Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018 - Malevil Cup by Author

MTB
DATUM :9.6.2018 MÍSTO :Heřmanice v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 3018 detail závodníka RŮŽIČKA Zbyněk CZE 1991 Ski Paudera Staré Splavy 1. /  muži 17 let a starší 1:01:01.9 0:00:00.0
2 3047 detail závodníka MÁLEK Tomáš CZE 1980 BEKO Bike & Ski Racing Team 2. /  muži 17 let a starší 1:04:25.1 0:03:23.2
3 3032 detail závodníka KUBIŠTA Martin CZE 2003 BAKAKO Nová Paka 1. /  kadeti 15 - 16 let 1:04:35.4 0:03:33.5
4 3031 detail závodníka SKRBEK Jan CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2. /  kadeti 15 - 16 let 1:05:02.0 0:04:00.1
5 3061 detail závodníka OSWALD Jan CZE 2003 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 3. /  kadeti 15 - 16 let 1:10:05.8 0:09:03.9
6 3059 detail závodníka ARNOT František CZE 2004 Adastra Sokol Veltěž 4. /  kadeti 15 - 16 let 1:11:16.5 0:10:14.6
7 3105 detail závodníka MAGÁL Jiří CZE 1977 Biters Superior Cyklofit team 3. /  muži 17 let a starší 1:12:03.8 0:11:01.9
8 3101 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 --- 5. /  kadeti 15 - 16 let 1:13:47.5 0:12:45.6
9 3102 detail závodníka SMEJKAL Jan CZE 1973 --- 4. /  muži 17 let a starší 1:14:45.9 0:13:44.0
10 3087 detail závodníka BAUER Matyáš CZE 2004 Ski Team Bauer 6. /  kadeti 15 - 16 let 1:14:50.2 0:13:48.3
11 3014 detail závodníka HOFFMANN Hannes GER 2004 TSV Großschönau / Naturpark Zittauer Gebirge 7. /  kadeti 15 - 16 let 1:17:55.5 0:16:53.6
12 3007 detail závodníka ŠILLER Jan CZE 1972 Benešov nad Ploučnicí 5. /  muži 17 let a starší 1:19:11.4 0:18:09.5
13 3086 detail závodníka BAUEROVÁ Kateřina CZE 1977 Ski Team Bauer 1. /  ženy 19 let a starší 1:19:23.3 0:18:21.4
14 3043 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2003 --- 8. /  kadeti 15 - 16 let 1:20:25.4 0:19:23.5
15 3010 detail závodníka SCHOPINSKA Hendrik GER 1982 Bertsdorfer SV 6. /  muži 17 let a starší 1:20:58.9 0:19:57.0
16 3096 detail závodníka VÁVRA Jaromír CZE 2001 --- 7. /  muži 17 let a starší 1:21:15.7 0:20:13.8
17 3076 detail závodníka LOOF Louis GER 2006 O-SEE Sports e.V. 9. /  kadeti 15 - 16 let 1:23:30.1 0:22:28.2
18 3077 detail závodníka LOOF Jens GER 1971 --- 8. /  muži 17 let a starší 1:23:30.4 0:22:28.5
19 3104 detail závodníka LEPKOVÁ Zuzana CZE 1987 --- 2. /  ženy 19 let a starší 1:23:51.2 0:22:49.3
20 3015 detail závodníka HOFFMANN Alexandra GER 2006 Bertsdorfer SV 1. /  juniorky 15 - 18 let 1:23:53.1 0:22:51.2
21 3013 detail závodníka HOFFMANN Jörg GER 1970 DAV Zittau MTB Racing 9. /  muži 17 let a starší 1:23:53.3 0:22:51.4
22 3001 detail závodníka KŘEPELOVÁ Sandra CZE 2001 ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 2. /  juniorky 15 - 18 let 1:25:24.6 0:24:22.7
23 3046 detail závodníka HYAN Jiří CZE 2002 KSM HRÁDEK 10. /  kadeti 15 - 16 let 1:25:58.4 0:24:56.5
