FORD CHALLENGE PRAGUE

Triatlon
DATUM :28.7.2018 MÍSTO :Praha

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub 1.člen 2.člen 3.člen Čas Ztráta Swim # T1 # Bike 2.5km # Bike 18.7km # Bike 45.8km # Bike 62km # Bike # T2 # run 1.l. # run 2.l. # run 3.l. # run 4.l # Run #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub 1.člen 2.člen 3.člen Čas Ztráta Swim # T1 # Bike 2.5km # Bike 18.7km # Bike 45.8km # Bike 62km # Bike # T2 # run 1.l. # run 2.l. # run 3.l. # run 4.l # Run #
1 1013 detail závodníka FORD ONE CZE 1990 --- Milos Aisman Václav Nežerka Ondřej Fejfar 3:49:55.9 0:00:00.0 23:31.4 [4] 4 03:54.0 [8] 3 03:28.8 [2] 3 0:22:09.9 [3] 1 0:36:40.4 [3] 1 23:22.7 [1] 1 2:06:08.9 [1] 1 02:00.0 [16] 1 0:17:22.9 [2] 1 0:18:49.7 [1] 1 0:18:59.2 [1] 1 18:49.7 [1] 1 1:14:21.5 [1] 1
2 1050 detail závodníka CSG TRI TEAM CZE 1990 --- Pavel Mužíček Michal Bubílek Ondřej Zadrobílek 3:57:10.9 0:07:15.0 24:29.6 [7] 7 03:24.3 [2] 6 03:34.7 [7] 5 0:21:54.7 [2] 2 0:37:07.8 [5] 2 --- --- 2:06:57.6 [2] 2 01:30.3 [1] 2 0:18:50.5 [7] 2 0:20:13.7 [3] 2 0:20:36.2 [2] 2 20:49.5 [4] 2 1:20:48.9 [3] 2
3 1031 detail závodníka SAUCONY SUPERHEROES CZE 1990 --- Lukáš Urbánek Tomáš Mika Filip Vabroušek 4:12:19.9 0:22:24.0 25:18.9 [9] 9 03:58.7 [11] 9 03:33.0 [6] 9 0:23:43.2 [6] 5 0:40:12.6 [8] 5 26:03.0 [5] 4 2:21:03.7 [7] 6 02:02.4 [17] 6 0:17:54.5 [4] 6 0:20:11.5 [2] 6 0:20:53.0 [3] 5 20:41.0 [2] 4 1:19:55.9 [2] 3
4 1043 detail závodníka TRI TEAM PULLY SUI 1990 --- Antille Coralie Richoz Nicolas Sperrer Christina 4:12:26.4 0:22:30.4 30:53.8 [14] 14 03:16.8 [1] 12 03:18.2 [1] 11 0:21:45.2 [1] 10 0:37:04.9 [4] 4 24:10.5 [2] 2 2:08:46.0 [3] 3 01:34.6 [2] 3 0:19:52.4 [11] 4 0:22:15.0 [10] 3 0:23:06.7 [11] 4 22:17.2 [5] 3 1:27:54.9 [9] 4
5 1014 detail závodníka LBS SPORT CZE 1990 --- Tomáš Vítek Martin Vítek Oldřich Schejbal 4:14:04.4 0:24:08.5 23:53.6 [5] 5 03:36.0 [4] 4 03:32.5 [5] 4 0:24:11.4 [7] 3 0:40:55.1 [9] 3 25:34.1 [3] 3 2:19:38.5 [5] 4 01:43.9 [7] 4 0:17:34.0 [3] 5 0:20:37.0 [6] 4 0:21:52.2 [6] 3 24:43.7 [12] 5 1:25:12.2 [6] 5
6 1017 detail závodníka HERE TO WIN CZE 1990 --- Filip Ospalý Lukáš Lachout Tomáš Gemza 4:16:20.4 0:26:24.5 24:33.9 [8] 8 03:29.1 [3] 7 04:07.1 [21] 7 0:24:36.4 [9] 6 0:41:16.8 [10] 6 26:28.6 [6] 5 2:22:16.9 [8] 5 01:42.7 [6] 5 0:18:50.4 [6] 7 0:20:33.2 [5] 7 0:21:19.0 [5] 6 23:11.5 [8] 6 1:24:17.7 [5] 6
7 1051 detail závodníka AKRON 2 CZE 1990 --- Lenka Šterbová Andrea Maťhová Radka Hanzlová 4:27:59.7 0:38:03.7 19:18.2 [1] 1 03:50.1 [6] 1 04:11.0 [25] 1 0:28:35.4 [27] 4 0:47:40.0 [25] 7 30:10.5 [20] 8 2:41:53.7 [20] 13 01:42.3 [5] 13 0:18:39.9 [5] 12 0:20:30.3 [4] 10 0:21:01.0 [4] 10 20:43.5 [3] 7 1:21:15.2 [4] 7
8 1041 detail závodníka WAITING FOR CHRIS GER 1990 --- Sonja Janesch Robert Popp Lucas Köberle 4:29:48.7 0:39:52.7 34:57.0 [21] 21 03:58.3 [10] 19 03:37.2 [8] 16 0:23:18.6 [4] 14 0:39:18.6 [7] 10 --- --- 2:15:52.5 [4] 7 02:09.5 [19] 7 0:20:52.7 [15] 8 0:23:03.3 [13] 8 0:23:56.7 [13] 8 24:37.0 [11] 8 1:32:51.2 [12] 8
9 1027 detail závodníka BOMBEROS Z MORAVY CZE 1990 --- Martin Bilous Stepan Karban Milan Smatana 4:30:13.9 0:40:18.0 31:39.8 [16] 16 04:27.5 [23] 14 03:51.7 [11] 14 0:25:12.6 [12] 13 0:41:53.8 [12] 14 26:45.5 [7] 9 2:24:19.2 [9] 10 01:37.1 [3] 10 0:19:22.9 [9] 9 0:21:50.0 [9] 9 0:22:53.7 [9] 9 23:42.2 [10] 9 1:28:10.2 [10] 9
10 1023 detail závodníka SPORTOVNÍ KLUB HASIČŮ KHK CZE 1990 --- Jan Kratochvíl Pavel Pfeifer David Pross 4:33:54.9 0:43:59.0 35:25.5 [23] 23 04:02.3 [12] 21 03:31.6 [4] 19 0:24:22.7 [8] 18 0:41:40.3 [11] 16 --- --- 2:26:35.7 [11] 14 01:51.1 [11] 14 0:19:06.7 [8] 14 0:21:32.0 [7] 13 0:22:13.7 [8] 11 22:45.5 [7] 11 1:26:00.2 [7] 10
11 1012 detail závodníka AKRON TEAM CZE 1990 --- Ondřej Baumrt Jan Kempa Milan Vopat 4:38:28.4 0:48:32.5 23:02.4 [3] 3 04:46.7 [31] 5 03:53.3 [13] 6 0:27:19.3 [21] 9 0:46:10.9 [20] 11 29:24.7 [16] 10 2:38:51.1 [19] 15 01:54.9 [14] 15 0:20:06.4 [13] 15 0:22:47.5 [11] 15 0:23:01.7 [10] 14 23:37.5 [9] 12 1:29:53.2 [11] 11
12 1024 detail závodníka HASIČI PARDUBICE SMĚNA B CZE 1990 --- Jan Cinert Tomáš Berger Radek Dvořák 4:39:35.4 0:49:39.5 34:44.8 [20] 20 04:37.8 [28] 20 03:29.2 [3] 18 0:23:37.4 [5] 16 0:38:37.5 [6] 9 26:00.6 [4] 6 2:20:19.0 [6] 9 02:12.6 [22] 9 0:21:36.9 [17] 10 0:23:59.0 [14] 11 0:25:11.8 [17] 12 26:31.0 [16] 13 1:37:41.2 [17] 12
13 1020 detail závodníka PRAHA 5 SURVIVAL CZE 1990 --- Michal Spurný Pavel Richter Ondřej Kreidl 4:41:34.7 0:51:38.7 24:28.3 [6] 6 03:44.6 [5] 8 03:58.4 [16] 8 0:24:46.2 [10] 7 0:50:08.5 [31] 15 27:47.1 [10] 11 2:36:14.2 [16] 12 01:49.1 [9] 12 0:19:31.9 [10] 13 0:22:57.5 [12] 14 0:24:23.2 [14] 13 27:59.5 [17] 14 1:35:18.2 [14] 13
14 1029 detail závodníka DELOITTE CZE 1990 --- Gabriela Justova Petr Vlcek Jakub Chrenko 4:44:42.4 0:54:46.5 29:43.8 [12] 12 04:24.7 [21] 11 03:55.5 [15] 12 0:25:11.2 [11] 12 0:43:20.6 [14] 13 --- --- 2:27:12.2 [12] 11 01:55.3 [15] 11 0:20:47.5 [14] 11 0:24:00.5 [15] 12 0:26:33.8 [19] 15 29:40.5 [19] 15 1:41:26.2 [20] 14
15 1026 detail závodníka ACAPULCO TEAM CZE 1990 --- Jan Hanzal Anton Fajner Martin Šichan 4:57:06.9 1:07:11.0 21:30.2 [2] 2 03:57.5 [9] 2 04:33.9 [39] 2 0:27:42.2 [22] 8 0:48:30.1 [27] 12 30:05.7 [19] 12 2:47:49.0 [28] 18 02:26.9 [33] 18 0:24:02.7 [26] 17 0:25:29.0 [21] 17 0:25:59.5 [18] 16 25:26.2 [14] 16 1:41:23.2 [19] 15
16 1038 detail závodníka YOU GOT CHICKED GER 1990 --- Lena Lindenmaier Josephine Vergroesen Viktoria Klein 5:00:01.9 1:10:06.0 34:25.5 [19] 19 04:17.0 [16] 17 03:59.6 [17] 17 0:26:11.2 [15] 19 0:45:18.1 [18] 18 29:06.4 [13] 14 2:37:39.6 [18] 19 02:26.2 [32] 19 0:22:57.7 [22] 18 0:24:40.7 [19] 18 0:26:48.2 [20] 18 26:25.5 [15] 17 1:41:13.4 [18] 16
17 1004 detail závodníka DIE TEUBIS AUT 1990 --- Sonja Schibich Sonja Schibich Gerald Teubenbacher 5:00:48.4 1:10:52.5 35:40.0 [28] 28 05:20.0 [40] 28 04:27.4 [34] 28 0:27:44.3 [23] 26 0:47:32.0 [24] 25 29:37.0 [17] 21 2:41:56.3 [21] 24 02:10.7 [21] 24 0:21:40.7 [19] 20 0:24:10.5 [16] 20 0:24:38.2 [15] 20 24:47.7 [13] 18 1:35:41.1 [15] 17
18 1002 detail závodníka AUSTRIANSUPERHEROES AUT 1990 --- Gerhard Binder Andreas Daberger Michael Fichtinger 5:02:15.7 1:12:19.7 45:10.2 [43] 43 04:21.5 [19] 42 04:16.5 [27] 41 0:29:30.9 [34] 37 0:49:00.2 [28] 36 --- --- 2:44:11.0 [24] 28 01:49.4 [10] 27 0:20:01.0 [12] 26 0:21:48.0 [8] 22 0:22:07.7 [7] 22 22:27.0 [6] 19 1:26:43.4 [8] 18
19 1006 detail závodníka VIENNA HOUSE DIPLOMAT PRAGUE CZE 1990 --- Eliška Vodáková Marek Páleník Jiří Šlechta 5:02:33.7 1:12:37.7 30:42.6 [13] 13 04:58.3 [34] 13 04:12.8 [26] 13 0:26:24.5 [16] 15 0:45:23.6 [19] 17 28:03.4 [11] 13 2:35:54.3 [15] 16 02:09.9 [20] 16 0:50:47.5 [38] 31 0:28:25.3 [26] 30 0:29:17.0 [24] 30 --- --- 1:48:48.4 [27] 19
20 1021 detail závodníka ALSET TEAM CZE 1990 --- David Formanek Jan Cermak Imad Maly 5:02:35.9 1:12:40.0 38:51.5 [33] 33 04:19.4 [17] 31 03:45.6 [10] 30 0:25:16.8 [14] 23 0:43:32.4 [15] 20 27:41.5 [9] 15 2:29:28.8 [13] 17 02:06.9 [18] 17 0:23:24.7 [24] 16 0:25:37.5 [22] 16 0:28:38.1 [23] 17 29:42.4 [20] 20 1:47:49.1 [26] 20
21 1032 detail závodníka RUN MAGAZINE TEAM CZE 1990 --- Pavel Kosař Daniel Mács Michal Vcelis 5:04:15.2 1:14:19.2 41:46.7 [39] 39 04:20.3 [18] 38 04:05.2 [19] 37 0:26:46.3 [17] 31 0:44:17.8 [16] 26 28:09.8 [12] 18 2:32:01.7 [14] 20 01:42.2 [4] 20 0:22:02.5 [20] 19 0:25:59.5 [23] 19 0:27:38.2 [22] 19 28:21.0 [18] 21 1:44:24.1 [24] 21
22 1025 detail závodníka SK HASIČI ZLÍN CZE 1990 --- Jan Vráblík Petr Šarman Petr Smilek 5:06:31.9 1:16:36.0 35:18.5 [22] 22 04:26.3 [22] 24 03:53.1 [12] 22 0:27:19.1 [20] 20 0:45:12.1 [17] 21 29:06.9 [14] 16 2:41:57.0 [22] 22 02:35.8 [38] 22 0:22:31.7 [21] 21 0:25:10.0 [20] 21 0:27:08.0 [21] 21 --- --- 1:42:14.2 [21] 22
23 1049 detail závodníka ČESKÁ OLYMPIJSKÁ NADACE CZE 1990 --- Jana Pechanová Jiří Ježek David Svoboda 5:06:58.4 1:17:02.5 28:25.6 [10] 10 05:06.8 [37] 10 03:43.0 [9] 10 0:25:13.5 [13] 11 0:42:23.1 [13] 8 26:58.7 [8] 7 2:25:11.4 [10] 8 01:53.0 [12] 8 743:57:59.2 [1] 3 0:28:54.5 [28] 5 0:31:04.5 [28] 7 32:53.8 [21] 10 2:06:21.4 [39] 23
24 1010 detail závodníka HSBC 1/2 CZE 1990 --- Andrea Odložilová Lucie Kaiglová Petr Janeček 5:11:53.4 1:21:57.5 35:36.3 [25] 25 04:29.2 [25] 26 04:34.4 [40] 27 0:29:04.9 [31] 28 0:50:31.7 [34] 29 32:25.8 [26] 24 2:54:24.4 [34] 30 02:17.7 [25] 30 0:21:37.2 [18] 27 0:24:14.7 [17] 26 0:23:51.0 [12] 23 --- --- 1:35:05.6 [13] 24
25 1008 detail závodníka PAPÍRNA CZE 1990 --- Jana Machová Radka Slaninová Světlana Keslová 5:20:53.7 1:30:57.7 35:31.5 [24] 24 04:05.5 [13] 23 04:08.6 [23] 23 0:27:57.5 [25] 21 0:47:02.1 [21] 22 30:51.9 [21] 19 2:44:33.0 [25] 26 02:13.6 [23] 26 0:25:43.5 [28] 25 0:28:47.3 [27] 24 0:29:20.7 [25] 24 --- --- 1:54:29.9 [30] 25
26 1036 detail závodníka T(W)O FAST AND ONE FURIOUS GER 1990 --- Stefan Felber Jana Pilz Jens Pilz 5:24:10.9 1:34:15.0 39:26.2 [36] 36 04:55.3 [33] 33 04:18.6 [28] 33 0:29:29.2 [33] 32 0:52:46.9 [39] 35 33:13.6 [28] 29 3:00:27.9 [37] 40 02:33.0 [37] 40 0:21:29.2 [16] 33 0:24:36.5 [18] 31 0:24:45.7 [16] 27 --- --- 1:36:48.4 [16] 26
27 1045 detail závodníka 2MALDESTRI ITA 1990 --- Stefano Destro Alessandra Vianello Stefano Destro 5:25:23.4 1:35:27.4 33:47.0 [18] 18 05:01.3 [35] 18 04:28.6 [35] 21 0:30:05.4 [37] 27 0:53:49.9 [40] 33 33:46.4 [30] 27 3:01:48.9 [38] 33 02:21.0 [29] 33 1:15:42.8 [45] 44 --- --- --- --- --- --- 1:42:25.1 [22] 27
