 2265 detail závodníka BRETT Jan CZE 1982 --- 73. /  muži 19 let a starší 2:32:26.9 0:45:04.4
97 2115 detail závodníka SCHÖNFELDER Tobias GER 1990 SV Eckartsberg 74. /  muži 19 let a starší 2:32:28.1 0:45:05.6
98 2165 detail závodníka GÖRÖG Viktor CZE 1976 IVAR CS AUTHOR TEAM 75. /  muži 19 let a starší 2:32:40.2 0:45:17.7
99 2250 detail závodníka BRETE Daniel GER 1980 --- 76. /  muži 19 let a starší 2:32:52.1 0:45:29.6
100 2200 detail závodníka KAŠŠE Jaroslava CZE 1984 ČZU Rolníci 7. /  ženy 19 let a starší 2:33:27.1 0:46:04.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru