Author Valtické Cyklobraní

MTB
DATUM :29.9.2018 MÍSTO :Valtice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
1 210 detail závodníka HOLEC Pavel CZE 1978 CGB Racing Team 1:36:45.0 0:00:00.0 0:51:59.7 1
2 112 detail závodníka TYRÁČEK Martin CZE 1973 moolbike BBB 1:40:58.0 0:04:12.9 0:54:38.2 3
3 344 detail závodníka CHMELÍK Petr CZE 1974 --- 1:42:14.2 0:05:29.2 0:55:10.7 4
4 221 detail závodníka KLUSÁK Rostislav CZE 1976 CYKLO SKI klub Polička 1:42:42.7 0:05:57.7 0:54:33.2 2
5 176 detail závodníka BENEŠ Milan CZE 1972 Sportcomplex Břeclav 1:45:12.2 0:08:27.1 0:55:51.7 5
6 328 detail závodníka PLÁTENÍK Stanislav CZE 1969 --- 1:45:31.2 0:08:46.1 0:57:06.0 8
7 78 detail závodníka IPPOLDT Michal CZE 1975 --- 1:45:36.9 0:08:51.9 0:57:05.2 7
8 155 detail závodníka SVOBODA Robert CZE 1977 bajker.eu 1:45:37.9 0:08:52.9 0:57:04.0 6
9 260 detail závodníka KALITA Radek CZE 1969 České dráhy 1:46:53.7 0:10:08.6 0:59:11.5 15
10 225 detail závodníka PODSEDNÍK Luboš CZE 1974 Cykloklub Dalečín 1:47:02.7 0:10:17.6 0:58:03.5 10
11 206 detail závodníka MĚŘÍNSKÝ Lukáš CZE 1976 CGB Racing Team 1:47:10.7 0:10:25.6 0:58:17.5 11
12 131 detail závodníka HLADÍK Ondřej CZE 1976 KELLYS BIKE RANCH TEAM 1:47:49.2 0:11:04.1 0:58:52.7 14
13 251 detail závodníka KOPULETÝ Milan CZE 1977 --- 1:49:05.4 0:12:20.4 0:58:40.0 12
14 310 detail závodníka OPÍCHAL Tomáš CZE 1970 GHOST RUBENA racing team 1:49:14.4 0:12:29.4 0:58:44.0 13
15 55 detail závodníka PODLAHA Zdeněk CZE 1970 CT J.Hradec 1:49:20.4 0:12:35.4 0:57:36.7 9
16 204 detail závodníka SOUKUP Ondrej CZE 1974 kosmopiloten 1:49:41.7 0:12:56.6 0:59:30.8 16
17 75 detail závodníka PELACH Dalibor SVK 1973 R-BIKE Dolný Kubín 1:51:31.4 0:14:46.3 1:00:11.2 17
18 340 detail závodníka BRADÁČ Richard CZE 1969 --- 1:52:20.9 0:15:35.8 1:00:47.0 18
19 83 detail závodníka SMRČKA Jiří CZE 1972 Siemens BTS 1:52:28.1 0:15:43.1 1:01:27.5 22
20 104 detail závodníka FREMUT Ludvík CZE 1970 --- 1:52:45.1 0:16:00.1 1:01:51.2 24
21 40 detail závodníka HRDA Aleš CZE 1976 --- 1:52:49.9 0:16:04.8 1:01:12.2 21
22 350 detail závodníka KOČIK Radoslav SVK 1978 --- 1:52:57.1 0:16:12.1 1:01:10.5 19
23 333 detail závodníka FÜZEK Martin SVK 1975 --- 1:53:12.9 0:16:27.8 1:01:50.0 23
24 37 detail závodníka KUKLIŠ Petr CZE 1978 --- 1:53:31.1 0:16:46.1 1:01:11.7 20
25 171 detail závodníka FRÖHLICH Vlastimil CZE 1973 BikeLove Frohlich Team 1:54:24.6 0:17:39.6 1:02:25.5 26
26 327 detail závodníka HASÍK Vítězslav CZE 1973 --- 1:54:44.6 0:17:59.5 1:02:15.5 25
27 16 detail závodníka BARTH Aleš CZE 1972 MS Bike Academy Racing 1:57:40.3 0:20:55.3 1:02:51.1 27
28 289 detail závodníka URBÁŠEK Dalibor CZE 1975 --- 1:57:41.1 0:20:56.0 1:03:47.7 29
29 335 detail závodníka PŘÍHODA Martin CZE 1970 --- 1:58:07.3 0:21:22.3 1:03:47.0 28
30 337 detail závodníka JÍLEK Richard CZE 1972 BikeTeam Porsche Olomouc 1:58:14.3 0:21:29.3 1:05:31.2 35
31 35 detail závodníka LETAVKA Dušan CZE 1977 --- 1:58:34.1 0:21:49.0 1:04:03.5 31
32 250 detail závodníka KARBAN Aleš CZE 1975 --- 1:59:49.6 0:23:04.5 1:04:28.2 33
33 79 detail závodníka KORDULA Vilém CZE 1976 Wz Auto import dovozy z EU 2:00:25.3 0:23:40.3 1:04:16.5 32
34 43 detail závodníka SVOBODA Miroslav CZE 1977 SDH Suhrovice-Drhleny 2:00:34.3 0:23:49.3 1:05:14.3 34
35 9 detail závodníka KATOLICKÝ Libor CZE 1974 --- 2:02:45.8 0:26:00.8 1:04:03.0 30
36 66 detail závodníka UHLIARIK Daniel SVK 1973 Hk Direct Bytča 2:02:56.0 0:26:11.0 1:06:44.0 38
37 198 detail závodníka KREJČÍ Miroslav CZE 1977 --- 2:03:20.5 0:26:35.5 1:06:13.5 37
38 234 detail závodníka WEINBERGER Peter SVK 1974 P+K Racing Team 2:04:06.5 0:27:21.5 1:07:58.2 41
39 194 detail závodníka PROUZA Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí 2:04:16.0 0:27:31.0 1:06:52.7 40
40 293 detail závodníka ČAPEK Tomáš CZE 1977 FK Travčice 2:04:16.5 0:27:31.5 1:08:40.8 44
41 188 detail závodníka KARÁSEK Marián SVK 1975 --- 2:04:47.0 0:28:02.0 1:06:52.2 39
42 150 detail závodníka ALEXA Antonín CZE 1971 --- 2:05:13.8 0:28:28.7 1:05:56.2 36
43 320 detail závodníka KUČERA František CZE 1971 --- 2:05:17.5 0:28:32.5 1:08:35.8 43
44 345 detail závodníka KESNER Radek CZE 1970 --- 2:05:23.5 0:28:38.5 1:08:34.8 42
45 343 detail závodníka DOKOUPIL Petr CZE 1977 NA KOnečné 2:06:31.8 0:29:46.7 1:10:19.3 49
46 297 detail závodníka PETER Lobodáš CZE 1976 --- 2:09:58.5 0:33:13.4 1:09:13.7 45
47 4 detail závodníka ŠPEJZL Luděk CZE 1974 Emco 2:10:00.7 0:33:15.7 1:11:05.0 53
48 233 detail závodníka ŽAČIK Marian SVK 1976 P+K Racing Team 2:10:38.2 0:33:53.2 1:10:13.8 48
49 302 detail závodníka BRENDL David CZE 1977 --- 2:10:39.2 0:33:54.2 1:10:37.5 52
50 140 detail závodníka HLÁVKA Marek CZE 1971 --- 2:11:34.2 0:34:49.2 1:09:40.3 46
51 93 detail závodníka BAVLNKA Lukáš CZE 1975 --- 2:12:02.5 0:35:17.4 1:11:47.3 57
52 99 detail závodníka ŠEBESTA Petr CZE 1976 KOB Tretra Praha 2:12:11.5 0:35:26.4 1:11:23.3 55
53 86 detail závodníka DVOŘÁČEK Zdeněk CZE 1975 --- 2:12:30.5 0:35:45.4 1:13:16.3 60
54 134 detail závodníka PAROULEK Jaroslav CZE 1970 ELCO Nymburk 2:13:16.5 0:36:31.4 1:11:19.8 54
55 146 detail závodníka VYMAZAL František CZE 1971 --- 2:14:19.5 0:37:34.4 1:10:37.0 50
56 110 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaroslav CZE 1975 --- 2:15:07.2 0:38:22.1 1:13:19.5 61
57 330 detail závodníka HÜBNER Oldřich CZE 1974 --- 2:15:20.7 0:38:35.7 1:10:37.0 51
58 139 detail závodníka SVOBODA Libor CZE 1972 --- 2:15:33.7 0:38:48.7 1:12:13.0 58
59 238 detail závodníka ŠAFAŘÍK Martin CZE 1974 Jizerkovi 2:15:53.2 0:39:08.2 1:15:00.3 65
60 202 detail závodníka LANG Martin CZE 1971 PIVOVAR BRATČICE 2:16:28.9 0:39:43.9 1:13:20.3 62
61 243 detail závodníka ČÍHAL Roman CZE 1970 --- 2:17:24.7 0:40:39.6 1:13:23.5 63
62 3 detail závodníka JEŽEK Jan CZE 1977 N.A.C.O. LIBEREC 2:17:30.2 0:40:45.1 1:13:46.8 64
63 46 detail závodníka KUČERA Radek CZE 1972 --- 2:18:00.4 0:41:15.4 1:16:22.8 74
64 211 detail závodníka PANCÁK Ján SVK 1970 --- 2:18:49.9 0:42:04.8 1:16:45.0 75
65 138 detail závodníka BARTOLŠIC Vít CZE 1970 --- 2:18:52.4 0:42:07.4 1:15:45.0 72
66 10 detail závodníka ZIMA Libor CZE 1971 --- 2:18:57.9 0:42:12.9 1:11:39.2 56
67 65 detail závodníka ÁCS Ladislav CZE 1977 Nemajetní jawaři 2:19:46.2 0:43:01.1 1:15:33.8 70
68 144 detail závodníka ŠULC Pavel CZE 1975 --- 2:20:01.7 0:43:16.6 1:18:35.0 79
69 300 detail závodníka GAJDOS Marcel CZE 1975 --- 2:20:15.2 0:43:30.1 1:15:43.0 71
70 96 detail závodníka HRÁNEK Peter SVK 1975 --- 2:20:54.2 0:44:09.1 1:16:21.3 73
71 143 detail závodníka SASÍN Martin CZE 1974 --- 2:21:28.9 0:44:43.9 1:15:15.5 68
72 22 detail závodníka NOVÁK Jiří CZE 1977 --- 2:22:04.6 0:45:19.6 1:15:21.5 69
73 145 detail závodníka KUČERA Pavel CZE 1975 --- 2:25:01.6 0:48:16.6 1:18:31.8 78
74 53 detail závodníka DARMOPIL Jakub CZE 1976 --- 2:26:10.9 0:49:25.8 1:09:56.5 47
75 255 detail závodníka KONOPA Michal CZE 1969 České dráhy 2:26:12.9 0:49:27.8 1:18:01.3 77
76 219 detail závodníka VYSKOČIL Daniel CZE 1972 --- 2:26:31.6 0:49:46.6 1:17:13.0 76
77 60 detail závodníka JANATA David CZE 1974 AA Jindrichov 2:26:34.9 0:49:49.8 1:19:15.8 80
78 71 detail závodníka HAMAR Pavel SVK 1976 --- 2:27:19.6 0:50:34.6 1:20:17.5 82
79 162 detail závodníka BENDA Petr CZE 1971 BENDAFolie 2:27:41.6 0:50:56.6 1:21:26.5 87
80 352 detail závodníka HANÁČEK David CZE 1977 --- 2:27:42.4 0:50:57.3 1:20:25.3 83
81 39 detail závodníka REJL Petr CZE 1971 --- 2:28:26.8 0:51:41.8 1:15:00.8 66
82 130 detail závodníka HORÁK Otakar CZE 1976 --- 2:28:27.3 0:51:42.3 1:20:07.0 81
83 287 detail závodníka KRUŽLIAK Marian CZE 1973 --- 2:29:28.3 0:52:43.3 1:20:34.8 84
84 305 detail závodníka MAJLER Michal SVK 1978 --- 2:29:47.1 0:53:02.0 1:23:16.5 92
85 61 detail závodníka HAVELKA Petr CZE 1971 AA Jindrichov 2:29:59.3 0:53:14.3 1:21:23.5 86
86 268 detail závodníka KOLÁČEK Tomáš CZE 1971 P.R.D.Bike tlupa 2:31:04.8 0:54:19.8 1:20:39.3 85
87 301 detail závodníka ZAFAR Sirus CZE 1970 --- 2:32:32.3 0:55:47.3 1:15:04.8 67
88 263 detail závodníka LYSONĚK Michal CZE 1978 --- 2:32:44.0 0:55:59.0 1:22:49.5 89
89 304 detail závodníka GRZECHNIK Jakub POL 1976 --- 2:34:25.5 0:57:40.5 1:25:10.1 95
90 19 detail závodníka NÁPRAVNÍK Michal CZE 1974 --- 2:35:59.3 0:59:14.3 1:24:41.5 94
91 137 detail závodníka BARTOŠ Jaroslav CZE 1969 --- 2:38:07.3 1:01:22.2 1:24:29.5 93
92 52 detail závodníka STEIDL Tomáš CZE 1975 --- 2:38:53.0 1:02:08.0 1:28:22.8 103
93 111 detail závodníka SENKO Jiří CZE 1974 --- 2:38:53.5 1:02:08.5 1:22:59.0 91
94 41 detail závodníka VESELOVSKÝ Vladimír SVK 1969 --- 2:38:57.0 1:02:11.9 1:26:05.0 97
95 283 detail závodníka ŠOHAJ Martin CZE 1971 Robozec Amulet Team 2:40:48.5 1:04:03.5 1:30:35.3 107
96 153 detail závodníka BULDRA Lukáš CZE 1975 --- 2:41:26.4 1:04:41.4 1:28:21.8 101
97 132 detail závodníka KOSTRBA Petr CZE 1972 --- 2:41:26.7 1:04:41.6 1:28:22.0 102
98 18 detail závodníka KRATOCHVÍL Roman CZE 1978 --- 2:42:11.2 1:05:26.2 1:22:29.8 88
99 129 detail závodníka BRANDEJS Josef CZE 1972 --- 2:42:31.0 1:05:45.9 1:25:33.8 96
100 311 detail závodníka PAVOL Hawranek SVK 1975 Can you make it 2:44:08.0 1:07:22.9 1:30:10.8 106