Turieckap UCI C2

MTB
DATUM :15.4.2018 MÍSTO :Turčianske Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # Cieľ #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # Cieľ #
1 414 detail závodníka ZATLOUKAL Jan CZE Cyklo Team Kolarna 0:51:30.8 0:00:00.0 16:01.6 [2] 2 17:18.9 [1] 1 18:10.2 [1] 1
2 419 detail závodníka VÍTEK Tomáš CZE Head Bike TJ Opava 0:52:20.4 0:00:49.5 16:00.8 [1] 1 17:34.1 [2] 2 18:45.4 [4] 2
3 404 detail závodníka PAPCUN Florián SVK PROefekt Košice 0:53:33.1 0:02:02.2 16:31.8 [5] 5 18:39.7 [5] 4 18:21.5 [2] 3
4 403 detail závodníka KOREŇ Matúš Jakub SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 0:53:42.9 0:02:12.0 16:31.3 [3] 3 17:43.0 [3] 3 19:28.5 [6] 4
5 415 detail závodníka MACHÁČ Josef CZE Cyklo Team Kolarna 0:54:01.1 0:02:30.2 16:42.3 [6] 6 18:48.5 [7] 5 18:30.2 [3] 5
6 402 detail závodníka PIGA Matej SVK CKM Poprad 0:55:02.6 0:03:31.7 16:31.5 [4] 4 18:59.8 [8] 6 19:31.3 [7] 6
7 443 detail závodníka VOŽENÍLEK Martin CZE Head Bike TJ Opava 0:55:03.1 0:03:32.2 17:43.8 [10] 10 18:22.0 [4] 7 18:57.2 [5] 7
8 441 detail závodníka SZCZEPANSKI Lukáš CZE Head Bike TJ Opava 0:56:20.6 0:04:49.7 17:44.5 [11] 11 18:44.3 [6] 8 19:51.8 [8] 8
9 420 detail závodníka SLIVKA Jakub SVK CyS - Akadémia Petra Sagana 0:56:56.1 0:05:25.2 17:22.5 [7] 7 19:16.3 [9] 9 20:17.3 [10] 9
10 407 detail závodníka MELIŠ Erik SVK CK EPIC Dohňany 0:57:17.6 0:05:46.7 17:32.5 [8] 8 19:28.0 [10] 10 20:17.0 [9] 10
11 408 detail závodníka BRUDNÝ Karel CZE Maloja - Rocky Mountain Team 0:58:08.1 0:06:37.2 18:12.5 [15] 15 19:32.8 [11] 11 20:22.8 [11] 11
12 417 detail závodníka BOHDALOVSKÝ Jiří CZE Head Bike TJ Opava 0:58:25.4 0:06:54.5 18:10.3 [12] 12 19:40.5 [12] 12 20:34.5 [12] 12
13 422 detail závodníka VRBIK Adam SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 0:58:45.4 0:07:14.5 18:12.6 [16] 16 19:51.9 [13] 13 20:40.8 [13] 13
14 405 detail závodníka PIGA Tomáš SVK CKM Poprad 0:59:15.1 0:07:44.2 17:42.8 [9] 9 20:32.5 [17] 14 20:59.7 [15] 14
15 409 detail závodníka MAZÁN Matúš SVK Cyklistická tour 0:59:18.1 0:07:47.2 18:10.5 [13] 13 20:15.8 [15] 15 20:51.7 [14] 15
16 423 detail závodníka HRTÁNEK Martin SVK CK EPIC Dohňany 1:00:39.9 0:09:09.0 18:36.3 [18] 18 20:07.5 [14] 16 21:56.0 [19] 16
17 406 detail závodníka SLUŠNIAK Michal SVK ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. 1:01:39.1 0:10:08.2 18:16.8 [17] 17 20:29.5 [16] 17 22:52.8 [22] 17
18 433 detail závodníka JANČÍK Martin CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 1:01:51.6 0:10:20.7 18:11.3 [14] 14 20:46.0 [19] 18 22:54.3 [23] 18
19 418 detail závodníka PIETROŇ Filip CZE Head Bike TJ Opava 1:01:55.6 0:10:24.7 18:59.3 [19] 19 21:40.5 [24] 20 21:15.8 [16] 19
20 436 detail závodníka ANDRAŠKO Peter SVK CKM Poprad 1:02:32.1 0:11:01.2 19:20.8 [20] 20 21:17.5 [20] 19 21:53.8 [18] 20
21 438 detail závodníka BOROVSKÝ Nikolas SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 1:03:49.6 0:12:18.7 20:08.3 [24] 24 21:30.8 [21] 23 22:10.5 [20] 21
22 435 detail závodníka KOVÁČ Samuel SVK CKM Poprad 1:04:13.9 0:12:43.0 19:55.3 [23] 23 21:43.0 [25] 22 22:35.5 [21] 22
23 437 detail závodníka ŠIMINSKÝ Michal SVK Cyklistický klub Rimavská Sobota 1:04:21.6 0:12:50.7 19:22.3 [21] 21 21:40.0 [23] 21 23:19.3 [25] 23
24 442 detail závodníka KOLLER Šimon CZE Head Bike TJ Opava 1:05:05.6 0:13:34.7 20:18.8 [27] 27 21:38.7 [22] 24 23:08.0 [24] 24
25 428 detail závodníka ČONTOFALSKÝ Marek SVK PROefekt Košice 1:06:26.4 0:14:55.5 20:16.5 [26] 26 22:33.8 [27] 26 23:36.0 [26] 25
26 413 detail závodníka REBRO Alex SVK PROefekt team 1:06:49.1 0:15:18.2 20:19.6 [28] 28 22:43.9 [28] 27 23:45.5 [28] 26
27 426 detail závodníka KURTY Matej SVK ISAKO šport 1:08:43.4 0:17:12.5 20:11.6 [25] 25 23:37.9 [29] 28 24:53.8 [29] 27
28 425 detail závodníka MAJERSKÝ Filip SVK CKM Poprad 1:08:44.6 0:17:13.7 26:39.5 [34] 34 20:41.0 [18] 33 21:24.0 [17] 28
29 432 detail závodníka JANČO Mário SVK Športový klub Topoľčianky 1:09:55.9 0:18:25.0 21:16.8 [30] 30 24:58.0 [33] 31 23:41.0 [27] 29
30 429 detail závodníka LAKTIŠ Timotej SVK Športový klub Topoľčianky 1:12:19.4 0:20:48.5 19:51.3 [22] 22 22:31.3 [26] 25 29:56.8 [34] 30
31 431 detail závodníka ONDREJKA Adrián SVK Športový klub Topoľčianky 1:12:19.6 0:20:48.8 21:17.5 [31] 31 24:15.2 [30] 30 26:46.8 [31] 31
32 412 detail závodníka GÁBRIŠ Dominik SVK Finančné Centrum Team 1:12:21.9 0:20:51.0 21:48.3 [32] 32 25:30.5 [34] 32 25:03.0 [30] 32
33 410 detail závodníka STRAKA Jakub SVK PROefekt Košice 1:13:31.4 0:22:00.5 21:06.3 [29] 29 24:25.5 [31] 29 27:59.5 [33] 33
34 411 detail závodníka TAKÁCS Rastislav SVK PROefekt Košice 1:15:26.9 0:23:56.0 22:46.8 [33] 33 24:43.3 [32] 34 27:56.8 [32] 34
35 434 detail závodníka ANTAL Michal SVK Novomestský Superbiker 1:00:03.9 - 1 Lap(s) 26:41.8 [35] 35 33:22.0 [35] 35 --- ---
--- 421 detail závodníka KUNŠTÁR Lukáš SVK ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 424 detail závodníka LABANC Daniel Leon SVK PROefekt Košice DNF --- 20:08.8 [-] --- --- --- --- ---
--- 444 detail závodníka HUDYMA Oleksandr UKR National Team Ukraine DNF --- 26:11.8 [-] --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru