Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Penalty | 1 člen | 2 člen | 3 člen | 4 člen | Čas | Ztráta | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6612 | BEHAME.SK | --- | Valent René | Jablokov Alexander | Kakas Tibor | BEHAME.sk BEHAME.sk | 2:34:03 | 0:00:00 | 2:34:03 | |
2 | diplom | 6619 | ADIDAS RUNNERS BUDAPEST SPEEDSQUAD | Penalty 10 min. | Kiss Áron | Kazi Tamás | Pápai Márton | Kaszab Máté | 2:39:24 | 0:05:21 | 2:39:21 | |
3 | diplom | 6524 | BŠK BANSKÁ BYSTRICA | --- | Tabak Matej | Abrahám Ladislav | Gregor Štefan | Urbán Peter | 2:49:45 | 0:15:42 | 2:49:44 | |
4 | diplom | 6594 | RUN FOR FUN | --- | Salatek Pavol | Mikus Miroslav | Hrcka Lubomir | Nemcek Filip | 3:00:08 | 0:26:05 | 2:59:30 | |
5 | diplom | 6517 | ŠKP BRATISLAVA | Penalty 10 min. | Ondraško Miroslav | Uher Kristián | Fedák Matej | Tvrdoň Ľubomír | 3:02:30 | 0:28:27 | 3:02:13 | |
6 | diplom | 6508 | MATTONI FREERUN ZLÍN 1 | --- | Fussová Markéta | Komín Bohuslav | Slováček Jiří | Kubíček Jiří | 3:06:06 | 0:32:03 | 3:05:49 | |
7 | diplom | 6573 | AK VETERÁN | --- | Gregor Michal | Almáši Marián | Likavský Peter | Viernus Vladimír | 3:07:23 | 0:33:20 | 3:07:17 | |
8 | diplom | 6519 | SVK TORPEDOS | --- | Žiška Michal | Pospíšil Tomáš | Chudík Andrej | Žiška Pavol | 3:16:34 | 0:42:31 | 3:15:53 | |
9 | diplom | 6548 | ADIENT RELAY RUN | --- | Rehák Marek | Junasová Lucia | Gajdosik - Hrabovska Katarína | Kraicova Petra | 3:23:26 | 0:49:23 | 3:22:53 | |
10 | diplom | 6503 | ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA - ARMY PIME | --- | Nováková Petra | Pavko Martin | Steberl Eva | Jamnický Ivan | 3:26:21 | 0:52:18 | 3:26:18 | |
11 | diplom | 6532 | GALANTSKÁ ELITA | --- | Bogdányi Ľuboš | Hrvolová Beáta | Mrva Tomáš | Šutová Zuzana | 3:26:32 | 0:52:29 | 3:26:04 | |
12 | diplom | 6606 | ADIDAS RUNNERS SUSEDIA | --- | Domény Ján | Domény Zuzana | Kopecká Katarína | Majo Pavol | 3:28:03 | 0:54:00 | 3:28:00 | |
13 | diplom | 6603 | #BUZICHAT | --- | Mihala Peter | Lysý Tomas | Bilik Michal | Ďurčenka Peter | 3:30:06 | 0:56:03 | 3:29:57 | |
14 | diplom | 6526 | ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA - SHORTSRUNNERS | --- | Glatzová Katarína | Hiklová Mária | Horváthová Dominika | Sčepka Daniel | 3:31:36 | 0:57:33 | 3:31:34 | |
15 | diplom | 6509 | BUDAPEST RUNNERS | Penalty 10 min. | Bedecs Adam | RÖA-Pölöskei Santiago Dénes | Keresztes David | Bodrogi Gábor | 3:36:06 | 1:02:03 | 3:35:58 | |
16 | diplom | 6580 | BEH S ROZVAHOU | --- | Buček Vladimír | Črep Branislav | Nilaš Tibor | Orban Andrej | 3:36:08 | 1:02:05 | 3:35:26 | |
17 | diplom | 6516 | TRNAVSKÍ BÍLI MEDVEDI | --- | Gažo Peter | Hečko Marián | Balažovič Marek | Sorád Anton | 3:37:13 | 1:03:10 | 3:37:03 | |
18 | diplom | 6535 | PRESSBURG HULVATS | --- | Pakši Ľuboš | Pakši Ondrej | Kisel Peter | Ďuris Adam | 3:38:33 | 1:04:30 | 3:38:07 | |
19 | diplom | 6621 | BUCKLE UP | Penalty 10 min. | Záhorec Lukáš | Zlámala Filip | Kovács Jakub | Janickova Maria | 3:39:29 | 1:05:26 | 3:39:19 | |
20 | diplom | 6579 | KRKA RUNNERS | --- | Dzurilla Viktor | Bella Juraj | Noskovic Alex | Hudak Peter | 3:40:15 | 1:06:12 | 3:39:33 | |
21 | diplom | 6609 | BABUSKA | --- | Babuska Frantisek | Borik Jozef | Danc Matus | Suran Peter | 3:41:58 | 1:07:55 | 3:41:11 | |
22 | diplom | 6546 | ADIENT RELAY RUN | --- | Lacka Marek | Pavlovič Michal | Duchoň Michal | Mikolasek David | 3:42:37 | 1:08:34 | 3:37:33 | |
23 | diplom | 6529 | SRTG KN II. | --- | Rusnakova Zlatice | Juhász Peter | Pataky Július | Horváth Július | 3:43:05 | 1:09:02 | 3:42:18 | |
24 | diplom | 6523 | ELEKTRIKÁRI | --- | Čierťaský Matúš | Podhajeczky Dominik | Neumann Adam | Lapšanský Martin | 3:46:12 | 1:12:09 | 3:45:53 | |
25 | diplom | 6561 | ADIENT 4X50MINUTOVKA | --- | Vavro Branislav | Grófová Elena | Verbová Emília | Gajdoš Tomáš | 3:46:42 | 1:12:39 | 3:45:59 | |
26 | diplom | 6558 | MUSCULAR BOYS | --- | Hlava Ján | Pohančeník Matúš | Kromka Adrán | Kysel Jozef | 3:46:51 | 1:12:48 | 3:46:09 | |
27 | diplom | 6620 | NEOPUSTAJ SA! | Penalty 10 min. | Chodas Michal | Cech Tomas | Marendiak Martin | Hamar Dusan | 3:47:01 | 1:12:58 | 3:45:49 | |
28 | diplom | 6505 | GUMIBEARS | --- | Mrázek Maroš | Tokovská Denisa | Mrázek Milan | Mrázek Martin | 3:47:05 | 1:13:02 | 3:46:22 | |
29 | diplom | 6616 | ZACHRANNA ZDRAVOTNA SLUZBA BRATISLAVA M | --- | Onačila Marek | Toma Stanislav | Suchý Ján | Nýdr Martin | 3:48:25 | 1:14:22 | 3:47:37 | |
30 | diplom | 6562 | LENOVO MINIONS | --- | Malina Jakub | Hallon Erik | Husarčík Miloš | Gazdik Michal | 3:49:05 | 1:15:02 | 3:48:52 | |
31 | diplom | 6626 | NEULOGY | --- | Laco Michal | Kilián Peter | Kolesár Peter | Straka Daniel | 3:49:58 | 1:15:55 | 3:49:19 | |
32 | diplom | 6623 | ASSECO CE CSS | --- | Kepencay Miroslav | Lajčin Tomáš | Czanik Martin | Kaluza Frantisek | 3:50:04 | 1:16:01 | 3:49:25 | |
33 | diplom | 6624 | POŠTOVÁ BANKA | --- | Morávek Michal | Klimo Peter | Sovičová Petra | Banák Peter | 3:51:35 | 1:17:32 | 3:50:51 | |
34 | diplom | 6604 | SLOW MOTION | --- | Podmajerska Daniela | Simoncik Matej | Bujak Tomas | Hagarova Jana | 3:52:52 | 1:18:49 | 3:52:07 | |
35 | diplom | 6601 | CLICK & RUN BB | --- | Dávid Tomáš | Cambel Matúš | Bereš Peter | Hudák Štefan | 3:53:01 | 1:18:58 | 3:52:20 | |
36 | diplom | 6592 | BRMBOLEC | Penalty 10 min. | Chabada Miloš | Pasuth Pavol | Roosen Charles | Maťková Petra | 3:53:28 | 1:19:25 | 3:52:54 | |
37 | diplom | 6610 | FRITSCH | --- | Fritsch Daniel | Molnar Maros | Ondruskova Lucia | Polackova Denisa | 3:55:41 | 1:21:38 | 3:54:53 | |
38 | diplom | 6531 | SRTG KN I. | --- | Slančík Viktor | Rusňák Miroslav | Chnapko Radovan | Gábor Zsuzsanna | 3:55:48 | 1:21:45 | 3:55:01 | |
39 | diplom | 6578 | BK SLIMÁK | --- | Dymová Barbora | Dymo Denis | Gazda Juraj | Hošo Jakub | 3:56:00 | 1:21:57 | 3:55:47 | |
40 | diplom | 6593 | B&A FAMILY RUN | --- | Brachtl Laco | Brachtlova Lucia | Andrejsin Michal | Brachtl Peter | 3:56:07 | 1:22:04 | 3:56:01 | |
41 | diplom | 6577 | GLOBSEC 8 | --- | Karabin Kevin | Babíková Martina | Mičuda Ján | Cingel Ján | 3:56:08 | 1:22:05 | 3:55:41 | |
42 | diplom | 6525 | COFACE / FOR SAFER TRADE | Penalty 10 min. | Kňažko Miroslav | Bilková Monika | Hanzlíček Patrik | Buček Roman | 3:56:25 | 1:22:22 | 3:55:27 | |
43 | diplom | 6514 | GLOBSEC 2 | --- | Theisen Nolan | Persyn Pieter | Tran Claudia | Blaško Ronald | 3:56:41 | 1:22:38 | 3:56:15 | |
44 | diplom | 6607 | 3M SLOVAKIA | --- | Burkovec Michal | Cieniková Viera | Cieniková Katarína | Vrbická Janka | 3:59:01 | 1:24:58 | 3:58:32 | |
45 | diplom | 6520 | SLADKÉ DRIEVKO | --- | Jurdová Adriána | Čunderlíková Andrea | Kulhánek Josef | Tryzňa Miroslav | 3:59:13 | 1:25:10 | 3:58:34 | |
46 | diplom | 6543 | KPMG SNEŽIENKY A ŠULO | --- | Sýkora Andrej | Kostka Miroslav | Šulavík Peter | Begán Rastislav | 4:00:53 | 1:26:50 | 4:00:09 | |
47 | diplom | 6557 | IRONWO-MAN | Penalty 10 min. | Blašková Denisa | Blaško Ján | Kormoš Filip | Baránková Lucia | 4:01:04 | 1:27:01 | 4:00:16 | |
48 | diplom | 6559 | RSC SK7 | --- | Salánci Marek | Halbritter Alexander | Berger Philipp Paul | Futák Šimon | 4:01:23 | 1:27:20 | 4:00:38 | |
49 | diplom | 6539 | RESCO.RUN | --- | Rosko Martin | Stanovsky Matus | Estok Marek | Skalicky Simon | 4:02:38 | 1:28:35 | 4:01:53 | |
50 | diplom | 6560 | NOHA K NOHE | --- | Nemethova Michaela | Uricova Lenka | Sugarova Martina | Liptak Jaroslav | 4:04:02 | 1:29:59 | 4:04:02 | |
51 | diplom | 6627 | LENOVO | --- | Yance Castro Jairo Manuel | Serra Ramirez Juan Carlos | Mihkelsoo Sirli | Hrnčiarová Zuzana | 4:04:19 | 1:30:16 | 4:03:40 | |
52 | diplom | 6522 | STEFANIK WOMEN | --- | Luptáková Veronika | Nosková Zuzka | Švihoríková Janka | Kubíková Michaela | 4:04:24 | 1:30:21 | 4:04:09 | |
53 | diplom | 6545 | TAYLORWESSING 1 | --- | Vivoda Juraj | Anderle Marek | Javor Adam | Leontiev Andrej | 4:04:25 | 1:30:22 | 4:03:36 | |
54 | diplom | 6618 | HRABEC | --- | Hrabec František | Špaček Miroslav | Bartlík Zdeněk | Baránek Lukáš | 4:04:40 | 1:30:37 | 3:59:06 | |
55 | diplom | 6591 | ZURICH MEZZANIN | --- | Portesova Andrea | Fuchs Ladislav | Sipicki Marek | Varga Roland | 4:05:05 | 1:31:02 | 4:04:19 | |
56 | diplom | 6541 | METRO LESKY´S RUNNERS | --- | Meňhartová Vlasta | Kadlečík Michal | Michalcová Ľubica | Kudlicska Kristína | 4:05:25 | 1:31:22 | 4:04:45 | |
57 | diplom | 6566 | LEN-RUNNERS | --- | Nester Maria | Kovanova Katarina | Moravcikova Alena | Gazi Lukas | 4:05:35 | 1:31:32 | 4:05:21 | |
58 | diplom | 6527 | ILUMINÁTI 21 | --- | Čársky Peter | Čársky Matej | Kocsisová Katarína | Smatana Branislav | 4:06:09 | 1:32:06 | 4:05:20 | |
59 | diplom | 6602 | JANG END BJUTIFL | --- | Cvengros Peter | Frolo Martin | Struhar Andrej | Furakova Kristina | 4:06:09 | 1:32:06 | 4:05:38 | |
60 | diplom | 6564 | TEAM BÁRA | --- | Vicen Šimon | Vicenová Radka | Bolek Matúš | Novocká Barbora | 4:06:31 | 1:32:28 | 4:06:11 | |
61 | diplom | 6563 | JELLYFISH | Penalty 10 min. | Medveď Tomáš | Jelačič Matej | Hruška Matej | Filip Michal | 4:07:54 | 1:33:51 | 4:06:45 | |
62 | diplom | 6575 | CISÁR | Penalty 10 min. | Cisár Rastislav | Rejko Peter | Kolembus Lukáš | Marko Marcel | 4:08:22 | 1:34:19 | 4:07:17 | |
63 | diplom | 6504 | RUN ZADAR | --- | Erlić Ana | Skorić Rojc Marina | Zekanović Ivana | Zekanović Nikola | 4:08:29 | 1:34:26 | 4:07:47 | |
64 | diplom | 6608 | ZBYTOČNÝ CHAOS | --- | Smolinsky Lukáš | Korčok Marek | Zima Jozef | Macko Patrik | 4:08:49 | 1:34:46 | 4:08:03 | |
65 | diplom | 6600 | TAYLORWESSING 2 | --- | Smolenova Eva | Davies Gavin | Csaplarova Judit | Kordikova Zuzana | 4:09:12 | 1:35:09 | 4:09:12 | |
66 | diplom | 6550 | HAPPILO | --- | Cicmancova Barbora | Suchil Rodrigo | Barrios David | Tokolyi Ivan | 4:09:46 | 1:35:43 | 4:09:02 | |
67 | diplom | 6540 | ŽIHADLÁ Z BERNOLÁKOVA, BUZITKY A PRŠE | --- | Sekereš Pavel | Donáthová Katarína | Donáthová Veronika | Červienka Richard | 4:11:46 | 1:37:43 | 4:11:20 | |
68 | diplom | 6507 | MATTONI FREERUN ZLÍN 2 | --- | Sklenářová Marcela | Slováčková Monika | Kotasová Jana | Běťáková Martina | 4:11:58 | 1:37:55 | 4:11:40 | |
69 | diplom | 6611 | PRAVDA SA UKÁŽE | --- | Andrejčák Tomáš | Šteffek František | Grófová Hana | Pilc Ľuboš | 4:12:51 | 1:38:48 | 4:12:06 | |
70 | diplom | 6596 | MIKLANEK | --- | miklanek peter | fedorkova natasa | dancak vladimir | vranjes danijel | 4:13:00 | 1:38:57 | 4:12:14 | |
71 | diplom | 6549 | ADIENT RELAY RUN | --- | Straka Peter | Hičko Ján | Dobošová Gabriela | Čamajová Lenka | 4:13:04 | 1:39:01 | 4:12:21 | |
72 | diplom | 6542 | OLIGOMÉRY | --- | Zahoranová Anna | Procházka Michal | Hucáková Monika | Habánková Eva | 4:13:46 | 1:39:43 | 4:13:06 | |
73 | diplom | 6572 | TELEKOMPASS | --- | Reclova Zuzana | Flimer Peter | Kovacik Peter | Palansky Jan | 4:13:57 | 1:39:54 | 4:13:09 | |
74 | diplom | 6599 | OMG IM DZIN | --- | Hargaš Martin | Lehnartová Petra | Rogožník Robert | Faryna Robert | 4:14:34 | 1:40:31 | 4:14:12 | |
75 | diplom | 6615 | VIENNA HOUSE EASY BRATISLAVA | --- | Hain Peter | Bezděková Zuzana | Szép Lukáš | Olgyay Rastislav | 4:16:12 | 1:42:09 | 4:15:43 | |
76 | diplom | 6544 | MARATHON BB TEAM | --- | Holková Petra | Petrášová Božena | Žigmundová Zlatica | Macošková Zuzana | 4:17:44 | 1:43:41 | 4:17:06 | |
77 | diplom | 6533 | DIARUM | --- | Žákovičová Eva | Elanová Andrea | Čisáriková Zuzana | Adamovičová Miriam | 4:19:01 | 1:44:58 | 4:18:17 | |
78 | diplom | 6551 | ADIENT RUNNING STARS | --- | Podhradska Natalia | Vicianova Marcela | Tacovska Barbora | Nemcekova Blanka | 4:19:16 | 1:45:13 | 4:18:33 | |
79 | diplom | 6530 | VAJNORY | --- | galbova zuzana | haviar martin | borza miroslav | skubakova andrea | 4:20:08 | 1:46:05 | 4:19:20 | |
80 | diplom | 6569 | ADASTRA BORCI | --- | Kadlečíková Hana | Dorotík Erik | Michalka Vladimír | Jediný Tomáš | 4:20:58 | 1:46:55 | 4:20:15 | |
81 | diplom | 6518 | QUATRO RADIOLGGI | --- | Lakomá Patrícia | Pokorný Stanislav | Sádovská Dagmar | Petrová Zuzana | 4:21:00 | 1:46:57 | 4:20:15 | |
82 | diplom | 6597 | RYCHLA ROTA | --- | Kožár Michal | Kraváriková Ivana | Malik Adam | Wladar marek | 4:21:29 | 1:47:26 | 4:20:42 | |
83 | diplom | 6613 | MATADOR GROUP | --- | Sluk Radomír | Szabadosová Nikola | Kele Martin | Kruľ Rastislav | 4:21:55 | 1:47:52 | 4:21:14 | |
84 | diplom | 6534 | CHODCI | --- | Gajdoš Štefan | Hubcejová Ivana | Hubcej Ľubomír | Gombitová Katarína | 4:22:59 | 1:48:56 | 4:22:09 | |
85 | diplom | 6510 | DEEREAM TEAM | --- | Sladen Andrew | Hodgson Sue | Lancaster Peter | Richardson Peter | 4:24:08 | 1:50:05 | 4:23:25 | |
86 | diplom | 6598 | ZURICH LLAMAS | --- | Jakubovic Andrej | Hajek Tomas | Durcik Matej | Pupatto Mariano | 4:24:24 | 1:50:21 | 4:23:39 | |
87 | diplom | 6567 | FANTASTIC 4 | --- | Pilecka Kristina | Simekova Monika | Sedlakova Dasa | Laurincova Vladimira | 4:25:00 | 1:50:57 | 4:24:14 | |
88 | diplom | 6622 | JURASSIC TEAM | --- | Mich?le GALMICHE | Patrick CHAMOUTON | Patrick ROBERT | Patrice VIENOT | 4:25:07 | 1:51:04 | 4:24:21 | |
89 | diplom | 6568 | ICO IN TRANSIT | Penalty 10 min. | Hrncirik Lukas | Mihalik Marcel | Ferova Monika | Lipták Juraj | 4:26:00 | 1:51:57 | 4:25:03 | |
90 | diplom | 6521 | TEAM FLASH | --- | Kotrádyová Lenka | Tomaškovičová Júlia | Belisová Eliška | Antal Juraj | 4:27:48 | 1:53:45 | 4:27:08 | |
91 | diplom | 6512 | BJÖRNSONOVA VÍNNA MUŠKA | --- | Ďurič Igor | Ďuričová Nataša | Fábry Martin | Vitáriušová Eva | 4:28:07 | 1:54:04 | 4:27:24 | |
92 | diplom | 6538 | SCHACHERMAYER TEAM | --- | Kadlečík Marek | Černická Katarína | Zajacová Puhallová Zuzana | Halásová Anna | 4:30:13 | 1:56:10 | 4:27:11 | |
93 | diplom | 6552 | POWER RANGERS | --- | Mandincova Danica | Cerna Zofia | Kedzierski Vojtech | Mika Marian | 4:31:10 | 1:57:07 | 4:30:29 | |
94 | diplom | 6629 | AMAZON | Penalty 10 min. | Marett Dominika | Kaiser Adam | Orčíková Alexandra | Tatru Doina | 4:31:27 | 1:57:24 | 4:30:10 | |
95 | diplom | 6570 | NÁHODNÝVÝBEH | Penalty 10 min. | Dostál Marek | Hauskrecht Emanuel | Matta Norbert | Malíková Martina | 4:31:55 | 1:57:52 | 4:31:03 | |
96 | diplom | 6511 | "BH3 ""DREAM TEAM""" | --- | HAMER BOB | RAYNER MATTHEW | HAMER MARY | HORNER RUTH | 4:33:13 | 1:59:10 | 4:32:31 | |
97 | diplom | 6537 | KB SLOVAKIA TEAM | --- | Gombitová Františka | Hajduková Zuzana | Petrikovič Milan | Hvižďáková Daniela | 4:33:27 | 1:59:24 | 4:33:15 | |
98 | diplom | 6574 | PROCARE | --- | Škumátová Jana | Pôbišová Alena | Sahánková Tatiana | Lipiansky Tibor | 4:37:36 | 2:03:33 | 4:37:05 | |
99 | diplom | 6513 | GLOBSEC 1 | --- | Podracká Zuzana | Janičinová Martina | Mašánová Eva | Stopjaková Lenka | 4:38:02 | 2:03:59 | 4:37:35 | |
100 | diplom | 6528 | WFM KE | --- | Juhásová Jana | Miklodová Klaudia | Kosárová Henrieta | Morvayová Henrieta | 4:39:32 | 2:05:29 | 4:38:50 |