LYŽUJ LESY
DATUM : | 6.2.2018 | MÍSTO : | Vimperk, sportovní areál Vodník |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | škola | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 331 | IGLER Jan | 2010 | Zlata stezka Prachatice | 1. / chlapci | 0:03:52.3 | 0:00:00.0 | 0:03:52.3 | ||
2 | 329 | KŘÍŽ Luděk | 2009 | ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice | 2. / chlapci | 0:04:35.1 | 0:00:42.8 | 0:04:35.1 | ||
3 | 217 | DOLEJS Albert | 2009 | ZSaMS Chodov Praha 4 | 3. / chlapci | 0:04:39.5 | 0:00:47.2 | 0:04:39.5 | ||
4 | 328 | JIROUŠ Viktor | 2011 | ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice | 4. / chlapci | 0:05:30.6 | 0:01:38.3 | 0:05:30.6 | ||
5 | 167 | HARANTOVÁ Zuzana | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 1. / děvčata | 0:05:33.1 | 0:01:40.8 | 0:05:33.1 | ||
6 | 146 | VESELÁ Alžběta | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 2. / děvčata | 0:06:02.4 | 0:02:10.1 | 0:06:02.4 | ||
7 | 159 | KUNEŠOVÁ Viktorie | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 3. / děvčata | 0:07:22.1 | 0:03:29.8 | 0:07:22.1 | ||
8 | 158 | SLIVÁRICHOVÁ Nela | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 4. / děvčata | 0:09:04.4 | 0:05:12.1 | 0:09:04.4 | ||
9 | 157 | KLAS Miroslav | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 5. / chlapci | 0:09:08.0 | 0:05:15.7 | 0:09:08.0 | ||
10 | 160 | NEUMANNOVÁ Ella | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 5. / děvčata | 0:09:53.0 | 0:06:00.7 | 0:09:53.0 | ||
11 | 339 | KUBAŠTA Filip | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 6. / chlapci | 0:10:19.4 | 0:06:27.1 | 0:10:19.4 | ||
12 | 161 | PEKOVÁ Vanda | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 6. / děvčata | 0:10:42.6 | 0:06:50.3 | 0:10:42.6 | ||
13 | 152 | MARKOVÁ Růžena | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 7. / děvčata | 0:11:30.8 | 0:07:38.5 | 0:11:30.8 | ||
14 | 153 | VÁCHA Adam | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 7. / chlapci | 0:12:44.7 | 0:08:52.4 | 0:12:44.7 | ||
15 | 156 | LEŠKOVÁ Kateřina | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 8. / děvčata | 0:12:49.1 | 0:08:56.8 | 0:12:49.1 | ||
16 | 155 | SICHINGEROVÁ Salma | 2011 | ZŠ TGM Vimperk | 9. / děvčata | 0:13:19.6 | 0:09:27.3 | 0:13:19.6 | ||
17 | 162 | PEKOVÁ Vilma | 2009 | ZŠ TGM Vimperk | 10. / děvčata | 0:13:27.6 | 0:09:35.3 | 0:13:27.6 | ||
18 | 154 | VÁCHA David | 2010 | ZŠ TGM Vimperk | 8. / chlapci | 0:14:49.0 | 0:10:56.7 | 0:14:49.0 | ||
--- | 188 | SAMCOVÁ Viktorka | 2010 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / děvčata | DNS | --- | --- | ||
--- | 189 | HAVLOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Dukelská Strakonice | . / děvčata | DNS | --- | --- | ||
--- | 332 | IGLER Tobiáš | 2012 | Zlata stezka Prachatice | . / chlapci | DNS | --- | --- | ||
--- | 335 | MACH Matěj | 2010 | ZŠ Stachy | . / chlapci | DNS | --- | --- |