Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Swim | # | T1 | # | Bike 2.5km | # | Bike 18.7km | # | Bike 45.8km | # | Bike 62km | # | Bike | # | T2 | # | run 1.l. | # | run 2.l. | # | run 3.l. | # | run 4.l | # | Run | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Swim | # | T1 | # | Bike 2.5km | # | Bike 18.7km | # | Bike 45.8km | # | Bike 62km | # | Bike | # | T2 | # | run 1.l. | # | run 2.l. | # | run 3.l. | # | run 4.l | # | Run | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | GOMEZ NOYA Javier | 1983 | --- | 3:44:40.7 | 0:00:00.0 | 21:20.7 [1] | 1 | 03:26.0 [4] | 1 | 03:33.8 [8] | 2 | 21:53.3 [7] | 2 | 0:37:16.6 [4] | 3 | 0:21:56.1 [1] | 2 | 2:04:12.2 [4] | 1 | 0:01:53.3 [3] | 2 | 0:16:18.4 [1] | 1 | 18:28.2 [1] | 1 | 19:34.0 [2] | 1 | 19:05.5 [1] | 1 | 1:13:48.2 [1] | 1 | ||
2 | 8 | DAPENA GONZÁLEZ Pablo | 1988 | Cidade de Lugo Fluvial | 3:50:53.7 | 0:06:13.0 | 21:21.7 [2] | 2 | 03:25.8 [3] | 2 | 03:28.9 [7] | 1 | 21:58.9 [8] | 3 | 0:37:14.2 [2] | 2 | 0:21:58.0 [3] | 3 | 2:04:11.9 [3] | 2 | 0:02:00.1 [5] | 3 | 0:17:42.4 [4] | 3 | 19:53.7 [4] | 2 | 20:38.0 [6] | 2 | 21:05.2 [6] | 2 | 1:19:54.0 [4] | 2 | ||
3 | 2 | HEEMERYCK Pieter | 1989 | DOMO ELEKTRO - SCOTT TEAM | 3:51:55.0 | 0:07:14.2 | 22:24.5 [3] | 3 | 03:10.8 [1] | 3 | 03:24.4 [2] | 3 | 21:12.4 [1] | 1 | 0:37:14.2 [3] | 1 | 0:21:57.1 [2] | 1 | 2:03:24.7 [2] | 3 | 0:01:49.8 [1] | 1 | 0:17:25.2 [3] | 2 | 20:31.7 [6] | 3 | 20:42.0 [7] | 3 | 21:56.0 [9] | 3 | 1:21:05.0 [5] | 3 | ||
4 | 21 | AZEVEDO Filipe | 1993 | --- | 3:54:48.7 | 0:10:08.0 | 23:14.2 [4] | 4 | 03:23.8 [2] | 4 | 03:35.4 [10] | 4 | 21:51.9 [6] | 6 | 0:38:52.2 [8] | 7 | 0:23:10.2 [6] | 6 | 2:08:35.1 [8] | 6 | 0:02:10.4 [7] | 6 | 0:17:17.4 [2] | 5 | 19:11.0 [3] | 4 | 20:04.2 [3] | 4 | 20:29.0 [3] | 4 | 1:17:25.0 [3] | 4 | ||
5 | 22 | BOCK Niclas | 1990 | Team twenty.six Roth e.V. | 3:58:59.7 | 0:14:19.0 | 23:22.1 [7] | 7 | 03:32.4 [7] | 6 | 03:26.5 [4] | 6 | 21:20.5 [2] | 4 | 0:37:08.9 [1] | 4 | 0:22:12.1 [5] | 4 | 2:03:23.2 [1] | 4 | 0:02:34.3 [12] | 4 | 0:19:21.4 [8] | 4 | 21:52.0 [10] | 5 | 23:44.7 [12] | 6 | 20:50.0 [4] | 5 | 1:26:07.5 [10] | 5 | ||
6 | 9 | KOČAŘ Lukáš | 1992 | KONRAD TOOLS TEAM | 3:59:50.5 | 0:15:09.7 | 23:23.6 [8] | 8 | 03:37.7 [9] | 7 | 03:23.3 [1] | 7 | 21:42.7 [4] | 7 | 0:38:42.7 [6] | 5 | 0:23:19.7 [8] | 7 | 2:08:13.9 [6] | 7 | 0:02:15.9 [9] | 7 | 0:18:05.9 [6] | 7 | 20:22.7 [5] | 6 | 21:17.0 [8] | 5 | 22:11.0 [10] | 6 | 1:22:19.2 [7] | 6 | ||
7 | 20 | CIAVATTELLA Jonathan | 1981 | PPR team | 4:01:51.5 | 0:17:10.7 | 23:17.5 [5] | 5 | 03:32.3 [6] | 5 | 03:27.2 [5] | 5 | 21:45.7 [5] | 5 | 0:38:51.9 [7] | 6 | 0:23:17.0 [7] | 8 | 2:08:27.4 [7] | 8 | 0:02:16.4 [10] | 8 | 0:19:44.9 [11] | 8 | 21:06.5 [9] | 7 | 20:37.5 [5] | 7 | 22:24.2 [12] | 7 | 1:24:17.7 [9] | 7 | ||
8 | 11 | GOODWIN George | 1996 | ZOOT | 4:04:15.7 | 0:19:35.0 | 24:29.6 [9] | 9 | 03:28.7 [5] | 9 | 03:28.0 [6] | 9 | 24:46.6 [13] | 11 | 0:42:10.4 [13] | 12 | 0:24:51.8 [12] | 12 | 2:18:32.3 [13] | 12 | 0:02:14.2 [8] | 12 | 0:17:47.2 [5] | 12 | 18:53.7 [2] | 11 | 18:51.2 [1] | 9 | 19:34.0 [2] | 8 | 1:15:30.7 [2] | 8 | ||
9 | 18 | BIRNGRUBER Christian | 1983 | Pewag Racing Team | 4:04:48.2 | 0:20:07.5 | 24:39.3 [11] | 11 | 03:44.2 [10] | 10 | 03:35.9 [11] | 10 | 21:36.4 [3] | 8 | 0:37:23.7 [5] | 8 | 0:22:09.0 [4] | 5 | 2:04:21.9 [5] | 5 | 0:02:04.6 [6] | 5 | 0:20:39.1 [12] | 6 | 23:29.8 [13] | 8 | 24:04.7 [13] | 8 | 21:22.0 [7] | 9 | 1:29:58.0 [12] | 9 | ||
10 | 7 | RENC Tomas | 1990 | SK Vanaman Kladno | 4:06:33.0 | 0:21:52.2 | 23:18.7 [6] | 6 | 03:58.8 [11] | 8 | 03:25.3 [3] | 8 | 22:55.6 [10] | 9 | 0:40:19.8 [11] | 9 | 0:24:39.9 [11] | 9 | 2:15:09.3 [11] | 10 | 0:01:52.0 [2] | 9 | 0:19:27.2 [9] | 9 | 20:55.7 [8] | 9 | 20:28.2 [4] | 10 | 21:03.5 [5] | 10 | 1:22:13.9 [6] | 10 | ||
11 | 23 | PETRÁSEK Pavel | 1990 | EtriatlonTeam | 4:08:44.0 | 0:24:03.2 | 26:44.3 [12] | 12 | 03:36.7 [8] | 12 | 03:34.7 [9] | 12 | 23:35.6 [11] | 12 | 0:39:38.3 [10] | 11 | 0:24:27.4 [10] | 11 | 2:13:23.8 [10] | 11 | 0:01:55.7 [4] | 11 | 0:18:41.7 [7] | 11 | 20:45.2 [7] | 10 | 21:43.5 [9] | 11 | 21:32.0 [8] | 11 | 1:23:03.2 [8] | 11 | ||
12 | 17 | SORBARA Frank | 1992 | --- | 4:12:47.0 | 0:28:06.2 | 24:37.8 [10] | 10 | 04:07.2 [12] | 11 | 03:53.7 [13] | 11 | 22:48.0 [9] | 10 | 0:39:21.6 [9] | 10 | 0:24:19.8 [9] | 10 | 2:13:21.1 [9] | 9 | 0:02:30.2 [11] | 10 | 0:19:39.7 [10] | 10 | 23:18.5 [12] | 12 | 22:29.0 [10] | 12 | 22:21.5 [11] | 12 | 1:28:10.5 [11] | 12 | ||
13 | 15 | VABROUSEK Petr | 1973 | Titan Trilife Zlín | 4:21:38.0 | 0:36:57.2 | 26:51.9 [13] | 13 | 04:24.1 [13] | 13 | 03:47.9 [12] | 13 | 23:53.7 [12] | 13 | 0:40:52.8 [12] | 13 | 0:24:59.6 [13] | 13 | 2:16:51.1 [12] | 13 | 0:02:35.5 [13] | 13 | 0:20:48.7 [13] | 13 | 23:01.5 [11] | 13 | 23:04.0 [11] | 13 | 23:34.5 [13] | 13 | 1:30:55.2 [13] | 13 | ||
--- | 3 | CLAVEL Maurice | 1988 | BMC Vifit-Sport Pro Triathlon Team | DNF | --- | 23:11.6 [-] | --- | 26:38.2 [-] | --- | 30:13.4 [-] | --- | 51:40.5 [-] | --- | 1:28:49.6 [-] | --- | 1:51:06.0 [-] | --- | 2:30:58.0 [-] | --- | 2:33:08.9 [-] | --- | 2:55:29.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 5 | TRAUTMAN Matt | 1985 | Trilife Multisport | DNF | --- | 23:20.7 [-] | --- | 26:48.3 [-] | --- | 30:35.9 [-] | --- | 52:22.0 [-] | --- | 1:30:54.1 [-] | --- | 1:54:06.5 [-] | --- | 2:35:10.0 [-] | --- | 2:37:14.9 [-] | --- | 2:58:44.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 12 | KEULSTRA Ynze | 1995 | Kijani Triathlon Team | DNF | --- | 24:27.3 [-] | --- | 28:30.3 [-] | --- | 32:08.5 [-] | --- | 56:03.0 [-] | --- | 1:37:25.2 [-] | --- | 2:03:42.0 [-] | --- | 3:41:07.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 14 | TEUSCHER Sven | 1991 | GISA Triathlon Team Halle | DNF | --- | 23:51.3 [-] | --- | 27:26.8 [-] | --- | 30:54.3 [-] | --- | 54:03.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 19 | SCHELTINGA Evert | 1987 | Team4Talent | DNF | --- | 23:17.0 [-] | --- | 26:42.6 [-] | --- | 30:15.5 [-] | --- | 53:40.6 [-] | --- | 1:34:01.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 24 | TYCZYŃSKI Jacek | 1996 | Trinergy/ U Jedrusia Triclub | DNF | --- | 24:36.0 [-] | --- | 28:29.1 [-] | --- | 32:11.2 [-] | --- | 55:28.5 [-] | --- | 1:36:47.4 [-] | --- | 2:02:28.6 [-] | --- | 3:04:20.0 [-] | --- | 3:07:30.7 [-] | --- | 6:41:23.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 4 | KOVACIC Jaroslav | 1984 | SD Posavje | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 6 | NEEF Sebastian | 1989 | Skinfit Racing Tri Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 10 | DEISENHOFER Roman | 1985 | Skinfit Racing Tri Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 13 | O'REILLY Aichlinn | 1995 | Westport tri club | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |