Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1016 | HYNEK Richard | 1998 | Barbarian Extreme Team | 1. / Muži 15 - 20 let | 1:59:14.5 | 0:00:00.0 | |
2 | 129 | NOVÁK Lukáš | 1991 | --- | 1. / Muži 21 -30 let | 2:18:10.3 | 0:18:55.8 | |
3 | 1145 | DIECKMANN Jan Philip | 1991 | MIT Tough Team Germany | 2. / Muži 21 -30 let | 2:21:52.1 | 0:22:37.6 | |
4 | 1108 | MALIHA Vít | 2001 | OCRA CZ TEAM | 2. / Muži 15 - 20 let | 2:23:07.6 | 0:23:53.1 | |
5 | 152 | KOČVARA Luboš | 1986 | --- | 1. / Muži 31 -40 let | 2:28:54.0 | 0:29:39.5 | |
6 | 1056 | BABÁK Josef | 1992 | --- | 3. / Muži 21 -30 let | 2:31:25.0 | 0:32:10.5 | |
7 | 1101 | NEJEDLÝ Václav | 1990 | --- | 4. / Muži 21 -30 let | 2:31:50.7 | 0:32:36.2 | |
8 | 1124 | SVOBODA Martin | 1989 | Spartan Gym | 5. / Muži 21 -30 let | 2:32:49.8 | 0:33:35.3 | |
9 | 59 | KAREL Štěpán | 1990 | --- | 6. / Muži 21 -30 let | 2:37:48.6 | 0:38:34.1 | |
10 | 158 | HAJŽMAN David | 1987 | Predator Gym Team | 2. / Muži 31 -40 let | 2:39:38.9 | 0:40:24.4 | |
11 | 109 | KRÁSA David | 1976 | --- | 1. / Muži 41 -50 let | 2:44:04.3 | 0:44:49.8 | |
12 | 98 | MAREŠ Jan | 1990 | --- | 7. / Muži 21 -30 let | 2:44:36.0 | 0:45:21.5 | |
13 | 1049 | DRÁBEK Lukáš | 1995 | SRTG Holýšov | 8. / Muži 21 -30 let | 2:45:51.1 | 0:46:36.6 | |
14 | 157 | NOHEJL Martin | 1989 | AF Team Plzeň | 9. / Muži 21 -30 let | 2:47:29.5 | 0:48:15.0 | |
15 | 1063 | HANYK Lukáš | 1991 | OCRA CZ TEAM | 10. / Muži 21 -30 let | 2:50:54.8 | 0:51:40.3 | |
16 | 1095 | KASAL Jan | 1990 | --- | 11. / Muži 21 -30 let | 2:51:21.5 | 0:52:07.0 | |
17 | 61 | PEŠEK Petr | 1990 | AF Team Plzeň | 12. / Muži 21 -30 let | 2:53:08.8 | 0:53:54.3 | |
18 | 119 | BERAN Lukáš | 1986 | --- | 3. / Muži 31 -40 let | 2:57:55.7 | 0:58:41.2 | |
19 | 151 | WACKER Lukáš | 1987 | SRTG Holýšov | 4. / Muži 31 -40 let | 3:00:23.1 | 1:01:08.6 | |
20 | 1141 | TEUFNER Stefan | 1987 | --- | 5. / Muži 31 -40 let | 3:03:01.4 | 1:03:46.9 | |
21 | 1022 | ŠNOPL Vít | 1999 | --- | 3. / Muži 15 - 20 let | 3:03:02.4 | 1:03:47.9 | |
22 | 48 | FERSCHMANN Jakub | 1981 | --- | 6. / Muži 31 -40 let | 3:03:46.2 | 1:04:31.7 | |
23 | 1051 | PETERKA Tomáš | 1991 | SRTG Holýšov | 13. / Muži 21 -30 let | 3:04:06.7 | 1:04:52.2 | |
24 | 4 | VOLÁK Adam | 1996 | Predator Gym Team | 14. / Muži 21 -30 let | 3:09:11.3 | 1:09:56.8 | |
25 | 1087 | ROSECKÝ Patrik | 1994 | SRTG Čelákovice | 15. / Muži 21 -30 let | 3:09:12.6 | 1:09:58.1 | |
26 | 107 | BABUŠKOVÁ Stanislava | 1974 | --- | 1. / Ženy 41 -50 let | 3:09:32.8 | 1:10:18.3 | |
27 | 1142 | SCHEJBALOVÁ Tereza | 2000 | --- | 1. / Ženy 15 - 20 let | 3:09:57.8 | 1:10:43.3 | |
28 | 1118 | SUND Marc | 1990 | MIT Tough Team Germany | 16. / Muži 21 -30 let | 3:11:00.9 | 1:11:46.4 | |
29 | 1075 | BLÍN Ondřej | 1996 | SRTG Čelákovice | 17. / Muži 21 -30 let | 3:12:37.3 | 1:13:22.8 | |
30 | 161 | KROMPIGEL Jan | 1984 | --- | 7. / Muži 31 -40 let | 3:17:27.8 | 1:18:13.3 | |
31 | 163 | HLAVATÝ Vladislav | 1988 | AF Team Plzeň | 18. / Muži 21 -30 let | 3:17:33.0 | 1:18:18.5 | |
32 | 11 | ŠTĚTKA Dawid | 1994 | --- | 19. / Muži 21 -30 let | 3:25:26.9 | 1:26:12.4 | |
33 | 22 | GYGAL Tomáš | 1975 | --- | 2. / Muži 41 -50 let | 3:29:14.2 | 1:29:59.7 | |
34 | 12 | KOLAŘÍK Lukáš | 1990 | --- | 20. / Muži 21 -30 let | 3:35:42.8 | 1:36:28.3 | |
35 | 1074 | VYTINOVÁ Veronika | 1992 | OCRA CZ TEAM | 1. / Ženy 21 -30 let | 3:36:57.7 | 1:37:43.2 | |
36 | 132 | SURÝ Josef | 1994 | --- | 21. / Muži 21 -30 let | 3:37:37.5 | 1:38:23.0 | |
37 | 108 | DOČEKAL Jakub | 1990 | Diversity Beasts | 22. / Muži 21 -30 let | 3:38:05.3 | 1:38:50.8 | |
38 | 101 | ČERNÝ Jakub | 1993 | AF Team Plzeň | 23. / Muži 21 -30 let | 3:41:11.1 | 1:41:56.6 | |
39 | 1030 | FREI Martin | 1978 | --- | 8. / Muži 31 -40 let | 3:44:43.2 | 1:45:28.7 | |
40 | 105 | ŠULDA Jakub | 1998 | Predator Gym Team | 4. / Muži 15 - 20 let | 3:46:35.4 | 1:47:20.9 | |
41 | 1027 | KLŮZ Tomáš | 1991 | --- | 24. / Muži 21 -30 let | 3:47:24.1 | 1:48:09.6 | |
42 | 1042 | KOVÁČIK Branislav | 1988 | Fénix Plzeň | 25. / Muži 21 -30 let | 3:47:47.9 | 1:48:33.4 | |
43 | 1020 | KRUPKA Michal | 1999 | Barbarian Extreme Team | 5. / Muži 15 - 20 let | 3:49:10.4 | 1:49:55.9 | |
44 | 1017 | RYŠAVÝ Šimon | 2000 | Barbarian Extreme Team | 6. / Muži 15 - 20 let | 3:49:31.7 | 1:50:17.2 | |
45 | 1130 | MUSIL Marek | 1975 | --- | 3. / Muži 41 -50 let | 3:56:21.1 | 1:57:06.6 | |
46 | 1018 | WALDHANS Patrik | 1991 | Barbarian Extreme Team | 26. / Muži 21 -30 let | 3:56:22.1 | 1:57:07.6 | |
47 | 1123 | DUNCSÁK Petr | 1980 | Spartan Gym | 9. / Muži 31 -40 let | 3:58:11.7 | 1:58:57.2 | |
48 | 166 | HARMÁČEK Honza | 1999 | --- | 7. / Muži 15 - 20 let | 4:01:24.6 | 2:02:10.1 | |
49 | 112 | POUROVÁ Kateřina | 1995 | Predator Gym Team | 2. / Ženy 21 -30 let | 4:04:29.2 | 2:05:14.7 | |
50 | 1007 | JANEČEK Miroslav | 1990 | --- | 27. / Muži 21 -30 let | 4:05:16.6 | 2:06:02.1 | |
51 | 138 | PLEYER Ladislav | 1993 | --- | 28. / Muži 21 -30 let | 4:09:52.5 | 2:10:38.0 | |
52 | 155 | TUŠEK Josef | 1996 | --- | 29. / Muži 21 -30 let | 4:11:30.5 | 2:12:16.0 | |
53 | 156 | TUŠEK Pavel | 1998 | --- | 8. / Muži 15 - 20 let | 4:15:56.0 | 2:16:41.5 | |
54 | 93 | POPIOLEK Martin | 1986 | --- | 10. / Muži 31 -40 let | 4:21:15.5 | 2:22:01.0 | |
55 | 1105 | KRATOCHVÍL Dany | 1989 | --- | 30. / Muži 21 -30 let | 4:23:49.6 | 2:24:35.1 | |
56 | 114 | PORTELLOVÁ Karolina | 1984 | --- | 1. / Ženy 31 -40 let | 4:33:21.3 | 2:34:06.8 | |
57 | 164 | MACÁN Pavel | 1979 | Predator Gym Team | 11. / Muži 31 -40 let | 4:35:37.7 | 2:36:23.2 | |
58 | 67 | BOBEK Jiri | 1984 | --- | 12. / Muži 31 -40 let | 4:42:45.3 | 2:43:30.8 | |
59 | 1009 | LIŠKA Jan | 1975 | --- | 4. / Muži 41 -50 let | 4:42:53.0 | 2:43:38.5 | |
60 | 1046 | BEDNÁŘ Vít | 1987 | --- | 13. / Muži 31 -40 let | 4:48:39.5 | 2:49:25.0 | |
61 | 1 | JANSEN Martin | 1990 | --- | 31. / Muži 21 -30 let | 4:54:00.2 | 2:54:45.7 | |
62 | 1096 | HOFMANN Boris | 1979 | --- | 14. / Muži 31 -40 let | 4:54:45.5 | 2:55:31.0 | |
63 | 1120 | LOMNICKÁ Tereza | 1996 | OCRA CZ TEAM | 3. / Ženy 21 -30 let | 5:07:29.7 | 3:08:15.2 | |
64 | 1129 | BRTKO Michal | 1982 | --- | 15. / Muži 31 -40 let | 5:12:24.4 | 3:13:09.9 | |
65 | 1076 | ZBORNÍK Petr | 1979 | SRTG Čelákovice | 16. / Muži 31 -40 let | 5:25:03.5 | 3:25:49.0 | |
66 | 1003 | ANTOŠ Jaroslav | 1973 | --- | 5. / Muži 41 -50 let | 5:29:22.3 | 3:30:07.8 | |
67 | 1116 | GROH Christian | 1984 | --- | 17. / Muži 31 -40 let | 5:32:24.8 | 3:33:10.3 | |
68 | 1040 | TYKAL Lukáš | 1994 | Fénix Plzeň | 32. / Muži 21 -30 let | 5:47:43.9 | 3:48:29.4 | |
69 | 153 | CHROMÝ David | 1999 | --- | 9. / Muži 15 - 20 let | 6:49:44.1 | 4:50:29.6 | |
--- | 1012 | KADRMAS Marek | 2000 | OCRA CZ TEAM | . / Muži 15 - 20 let | DNF | --- | |
--- | 1117 | SETTELE Stefan | 1986 | MIT Tough Team Germany | . / Muži 31 -40 let | DNF | --- | |
--- | 2 | PIŠTĚK Roman | 1964 | --- | . / Muži 51 a více let | DNS | --- | |
--- | 24 | HÁJKOVÁ Daniela | 1980 | --- | . / Ženy 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 29 | RAŽNÝ Tomáš | 1987 | --- | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 113 | GSCHWANDTL Robert | 1982 | --- | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 136 | BERAN Lukáš | 1986 | --- | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1013 | HURAJOVÁ Veronika | 1991 | --- | . / Ženy 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 1014 | ŠTĚTINOVÁ Soňa | 1983 | --- | . / Ženy 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1019 | MUDRA Dominik | 1999 | Barbarian Extreme Team | . / Muži 15 - 20 let | DNS | --- | |
--- | 1023 | SMIŠTÍK Marek | 1989 | --- | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 1024 | SZETEI Petr | 1984 | --- | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1028 | BYRTUS Hans | 1985 | --- | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1029 | GIESE Dominik | 1986 | --- | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1038 | HEINDLMEIER Martin | 1976 | MIT Tough Team Germany | . / Muži 41 -50 let | DNS | --- | |
--- | 1048 | KNOPF Jiří | 1993 | SRTG Holýšov | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 1050 | LAMINA Milan | 1983 | SRTG Holýšov | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1082 | PFEFFER Jan | 1989 | SRTG Čelákovice | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 1085 | ULRYCHOVÁ Michaela | 1987 | SRTG Čelákovice | . / Ženy 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1086 | BUDKOVÁ Jana | 1980 | SRTG Čelákovice | . / Ženy 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1089 | KALAŠ Pavel | 1983 | SRTG Čelákovice | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1094 | ZOUBEK Tomáš | 1988 | --- | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 1103 | MAJER Michal | 1990 | --- | . / Muži 21 -30 let | DNS | --- | |
--- | 1107 | MALIHA Roman | 1999 | --- | . / Muži 15 - 20 let | DNS | --- | |
--- | 1122 | RAMBERGER Christian | 1981 | --- | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- | |
--- | 1133 | GREBE Michael | 1985 | MIT Tough Team Germany | . / Muži 31 -40 let | DNS | --- |