24 3034 detail závodníka CEBULOVÁ Klára CZE 2006 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 3. /  juniorky 15 - 18 let 1:26:27.7 0:25:25.8
25 3045 detail závodníka CEBULA Jaroslav CZE 1977 --- 10. /  muži 17 let a starší 1:26:53.1 0:25:51.2
26 3074 detail závodníka SYŘIŠTĚ Ondřej CZE 2003 Kola Koutník 11. /  kadeti 15 - 16 let 1:27:09.0 0:26:07.1
27 3057 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 4. /  juniorky 15 - 18 let 1:27:11.8 0:26:09.9
28 3081 detail závodníka MUNZAR Jan CZE 2006 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 12. /  kadeti 15 - 16 let 1:27:32.4 0:26:30.5
29 3107 detail závodníka MARTINCOVÁ Tereza CZE 2004 KSM HRÁDEK 5. /  juniorky 15 - 18 let 1:27:45.7 0:26:43.8
30 3071 detail závodníka KLUZÁKOVÁ Olga CZE 1986 HR Racing Team České Budějovice 3. /  ženy 19 let a starší 1:28:02.6 0:27:00.7
31 3029 detail závodníka BORMANN Leonie GER 2003 TSV Großschönau / Naturpark Zittauer Gebirge 6. /  juniorky 15 - 18 let 1:28:07.4 0:27:05.5
32 3094 detail závodníka JAROŠ Lukáš CZE 2000 SPORT TEAM HRÁDEK 11. /  muži 17 let a starší 1:28:31.4 0:27:29.5
33 3060 detail závodníka PILNA Bára CZE 2000 ROHOZEC AMULET TEAM 7. /  juniorky 15 - 18 let 1:30:40.7 0:29:38.8
34 3044 detail závodníka KOCH Dennis GER 2004 --- 13. /  kadeti 15 - 16 let 1:31:57.8 0:30:55.9
35 3112 detail závodníka KRÁSNÝ Oldřich CZE 2004 --- 14. /  kadeti 15 - 16 let 1:32:05.7 0:31:03.8
36 3097 detail závodníka CENDELÍNOVÁ Hana CZE 1983 KSM HRÁDEK 4. /  ženy 19 let a starší 1:34:01.1 0:32:59.2
37 3106 detail závodníka JAROŠOVÁ Jana CZE 1972 KSM HRÁDEK 5. /  ženy 19 let a starší 1:34:06.4 0:33:04.5
38 3099 detail závodníka KAISER Sandra GER 1978 --- 6. /  ženy 19 let a starší 1:34:22.3 0:33:20.4
39 3093 detail závodníka KOTĚŠOVCOVÁ Ludmila CZE 1976 --- 7. /  ženy 19 let a starší 1:34:30.4 0:33:28.5
40 3088 detail závodníka MÁDLO Jakub CZE 2002 Pakli 15. /  kadeti 15 - 16 let 1:35:17.3 0:34:15.4
41 3083 detail závodníka POLÍVKOVÁ Kateřina CZE 1990 Dámy na kole.cz 8. /  ženy 19 let a starší 1:35:42.9 0:34:41.0
42 3067 detail závodníka SKŘIVAN Filip CZE 2004 --- 16. /  kadeti 15 - 16 let 1:36:37.8 0:35:35.9
43 3066 detail závodníka SKŘIVAN Michal CZE 1972 --- 12. /  muži 17 let a starší 1:36:38.0 0:35:36.1
44 3002 detail závodníka TUČEK Michal CZE 1980 GRID a.s. 13. /  muži 17 let a starší 1:36:48.6 0:35:46.7
45 3035 detail závodníka HROMEK Petr CZE 1979 --- 14. /  muži 17 let a starší 1:37:38.9 0:36:37.0
46 3110 detail závodníka VOLHEJN Petr CZE 1975 --- 15. /  muži 17 let a starší 1:37:41.6 0:36:39.7
47 3111 detail závodníka VOLHEJN Jonáš CZE 2002 --- 17. /  kadeti 15 - 16 let 1:37:42.3 0:36:40.4
48 3068 detail závodníka REICHL Tadeus GER 2008 TSV Großschönau 18. /  kadeti 15 - 16 let 1:38:21.1 0:37:19.2
49 3085 detail závodníka HRICISIN Hugo CZE 2003 Bike Ranch Junior Team 19. /  kadeti 15 - 16 let 1:38:22.0 0:37:20.1
50 3069 detail závodníka KOCH Titus GER 1975 DAV Zittau MTB Dienstagsrunde 16. /  muži 17 let a starší 1:38:33.3 0:37:31.4
51 3084 detail závodníka HRICISIN Dana CZE 1981 CSG Tri Team 9. /  ženy 19 let a starší 1:38:35.8 0:37:33.9
52 3030 detail závodníka MATAJ Jaromír CZE 1973 --- 17. /  muži 17 let a starší 1:39:48.9 0:38:47.0
53 3024 detail závodníka EFFENBERG Dominik CZE 1986 --- 18. /  muži 17 let a starší 1:41:41.3 0:40:39.4
54 3017 detail závodníka IPPOLDTOVÁ Zdenka CZE 1974 --- 10. /  ženy 19 let a starší 1:42:20.8 0:41:18.9
55 3052 detail závodníka PLŠEK Lubomír CZE 1969 --- 19. /  muži 17 let a starší 1:42:59.6 0:41:57.7
56 3103 detail závodníka KYSELOVÁ Denisa CZE 2003 ZP Cyklo Proofy Coratec Team 8. /  juniorky 15 - 18 let 1:43:15.5 0:42:13.6
57 3080 detail závodníka BLÁHA Marek CZE 1966 Hrádek Nad Nisou 20. /  muži 17 let a starší 1:44:02.1 0:43:00.2
58 3090 detail závodníka FRIČ Martin CZE 1965 --- 21. /  muži 17 let a starší 1:44:52.6 0:43:50.7
59 3040 detail závodníka ŠTUPL David CZE 1971 Davero Sporting Team Jablonec 22. /  muži 17 let a starší 1:45:22.1 0:44:20.2
60 3021 detail závodníka NEVRKLA Miroslav CZE 1973 --- 23. /  muži 17 let a starší 1:45:28.7 0:44:26.8
61 3012 detail závodníka BARDZÁK Lukáš CZE 1980 --- 24. /  muži 17 let a starší 1:45:40.1 0:44:38.2
62 3003 detail závodníka MARUŠÁK Petr CZE 1972 --- 25. /  muži 17 let a starší 1:45:49.3 0:44:47.4
63 3098 detail závodníka MLÁZOVSKÁ Simona CZE 1990 --- 11. /  ženy 19 let a starší 1:46:58.0 0:45:56.1
64 3048 detail závodníka MIKEZOVÁ Nikola CZE 2005 --- 9. /  juniorky 15 - 18 let 1:47:40.6 0:46:38.7
65 3038 detail závodníka TŘUPKOVÁ Lenka CZE 1986 --- 12. /  ženy 19 let a starší 1:47:48.8 0:46:46.9
66 3020 detail závodníka PEŤURA David CZE 1995 --- 26. /  muži 17 let a starší 1:51:37.9 0:50:36.0
67 3095 detail závodníka PATOČKA Roman CZE 1976 SPORT TEAM HRÁDEK 27. /  muži 17 let a starší 1:51:39.6 0:50:37.7
68 3016 detail závodníka STEBELSKÁ Zdeňka CZE 1981 --- 13. /  ženy 19 let a starší 1:51:50.9 0:50:49.0
69 3025 detail závodníka KOLÍNSKÁ Veronika CZE 1991 --- 14. /  ženy 19 let a starší 1:55:48.1 0:54:46.2
70 3049 detail závodníka ŠIMÁK Matěj CZE 2004 MK 20. /  kadeti 15 - 16 let 1:58:45.6 0:57:43.7
71 3100 detail závodníka JACOB GEB. STORM Carmen Angela GER 1959 --- 15. /  ženy 19 let a starší 1:59:18.5 0:58:16.6
72 3009 detail závodníka ŠAŠEK František CZE 1971 --- 28. /  muži 17 let a starší 2:02:15.1 1:01:13.2
73 3008 detail závodníka ČERNÝ Jiří CZE 1962 --- 29. /  muži 17 let a starší 2:03:03.2 1:02:01.3
74 3108 detail závodníka VÁVRA Michal CZE 1970 --- 30. /  muži 17 let a starší 2:04:48.7 1:03:46.8
75 3109 detail závodníka MOCKOVÁ Milena CZE 1979 --- 16. /  ženy 19 let a starší 2:05:05.7 1:04:03.8
76 3033 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Jana CZE 1963 Trans brody 17. /  ženy 19 let a starší 2:06:16.6 1:05:14.7
77 3026 detail závodníka KALENDOVÁ Kristýna CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 10. /  juniorky 15 - 18 let 2:06:34.5 1:05:32.6
78 3027 detail závodníka KALENDA Josef CZE 1976 --- 31. /  muži 17 let a starší 2:06:35.0 1:05:33.1
79 3037 detail závodníka SEVERINOVÁ Jindra CZE 1982 --- 18. /  ženy 19 let a starší 2:07:51.9 1:06:50.0
80 3113 detail závodníka BÖNISCH Konstantin GER 1995 --- 32. /  muži 17 let a starší 2:09:42.2 1:08:40.3
81 3091 detail závodníka MACHÁLEK Daniel CZE 2004 --- 21. /  kadeti 15 - 16 let 2:10:12.4 1:09:10.5
81 3092 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2004 --- 21. /  kadeti 15 - 16 let 2:10:12.4 1:09:10.5
83 3114 detail závodníka ROSENKRANZ Vivien GER 1999 --- 19. /  ženy 19 let a starší 2:10:39.8 1:09:37.9
84 3041 detail závodníka HEJNA Hynek CZE 2003 Včely a psi 23. /  kadeti 15 - 16 let 2:10:57.7 1:09:55.8
85 3089 detail závodníka MANZ Karin GER 1956 BSG OSD 20. /  ženy 19 let a starší 2:16:36.4 1:15:34.5
86 3063 detail závodníka HEINDORFER Tomáš CZE 1976 --- 33. /  muži 17 let a starší 2:18:37.2 1:17:35.3
87 3004 detail závodníka JENČEK Libor CZE 1977 --- 34. /  muži 17 let a starší 2:19:00.6 1:17:58.7
88 3078 detail závodníka KUBÍČEK Ondřej CZE 2008 Eleven team Příchovice 24. /  kadeti 15 - 16 let 2:33:10.8 1:32:08.9
89 3079 detail závodníka KUBÍČEK Fery CZE 1977 Eleven team Příchovice 35. /  muži 17 let a starší 2:33:11.4 1:32:09.5
90 3023 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Jitka CZE 1987 --- 21. /  ženy 19 let a starší 2:35:48.0 1:34:46.1
91 3073 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Zuzana CZE 1990 --- 22. /  ženy 19 let a starší 2:37:47.8 1:36:45.9
92 3075 detail závodníka NECHVÁTALOVÁ Lucie CZE 1978 --- 23. /  ženy 19 let a starší 2:38:34.7 1:37:32.8
93 3072 detail závodníka SLADOVÁ Kateřina CZE 1990 --- 24. /  ženy 19 let a starší 2:44:13.7 1:43:11.8
94 3056 detail závodníka BEKOVÁ Jiřina CZE 1962 České dráhy 25. /  ženy 19 let a starší 3:07:19.8 2:06:17.9
95 3053 detail závodníka JURÁKOVÁ Šárka CZE 1964 České dráhy 26. /  ženy 19 let a starší 3:07:27.4 2:06:25.5
96 3055 detail závodníka BEK Jindřich CZE 1952 České dráhy 36. /  muži 17 let a starší 3:10:31.4 2:09:29.5
97 3064 detail závodníka REJMANOVÁ Miluše CZE 1979 --- 27. /  ženy 19 let a starší 3:12:53.8 2:11:51.9
98 3082 detail závodníka CIDLINSKÁ Lucie CZE 1987 --- 28. /  ženy 19 let a starší 3:14:27.7 2:13:25.8
99 3065 detail závodníka JURAČKOVÁ Lenka CZE 1981 --- 29. /  ženy 19 let a starší 3:14:30.1 2:13:28.2
100 3050 detail závodníka ŠIMÁKOVÁ Tereza CZE 2007 MK 11. /  juniorky 15 - 18 let 3:18:30.1 2:17:28.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru