FORD CHALLENGE PRAGUE

Triatlon
DATUM :28.7.2018 MÍSTO :Praha

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Swim # T1 # Bike 2.5km # Bike 18.7km # Bike 45.8km # Bike 62km # Bike # T2 # run 1.l. # run 2.l. # run 3.l. # run 4.l # Run #
1 1 detail závodníka GOMEZ NOYA Javier ESP 1983 --- 1. /  Pro Men 3:44:40.7 0:00:00.0 21:20.7 [1] 1 03:26.0 [5] 1 0:03:33.8 [10] 2 0:21:53.3 [8] 2 0:37:16.6 [11] 4 0:21:56.1 [1] 2 2:04:12.2 [4] 1 0:01:53.3 [3] 2 0:16:18.4 [1] 1 0:18:28.2 [3] 1 0:19:34.0 [3] 1 0:19:05.5 [1] 1 1:13:48.2 [1] 1
2 8 detail závodníka DAPENA GONZÁLEZ Pablo ESP 1988 Cidade de Lugo Fluvial 2. /  Pro Men 3:50:53.7 0:06:13.0 21:21.7 [2] 2 03:25.8 [4] 2 0:03:28.9 [7] 1 0:21:58.9 [9] 3 0:37:14.2 [9] 3 0:21:58.0 [3] 3 2:04:11.9 [3] 2 0:02:00.1 [6] 3 0:17:42.4 [4] 3 0:19:53.7 [6] 2 0:20:38.0 [8] 2 0:21:05.2 [7] 2 1:19:54.0 [5] 2
3 2 detail závodníka HEEMERYCK Pieter BEL 1989 DOMO ELEKTRO - SCOTT TEAM 3. /  Pro Men 3:51:55.0 0:07:14.2 22:24.5 [3] 3 03:10.8 [2] 3 0:03:24.4 [2] 3 0:21:12.4 [2] 1 0:37:14.2 [10] 2 0:21:57.1 [2] 1 2:03:24.7 [2] 3 0:01:49.8 [1] 1 0:17:25.2 [3] 2 0:20:31.7 [9] 3 0:20:42.0 [9] 3 0:21:56.0 [19] 3 1:21:05.0 [6] 3
4 21 detail závodníka AZEVEDO Filipe POR 1993 --- 4. /  Pro Men 3:54:48.7 0:10:08.0 23:14.2 [4] 4 03:23.8 [3] 4 0:03:35.4 [15] 4 0:21:51.9 [7] 6 0:38:52.2 [18] 8 0:23:10.2 [6] 6 2:08:35.1 [8] 6 0:02:10.4 [10] 6 0:17:17.4 [2] 5 0:19:11.0 [5] 4 0:20:04.2 [4] 4 0:20:29.0 [4] 4 1:17:25.0 [3] 4
5 22 detail závodníka BOCK Niclas GER 1990 Team twenty.six Roth e.V. 5. /  Pro Men 3:58:59.7 0:14:19.0 23:22.1 [7] 7 03:32.4 [9] 6 0:03:26.5 [4] 6 0:21:20.5 [3] 4 0:37:08.9 [8] 5 0:22:12.1 [5] 4 2:03:23.2 [1] 4 0:02:34.3 [60] 4 0:19:21.4 [17] 4 0:21:52.0 [18] 5 0:23:44.7 [39] 6 0:20:50.0 [5] 5 1:26:07.5 [17] 5
6 9 detail závodníka KOČAŘ Lukáš CZE 1992 KONRAD TOOLS TEAM 6. /  Pro Men 3:59:50.5 0:15:09.7 23:23.6 [8] 8 03:37.7 [11] 7 0:03:23.3 [1] 7 0:21:42.7 [5] 7 0:38:42.7 [16] 6 0:23:19.7 [8] 7 2:08:13.9 [6] 7 0:02:15.9 [19] 7 0:18:05.9 [6] 7 0:20:22.7 [8] 6 0:21:17.0 [10] 5 0:22:11.0 [20] 6 1:22:19.2 [8] 6
7 20 detail závodníka CIAVATTELLA Jonathan ITA 1981 PPR team 7. /  Pro Men 4:01:51.5 0:17:10.7 23:17.5 [5] 5 03:32.3 [8] 5 0:03:27.2 [5] 5 0:21:45.7 [6] 5 0:38:51.9 [17] 7 0:23:17.0 [7] 8 2:08:27.4 [7] 8 0:02:16.4 [21] 8 0:19:44.9 [22] 8 0:21:06.5 [13] 7 0:20:37.5 [7] 7 0:22:24.2 [24] 7 1:24:17.7 [13] 7
8 379 detail závodníka SOUKUP Petr CZE 1987 TJ Nová Paka 1. /  M 30 - 34 4:03:35.5 0:18:54.7 24:52.6 [14] 14 03:28.0 [6] 11 0:03:41.3 [26] 12 0:22:50.4 [15] 10 0:39:51.4 [25] 11 0:24:26.0 [12] 12 2:13:19.6 [11] 10 0:02:01.1 [7] 9 0:18:15.7 [7] 9 0:20:10.7 [7] 9 0:20:37.2 [6] 8 0:20:28.5 [3] 8 1:19:53.9 [4] 8
9 11 detail závodníka GOODWIN George GBR 1996 ZOOT 8. /  Pro Men 4:04:15.7 0:19:35.0 24:29.6 [11] 11 03:28.7 [7] 10 0:03:28.0 [6] 9 0:24:46.6 [83] 12 0:42:10.4 [87] 24 0:24:51.8 [15] 18 2:18:32.3 [29] 16 0:02:14.2 [16] 16 0:17:47.2 [5] 14 0:18:53.7 [4] 12 0:18:51.2 [2] 10 0:19:34.0 [2] 9 1:15:30.7 [2] 9
10 18 detail závodníka BIRNGRUBER Christian AUT 1983 Pewag Racing Team 9. /  Pro Men 4:04:48.2 0:20:07.5 24:39.3 [13] 13 03:44.2 [12] 12 0:03:35.9 [16] 11 0:21:36.4 [4] 8 0:37:23.7 [12] 9 0:22:09.0 [4] 5 2:04:21.9 [5] 5 0:02:04.6 [8] 5 0:20:39.1 [35] 6 0:23:29.8 [43] 8 0:24:04.7 [50] 9 0:21:22.0 [10] 10 1:29:58.0 [30] 10
11 7 detail závodníka RENC Tomas CZE 1990 SK Vanaman Kladno 10. /  Pro Men 4:06:33.0 0:21:52.2 23:18.7 [6] 6 03:58.8 [13] 8 0:03:25.3 [3] 8 0:22:55.6 [17] 9 0:40:19.8 [34] 10 0:24:39.9 [14] 10 2:15:09.3 [16] 12 0:01:52.0 [2] 11 0:19:27.2 [20] 11 0:20:55.7 [12] 10 0:20:28.2 [5] 11 0:21:03.5 [6] 11 1:22:13.9 [7] 11
12 23 detail závodníka PETRÁSEK Pavel CZE 1990 EtriatlonTeam 11. /  Pro Men 4:08:44.0 0:24:03.2 26:44.3 [31] 31 03:36.7 [10] 21 0:03:34.7 [13] 21 0:23:35.6 [32] 19 0:39:38.3 [24] 16 0:24:27.4 [13] 14 2:13:23.8 [13] 13 0:01:55.7 [4] 13 0:18:41.7 [9] 13 0:20:45.2 [11] 11 0:21:43.5 [13] 12 0:21:32.0 [11] 12 1:23:03.2 [9] 12
13 17 detail závodníka SORBARA Frank CAN 1992 --- 12. /  Pro Men 4:12:47.0 0:28:06.2 24:37.8 [12] 12 04:07.2 [18] 14 0:03:53.7 [97] 14 0:22:48.0 [14] 11 0:39:21.6 [22] 12 0:24:19.8 [11] 11 2:13:21.1 [12] 11 0:02:30.2 [44] 12 0:19:39.7 [21] 12 0:23:18.5 [38] 13 0:22:29.0 [20] 13 0:22:21.5 [23] 13 1:28:10.5 [23] 13
14 535 detail závodníka BLAKE Dan GBR 1980 UBYK 1. /  M 35 - 39 4:13:45.0 0:29:04.2 30:26.8 [102] 102 04:19.2 [27] 80 0:03:44.5 [41] 75 0:22:28.3 [11] 45 0:38:17.5 [13] 25 0:24:13.8 [10] 20 2:11:28.8 [10] 15 0:02:20.0 [25] 15 0:19:25.4 [19] 16 0:21:25.2 [15] 15 0:22:07.0 [16] 14 0:21:52.7 [18] 14 1:25:09.9 [15] 14
15 203 detail závodníka TEBLICK Job BEL 1994 Atriac 1. /  M 18 - 24 4:15:22.5 0:30:41.7 25:44.3 [23] 23 03:59.6 [14] 19 0:03:35.1 [14] 18 0:23:03.0 [18] 13 0:38:42.1 [15] 13 0:25:25.5 [24] 13 2:15:11.8 [17] 14 0:02:05.9 [9] 14 0:20:27.9 [32] 15 0:22:50.7 [28] 16 0:22:50.0 [22] 17 0:21:49.5 [15] 15 1:28:20.7 [24] 15
16 467 detail závodníka MOONEN Hans BEL 1982 DELUPLAST 2. /  M 35 - 39 4:15:38.2 0:30:57.5 25:32.8 [20] 20 04:07.2 [19] 18 0:03:46.6 [53] 19 0:23:59.2 [47] 18 0:40:19.9 [35] 18 0:25:19.0 [21] 17 2:17:36.0 [24] 19 0:02:13.8 [15] 17 1:02:26.5 [583] 288 --- --- --- 15 0:23:17.7 [37] 16 1:26:08.2 [18] 16
17 421 detail závodníka MCLEAN Vanrisch GBR 1984 Tilbury-Davis Coaching 2. /  M 30 - 34 4:15:43.5 0:31:02.7 27:01.1 [39] 39 04:04.8 [17] 28 0:03:34.1 [11] 22 0:22:04.4 [10] 15 0:38:21.4 [14] 14 0:23:25.5 [9] 9 2:10:25.8 [9] 9 0:02:13.1 [13] 10 0:19:53.0 [23] 10 0:24:45.5 [81] 14 0:24:23.5 [58] 16 0:22:34.2 [28] 17 1:31:58.5 [39] 17
18 641 detail závodníka SUMBAL Karel CZE 1976 Trimarni Coaching And Nutrition 1. /  M 40 - 44 4:17:42.5 0:33:01.7 28:14.7 [61] 61 04:24.3 [35] 48 0:03:47.8 [57] 47 0:23:15.3 [25] 35 0:40:17.4 [31] 29 0:25:34.2 [30] 28 2:18:38.8 [32] 29 0:02:50.8 [115] 29 0:19:20.8 [16] 24 0:21:15.2 [14] 23 0:21:29.5 [12] 18 0:21:08.2 [8] 18 1:23:33.7 [11] 18
19 526 detail závodníka LEITNER Stefan AUT 1980 Tri Stars Austria 3. /  M 35 - 39 4:19:26.7 0:34:46.0 27:59.8 [52] 52 04:28.0 [42] 43 0:03:45.8 [47] 38 0:23:28.0 [27] 34 0:40:21.7 [36] 31 0:25:29.0 [28] 27 2:17:30.0 [22] 26 0:02:37.6 [73] 26 0:20:40.9 [37] 23 0:22:02.7 [19] 25 0:22:06.5 [15] 21 0:21:41.2 [12] 19 1:26:51.2 [21] 19
20 279 detail závodníka SCHMUTZLER Tobias GER 1989 GEALAN Tri Team IfL Hof 1. /  M 25 - 29 4:20:38.0 0:35:57.2 24:54.9 [16] 16 04:04.1 [16] 15 0:03:37.7 [18] 13 0:23:46.9 [40] 14 0:40:11.7 [28] 15 0:26:08.9 [46] 15 2:18:49.9 [33] 22 0:02:16.9 [23] 20 0:20:08.4 [26] 18 0:23:53.7 [57] 20 0:23:15.2 [28] 20 0:22:53.0 [32] 20 1:30:32.0 [31] 20
21 464 detail závodníka LINTERMANS Koen BEL 1982 Team 8s 4. /  M 35 - 39 4:21:08.5 0:36:27.7 28:10.8 [59] 59 04:48.5 [60] 56 0:03:38.9 [24] 50 0:22:35.0 [12] 27 0:39:02.1 [19] 20 0:25:04.7 [17] 19 2:14:15.5 [14] 18 0:02:35.8 [67] 19 0:43:10.0 [573] 115 0:00:00.0 [1] 18 0:24:16.5 [53] 19 0:23:27.2 [38] 21 1:31:17.7 [34] 21
22 214 detail závodníka BRAUN Marc GER 1996 TRISTAR Regensburg 2. /  M 18 - 24 4:21:17.7 0:36:37.0 26:27.6 [28] 28 04:46.8 [59] 30 0:03:46.7 [54] 30 0:23:38.1 [37] 22 0:39:38.0 [23] 21 0:25:27.6 [26] 24 2:21:41.0 [49] 32 0:02:15.2 [17] 31 0:19:09.7 [11] 26 0:22:21.2 [22] 27 0:22:26.0 [18] 25 0:21:48.4 [13] 22 1:26:06.9 [16] 22
23 15 detail závodníka VABROUSEK Petr CZE 1973 Titan Trilife Zlín 13. /  Pro Men 4:21:38.0 0:36:57.2 26:51.9 [35] 35 04:24.1 [34] 31 0:03:47.9 [58] 31 0:23:53.7 [44] 25 0:40:52.8 [46] 27 0:24:59.6 [16] 25 2:16:51.1 [20] 23 0:02:35.5 [65] 23 0:20:48.7 [40] 21 0:23:01.5 [30] 21 0:23:04.0 [25] 22 0:23:34.5 [42] 23 1:30:55.2 [32] 23
24 382 detail závodníka WIDMANN Philipp GER 1987 Nonplusultra 3. /  M 30 - 34 4:21:38.2 0:36:57.5 26:45.3 [32] 32 04:24.3 [36] 29 0:03:38.0 [19] 26 0:22:53.5 [16] 20 0:39:53.4 [26] 17 0:25:12.0 [18] 16 2:15:45.5 [18] 17 0:02:52.7 [122] 18 0:20:20.7 [31] 17 0:23:14.2 [35] 19 0:24:33.0 [64] 23 0:23:16.2 [35] 24 1:31:50.2 [36] 24
25 292 detail závodníka SCHWAB Christopher AUT 1991 Nora Racing Team 2. /  M 25 - 29 4:22:54.5 0:38:13.7 28:21.2 [64] 64 04:23.1 [31] 49 0:03:46.3 [51] 48 0:22:41.5 [13] 26 0:39:02.8 [20] 19 0:25:24.3 [23] 22 2:15:00.7 [15] 20 0:02:35.4 [63] 22 0:21:02.4 [47] 19 0:23:37.0 [49] 24 0:24:01.0 [48] 24 0:23:33.7 [41] 26 1:32:34.0 [42] 25
26 818 detail závodníka NUEBEL Markus GER 1969 LTV Lippstadt 1. /  M 45 - 49 4:22:55.2 0:38:14.5 32:35.4 [188] 188 05:33.0 [156] 174 0:03:52.3 [84] 165 0:24:12.5 [54] 118 0:40:49.4 [45] 83 0:25:28.2 [27] 62 2:18:35.2 [30] 51 0:02:46.7 [103] 50 0:19:00.2 [10] 31 0:20:44.5 [10] 29 0:21:28.7 [11] 27 0:21:50.5 [16] 25 1:23:24.7 [10] 26
27 272 detail závodníka REIF Armin GER 1991 TV Zwiesel 3. /  M 25 - 29 4:24:06.0 0:39:25.2 31:48.4 [161] 161 05:09.2 [92] 129 0:03:41.4 [27] 118 0:23:37.4 [35] 78 0:40:23.9 [38] 60 0:33:59.5 [508] 133 2:18:17.3 [26] 41 0:02:32.5 [51] 40 0:19:24.7 [18] 30 0:14:51.0 [2] 17 0:29:06.5 [240] 29 0:22:36.0 [29] 27 1:26:18.4 [19] 27
28 208 detail závodníka TISCHLER Pascal GER 1996 TV Forst-Triathlon 3. /  M 18 - 24 4:24:27.5 0:39:46.7 25:04.8 [17] 17 04:19.1 [26] 17 0:03:49.7 [68] 17 0:24:04.3 [50] 17 0:41:00.8 [51] 22 0:25:16.9 [19] 21 2:18:23.0 [27] 21 0:02:25.6 [35] 21 0:21:43.7 [76] 22 0:24:20.7 [67] 26 0:24:17.5 [56] 26 0:23:29.0 [39] 28 1:34:14.7 [56] 28
29 662 detail závodníka MARINI Roberto ITA 1977 Olimpis Swim Pro 2. /  M 40 - 44 4:24:53.2 0:40:12.5 27:49.3 [48] 48 05:03.2 [80] 53 0:04:12.6 [273] 55 0:25:19.7 [121] 58 0:42:29.6 [97] 65 0:26:48.8 [71] 59 2:24:48.2 [76] 56 0:02:28.6 [39] 55 0:19:17.5 [14] 36 0:21:25.7 [16] 32 0:21:53.2 [14] 30 0:21:48.5 [14] 29 1:24:43.7 [14] 29
30 803 detail závodníka KUNZE Alexander GER 1972 Schwimmsport- und Tauchverein Limbach-Oberfrohna e. V. 2. /  M 45 - 49 4:25:56.2 0:41:15.5 32:58.1 [206] 206 05:31.5 [148] 194 0:03:47.5 [56] 173 0:23:53.4 [43] 116 0:40:47.9 [44] 82 0:25:26.5 [25] 61 2:18:35.5 [31] 54 0:02:11.2 [12] 48 0:19:16.4 [12] 32 0:22:06.0 [20] 30 0:22:43.7 [21] 31 0:22:11.5 [21] 30 1:26:39.7 [20] 30
31 722 detail závodníka PRICE Benjamin GBR 1975 Triathlon Coaching Wales 3. /  M 40 - 44 4:27:52.2 0:43:11.5 27:58.3 [50] 50 04:31.0 [44] 45 0:03:53.5 [94] 43 1:29:09.6 [598] 599 743:34:27.9 [7] 30 --- --- 2:17:31.3 [23] 27 0:02:50.5 [114] 27 0:21:19.5 [56] 25 --- --- --- --- --- --- 1:35:01.0 [61] 31
32 446 detail závodníka VONDRA Vítězslav CZE 1979 SPORTICUS Team 5. /  M 35 - 39 4:28:18.7 0:43:38.0 27:13.0 [41] 41 05:18.5 [109] 46 0:03:47.0 [55] 40 0:23:22.3 [26] 32 0:40:23.4 [37] 32 0:25:30.5 [29] 29 2:18:23.3 [28] 28 0:02:16.6 [22] 28 0:21:27.9 [68] 27 0:24:00.2 [59] 28 0:24:52.5 [72] 32 0:24:21.5 [60] 31 1:35:07.2 [62] 32
33 300 detail závodníka RAPACZ Jakub POL 1989 Team Zoot Europe / Team Wechselzone 4. /  M 25 - 29 4:29:30.5 0:44:49.7 26:59.9 [38] 38 05:10.2 [95] 36 0:03:43.2 [35] 34 0:23:31.6 [29] 28 0:41:43.8 [75] 38 0:26:17.5 [53] 34 2:20:29.0 [41] 30 0:02:29.5 [43] 30 0:21:34.7 [71] 28 0:24:15.2 [65] 33 0:23:57.2 [46] 33 0:24:12.8 [56] 32 1:34:21.7 [57] 33
34 423 detail závodníka CANORI Thomas AUT 1985 AC Donau Chemie St Veit 4. /  M 30 - 34 4:30:16.5 0:45:35.7 30:36.8 [110] 110 04:52.3 [66] 93 0:03:40.0 [25] 89 0:23:45.5 [39] 60 0:41:02.9 [53] 51 0:25:39.5 [33] 45 2:19:46.5 [37] 42 0:02:24.2 [32] 39 0:20:54.5 [44] 33 0:23:30.7 [45] 35 0:23:51.0 [42] 34 0:24:00.0 [49] 33 1:32:36.5 [44] 34
35 294 detail závodníka BOSCHETTI Mattia ITA 1989 Triathlon trasimeno 5. /  M 25 - 29 4:30:40.5 0:45:59.7 26:21.2 [27] 27 05:52.7 [221] 37 0:03:43.4 [39] 35 0:23:48.8 [41] 36 0:41:25.2 [63] 39 0:26:38.3 [64] 37 2:22:28.2 [52] 38 0:02:55.8 [137] 38 0:21:00.4 [46] 34 0:23:19.5 [39] 34 0:24:01.5 [49] 35 0:24:17.0 [58] 34 1:33:02.4 [45] 35
36 261 detail závodníka PILAT Alexandre FRA 1989 Tri Team Pully 6. /  M 25 - 29 4:30:51.7 0:46:11.0 24:53.1 [15] 15 04:12.0 [20] 16 0:03:45.8 [48] 16 0:23:59.9 [48] 16 0:41:28.9 [68] 23 0:25:23.2 [22] 23 2:20:31.8 [42] 24 0:01:57.4 [5] 24 0:19:56.2 [24] 20 0:23:07.7 [34] 22 0:26:28.0 [137] 28 0:29:18.2 [214] 35 1:39:17.2 [99] 36
37 585 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 4. /  M 40 - 44 4:31:08.7 0:46:28.0 28:40.7 [75] 75 04:54.0 [68] 64 0:03:42.4 [31] 56 0:24:17.0 [56] 52 0:41:24.1 [62] 49 0:26:40.0 [65] 46 2:23:23.2 [57] 52 0:02:57.6 [144] 52 0:21:21.4 [58] 45 0:23:16.7 [37] 39 0:23:19.2 [30] 38 0:22:52.5 [31] 36 1:31:12.9 [33] 37
38 268 detail závodníka VICTOR Michael GER 1992 Triathlon Wetterau 7. /  M 25 - 29 4:31:26.5 0:46:45.7 28:01.9 [54] 54 04:23.7 [33] 42 0:04:59.7 [564] 61 0:24:55.1 [91] 56 0:42:22.5 [93] 62 0:26:01.4 [43] 55 2:22:54.5 [54] 43 0:02:29.2 [41] 42 0:20:49.9 [42] 35 0:23:30.0 [44] 36 0:24:25.7 [61] 37 0:24:29.5 [67] 37 1:33:36.9 [50] 38