28 1019 detail závodníka SAUCONY CZE 1990 --- Vladimír Šalát Simon Daněk Jitka Říhová 5:25:43.9 1:35:47.9 35:42.2 [29] 29 04:33.5 [27] 27 04:09.4 [24] 26 0:27:57.6 [26] 24 0:47:48.9 [26] 23 29:54.9 [18] 20 2:43:20.0 [23] 25 02:15.1 [24] 25 0:26:02.2 [29] 24 0:29:01.0 [30] 23 0:30:46.2 [27] 25 --- --- 1:59:52.9 [36] 28
29 1042 detail závodníka WHAREWHERO GBR 1990 --- Catherine Wall Simon Wall Catherine Wall 5:26:17.4 1:36:21.4 30:57.8 [15] 15 05:10.5 [38] 15 04:05.4 [20] 15 0:26:52.6 [18] 17 0:47:25.6 [23] 19 31:52.4 [24] 17 2:45:50.6 [26] 23 02:30.2 [36] 23 0:27:02.0 [32] 23 0:30:44.5 [33] 25 0:31:59.0 [30] 26 --- --- 2:01:48.1 [37] 29
30 1015 detail závodníka DOMO CZECH CZE 1990 --- Lukáš Brichcín Jiří Grösl Josef Tvardík 5:29:19.4 1:39:23.4 44:56.4 [42] 42 04:28.0 [24] 40 04:07.5 [22] 40 0:29:48.9 [35] 38 0:50:10.8 [32] 39 31:45.4 [23] 30 2:52:20.2 [32] 34 02:20.0 [27] 34 1:17:30.3 [46] 45 --- --- --- --- --- --- 1:45:14.6 [25] 30
31 1022 detail závodníka FORD CHARITY CZE 1990 --- Petr Šimůnek Tomáš Mošnička Jan Mühlfeit 5:31:35.2 1:41:39.2 35:39.5 [27] 27 03:54.0 [7] 22 04:21.1 [29] 24 0:27:54.8 [24] 22 0:51:46.5 [36] 27 31:27.7 [22] 22 2:54:11.9 [33] 29 01:48.1 [8] 28 0:26:49.2 [30] 28 0:29:29.0 [32] 28 0:29:36.3 [26] 29 --- --- 1:56:01.4 [34] 31
32 1030 detail závodníka EA HOTELS CZE 1990 --- Josef Bara Marek Seeman Richard Schön 5:33:03.9 1:43:07.9 39:40.5 [37] 37 05:15.3 [39] 34 03:55.3 [14] 34 1:40:56.4 [45] 45 743:30:46.7 [2] 24 --- --- 2:36:28.3 [17] 21 02:27.5 [34] 21 0:26:59.2 [31] 22 0:34:21.0 [35] 27 0:34:22.5 [31] 28 --- --- 2:09:12.1 [40] 32
33 1011 detail závodníka HSBC 2/2 CZE 1990 --- Filip Janovský Andrew Slezák Peter Kovalík 5:33:23.1 1:43:27.2 35:37.0 [26] 26 04:16.5 [15] 25 04:25.2 [31] 25 0:29:27.4 [32] 29 0:50:27.7 [33] 28 34:12.8 [31] 26 3:01:54.3 [39] 35 02:46.2 [42] 36 0:52:28.0 [40] 36 0:27:52.5 [25] 36 --- --- --- --- 1:48:48.8 [28] 33
34 1044 detail závodníka TRI RUDAI MILIS IRL 1990 --- Michelle Brennan Darren Dunne Roisin Dunne 5:33:37.2 1:43:41.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 34
35 1001 detail závodníka TRIAHOLIKER GIRLS AUT 1990 --- Simone Hermanek Melanie Friedl Carina Wallner 5:39:04.4 1:49:08.4 48:06.9 [45] 45 05:42.3 [41] 45 04:04.3 [18] 45 0:29:00.2 [30] 41 0:49:25.0 [29] 40 --- --- 2:48:00.9 [29] 36 02:18.5 [26] 35 0:54:02.8 [42] 37 1:00:23.6 [39] 37 --- --- --- --- 1:54:55.6 [31] 35
36 1040 detail závodníka FANTASTICTRI GER 1990 --- Barbara Herold Mario Purucker Joerg Gerling 5:39:16.7 1:49:20.7 43:25.2 [40] 40 04:31.3 [26] 39 04:25.9 [33] 39 0:27:18.5 [19] 35 0:47:02.6 [22] 32 29:23.4 [15] 23 2:46:44.2 [27] 31 02:44.7 [41] 31 0:25:25.2 [27] 29 0:29:29.0 [31] 29 0:31:10.3 [29] 31 35:08.9 [22] 22 2:01:51.1 [38] 36
37 1047 detail závodníka BRATMS SVK 1990 --- Juraj Jurga Ján Strömpl Martin Lofaj 5:39:37.4 1:49:41.4 33:39.8 [17] 17 04:53.4 [32] 16 04:35.7 [41] 20 0:29:55.2 [36] 25 0:52:44.0 [38] 31 35:13.5 [33] 28 3:03:26.7 [40] 37 02:38.3 [39] 37 0:23:56.0 [25] 32 0:29:00.0 [29] 33 1:01:39.1 [37] 32 --- --- 1:54:59.1 [32] 37
38 1039 detail závodníka KERSCHBERGER ARCHITEKTEN GER 1990 --- Gert Dandl Marc Weidner Alexander Ferstl 5:41:31.9 1:51:35.9 40:25.2 [38] 38 04:45.5 [30] 36 04:32.6 [37] 36 0:31:14.0 [38] 36 0:52:20.3 [37] 38 33:32.1 [29] 32 2:59:01.8 [35] 39 01:54.3 [13] 38 0:53:22.5 [41] 38 1:01:34.8 [41] 38 --- --- --- --- 1:55:24.8 [33] 38
39 1033 detail závodníka SPORTORIKO CZE 1990 --- adela preislerova Filip Voskovec richard preisler 5:43:41.6 1:53:45.7 38:38.5 [32] 32 04:41.6 [29] 32 04:24.4 [30] 31 0:31:17.6 [39] 34 0:53:51.0 [41] 37 33:02.5 [27] 31 3:00:26.3 [36] 38 02:22.8 [30] 39 0:55:59.8 [43] 39 1:01:03.8 [40] 39 --- --- --- --- 1:57:32.4 [35] 39
40 1048 detail závodníka #TEAMDAYDRUNK SVK 1990 --- Michal Haverl Patrik Danek Michal Farbaky 5:49:50.4 1:59:54.4 37:22.0 [30] 30 04:24.3 [20] 29 04:29.4 [36] 29 0:28:39.2 [28] 30 0:49:58.0 [30] 30 32:00.8 [25] 25 2:51:54.9 [31] 27 02:20.9 [28] 29 0:27:57.5 [33] 30 0:31:47.3 [34] 32 1:13:21.4 [38] 33 --- --- 2:13:48.1 [42] 40
41 1018 detail závodníka ŠAFRÁNKOVCI CZE 1990 --- Vlasta Šafránková Rostislav Šafránek Richard Kučera 5:56:06.9 2:06:10.9 39:04.7 [35] 35 11:50.7 [45] 44 05:11.1 [45] 44 0:33:07.7 [42] 42 0:57:44.0 [44] 44 36:31.2 [35] 34 3:13:09.5 [43] 42 03:08.2 [44] 41 0:51:27.0 [39] 43 0:57:01.1 [38] 42 --- --- --- --- 1:48:53.6 [29] 41
42 1007 detail závodníka S.J.B. CZE 1990 --- David Klabouch Petr Mareš Zuzana Vágnerová 5:57:18.6 2:07:22.7 55:32.1 [46] 46 05:58.3 [42] 46 04:57.0 [43] 46 0:31:25.2 [40] 44 0:53:58.6 [42] 45 34:24.6 [32] 36 3:08:43.8 [41] 43 03:09.3 [45] 43 0:23:23.7 [23] 35 0:26:18.5 [24] 35 0:53:46.3 [36] 34 --- --- 1:43:55.0 [23] 42
43 1035 detail závodníka SCHATZI´S GER 1990 --- Andersch Christian Olaf Wiedmann Heike Nazius 6:14:35.4 2:24:39.4 37:48.5 [31] 31 07:20.0 [44] 35 04:33.1 [38] 35 0:28:50.7 [29] 33 0:51:43.6 [35] 34 --- --- 2:50:19.0 [30] 32 02:25.9 [31] 32 0:31:54.2 [36] 34 0:37:44.0 [37] 34 1:26:21.6 [39] 35 --- --- 2:36:41.8 [45] 43
44 1016 detail závodníka BARDI CZE 1990 --- Jiří LANGMAJER Jan PIRK Josef LES 6:28:41.9 2:38:45.9 39:03.2 [34] 34 06:25.0 [43] 37 04:50.1 [42] 38 2:16:00.5 [46] 46 743:20:26.6 [1] 43 --- --- 3:29:47.6 [45] 45 02:28.9 [35] 45 0:28:46.0 [34] 41 1:06:28.3 [42] 41 0:35:14.0 [32] 36 --- --- 2:10:57.0 [41] 44
45 1005 detail závodníka LEG'S GO BEL 1990 --- Luc Huberty Georges Bertrand Carole Huberty 6:29:31.4 2:39:35.4 29:34.1 [11] 11 13:32.4 [46] 30 05:17.2 [46] 32 0:36:06.4 [43] 39 1:01:06.3 [45] 42 38:27.1 [36] 35 3:27:40.6 [44] 44 02:54.8 [43] 44 0:29:15.7 [35] 40 1:09:55.4 [43] 40 0:35:58.8 [34] 37 --- --- 2:15:49.2 [43] 45
46 1037 detail závodníka HELENE FISCHER ULTRAS GER 1990 --- Kühn Viviane Kühn Vanessa Kühn Viviane 6:56:36.3 3:06:40.4 45:32.2 [44] 44 04:05.5 [14] 43 04:57.3 [44] 43 0:36:17.4 [44] 43 1:11:00.0 [46] 46 39:43.7 [37] 37 3:42:16.2 [46] 46 02:38.8 [40] 46 1:08:08.6 [44] 46 0:37:39.8 [36] 43 0:35:37.0 [33] 38 --- --- 2:22:03.5 [44] 46
47 1046 detail závodníka DELFINO TOP1 ITA 1990 --- Sfriso Claudia Daniele Tiozzo Campanaro Daniele Tiozzo Campanaro 7:12:51.6 3:22:55.6 44:25.9 [41] 41 05:02.3 [36] 41 04:25.6 [32] 42 0:32:10.7 [41] 40 0:56:05.3 [43] 41 35:17.9 [34] 33 3:13:07.7 [42] 41 06:34.5 [46] 42 0:41:00.7 [37] 42 1:32:49.4 [44] 44 0:49:05.0 [35] 39 --- --- 3:03:41.0 [46] 47
--- 1034 detail závodníka SONNENEXPERT TRISHARKS ROSTOCK GER 1990 --- Guido Schadwinkel Ralf Bick Jan Seemann DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1003 detail závodníka #LOOKPRODRINKSLOW AUT 1990 --- Thomas Gamperl Markus Plank Dieter Pratscher DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1009 detail závodníka SJB BŘEVNOV CZE 1990 --- Petr Pecháček Jiří Kopernicky Ludmila Maskova DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1028 detail závodníka HASIČI BRNO CZE 1990 --- Rostislav Zeleny Radim Vacula Petr Mrázek DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---