39 307 detail závodníka LUKACS Markus AUT 1985 UTTB 5. /  M 30 - 34 4:31:46.5 0:47:05.7 28:23.8 [67] 67 04:23.5 [32] 51 0:05:38.2 [595] 72 0:23:34.3 [30] 54 0:40:30.8 [42] 48 0:25:52.6 [37] 41 2:20:23.5 [39] 33 0:02:28.0 [37] 32 0:21:12.7 [51] 29 0:23:54.0 [58] 31 0:25:23.2 [90] 36 0:25:12.0 [90] 38 1:36:07.4 [73] 39
40 554 detail závodníka SAJNER David CZE 1980 Team ZOOT TRI Europe 6. /  M 35 - 39 4:33:25.2 0:48:44.5 28:36.0 [72] 72 04:17.8 [24] 55 0:03:32.4 [9] 45 0:23:11.5 [20] 30 0:40:18.0 [32] 28 0:25:34.9 [31] 26 2:17:00.0 [21] 25 0:02:34.3 [59] 25 1:13:30.0 [595] 405 --- --- --- --- --- --- 1:40:56.9 [122] 40
41 345 detail závodníka MYNAR Jan CZE 1986 --- 6. /  M 30 - 34 4:33:28.7 0:48:48.0 31:41.6 [156] 156 05:40.7 [175] 141 0:03:38.4 [21] 129 0:23:14.4 [24] 77 0:40:18.2 [33] 58 0:26:03.0 [45] 50 2:19:06.3 [34] 49 0:02:56.2 [141] 49 0:20:49.2 [41] 42 0:24:25.0 [71] 40 0:24:46.7 [69] 41 0:23:41.7 [43] 39 1:34:03.7 [54] 41
42 202 detail závodníka GRACZYK Filip POL 1994 UKS_CITYZEN/BE_3 4. /  M 18 - 24 4:33:52.5 0:49:11.7 34:46.5 [272] 272 05:39.5 [171] 247 0:04:04.4 [186] 241 0:23:57.7 [45] 176 0:40:28.4 [41] 109 0:25:55.7 [39] 90 2:19:34.0 [36] 66 0:02:34.3 [58] 65 0:20:46.2 [39] 49 0:22:35.0 [23] 44 0:23:23.7 [31] 40 0:24:06.5 [52] 40 1:31:18.0 [35] 42
43 395 detail závodníka PLOC Jaroslav CZE 1984 SK Kola Víšek 7. /  M 30 - 34 4:34:13.2 0:49:32.5 25:20.2 [19] 19 04:26.2 [38] 20 0:03:52.1 [82] 20 0:24:04.9 [53] 21 0:42:00.4 [84] 26 0:26:46.0 [68] 32 2:24:19.2 [70] 37 0:02:40.2 [83] 36 0:22:45.4 [116] 37 0:24:31.2 [73] 37 0:25:57.3 [115] 42 0:23:49.5 [46] 41 1:37:27.2 [80] 43
44 749 detail závodníka FITZPATRICK Paul GBR 1973 Berkshire Tri Squad 3. /  M 45 - 49 4:34:35.0 0:49:54.2 26:52.4 [36] 36 05:32.5 [155] 41 0:03:54.0 [99] 41 0:24:23.0 [66] 42 0:40:56.9 [48] 43 0:25:52.0 [36] 35 2:21:23.5 [47] 35 0:04:20.4 [422] 43 0:22:39.2 [114] 43 0:23:36.7 [47] 38 0:24:28.3 [63] 39 0:25:17.7 [94] 42 1:36:25.9 [74] 44
45 232 detail závodníka OTT Benjamin GER 1990 DOWE-Sportswear-Team 8. /  M 25 - 29 4:35:25.0 0:50:44.2 34:48.8 [274] 274 04:22.3 [30] 210 0:03:44.1 [40] 195 0:23:36.8 [33] 131 0:39:13.1 [21] 68 0:25:18.7 [20] 57 2:16:03.2 [19] 39 0:02:20.7 [27] 37 0:22:06.9 [87] 39 0:25:24.0 [106] 42 0:25:11.5 [86] 44 0:24:43.5 [73] 43 1:37:49.7 [83] 45
46 800 detail závodníka MICHOVSKY Petr CZE 1973 Mika Training 4. /  M 45 - 49 4:35:57.0 0:51:16.2 29:06.9 [81] 81 04:18.5 [25] 60 0:03:53.7 [98] 58 0:24:17.7 [57] 53 0:40:15.4 [30] 45 0:25:57.0 [40] 36 2:20:26.7 [40] 36 0:02:34.2 [57] 35 0:23:28.0 [156] 40 0:25:13.0 [97] 43 0:25:07.2 [80] 43 0:25:19.2 [96] 45 1:39:30.5 [103] 46
47 439 detail závodníka ROŽEK Jan CZE 1987 CSG triteam 8. /  M 30 - 34 4:36:09.0 0:51:28.2 28:49.6 [79] 79 06:02.0 [245] 82 0:03:49.6 [67] 80 0:24:18.2 [58] 62 0:41:28.6 [67] 56 0:26:13.5 [48] 53 2:21:11.7 [46] 45 0:02:48.2 [109] 45 0:22:26.5 [104] 46 0:24:56.2 [88] 45 0:24:45.2 [68] 46 0:24:28.0 [64] 44 1:37:17.2 [78] 47
48 244 detail závodníka PEŠEK Pavel CZE 1990 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 9. /  M 25 - 29 4:36:14.2 0:51:33.5 30:45.6 [118] 118 04:21.0 [29] 89 0:03:52.4 [86] 85 0:25:28.4 [136] 88 0:43:36.9 [155] 101 0:27:40.0 [135] 99 2:29:06.9 [117] 104 0:02:28.1 [38] 100 0:20:18.9 [30] 69 0:23:03.0 [32] 55 0:23:19.0 [29] 51 0:22:25.0 [25] 46 1:29:32.4 [28] 48
49 717 detail závodníka KROHLÁK Milan CZE 1981 Kosmosbike 7. /  M 35 - 39 4:36:21.5 0:51:40.7 27:36.5 [43] 43 06:55.9 [381] 77 0:04:08.1 [228] 79 0:25:28.9 [139] 74 0:43:58.2 [183] 102 0:27:08.2 [94] 93 2:28:54.3 [115] 94 0:03:25.9 [250] 101 0:43:05.7 [572] 271 0:22:45.2 [26] 209 0:23:13.2 [26] 173 --- --- 1:29:28.7 [27] 49
50 351 detail závodníka ENNING Daniel GER 1987 Freie Schwimmer Düsseldorf 9. /  M 30 - 34 4:36:24.0 0:51:43.2 32:34.0 [186] 186 05:38.0 [165] 177 0:03:42.1 [28] 162 0:25:02.5 [103] 141 0:42:46.1 [108] 117 0:26:30.0 [58] 102 2:26:08.2 [91] 107 0:02:37.8 [76] 103 0:19:20.2 [15] 60 0:23:02.2 [31] 50 0:23:24.3 [32] 49 0:23:17.2 [36] 47 1:29:25.7 [26] 50
51 714 detail závodníka ROUŠAVÝ Leoš CZE 1976 Akron Team 5. /  M 40 - 44 4:36:39.7 0:51:59.0 28:12.0 [60] 60 04:41.5 [54] 54 0:03:30.4 [8] 44 0:23:11.7 [21] 29 0:41:01.4 [52] 36 0:27:13.2 [107] 38 2:23:32.9 [61] 48 0:02:39.6 [80] 46 0:21:06.2 [48] 41 0:24:34.2 [76] 41 0:25:44.5 [107] 45 0:25:43.2 [106] 48 1:37:33.4 [81] 51
52 217 detail závodníka AMMARELL Ricardo GER 1997 HSV Weimar 5. /  M 18 - 24 4:37:22.0 0:52:41.2 23:32.7 [10] 10 04:14.0 [21] 9 0:03:52.0 [81] 10 0:30:23.2 [519] 55 0:41:55.9 [81] 52 0:26:37.5 [63] 49 2:28:52.7 [112] 50 0:02:32.5 [50] 47 0:21:43.9 [77] 44 0:26:50.2 [181] 48 0:24:16.7 [54] 48 0:24:56.7 [81] 49 1:38:10.0 [89] 52
53 389 detail závodníka ZÖLLNER Christian GER 1987 SV Bayreuth 10. /  M 30 - 34 4:37:25.5 0:52:44.7 32:39.5 [191] 191 04:37.0 [49] 139 0:03:48.4 [59] 132 0:24:42.0 [79] 114 0:41:44.4 [76] 91 0:26:41.7 [66] 79 2:23:31.0 [60] 70 0:02:33.8 [54] 70 0:20:40.4 [36] 50 0:23:37.0 [48] 47 0:24:18.7 [57] 47 --- --- 1:34:03.9 [55] 53
54 887 detail závodníka FRONZA Marco ITA 1968 Fersen Triathlon 1. /  M 50 - 54 4:37:30.5 0:52:49.7 37:34.4 [402] 402 05:40.5 [174] 353 0:03:59.0 [140] 337 0:25:07.5 [110] 286 0:41:05.8 [55] 187 0:26:28.5 [57] 157 2:23:13.4 [56] 120 0:03:18.3 [217] 122 0:20:00.4 [25] 89 0:22:20.7 [21] 66 0:22:28.2 [19] 55 0:22:32.5 [27] 50 1:27:43.7 [22] 54
55 703 detail závodníka SANS VEGA Alex ESP 1976 Tri Team Girona 6. /  M 40 - 44 4:38:33.0 0:53:52.2 35:56.4 [334] 334 05:09.5 [94] 276 0:04:26.2 [413] 278 0:24:20.7 [64] 215 0:41:00.6 [50] 143 0:25:46.5 [35] 108 2:21:25.0 [48] 86 0:02:48.4 [110] 79 0:21:29.2 [69] 68 0:23:39.0 [51] 58 0:23:46.2 [40] 53 0:23:56.2 [48] 51 1:33:13.4 [47] 55
56 234 detail závodníka JUNKEREIT Dominik GER 1993 USC Magdeburg 10. /  M 25 - 29 4:38:42.2 0:54:01.5 31:07.6 [130] 130 05:39.2 [169] 123 0:03:58.2 [131] 121 0:23:28.5 [28] 76 0:40:24.2 [39] 59 0:25:55.5 [38] 48 2:20:40.3 [44] 55 0:02:34.5 [61] 54 0:22:49.7 [119] 47 0:25:05.2 [92] 49 0:25:09.0 [83] 50 0:25:13.0 [92] 52 1:38:40.5 [92] 56
57 209 detail závodníka FRANĚK Jan CZE 1998 TRI KLUB Příbram 6. /  M 18 - 24 4:38:51.5 0:54:10.7 27:50.1 [49] 49 05:24.0 [125] 57 0:03:42.3 [30] 54 0:25:25.4 [131] 57 0:43:51.2 [174] 72 0:28:05.2 [169] 83 2:30:57.4 [148] 103 0:02:21.1 [28] 96 0:22:31.7 [107] 83 0:24:21.2 [68] 73 0:23:14.2 [27] 65 0:21:52.0 [17] 53 1:32:18.7 [41] 57
58 747 detail závodníka BALLINGER Peter GBR 1972 Glos tri club 5. /  M 45 - 49 4:39:05.5 0:54:24.7 32:11.2 [171] 171 05:45.0 [188] 163 0:03:50.9 [73] 153 0:24:27.1 [71] 119 --- --- --- 60 2:20:40.2 [43] 59 0:03:17.5 [213] 60 0:22:57.2 [131] 57 0:24:52.7 [86] 51 0:24:33.5 [65] 54 0:24:23.8 [63] 54 1:37:11.4 [77] 58
59 805 detail závodníka KASCHEWSKY Sascha GER 1970 Team Erdinger Alkoholfrei 6. /  M 45 - 49 4:39:20.5 0:54:39.7 35:29.4 [310] 310 05:58.7 [234] 287 0:04:03.0 [172] 277 0:25:04.0 [105] 231 0:42:53.1 [112] 189 0:26:37.2 [62] 159 2:25:58.4 [87] 126 0:02:41.1 [84] 125 0:20:55.7 [45] 99 0:22:45.5 [27] 77 0:22:54.5 [23] 66 0:22:15.5 [22] 55 1:29:12.7 [25] 59
60 414 detail závodníka PAZDERA Lukas CZE 1986 TT PRIBRAM 11. /  M 30 - 34 4:40:05.7 0:55:25.0 32:55.3 [204] 204 05:03.0 [79] 166 0:03:43.1 [34] 150 0:24:31.1 [73] 117 0:41:13.7 [58] 88 0:26:01.5 [44] 72 2:22:19.2 [51] 68 0:02:41.8 [88] 68 0:21:26.7 [66] 54 0:25:21.5 [102] 52 0:25:28.0 [96] 57 0:24:23.2 [62] 56 1:37:06.2 [76] 60
61 497 detail závodníka ESSER Björn GER 1980 Willpower Vegan 8. /  M 35 - 39 4:40:21.0 0:55:40.2 32:17.5 [175] 175 05:09.5 [93] 143 0:03:45.3 [43] 137 0:24:24.0 [67] 103 0:41:14.2 [59] 79 0:27:10.0 [96] 75 2:24:23.2 [72] 79 0:02:36.4 [69] 74 0:22:18.2 [93] 67 0:24:09.7 [64] 59 0:24:17.2 [55] 56 0:24:47.0 [74] 57 1:35:54.2 [70] 61
62 204 detail závodníka HOLDMANN Joshua GER 1995 HSG Uni Greifswald 7. /  M 18 - 24 4:40:40.7 0:56:00.0 32:16.4 [174] 174 05:48.7 [206] 171 0:03:34.1 [12] 146 0:24:35.7 [76] 120 0:41:20.1 [60] 92 0:26:14.0 [49] 74 2:22:00.0 [50] 67 0:02:45.0 [95] 67 0:21:58.2 [83] 56 0:25:27.7 [113] 57 0:25:28.0 [95] 60 0:24:35.5 [69] 58 1:37:50.5 [84] 62
63 320 detail závodníka MECKO Peter SVK 1987 Elab 12. /  M 30 - 34 4:40:46.5 0:56:05.7 27:47.6 [47] 47 04:01.9 [15] 33 0:03:54.2 [102] 33 0:24:04.7 [51] 37 0:41:28.1 [65] 40 0:26:37.1 [61] 39 2:27:40.3 [101] 61 0:02:10.8 [11] 59 0:21:21.9 [59] 48 0:26:53.3 [184] 54 0:25:32.2 [99] 59 0:24:56.0 [79] 59 1:39:05.7 [97] 63
64 704 detail závodníka PÁTEK Miroslav CZE 1976 TJ Lokomotiva Krnov 7. /  M 40 - 44 4:40:53.5 0:56:12.7 29:49.5 [88] 88 05:50.0 [214] 97 0:04:06.2 [203] 100 0:26:42.7 [263] 128 0:43:33.1 [150] 128 0:27:03.5 [90] 120 2:28:40.7 [109] 106 0:02:35.5 [64] 102 0:20:33.9 [34] 73 0:23:29.2 [42] 60 0:24:24.2 [59] 58 0:25:08.7 [89] 60 1:33:57.7 [52] 64
65 339 detail závodníka KUZNETSOV Evgeniy RUS 1986 Triathlon Ufa 13. /  M 30 - 34 4:41:15.7 0:56:35.0 31:56.1 [167] 167 04:56.7 [69] 124 0:03:46.6 [52] 119 0:23:37.5 [36] 80 0:40:11.6 [27] 57 0:26:10.3 [47] 52 2:24:39.5 [73] 74 0:02:45.8 [99] 72 0:22:51.7 [126] 70 0:24:34.5 [77] 61 0:25:01.0 [75] 67 0:24:08.0 [54] 61 1:36:57.5 [75] 65
66 420 detail závodníka ARNECKE Nils GER 1987 3defacto Team asc Darmstadt 14. /  M 30 - 34 4:41:29.5 0:56:48.7 26:37.3 [29] 29 04:27.0 [41] 27 0:03:38.1 [20] 25 0:23:57.7 [46] 23 0:41:27.4 [64] 33 0:26:16.2 [50] 31 2:22:44.0 [53] 34 0:02:15.7 [18] 34 0:23:36.2 [164] 38 0:26:55.3 [187] 46 0:27:11.7 [168] 52 0:27:14.7 [162] 62 1:45:25.2 [171] 66
67 230 detail závodníka EDER Michael AUT 1993 HSV Melk 11. /  M 25 - 29 4:41:40.5 0:56:59.7 33:44.8 [241] 241 05:33.6 [158] 214 0:03:54.4 [104] 203 0:25:03.5 [104] 168 0:41:49.9 [78] 132 0:26:33.0 [59] 107 2:24:16.2 [69] 95 0:02:47.3 [106] 93 0:21:22.7 [61] 74 0:24:00.5 [60] 62 0:24:51.0 [71] 63 0:24:41.7 [72] 63 1:35:18.5 [64] 67
68 297 detail závodníka VAIS David SVK 1989 Mika Training 12. /  M 25 - 29 4:42:19.0 0:57:38.2 35:06.5 [284] 284 05:21.8 [117] 250 0:04:10.3 [248] 250 0:24:20.0 [62] 181 0:40:54.4 [47] 122 0:25:37.0 [32] 98 2:19:27.8 [35] 64 0:02:22.5 [30] 62 0:22:22.7 [97] 55 0:25:25.5 [109] 56 0:26:31.0 [140] 64 0:25:20.7 [98] 64 1:40:00.2 [111] 68
69 431 detail závodníka SCHOVAL František CZE 1988 TRIEXPERT MILT racing team 15. /  M 30 - 34 4:42:41.2 0:58:00.5 28:01.8 [53] 53 04:26.8 [40] 44 0:04:04.8 [188] 49 0:25:52.7 [176] 59 0:44:20.1 [211] 78 0:28:21.5 [190] 92 2:34:18.9 [207] 123 0:02:19.4 [24] 118 0:20:16.4 [28] 86 0:22:45.2 [25] 67 0:24:00.5 [47] 61 0:26:00.0 [116] 65 1:33:34.2 [49] 69
70 215 detail závodníka FOLEY Niall IRL 1996 Athy Triathlon Club 8. /  M 18 - 24 4:43:07.2 0:58:26.5 26:42.9 [30] 30 04:50.0 [62] 32 0:03:56.1 [115] 32 0:24:19.5 [61] 38 0:42:41.9 [104] 47 0:28:18.0 [185] 56 2:30:00.7 [135] 75 0:03:28.6 [260] 76 0:22:25.2 [101] 71 0:24:41.5 [80] 68 0:25:06.2 [79] 68 0:25:27.7 [100] 66 1:38:05.0 [85] 70
71 444 detail závodníka KOHL Walter ARG 1981 Triathlon Augsburg 9. /  M 35 - 39 4:43:15.7 0:58:35.0 33:40.7 [238] 238 05:30.0 [144] 209 0:04:03.1 [173] 204 0:24:44.4 [82] 159 0:41:59.0 [83] 124 --- --- 2:25:16.2 [80] 110 0:03:23.9 [242] 109 0:22:26.0 [102] 92 0:25:40.2 [125] 91 0:23:26.0 [33] 76 0:23:32.0 [40] 67 1:35:24.7 [65] 71
72 575 detail závodníka GILES Richard GBR 1977 Serpentine 8. /  M 40 - 44 4:43:38.2 0:58:57.5 31:51.9 [164] 164 05:12.3 [100] 133 0:03:49.2 [63] 126 0:24:26.2 [70] 97 0:43:43.4 [167] 113 0:26:58.7 [85] 101 2:28:47.9 [110] 118 0:03:02.9 [166] 115 0:24:51.2 [236] 121 0:23:21.2 [40] 98 0:23:29.7 [35] 82 0:22:39.2 [30] 68 1:34:42.9 [60] 72
73 468 detail závodníka KYRAL Vaclav CZE 1979 Easy go run 10. /  M 35 - 39 4:43:54.5 0:59:13.7 25:44.1 [22] 22 05:08.9 [91] 25 0:03:57.8 [126] 27 0:24:59.1 [98] 40 0:41:39.1 [73] 42 0:27:03.2 [89] 42 2:25:22.7 [81] 47 0:03:27.6 [257] 51 0:26:41.0 [336] 62 0:25:28.0 [114] 64 0:25:42.7 [105] 69 0:25:57.2 [114] 69 1:44:11.0 [157] 73
74 364 detail závodníka ETEROVIC Antonio GER 1988 TG 48 Schweinfurt 16. /  M 30 - 34 4:44:14.2 0:59:33.5 31:43.0 [158] 158 06:04.0 [254] 153 0:04:05.0 [189] 158 0:24:59.8 [99] 138 0:42:52.0 [111] 118 0:26:58.8 [86] 109 2:26:00.4 [89] 98 0:04:23.3 [435] 112 0:21:08.9 [49] 85 0:24:36.3 [79] 78 0:25:02.5 [77] 72 0:24:52.2 [78] 70 1:36:03.2 [72] 74
75 506 detail závodníka NIPPERT Daniel GER 1980 SpVgg Höhenkirchen 11. /  M 35 - 39 4:44:19.5 0:59:38.7 33:07.2 [218] 218 05:20.0 [113] 191 0:03:59.3 [144] 182 0:24:04.8 [52] 130 0:41:23.2 [61] 99 0:26:48.5 [70] 89 2:23:30.7 [59] 82 0:03:21.9 [232] 80 0:23:29.4 [157] 79 0:24:47.5 [82] 75 0:25:14.5 [87] 71 0:25:03.0 [84] 71 1:38:59.4 [95] 75
76 322 detail závodníka OPLETAL Martin CZE 1988 HISPORT Team 17. /  M 30 - 34 4:44:22.7 0:59:42.0 30:17.4 [96] 96 05:42.2 [179] 107 0:03:45.6 [46] 98 0:24:53.5 [89] 91 0:41:50.8 [79] 75 0:26:54.4 [79] 71 2:23:58.0 [64] 65 0:02:43.6 [94] 66 0:21:39.2 [73] 53 0:25:35.5 [122] 53 0:26:37.2 [147] 62 0:27:25.2 [167] 72 1:41:41.4 [134] 76
77 542 detail závodníka PISKE Daniel GER 1979 SV Handwerk Leipzig 12. /  M 35 - 39 4:44:31.5 0:59:50.7 35:56.5 [335] 335 06:13.5 [278] 319 0:04:03.7 [179] 304 0:25:04.5 [106] 247 0:43:00.5 [119] 202 0:27:13.1 [105] 184 2:26:23.9 [94] 138 0:02:25.0 [33] 128 0:21:15.0 [53] 104 0:23:51.7 [55] 92 0:24:14.8 [52] 80 0:23:50.0 [47] 73 1:33:32.4 [48] 77
78 323 detail závodníka WIACEK Karol POL 1984 VW Poznan 18. /  M 30 - 34 4:44:42.2 1:00:01.5 31:37.0 [151] 151 06:04.8 [257] 151 0:03:42.6 [32] 140 0:24:56.4 [93] 123 0:41:31.6 [69] 96 0:26:17.1 [52] 78 2:24:03.2 [65] 78 0:03:22.9 [235] 77 0:23:58.4 [184] 84 0:25:18.0 [98] 83 0:24:48.7 [70] 75 0:25:06.5 [86] 74 1:39:34.2 [105] 78
79 428 detail závodníka ALTUNEL Semih TUR 1986 SP 19. /  M 30 - 34 4:45:21.2 1:00:40.5 30:59.3 [126] 126 06:54.3 [376] 160 0:03:50.4 [70] 152 0:24:32.7 [74] 121 0:41:35.1 [70] 95 0:26:25.5 [56] 82 2:24:07.0 [67] 83 0:04:00.8 [366] 87 0:22:20.2 [96] 77 0:25:26.5 [111] 76 0:25:18.7 [89] 74 0:25:45.0 [110] 75 1:39:19.7 [100] 79
80 380 detail závodníka HADERER Christoph GER 1984 Wsv Otterskirchen 20. /  M 30 - 34 4:45:33.2 1:00:52.5 33:56.3 [251] 251 05:25.8 [129] 219 0:04:07.1 [219] 213 0:24:33.2 [75] 162 0:42:03.1 [86] 131 0:26:49.0 [72] 113 2:25:01.2 [78] 108 0:03:03.8 [169] 106 0:22:36.5 [111] 90 0:25:50.2 [134] 90 0:26:01.5 [119] 90 0:23:09.7 [33] 76 1:38:05.9 [86] 80
81 430 detail závodníka POSPISIL Philipp AUT 1986 Team Wechselzone 21. /  M 30 - 34 4:45:36.5 1:00:55.7 30:43.5 [115] 115 04:51.8 [65] 96 0:03:51.8 [77] 94 0:24:51.0 [86] 84 0:41:40.0 [74] 70 0:26:52.1 [74] 65 2:23:52.5 [63] 60 0:02:33.5 [53] 61 0:23:50.5 [176] 58 0:26:21.5 [157] 69 0:26:46.5 [156] 73 0:26:13.0 [124] 77 1:43:35.0 [152] 81
82 631 detail závodníka PRAŽAN Jan CZE 1978 TITAN TRILIFE 9. /  M 40 - 44 4:45:39.7 1:00:59.0 34:29.0 [261] 261 06:02.5 [248] 254 0:03:49.4 [66] 236 0:25:10.5 [112] 200 0:42:37.9 [101] 160 0:27:11.2 [99] 144 2:27:13.4 [97] 129 0:03:21.2 [229] 129 0:21:21.9 [60] 108 0:23:52.5 [56] 94 0:24:26.5 [62] 83 0:24:28.5 [66] 78 1:34:33.4 [58] 82
83 877 detail závodníka KOSOBUD Martin CZE 1968 Trisk CB 2. /  M 50 - 54 4:46:29.7 1:01:49.0 33:00.4 [208] 208 06:00.0 [238] 204 0:04:06.0 [202] 200 0:27:06.0 [302] 221 0:44:16.6 [204] 210 0:27:28.4 [118] 192 2:31:09.9 [154] 161 0:02:39.1 [78] 155 0:21:19.0 [55] 123 0:23:28.0 [41] 100 0:23:38.5 [38] 85 0:24:50.0 [77] 79 1:33:40.2 [51] 83
84 205 detail závodníka TOMŠA Juraj SVK 1995 DEMA RACING TEAM 9. /  M 18 - 24 4:46:48.2 1:02:07.5 28:26.1 [68] 68 05:47.0 [197] 72 0:03:46.1 [50] 69 0:24:55.7 [92] 61 0:42:21.6 [91] 66 0:27:43.4 [140] 69 2:28:32.4 [107] 89 0:03:20.6 [225] 88 0:22:46.7 [118] 81 0:25:19.7 [101] 80 0:26:05.5 [122] 79 0:26:06.2 [120] 80 1:40:42.0 [118] 84
85 562 detail závodníka DOUGLAS Stuart GBR 1983 --- 13. /  M 35 - 39 4:46:59.2 1:02:18.5 28:32.0 [71] 71 05:04.0 [82] 66 0:03:54.7 [106] 64 0:27:42.7 [350] 93 0:45:46.6 [279] 147 0:28:54.5 [252] 155 2:36:39.1 [248] 164 0:03:34.0 [273] 170 0:21:26.7 [65] 138 0:23:15.7 [36] 108 0:23:52.7 [43] 94 0:24:14.5 [57] 81 1:33:09.9 [46] 85
86 348 detail závodníka GAWLIK Marcus GER 1988 DOWE-Sportswear-Team 22. /  M 30 - 34 4:47:02.5 1:02:21.7 31:37.1 [152] 152 04:33.7 [47] 111 0:04:03.8 [181] 110 0:25:22.5 [126] 104 0:43:14.4 [134] 106 0:28:35.7 [220] 124 2:32:57.6 [184] 145 0:02:13.7 [14] 133 0:19:17.2 [13] 95 0:23:47.7 [52] 84 0:25:59.2 [116] 81 0:26:13.7 [125] 82 1:35:40.2 [67] 86
87 457 detail závodníka WRONSKI Tomasz POL 1979 --- 14. /  M 35 - 39 4:47:03.7 1:02:23.0 27:37.6 [44] 44 05:44.5 [186] 58 0:04:05.6 [195] 63 0:25:40.9 [155] 63 0:43:42.4 [165] 80 0:27:38.4 [133] 86 2:29:58.9 [133] 93 0:02:54.7 [132] 90 0:21:33.2 [70] 75 0:25:01.2 [89] 70 0:26:38.2 [149] 77 0:27:13.5 [160] 83 1:40:47.9 [120] 87
88 490 detail závodníka GALANDR Daniel CZE 1975 WM Extreme Triathlon Team 10. /  M 40 - 44 4:47:09.2 1:02:28.5 32:15.7 [173] 173 05:36.0 [163] 157 0:03:49.2 [64] 148 0:24:39.2 [77] 122 0:42:45.1 [107] 115 0:27:09.0 [95] 103 2:26:31.9 [95] 109 0:03:20.2 [223] 108 0:22:55.9 [130] 97 0:25:09.2 [94] 88 0:25:35.0 [101] 86 0:25:19.8 [97] 85 1:39:25.2 [101] 88
89 678 detail závodníka GRUBER Jürgen GER 1978 ST Arberland 11. /  M 40 - 44 4:47:09.5 1:02:28.7 31:51.5 [163] 163 05:24.1 [126] 137 0:03:37.1 [17] 124 0:24:21.2 [65] 94 0:41:50.9 [80] 85 0:26:57.9 [83] 77 2:24:05.6 [66] 72 0:03:20.7 [227] 75 0:21:38.4 [72] 61 0:25:29.5 [116] 63 0:26:43.7 [155] 70 0:28:08.8 [190] 84 1:42:27.4 [141] 89
90 301 detail závodníka ŠIMEK Adam CZE 1989 Strava 13. /  M 25 - 29 4:47:34.7 1:02:54.0 27:46.1 [46] 46 04:49.5 [61] 47 0:03:50.6 [71] 46 0:23:12.4 [22] 31 0:40:57.7 [49] 35 0:25:44.2 [34] 30 2:20:04.8 [38] 31 0:03:06.2 [182] 33 0:28:25.7 [413] 51 0:33:41.8 [440] 103 0:24:25.7 [60] 93 0:24:28.5 [65] 86 1:51:48.0 [241] 90
91 390 detail závodníka HALAJ Dušan SVK 1986 Aquapark - triatlon Turčianske Teplice 23. /  M 30 - 34 4:48:23.5 1:03:42.7 34:11.0 [257] 257 07:10.8 [410] 284 0:03:52.4 [85] 268 0:25:27.5 [135] 235 0:45:08.9 [250] 228 0:27:48.5 [146] 207 2:31:01.4 [152] 191 0:03:26.2 [251] 188 0:21:19.7 [57] 149 0:22:53.0 [29] 116 0:23:53.0 [44] 101 0:24:03.2 [50] 87 1:32:34.0 [43] 91
92 750 detail závodníka DOLLIMORE Chris GBR 1972 Berkshire Tri Squad 7. /  M 45 - 49 4:48:26.7 1:03:46.0 30:04.4 [95] 95 05:05.8 [85] 91 0:03:58.8 [137] 88 0:25:09.1 [111] 83 0:43:03.6 [121] 87 0:27:12.8 [104] 88 2:27:36.6 [100] 90 0:03:09.5 [193] 84 0:22:53.5 [127] 80 0:25:32.7 [119] 82 0:26:32.5 [144] 84 0:27:06.7 [154] 88 1:42:30.2 [142] 92
93 424 detail závodníka ERICSSON Karl SWE 1986 Terrible Tuesdays Triathlon Club 24. /  M 30 - 34 4:48:33.5 1:03:52.7 28:08.9 [57] 57 05:38.7 [168] 67 0:03:38.5 [23] 62 0:23:10.5 [19] 41 0:40:12.3 [29] 37 0:26:33.4 [60] 33 2:23:12.2 [55] 53 0:03:41.8 [297] 56 0:25:48.5 [281] 63 0:27:48.5 [225] 81 0:28:50.8 [234] 97 0:24:56.2 [80] 89 1:47:51.7 [198] 93
94 661 detail závodníka POSPÍŠIL Jiří CZE 1977 Mika Training 12. /  M 40 - 44 4:48:57.5 1:04:16.7 33:25.5 [229] 229 05:00.0 [74] 188 0:04:15.9 [319] 189 0:25:11.7 [114] 157 0:42:14.1 [90] 133 0:26:45.5 [67] 111 2:25:26.9 [82] 100 0:02:32.4 [49] 95 0:23:07.7 [142] 87 0:25:47.0 [131] 85 0:26:38.0 [148] 91 --- --- 1:42:32.4 [143] 94
95 512 detail závodníka SVOBODA Milan CZE 1983 PUMA 15. /  M 35 - 39 4:49:06.3 1:04:25.5 34:38.7 [268] 268 04:58.3 [70] 226 0:04:07.2 [221] 218 0:25:42.2 [157] 193 0:44:02.4 [188] 190 0:27:52.2 [153] 180 2:30:54.9 [147] 171 0:02:45.7 [98] 164 0:21:10.7 [50] 128 0:24:49.7 [83] 111 0:25:02.2 [76] 103 0:24:19.3 [59] 90 1:35:48.5 [69] 95
96 640 detail závodníka BUJDOS Radoslav SVK 1974 Triatlon team Nereus Zilina 13. /  M 40 - 44 4:49:07.0 1:04:26.2 31:18.8 [137] 137 05:03.8 [81] 115 0:03:52.8 [91] 111 0:25:30.4 [142] 113 0:44:24.2 [214] 134 0:26:52.7 [75] 118 2:29:07.6 [118] 115 0:03:06.2 [181] 114 0:23:02.5 [138] 100 0:25:49.0 [133] 99 0:25:36.7 [102] 96 0:25:40.2 [103] 91 1:40:30.4 [116] 96
97 285 detail závodníka LOHR Petr CZE 1991 Prague BEARS racing team 14. /  M 25 - 29 4:49:24.2 1:04:43.5 33:46.5 [243] 243 06:25.4 [314] 241 0:03:42.3 [29] 225 0:25:47.7 [164] 207 0:43:10.4 [127] 180 0:28:10.7 [178] 169 2:29:22.1 [123] 152 0:02:31.1 [45] 142 0:20:18.7 [29] 107 0:24:08.2 [62] 96 0:25:08.5 [82] 89 0:27:18.0 [163] 92 1:37:18.9 [79] 97
98 718 detail závodníka HORAK Tomas CZE 1979 Etriatlon Team 16. /  M 35 - 39 4:49:32.7 1:04:52.0 36:07.7 [347] 347 05:51.2 [217] 310 0:04:05.8 [198] 298 0:25:20.8 [123] 259 0:42:58.6 [115] 206 0:27:13.2 [106] 189 2:27:56.2 [104] 158 0:03:36.7 [278] 166 0:22:13.2 [91] 142 0:24:22.0 [69] 118 0:24:14.0 [51] 104 0:24:48.0 [76] 93 1:36:00.7 [71] 98
99 355 detail závodníka KISSEL Jens GER 1984 Nonplusultra Esslingen 25. /  M 30 - 34 4:50:05.7 1:05:25.0 31:26.8 [140] 140 04:19.8 [28] 101 0:03:51.9 [79] 96 0:25:36.2 [149] 95 0:42:37.9 [102] 97 0:26:21.0 [54] 80 2:26:03.7 [90] 80 0:02:16.3 [20] 71 0:24:54.5 [240] 82 0:26:36.0 [172] 87 0:25:52.5 [110] 88 0:28:12.5 [192] 94 1:45:59.0 [177] 99
100 233 detail závodníka VAN GENECHTEN Wouter BEL 1992 TRITA 15. /  M 25 - 29 4:50:11.7 1:05:31.0 27:45.1 [45] 45 06:34.0 [335] 73 0:03:43.2 [36] 70 0:25:13.8 [116] 65 0:43:46.4 [169] 84 0:27:31.7 [125] 87 2:30:53.1 [146] 113 0:03:47.1 [314] 116 0:21:53.5 [81] 98 0:24:31.7 [74] 86 0:26:00.2 [118] 87 0:28:21.0 [194] 95 1:41:12.2 [126] 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru